831
\'Homefront\'
Homefront
  • grebber
    #471
    Végére értem én is. Hibái ellenére nem volt olyan rossz ,csak kár hogy alig 4 órás volt.
  • strebacom
    #470
    Tudom de ez másik "verzió", nemtom van e topikja...
  • Fpocok
    #469
    Update? A játékhoz? Azt a STEAM mindig letölti. Minden más link kamu.
  • strebacom
    #468
    Van már UPDATE is:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.fileserve.com/file/PpPv5p6


  • Muttley
    #467
    a "mélyebb üzenet"-hez kellenek a felszedhető újságcikkek is ;)
    egyébként kimaradt, hogy van a gammában néhány gyanúsan epic moment
    de persze nem sok, mert a nagy része MW-utánzat :)
  • Jabar
    #466
    Ha átállítom a légi járművek egerét inverzre akkor a földi kis lánctalpas drónét is megcseréli meg a 2 rakétás bombázó drónét is (nem tudom a nevüket), ez elégé nagy baj sztm, főleg a kis lánctalpasnál, a bombázónál nem vészes, meg hát az légi jármű még ha nem is irányítható.
    A másik meg helinél be lehet állítani valahogy azt hogy az egér jobb/ball mozgásra forduljon és az a/d-re dőljön (mert pont fordítva van és sztm igen zavaró).
  • soo277
    #465
    Ugyvan!!
  • Anthrax
    #464
    köszi,most már szedi
  • lolSL
    #463
    beállításokban válts országot
  • Anthrax
    #462
    Megvettem a játékot, de mikor steamen szeretném leszedni mindig kiirja,hogy Steam servers too busy try again. Ez normális steamnél ? Mostanában nem vettem tőlük semmit azért kérdem
  • DORSANAX
    #461
    Nekem tetszett a single, végigjátszottam és 1600x1200-as felbontással és max grafikával azért láttam már szép dolgokat, szóval nem igazán értem, hogy egyes fórumokon miért elégedetlenkednek olyan nagyon.
    Bár az is igaz, hogy sokat ronthat a megítélésen, ha valaki gyenge hangeffektekkel, bugokkal és közepes grafikával játszik...

    "a játék erőssége a hangulat és a történeti szál, persze csak ha értesz valamicskét angolul. némileg világégés jellegű és erősen amerikai lokálpatrióta
    mindezek ellenére, aki érti, annak hordoz mélyebb üzenetet is"

    Szóval ez a "mélyebb üzenet" nálam nem igazán jött be, bár kétségtelen, hogy van ebben is valami.(A feliratot nem igazán tudtam követni, de az élő szinkron viszont szerencsére jól kivehető volt, mert a zenét teljesen kiiktattam.)
    Az ellen artikulátlan üvöltözése viszont időnként idegesített, de azért szerintem is "ajánlott kategória"...
  • zsozso29
    #460
    Köszi! Ez tényleg jó, hang és fegyverek. A mentés nem vész el, csak át kell rakni.
    c:\Users\*****\AppData\Local\3DMGAME\SAVES\55100\profile.bin
    -->
    c:\Users\*****\AppData\Local\ALI213\SAVES\55100\profile.bin
  • Fpocok
    #459
    Azt írják 75 szint van és nincs prestige.
  • Fpocok
    #458
    Most nézem a honlapját:
    "Connor Morgan is a legend of the Resistance. Hard bitten, enigmatic, fearless resistance fighter"
    khmm... khmm... hát izé... CONNOR??? Nagyon nem szerencsés névválasztás.
  • Fpocok
    #457
  • gilaba
    #456
    Megoldás a hangproblémára.Letöltés után a fájlok cseréje mentésed elvész!!! Viszont a hang jó lessz. http://www.mediafire.com/?n2dlorc43arv9uh
  • Muttley
    #455
    na, akkor :)

