5661
  • Alanw
    #5661
    Kemény lehetett :-)
  • JaSoN HuNTeR #5660
  • Lunki88
    #5659
  • Fabio Capello
    #5658
    Megint pedzegetik hogy lesz Left 3
  • Narxis
    #5657
    :DDDDD ez kurvajó
  • hiper KOCKA
    #5656
    Nekem a legutóbbi játékomnál a 4 playerből kettő óvodás volt. Onnan lehetett tudni ahogy selypítős cérnavékony gyerekhangon belemekegtek a mikrofonba. Na itt már sejtettem hogy az advanced nehézség ide sok lesz. Elindítottam a szavazást hogy vegyük le normálra. Nem akarták. Akkor az egyik nekifut a jockeynak egy crowbarral hogy majd jól leüti... nem ütötte... utána elkezd rám ordibálni miért hagyom hogy elkapja, meg miért nem lőttem le, miközben én épp a másik kettyós haverjáról próbáltam lelőni egy huntert aki saslikot készült csinálni a felsőtestéből.

    Mondani sem kell hogy a safe house-ig sem tudtak eljutni, pedig az első kampány első pályája volt ami az egyik legrövidebb. Ketten értünk be a safe house-ba de ezek közbe is állandóan szövegeltek a mikróba, hogy hová menjünk be, mit vegyünk fel, olyan bőszen irányítgattak minket közbe egy métert nem tudnak megtenni a játékban.

    A szülei helyében kiosztanék két olyan nyaklevest nekik hogy a levegőt is gyógyítani kéne körülöttük. Ja és ezek magyarok voltak... inkább tolnának startlap játékokat, az való nekik.
  • Kaixo
    #5655
    Talán a Left 4 dead 3-ban már lesz normális matchmaking rendszer, amilyen a cs:go-ban is van.
    Ha valaki könnyedebb szórakozásra vágyik, simán megkaphatja. Nem fogja elrontani olyanok játékát, akik picit komolyabban szeretnének játszani.
    Vagy ha mégis betéved egy ilyen mérkőzésre és trollkodik, akkor a rendszer eltiltja a játéktól x időre.
  • Ozzyehh
    #5654
    1500 forint a steamen vegyétek vigyétek
  • Narxis
    #5653
    Sajnos tényleg tele van gyökerekkel, az ilyeneket fel kéne keresni élőben aztán addig ütni amíg jól esik.
  • MerlinW
    #5652
    Vagy türelmesen játsszon idegenekkel és szedje össze a normálisakat:) Nekem L4D2-ből van a Steam-es barátlistám fele:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.09.20. 13:12:23
  • wesker24
    #5651
    Egy jó tanács sohase játsz idegen emberekkel mert azok mind gyökerek egytől egyig ! :D

    Én mindig haverokkal szoktam játszani L4D2-öt idegenekkel sohasem :D
  • Ingman12
    #5650
    No, csak hogy megosszam a legfrissebb élményemet. Már nem csak az ellenfél mód vagy a gyűjtögető játszhatatlan, de egyre több utolsó paraszt van a kampány módban is. Bementem egy játékba haladó nehézségen, épp a tankot készültek kiengedni. Kemény 9 hp-m volt, persze b*sztak felhealelni, pedig mind a kettejüknél volt medi kit (a 3. ember már meghalt, egyébként bot volt).

    Kiengedik a tankot, mindkettejüket leteríti, de nagy nehezen, körbe-körbe futkosva takarásból leszedtem. Felszedem őket, erre a két gyökér nem elkezd lőni? Majd egy kedves szöveget beírva "megköszönik" a produkciómat azzal, hogy megölnek és röhögnek rajta. Eddig is elcseszett közössége volt ennek a játéknak, az egyik, ha nem a legrosszabb amit valaha láttam, de hogy már kampány módban se lehessen lassan játszani (nem ez az első eset, hogy gyökerekkel futok össze)... Nem tudom egyszerűen megérteni hogy lehetnek az emberek ennyire degenerált, undorító, hányadék kis férgek. Szánalom az egész...
  • MerlinW
    #5649
    Gondolom Steam-en játszol, akkor meg nem számít a verzió. Frissítgetik néha, ahogy minden Valve játékot.
    Kieg már nem lesz, csak technikai (source) frissítések vannak, játékmechanikai már nincs.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.09.12. 16:07:29
  • Travelos
    #5648
    Most van olyan gépem, hogy ezzel a játékkal elkezdjem tolni.
    A játék jelenlegi verziószáma már 2.1.3.6.
    Még mindig ilyen támogatás van ehhez a játékhoz? Vagy már újabb verziószám növekedés csak elvétve lesz tapasztalható?
    Tudtok erről valamit? Lesznek még kiegek?
  • Ingman12
    #5647
    Versushoz vagy sima kampányhoz keresek embereket fun, de normális játékra. Van valakinek kedve?
    Utoljára szerkesztette: Ingman12, 2014.08.31. 18:14:03
  • Narxis
    #5631
    :D
  • MerlinW
    #5630
    [facepalm]
  • Pistaszk4
    #5629
    Jahh hahh. A konzolokat játékra fejlesztették ki.Lehet a célra az a legjobb.
  • Prince of Máté
    #5628
    minek neked konzol ha PC-n játszol?
  • Pistaszk4
    #5627
    http://www.playdome.hu/cheat/30877/left_4_dead_pc
    Most találtam rá egy jó leírásra.
  • Pistaszk4
    #5626
    köszönöm a választ!
  • Pistaszk4
    #5625
    Próbáljuk újr )Addig már tudtam,hogy a konzolt ki be lehet kapcsolni billentyü egér menü pont alatt.Az elővarázsolása,amit nem tudok.
  • MerlinW
    #5624
    jobb klikk a játékon, tulajdonságok, indítási opciók beállítása és oda beírod:

