47
  • Hober Mallow
    #7
    Akkor azt sugjátok meg nekem hogy 50-100Gb játékokat mivel szednek le majd? Gondolok itt a BD re kiírt PS3 as játékokra például,vagy BD filmekre amik 50Gb körül mozognak.20 filmet lementessz 1 terrás vinyóra és utánna veheted az újjat?Max az ilyen 1-2 GB máriókat lelehet így szedni de mást nagyon nem...
  • Bogyi007
    #6
    Én csak ezt a korábbi hozzászólásomat linkelném be erre a hírre. Ha megnézitek a linkeket ott akkor a válaszomat már tudni fogjátok.
  • SewerRat
    #5
    Én is jobban komálom, ha látom a dobozát. Meg ad egy fajta hangulatot... már ha normálisan megcsinálják. Vesztett az értékéből számomra, hogy nem kapok hozzá kézikönyvet, csak lemezen. Valahogy szeretem azt olvasgatni, főleg ha valami bonyolult játékot vettem. De azért így tényleg drága. Előbb utóbb több lesz a letöltő, de nem hiszem, hogy meghalna teljesen a bolti piac.
  • tomcsa4
    #4
    Hát igen, de nézzük meg a CDGalaxis kínálatát. A digitális forma még nem sokkal olcsóbb, mint a hagyományos.

    Én amúgy digitálisan nem vettem még játékot és nem is fogok. Régimódi vagyok.
  • snorbi
    #3
    Én meg azt szeretem, ha ugyanazt a termék kevesebb kézen át jut el hozzám. Nem akarom fizetni a kereskedőhálózat és a boltok fenntartását, a boltosok fizetését, a szállítási költségeket, stb.
    A doboz és a körítés szerintem másodlagos. Persze ehhez az kell, hogy megfelelő lehetőség legyen pl. biztonsági másolat készítésére.
  • pasi29uk
    #2
    25 liter benzin szétterülve?
  • torcipepe
    #1
    én szeretem, ha amit veszek az fizikai valójában is ott van előttem