30
  • winnie
    #30
    a mozi nem hanyatlik. a bevételek folyamatosan nőnek, a 3d elterjedésével meg pláne ez lesz a helyzet. a mozi virágzik. a tékák ellenben valóban eltűnnek. (aki nem tud letölteni, annak meg ott vannak a dvdkölcsönzők. havi 3-5 ezer forintért korlátlan filmet visznek neked házhoz, amikor csak kéred.)
  • Silenzio
    #29
    A 90-es évek elejére/közepére a mozik 80%-át bezárták, aztán jött a Cinema City, de plázák nem mindenhol vannak... Jogos a megállapítás, a mozizás lassú hanyatlásána többről szól, mint a tévé meg a vhs meg a dvd meg a letöltögetés terjedéséről... Bár az új trend szerint meg a tékák zárnak be szépen lassan, ez azért valamit elmond...
  • CybeRick
    #28
    Mozijegy ára az egy dolog. Nekünk kb 3000HuF ha autóval megyünk a legközelebbi mozihoz ahol adják az ST-t. De ilyenkor van egyéb fogyasztás is ügye :) Kóla+popcorn, stb... Ha már 4 ember megy, 10000HuF körül jövünk ki.

    Jobban járok ha megveszem majd DVD-n (amikor kijön). Addig meg marad a letöltés.
  • Amcir
    #27
    de remélem valamikor visszazárnak azért az idővonalhoz.
  • bmw
    #26
    A magyart csak a Monika meg a Joshi vagy mi erdekli....
    Kisse agymosott a tobbseg...
  • Polllen
    #25
    Erről szól a történet...pénz-pénz-pénz...

    Sztem nagyon jót tettek azzal, hogy szakítottak az eredeti vonallal, amiről már a 727 rókabőr után még le lehet húzni vagy ezret, de az már kicsit unalmas...kis vérpezsdítés...vagy jobban esett volna egy kis árcsör kapitányos esti mozi?XD
  • Polllen
    #24
    Én nagy x-men rajongó vagyok, de Star Trek > Farkas...

    Eszméletlen ütös kis film lett a Star Trek és tetszik az alapötlet is, nem csak a kivitelezés!XD uh várom a folytatást és ha meg is köveznek, maradjunk ennél az új Era-nál...;)

    A farkas meg hát...khm...elég egyszerű és kiszámítható lett a történet...:'(
  • TeDDyRuSh
    #23
    Én január óta vártam a filmet. Egy vidéki multiplexben néztem meg a premier napon este hétkor 850-es jegyáron. Kedvezmények nélkül. De megadtam volna az 1500-at is. Aki hezitál annak ajánlom. Jobb a Farkasnál. Sokkal..Alig voltunk premieren, de mindenki elégedett volt és nem véletlen, hogy amcsiban elég nagyot szólt a 2. hét is. Nekünk kicsit idegen az ST, de könnyen feldolgozható. Nem véletlen, hogy már a 2. részt forgatják. Baromi látványos és humoros. Ehh..megnézem megint pill:)
  • winnie
    #22
    ja, és ott a kossuth mozi, ahol 700 alatt is lehet jegyet venni. vidáéken meg dettó mehet 7-800 forintért egy diák
  • winnie
    #21
    baromira nem idetartozik a jegyár, hiszen azok úgy vannak belőve, hogy maximum legyen a bevételt, de azért maradjunk a megszokott adatoknál. pl. palace cinemas.

    most 1350 egy jegy (de már erre is lehet kedvezményt kapni péntek este és az 1200)

    mivel gondolom itt nem mindenki olyan öreg, mint én, ezért van diákjegy, ami 1000 alatt van: 9900, "ingyen" kedvezménnyel 890 (ingyen kedvezmény: mindig s voltak kártyái a moziknak budapesten, amik plusz kedvezményt adnak). dettó, ha család megy moziba, akkor fejenként 900 a jegy.

