144
őkiő?
  • ldavid
    #24
    mamamamaaa
  • N o N a m e
    #23
    Nekem ez az egyik kedvenc "klipem" tőle :D

  • leho94
    #22
    csak kanos vagy rá .. 2x rejszolsz a sunára és már nem is fog tecceni ..
  • N o N a m e
    #21
    Nekem 2 albuma is megvan, nekem nagyon bejön, youtubeon van egy saját csatornája, ott be lehet tekinteni a szinfalak mögé, szerintem nagyon aranyos csajszi.

    +fav
  • Legend Killer
    #20
    egész jó :D.
  • KAMIONOS KOGYO
    #19
  • Legend Killer
    #18
    :DD
  • NEOreg3
    #17
    it's a trap!
  • kuci06
    #16
    wut
  • kuci06
    #15
    Lady Gaga? hmmm... a Poker Face Remix elég sokszor megfordul a winampban...

    Poker Face (remix)
  • offkorzreg
    #14
    lédi kaka
  • Legend Killer
    #13
    a muff jól néz ki.
  • w77d
    #12
    erre a kérdésre számítottam XD
    természetesen még jópár dal felhangzott közben, de ez maradt meg XD
  • leho94
    #11
    szar a suna
  • Hegi90
    #10
    repeaten volt a lejátszó, vagy ilyen gyorstüzelő vagy? :D
  • w77d
    #9
    ez szólt a háttérben, amíg én egy kibaszott szép lánnyal hancúroztam XD
  • Pipör
    #8
    Hallgatunk :P
    "kellemes emlékem kötődik ahhoz a zenéhez :)"
  • w77d
    #7
    a poker face nekem tetszik, de lehet azért, mert egy nagyon kellemes emlékem kötődik ahhoz a zenéhez :)
  • karajjj
    #6
    Stefani Joanne Angelina Germanotta azaz Lady GaGa (New York, 1986. március 20.), egy amerikai énekes, dalszövegíró, zenész. New York Yonkers kerületében született, de Manhattanben nőtt fel., ahol a New York University Művészeti Szakára járt. 20 évesen kezdett el dolgozni az Interscope Records-nál mint dalszövegíróként, ahol többek között a Pussycat Dollsnak is ír dalszövegeket. Zenéjére hatással vannak több Glam rock előadó, mint példásul David Bowie és a Queen. És a 80-as évek popénekesei, mint például Madonna és Michael Jackson.
    2007-ban az énekes-dalszerző Akon szerződtette őt saját lemezkiadójához a Kon Live Distributionhoz, és ő volt bemutatkozó a bemutatkozó albumának egyik producere is. 2008-ban jelent meg Lady GaGa első albuma The Fame. Az albumról addig négy kislemez jelent meg, melyek közül 2, a Just Dance és a Poker Face szinte minden slágerlistát vezetett világszerte. A Just Dance-ért még a 2009-es Grammy díjra is jelölték a Legjobb Dance kislemez kategóriában.


    folytatás
  • offkorzreg
    #5
    énsem értem mi a jó benne.még a csaj se jó.meg túl hájpolt szar a zenével együtt
  • cicai
    #4
    FOS
  • Norbi7
    #3
    az a két agyonjátszott zenéje bejön, bár már kezd kicsit unalmas lenni, hát mint csaj, fogalmazzunk úgy nem az esetem... :D (klipp alapján jobbra számítottam)
  • karajjj
    #2
    én se tudtam kiez, valamelyik nap néztem meg a pokerface klipet, hogy mi a jó abban, de nem jöttem rá...
  • Wolfsnack
    #1
    Lady Gaga folyik mindenhonnan, tv, rádió, torrent oldalon minden huszadik link Lady Gaga klip remix anyámkínnya
    most ez annyira menő vagy annyira gáz? mondom rákeresek neten de nem valami meggyőző a csaj
    vélemény? flame ON