    -console
  • Pistaszk4
    #5623
    Ismét szépnapot!Ujabb help kérésem lenne!A konzolt hogyan tudom bekapcsolni a játékban?
  • MerlinW
    #5622
    Majdnem mindenki, lévén a bolt a játék készítőié:)
  • Pistaszk4
    #5621
    Szép napot! Te is ott vásároltad a játékot?
  • Wykos
    #5620
    Üdvözlet mindenkinek, régi cimborákkal feltámasztjuk a Braindead team csapatot, klánt, ahogy tetszik. 2009-ben ESL ligára neveztünk 4. helyen végeztünk. Egy értelmes veterán játékost keresünk aki tovább erősítené a csapatot. Ha valakinek van elég ideje illetve energiája hozzá, jelezzen! Üdv, szép napot mindenkinek. U.I.: Teamspeak kötelező!:)
  • Pistaszk4
    #5619
    Köszönöm szépen!Úgy teszek!
  • akyyy
    #5618
    itt megveszed: http://store.steampowered.com/app/500/

    de valszeg itt-ott meg lehet venni fillélekért, mivel karácsonykor INGYEN le lehetett tölteni az eredetit. csak steam kell hozzá, és nem kell azután semi garéna meg hasonlók, csupán elinditod a játékot ami szép magyar nyelvű, és mindent jól érthetően kiir, hogy hogyan akrsz játszani, online, vagy egyedül, stb.
  • Pistaszk4
    #5617
    Rövid leszek!left 4 dead 2 multuplay volt feltelepítve a pc re.Majd a garena plust is felraktam regisztráció is volt.A garénából szoktam indítani a játékot,és titokzatos módon véletlenszerüen jelennek meg a szerverek.Van amikor nem is jelenik meg a szerver.Ilyenkor másik szobát választok.Ezután kisebb nagyobb sikerrel lesz szerver.Van valami biztos megoldás a multi játékhoz?.Kicsit buta vagyok ezen a területen.
  • Jim Morrison
    #5616
    Szerintem is!
    Tök jó, hogy feltehetsz itt egy kérdést, és olyan emberek válaszolnak itt az interneten akiket amúgy nem is ismersz.
    Miután elindítod a játékot, talán a legfelső menüpontra kattints, majd az almenükből egyet. Vársz és már nyomhatod is!
    Szia!
  • Peet81
    #5615
    tedd fel a kérdést
  • Pistaszk4
    #5614
    Ismét szép estét!Ujabb próba részemről ! ))Segitséget jövök kérni l4d 2 multi játékról.
  • Narxis
    #5613
    Ez most komoly?
  • Pistaszk4
    #5612
    Hú nagyon jóó!Éldegél a dolog.Hogyan kell multiplayer jatékot játszani l4dead 2?Holnap megpróbálok visszatérni!vISZLÁT!
  • akyyy
    #5611
    xD
  • Jim Morrison
    #5610
    Hello!
    Okés.
  • Pistaszk4
    #5609
    Szép estét!
    Segitségért jövök ide.
  • GFGKK
    #5608
    Csináltam egy Gyuluska Boomer modot, gondoltam megosztom az emberekkel, mert elég vicces :D Még nincs 100%-osan kész, de ha lesz időm, teljesen befejezem :)
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=231488354
  • Lunki88
    #5607
    Még csak az kéne. :D Teljesen ingyenes, épp ez a lényeg.