    Homefront = Modern Warfare, Stalker, Metro 2033, Black - keveréke
    Reális teszt eredmény: ala IGN vagy gamespot 7.0 pont
    A legjobban sikerült MW utánzat. A CoD BO, meg a MoH silány selejtek emellett.
    Singlep-vel nyomom, multit lesz.rom
    akárhogy pampogsz, a multit akkor is lesz.rom :)
    a játék erőssége a hangulat és a történeti szál, persze csak ha értesz valamicskét angolul. némileg világégés jellegű és erősen amerikai lokálpatrióta
    mindezek ellenére, aki érti, annak hordoz mélyebb üzenetet is
    graf: olyan, mint az MW sorozat. akinél sz.r, vegyen Kexboxot vagy költsön feleslegesen PC upgrade-re
    játékmenet: full-full script, full-full MW
    fegyverhangok: jó, de nem kiemelkedően jó
    Enemy AI: bár ilyen lett volna a MoH is. már normal szinten is oda kell figyelni, taktikázni. guerilla szinten meg pain a javából
    Friendly AI: itt azért szerencsére csinálnak is valamit a társak, de előfodulnak LOL glitch-ek
    irányítás: absz. CoD (és ez jól is van így)
    küldetések: 7. Guerilla szinten 10 óra feletti játékidő.
    Glitchek: a Sniper küldetés kompletten gázul sikerült, egyébként el-elvétve vannak glitchek

    sokat elárul az egész játékról, h több, mint 50% achievement multip-hez kötődik
    amit én lesz.rok :)
    összefoglalva: nem csúcsszuper játék, mint anno az MW1-2, de bőven ajánlott kategória
  • stardate
    #454
    Kis infó fegyverekről, unlock-okról, perkekről:Homefront (én írtam hogy informáljam a klántársaimat tehát ne várj lélegzetelállító cikket)
  • Jabar
    #453
    Nem tudom mennyi szint van, unlock/costumization kb mint cod-ban (fegyók, perkek unlockolodnak szintel, kiegészítők meg chalengekkel).
  • Fpocok
    #452
    Aki tolja multit mondjon már véleményt pls: Mennyi szint van, milyen unlockolható dolgok vannak, mennyi jármű, van e customization?
  • grebber
    #451
    Mert ne csak az legyen hogy valamire azt mondják dx11-es ebben mi a dx11 mondják meg akkor azt mondom oké elismerem.

  • Shep
    #450
    Te állandóan ezzel a DX11 -el vagy megáldva. :)
  • grebber
    #449
    Legalábbis semmi látszata nincs.
    De eszerint mégis csak van benne
  • grebber
    #448
    Akkor rossznak örülsz ,mivel dx11 még véletlenül sincs benne!
  • strebacom
    #447
    Jól néz ki nem is tudtam hogy DX11-es, de örülök neki hogy az!!



    :))
  • Shep
    #446
    Hang problémára ezt találtam egy másik helyen. Ha valakinek segít írja meg.

    Sound Fix:
    Possible Solution #1
    m
    go to “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\homefront\GCGame\Conf ig” edit DefaultEngine.ini with notepad and search MaxChannels=128 change from 128 to 64 and poof.. sound on next launch.

    Possible Solution #2:

    disable hdmi sounds

    Possible Solution #3:

    Download DirectX End-User Runtime Web Installer and install this while as admin

    Possible Solution #4:

    Update your sound card, DirectX, and your OS

    Possible Solution #5:

    Change the speaker setup in Windows to use Stereo. Go into playback devices, right click your audio device and configure speakers.
    Modify “homefront\GCGame\Config\DefaultEngine.ini” by finding the section: [ALAudio.ALAudioDevice]
    add the following to that section: NoHALSupport0=RealTek AC97
    Should look something like this

    [ALAudio.ALAudioDevice]
    MaxChannels=128
    NoHALSupport0=RealTek AC97
    ReverbGainFactor=2.0

    Possible Solution #6:

    Right-click on volume control icon in systray
    Select “Playback Devices”
    Click on your playback device.
    Click on “Configure” at the bottom of the window.
    Select “Stereo” as your speaker setup.
    This forces Windows 7 to use basic, 2-channel sound, thus avoiding whatever surround-sound glitch Homefront is currently choking on.

