144
őkiő?
  • Wolfsnack
    #1
    Lady Gaga folyik mindenhonnan, tv, rádió, torrent oldalon minden huszadik link Lady Gaga klip remix anyámkínnya
    most ez annyira menő vagy annyira gáz? mondom rákeresek neten de nem valami meggyőző a csaj
    vélemény? flame ON
  • karajjj
    #2
    én se tudtam kiez, valamelyik nap néztem meg a pokerface klipet, hogy mi a jó abban, de nem jöttem rá...
  • Norbi7
    #3
    az a két agyonjátszott zenéje bejön, bár már kezd kicsit unalmas lenni, hát mint csaj, fogalmazzunk úgy nem az esetem... :D (klipp alapján jobbra számítottam)
  • cicai
    #4
    FOS
  • offkorzreg
    #5
    énsem értem mi a jó benne.még a csaj se jó.meg túl hájpolt szar a zenével együtt
  • karajjj
    #6
    Stefani Joanne Angelina Germanotta azaz Lady GaGa (New York, 1986. március 20.), egy amerikai énekes, dalszövegíró, zenész. New York Yonkers kerületében született, de Manhattanben nőtt fel., ahol a New York University Művészeti Szakára járt. 20 évesen kezdett el dolgozni az Interscope Records-nál mint dalszövegíróként, ahol többek között a Pussycat Dollsnak is ír dalszövegeket. Zenéjére hatással vannak több Glam rock előadó, mint példásul David Bowie és a Queen. És a 80-as évek popénekesei, mint például Madonna és Michael Jackson.
    2007-ban az énekes-dalszerző Akon szerződtette őt saját lemezkiadójához a Kon Live Distributionhoz, és ő volt bemutatkozó a bemutatkozó albumának egyik producere is. 2008-ban jelent meg Lady GaGa első albuma The Fame. Az albumról addig négy kislemez jelent meg, melyek közül 2, a Just Dance és a Poker Face szinte minden slágerlistát vezetett világszerte. A Just Dance-ért még a 2009-es Grammy díjra is jelölték a Legjobb Dance kislemez kategóriában.


    folytatás
  • w77d
    #7
    a poker face nekem tetszik, de lehet azért, mert egy nagyon kellemes emlékem kötődik ahhoz a zenéhez :)
  • Pipör
    #8
    Hallgatunk :P
    "kellemes emlékem kötődik ahhoz a zenéhez :)"
  • w77d
    #9
    ez szólt a háttérben, amíg én egy kibaszott szép lánnyal hancúroztam XD
  • Hegi90
    #10
    repeaten volt a lejátszó, vagy ilyen gyorstüzelő vagy? :D
  • leho94
    #11
    szar a suna
  • w77d
    #12
    erre a kérdésre számítottam XD
    természetesen még jópár dal felhangzott közben, de ez maradt meg XD
  • Legend Killer
    #13
    a muff jól néz ki.
  • offkorzreg
    #14
    lédi kaka
  • kuci06
    #15
    Lady Gaga? hmmm... a Poker Face Remix elég sokszor megfordul a winampban...

    Poker Face (remix)
  • kuci06
    #16
    wut
  • NEOreg3
    #17
    it's a trap!
  • Legend Killer
    #18
    :DD
  • KAMIONOS KOGYO
    #19
  • Legend Killer
    #20
    egész jó :D.
  • N o N a m e
    #21
    Nekem 2 albuma is megvan, nekem nagyon bejön, youtubeon van egy saját csatornája, ott be lehet tekinteni a szinfalak mögé, szerintem nagyon aranyos csajszi.

    +fav
  • leho94
    #22
    csak kanos vagy rá .. 2x rejszolsz a sunára és már nem is fog tecceni ..
  • N o N a m e
    #23
    Nekem ez az egyik kedvenc "klipem" tőle :D

  • ldavid
    #24
    mamamamaaa
  • PeeTeR
    #25
    hat ez nem kimondottan O de a temaba vag :)

  • N o N a m e
    #26
    Cherry Cherry Bumm Bumm ;)
  • Benny04
    #27
    csúnya...
    a testével semmi baj nincs, de az arca.. :S
  • w77d
    #28
    naggyon nagy :D
  • offkorzreg
    #29
    ffffúúúúúúúúúú
  • Atti12
    #30
    Semmi baj nincs vele, azért mert énekesnek hogy hallgassátok, nézni nem muszáj :D Zenéje meg nekem kimondottan tetszik :D
  • nandorb
    #31
    hat en meg azt hallotam rola hogy sztriptizzel foglalkozott meg mielott eneklesbe kezdett volna...
  • John Cena
    #32
    ezt meg basznám:P
  • Benny04
    #33
    hazucc
  • kocsisgabor9999
    #34
    "Énekes." Retusált, pénzéhes kurva.
  • RAZOR27
    #35
    ritka szar, de akinek ez kell...
  • DeerHunter01
    #36
    van egy száma oszt cső
  • tugyiti
    #37
    basz
  • ldavid
    #38
    sok ember lehet arra mondaná hogy szar, ami neked tetszik..
    felesleges belemenni az ilyenekbe
  • nandorb
    #39
    Lady Gaga neve villámgyors sebességgel tört be a köztudatba, köszönhetően első nagy sikerének, a Just Dance című számnak, amiben Akon is sokat segített. Az énekesnő sikere azóta is töretlen, talán az első nagy durranásnál is nagyobbat kaszált legújabb dalával, a Poker Face-el, ám nem mindig volt az élet számára fenékig tejfel. GaGa 18 éves korában sztriptíztáncosnőként mulatta az idejét, nem megélhetési gondok miatt, csupán csak azért, mert már akkoriban is nagy híve volt vetkőzésnek és szerette a züllött életet élni. A hírnevet követően persze leszokott a különbféle parti kellékekről, viszont a vetkőzés lángja nem aludt ki teljesen belőle, nem egyszer történt, hogy alsónemű nélkül és enyhe öltözékben lépett az utcára, amit többszöri alkalommal a rend őre vaskos bírsággal jutalmazott meg. Rossz kislány!
  • Lazarus
    #40
    dugnám