    a kedvezményes nap meg 890, kártyával 850. nem 6-700, de ellenárvek esetén sem kéne túlozni.
  • Molnibalage
    #20
    Nem a letöltőket védem, de hol van 600-700 forintos mozijegy? A szerdei kedvezményen napok 1000 forintosak már sok helyen. Normál hétköznap 1200-1300, péntek-szombat este 1500-1600 vagy még följebb.
  • polesz
    #19
    Engem speciel érdekelne, min. 3x néztem volna meg, ha nem 50km-re lenne az első hely ahol vetítenék baz. Ilyen sem volt még Szombathelyen :(
    Kevés kópia érkezett???
  • Reg5
    #18
    El kell kezedni, aztán vagy tetszik vagy nem. Viszont nem tv-s adag miatt lesz vkiből rajngó...
  • PokerFace
    #17
    Hát igen, a 6-700 ft-os jegyek tényleg pofátlanul drágák...
    Utálom ezeket a kifogásokat, azért töltöm le mert...mondja nem egy állítolag film szerető ember, kifogásnak se jo, mivel hétköznap sok olcsó vetítés van minden moziban, de ha arról van szó h haverokkal mozizás a program hétvégén, akkor kifizetem a 1200 ftot is, és nem azért mert telio vagyok, mert volt hogy az utolso pénzeimet moziztam el, mégis jobban esett mintha egy monitor elött görnyedve egy moziverziot néztem volna...
  • Barakukk
    #16
    Ezen miért kell meglepődni? az a munkájuk, hogy pénzt keressenek, ha lehet minél többet, mindenki a nagyobb profitra hajt, ez az élet rendje. Amúgy látszik a filmen, hogy próbálták igényesen összerakni azon túl, hogy igényeket elégítsen ki. Szerintem az év egyik legjobbja, nálam 10/8
  • narumon
    #15
    Én azt sem értettem soha, hogy lehet ilyen gagyi sorozatot nézni. :o
  • Zolmanxxx
    #14
    Engem érdekel, csak még nem volt időm moziba menni.
  • Vogel
    #13
    Ettől a Szpákk-tól mindig a röhögés fog el :D Ezért sem nézem meg.
  • winnie
    #12
    "Bár jobban örültem volna ha IMAX-es verziónak"

    az st-ből ninc simax verzió, max az a filmet vetítik imaxben.
  • Mister
    #11
    És miért egy kamerás verzióból van fent kép? :D
    A HD trélerből nem lehetett volna?
  • Darth Sith
    #10
    "Pedig a felújítás végképp szakítani akart minden előítélettel és sikerült is nekik - sok rajongó épp ezt a kvázi tabula rasát rója fel az új Star Treknek, de a készítők célja egyértelmű volt, minél több új ST-nézőt akartak hozni."
    jól mondja, MINÉL TÖBB NÉZŐT=PÉNZT akartak hozni, nem kult filmet csinálni.
  • kiki22
    #9
    hat szerény vélemény szt star trek jobb volt mint wolferine ....legnagyobb gond az x menel a speciális effektek gagyiságával volt sztem.előzőeknél mintha jobban sikerült volna
  • gorbedome
    #8
    Szerintem megérte egyszer megnézni. Bár jobban örültem volna ha IMAX-es verziónak. Csak kevesen értékelik a sci-fi műfaját idehaza.
  • 1Obi1
    #7
    A Star Trek jegyárait drágállják, a Wolverine-ét nem?
  • stng
    #6
    Én is megnéztem és nekem tetszett.
  • FoodLFG
    #5
    Én megnéztem moziban. Ezek után természetesen fenntartom a jogot, hogy levarezolhassam. (nem fogom, mert annyira nem jó film, de azért mégis)

    Mindenesetre kb 4-en voltunk a teremben -igaz, nem csúcsidőben mentünk.
    Egyébként megért annyi pénz amennyiért megnéztük, szóval elégedett vagyok. :)
  • Vorpal
    #4
    A starTrek et imádom - ezt a filmet meg nem ismerem(el).

    Kbenmeg válság van és erről is a Bajnai.
  • gomyron
    #3
    vagy lehet hogy dragallja a jegy arakat? hmm ...
  • stng
    #2
    Nem mintha a magyarokon mullana.
  • Ravkin
    #1
    Magyar embert nem érdekli a Star Trek

    Csak én vagyok az egyetlen aki ezen nem lepődik meg