    Possible Solution #7:

    Disable surround sound

    Let you know what works..lol
  • Black Ghost
    #445
    Légy szíves másold ide hogy melyik az a rész amit a flash tagek közé másolsz.
  • Jabar
    #444
    Hát így pár óra multi után a véleményem:
    -A pályák érdekesek de van bennük jópár bugos rész (20cm-es rácsra nem ugrik fel de a majd 1 méteres-re igen)
    -A fegyverek nekem valahogy kicsit furák, nem tudom miért :D
    -Az fps-em sajna ugrál le/föl (mondjuk gyenge is a gépem, minden levan véve teljessen)
    -Az én izlésemnek túl sok a csipa hely és borzasztó 1-1 pontba eljutni. (a sok nem is lenne baj ha nem lenne a szerver fele csipa de ez minden játékra igaz mostanság :D )
    -Valamiért nekem folyamatosan változik játék közben az egér érzékenysége :o
    -Pár pecsel lehet sokat ezek közül javítani (remélem fogják is)
    + lehet mutatja de én nem találtam (ált vak vagyok meg béna :p) hogy melyik fegyvert mikor unlockolja
    -Nekem nem tetszik jobban mint Cod sajnos bár ez még változhat

    Videót én nem rakok mert halál béna vagyok :DD
  • vzajcev
    #443
  • Black Ghost
    #442
    Mostanában nem megy a beágyazás.

    Amúgy létezik HC mod, mert ez a sok kiírás marhára zavar.
  • Black Ghost
    #441
    Na itt egy multi videó, szerintem nem rossz, van olyan jó mint egy CoD, sőt a pályák mérete miatt talán jobb is.

  • Jaka923
    #440
    Nekem most hozták meg a Gamestoptól, ráadásul 8500-at fizettem érte postával együtt, úgyhogy jobban megérte :)
  • mascarun
    #439
    GLS szombaton is szállít! Én anno kaptam már csomagot hétvégén.
    + Ha pikpakpont-ra rendeled, ha van rá lehetőséged akkor még vasárnap is megérkezhet!
  • stardate
    #438
    Nagyon örülök neki hogy tetszik a játék.Biztos lesz ami majd nem tetszik benne nekem (a kevés pályának már most nem örülök de úgyis jön hozzá dlc, remélem olcsón) de ettől még sztem remek szórakozás lesz csak ne legyen benne sok csíter és a készítők foglalkozzanak eleget a játék finomításával.
  • vzajcev
    #437
    "frapsos vidit" vérfürdőt a népnek, addig kamu az egész
  • foxxi
    #436
    ezt én se értettem.. hétvégére - amikor tuti semmilyen futár nem viszi ki hacsak nem a bolt tövében laksz.

    No majd estig gyakorlok és csinálok egy frapsos vidit multiról. Amugy nem elkeserítés végett, de baxott jó xD A sok szapulás után kicsit meginogtam, de reggel belépve majd játszva megnyugodtam :) Hosszan el leszek én ezzel xD

    Jah, akinek megvan és tolja online, felhasználónevet ( nick ) dobjon már hogy felvehessem friendbe :)
  • stardate
    #435
    Te legalább már játszhatsz vele, nekem lehet csak hétfőre érkezik meg.
    Faszért kellett péntekre rakni a megjelenést.
  • foxxi
    #434
    Az én bénázásomat inkább nem teszem közkincsé xD

    Amugy is, jobb lett volna egy összevont megjelenési dátum, mire betanulom a pályákat hullagyaláznak a régebbóta játszók xD
  • zotya10002
    #433
    Valaki dobhatna fel egy multis videót !!Köszi
  • Jabar
    #432
    Köszönöm