98
  • moikboy
    #18
    Az avatart Fiókok-> [fiókod]-> fiók szerkesztése és ott a partnerikont kell beállítani. Ha eddig is így csináltad és nem látszik, akkor sajnos nem tudok jobb megoldást mint az újratelepítgetés, meg az újabb és újabb képek próbálgatása.

    Annak a "név aláírás"-nak a korrekt neve status message, amit akkor tudsz beállítani, mikor megváltoztatod az állapotod. Ilyenkor megjelenik egy beviteli mező az állapotjelző alatt (pl. elérhető), és oda beírhatod a szöveget. Ha üresen hagyod, akkor értelemszerűen eltűnik.

    Egyébként érdemes felvenni saját magad is MSN-en, hogyha a pidgines beállításokat akarod próbálgatni pl. zenekijelzésnél (MusicTracker plugin) mindenképp ajánlott.
  • Hegi90
    #17
    Na, ha már feljött a hír, akkor grat az msnnek.

    Hogy lehet pidginbe úgy avatart beállítani, hogy a többiek is lássák? :D
    Meg ilyen név aláírást?

    kösz, előre is :D
  • SityiSXT
    #16
    Már nem azért, de a MSN/Live Messengerből két klikk távsegítséget kérni, amit én aktívan hirdetek az ismerőseimnek. Egyszerűbb így távolról gépet javítani... ;)
  • who am I 7
    #15
    Mert az Istenflessel rendelkezők közt dívat használni a "ezt a fost" - "ez a fos" az "msn fos" kombókat, ezzel jelezvén, h ők bizony mennyivel is fentebb vannak a szerintük "bevíziónizált" ranglétrán :D:D:D:D

    Tényleg nem a legjobb az msn-en, de annyival nem is rosszabb egy szkájptól mint amennyire kisbarátaink hőzöngönek miatta :)
  • who am I 7
    #14
    Nem igazán értem én sem, a szkájp közössége valami felsőbrendűségi komplexusban szenved...

    Mondjuk ez a mondat ragadt meg mint non plusz ultra az eddigi kommentekből :
    "azért van pár ember akik skypeolnak (normálisabb réteg)"

    Ehhez már agy kell öregem, h ebből ítélj valakit , de leginkább komplexus
  • tomat0
    #13
    szerintem van sok más jó kliens az msn messengeren kívül. Pl. ott a pidgin a maga egyszerűségével, vagy az emesene a letisztult felületével, vagy az aMSN a sok-sok funkciójával, vagy a kopete, ami még az msn protokollon kívül ismer még vagy 100-at, vagy ott a kMess is. Van választék bőven.
  • WoodrowWilson
    #12
    Mi benne a fos? Én Skype-ot is használok (igaz kevés partnerrel), de a Messenger jobban bejön.
  • 5c0rp330n
    #11
    "Az indulás óta elkészült új funkciók és kiegészítők között megtalálható a webkamera támogatás, az egyénire szabható háttér, az emotikonok és az animált logók megjelenése, valamint a fájlmegosztás."

    nemár, komolyan? ezeket mind tudja? akkor tényleg nagyon jó kis program
  • 5c0rp330n
    #10
    nem értem, hogy mért ezt a fost hasznája mindenki, és miért nem lehet valami normálisat (skype?) használni.. én is rá vagyok kényszerítve erre a fosra a skype mellett, ahogy iwiw-re is a facebook mellett. mert valamilyen elbaszott módon itt ezek a fosok terjedtek el.
  • atomkrumpli
    #9
    A szmájlikat néhány klikkel örökre eltüntetheted szinte bármelyik kliens programban (pidgin 5 klikk), attól még nem lesz valaki normálisabb hogy icq,msn vagy akármi helyett a semmiből jött agyon reklámozott szkájpot használja
  • cargame
    #8
    Itt mi Yahoo Messengert hasznalunk. Sokkal jobb ennel az MSN dolognal. Igaz van Msn em is de csak 1-2 ember miatt.
    Yahoo a legjobb ;)
  • asysoft
    #7
    Vistában nincs Messenger kliens. XP-ben is csak Windows Messenger van, ami kb használhatatlan (ha jól rémlik eleve le kell szedni hozzá frissítéseket, hogy fel tudjon menni a hálózatra...), no meg abban nincs is a rendkívül népszerű egyéni smiley lehetősége->le kell szedni a WLM-t... S akkor már ott van, mintha a Skypeot használna, amit személy szerint kevésbé kedvelek, mint az MS szolgáltatását (jóval kevesebbszer használtam, mégis belefutottam pár érdekes dologba, pl mindketten online voltunk, de a másikat offline-nak láttuk (MSN-en beszéltük meg, hogy kéne "telefonálni"), nomeg kényelmetlen, hogy minden smiley elé kell egy szóköz). Új WLM kliens meg vicc, jobban hasonlít az új Skypera, mint elődeire, csomó dologhoz kár volt hozzá nyúlni... (Amúgy cikkel ellentétben -az amúgy már megjelent- WLM 2009 a 14.0 verziószámot kapta, hogy szinkronban legyen az Office-szal. Fontos dolog...!)
  • lck
    #6
    Hál isten az ismerőseim nagy része nem ezt a trágyát használja.
  • Julius Caesar
    #5
    én is agy vagyok vele. skype jobb, játékosoknak meg steam/xfire. msn-b utálom, hogy minden 14 évesnek van 3214213534db egyéni szmájlija. ja és én csak a kódokat látom, mert már annyira idegeltek.

    de hát mit tehetek, ha 10 ismerősömből 8 csak MSN-t ismer, a másik kettő meg úgyszintén msn-ezik, mert neki is az ismeretségi köre emesenezik. nem baj, azért van pár ember akik skypeolnak (normálisabb réteg)
  • Firith
    #4
    és azzal mi van, aki msn szolgáltatást használ alternatív klienssel? ők is benne vannak a 330 millióban? (mindkét válasz jogos)
  • kovi04
    #3
    A Skype fényévekkel jobb. Nem is használnám az MSN-t, ha az ismerőseim többsége a Skype-ot részesítené előnyben.
  • Solten
    #2
    Jah, ez is kulcsa a sikerenek...
  • Pharaoh
    #1
    Csak azért használ mindenki msn-t, mert bele van építve a win-be.
    Sokan nem is hallottak icq-ról és a többiről csak láttak egy zöld valamit az óra mellett és kipróbálták.