144
őkiő?
  • kuci06
    #64
    what the fuck?


  • n3whous3
    #63
    0:55-nél mint egy dawn kóros fogyatékos
  • tugyiti
    #62
    hellyeah waazzup bro' ?
  • Sir Quno Jedi
    #61
    Meg ahogy uztánaolvastam, valszeg. azé' GAGA a neve, mert szeret vele gargalizálni egy kicsit, mielőtt lenyeli. Afféle jóféle exchibicionista... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #60
    Ahogy elnéztem kizárólag bazinagy niggákkal jár és valszeg. azokkal is dugatja magát, így gondolom te is az vagy?! :D
  • tugyiti
    #59
    jah és így már csak finoman ingerli a hasfalamat
  • Sir Quno Jedi
    #58
    Hmmm... Az orrát átműtötték, nemde?!
  • Wescone
    #57
    Én általában előítélettel vagyok napjaink zenéit illetően, de valahogy a "Poker Face" nemcsak hogy nem zavar, de valamiért megkapta a figyelmem és ez nem semmi.
    Kissé Amanda Lear-re emlékeztet a csajszi, de egyébként a produkció is.

    Amanda Lear - Queen Of Chinatown:
  • gfreak
    #56
    a DefJamhez volt leszerzodtetve? hmm...kar azert a kaidoert ;)..ugy tunik oda mar lassan mindenkit szerzodtetnek, asszem en is szerencset probalok :D
  • highlander15
    #55
    Pár hónapot jósolok neki aztán el fog tűnni ő is...
  • RAZOR27
    #54
    mindig csak saját véleményt állítok, hát az enyém az, hogy szar :) el kell fogadni
  • Jagumo
    #53
    Elismerem van pár jószáma amit én is szemály szerint szeretek, de nemtudom miért akkora szó ez a csaj... :)
  • Legend Killer
    #52
    lol
  • Legend Killer
    #51
    most ez komoly?? mekkora neve van gecc...
  • passatgt
    #50
    egész jól énekel, azt hittem ilyen gépesített szar csak a hangja
  • tommygear
    #49
    MAMAMAMA2
  • gregtom6
    #48
    Üdv. Engem is az idegesít a legjobban:) Elég fura öltözködése van, de nem mind1ik rossz, pl a Pokerface-es közeli részek, amikor , és szürke kesztyűben énekel, na ott jól néz ki. A hangja énekléskor nagyon jó, már-már Christina Aguilerás, de a beszédhangja borzasztó rekedtes...
    A zenéje is nagyon jó, de a Pokerface is csak akkor, amikor a refrént énekli, a rap-szerű monológ, és a mammamamaaaa az borzalmas:) Amúgy jó.
  • offkorzreg
    #47
    ezen felröhögtem -:D:ASDASDaasd
  • Koker
    #46
    Stefani Joanne Angelina Germanotta:)
  • Legend Killer
    #45
    mi a rendes neve? :D
  • sambauer
    #44
    engem valamiért rohadtul idegesít a neve, ha már hallom a tv-ben nyomom arébb :D
  • FL Zoli
    #43
    tényleg ilyen alacsony mint ahogy látszik?
  • tommygear
    #42
    dugnám
  • belapeter
    #41
    XD
  • Lazarus
    #40
    dugnám
  • nandorb
    #39
    Lady Gaga neve villámgyors sebességgel tört be a köztudatba, köszönhetően első nagy sikerének, a Just Dance című számnak, amiben Akon is sokat segített. Az énekesnő sikere azóta is töretlen, talán az első nagy durranásnál is nagyobbat kaszált legújabb dalával, a Poker Face-el, ám nem mindig volt az élet számára fenékig tejfel. GaGa 18 éves korában sztriptíztáncosnőként mulatta az idejét, nem megélhetési gondok miatt, csupán csak azért, mert már akkoriban is nagy híve volt vetkőzésnek és szerette a züllött életet élni. A hírnevet követően persze leszokott a különbféle parti kellékekről, viszont a vetkőzés lángja nem aludt ki teljesen belőle, nem egyszer történt, hogy alsónemű nélkül és enyhe öltözékben lépett az utcára, amit többszöri alkalommal a rend őre vaskos bírsággal jutalmazott meg. Rossz kislány!
  • ldavid
    #38
    sok ember lehet arra mondaná hogy szar, ami neked tetszik..
    felesleges belemenni az ilyenekbe
  • tugyiti
    #37
    basz
  • DeerHunter01
    #36
    van egy száma oszt cső
  • RAZOR27
    #35
    ritka szar, de akinek ez kell...
  • kocsisgabor9999
    #34
    "Énekes." Retusált, pénzéhes kurva.
  • Benny04
    #33
    hazucc
  • John Cena
    #32
    ezt meg basznám:P
  • nandorb
    #31
    hat en meg azt hallotam rola hogy sztriptizzel foglalkozott meg mielott eneklesbe kezdett volna...
  • Atti12
    #30
    Semmi baj nincs vele, azért mert énekesnek hogy hallgassátok, nézni nem muszáj :D Zenéje meg nekem kimondottan tetszik :D
  • offkorzreg
    #29
    ffffúúúúúúúúúú
  • w77d
    #28
    naggyon nagy :D
  • Benny04
    #27
    csúnya...
    a testével semmi baj nincs, de az arca.. :S
  • N o N a m e
    #26
    Cherry Cherry Bumm Bumm ;)
  • PeeTeR
    #25
    hat ez nem kimondottan O de a temaba vag :)