League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CharrDen
#7227
Nem rossz pedig, lehet vele rendesen darálni ha tudod mit kell vele csinálni. Ajánlanám, hogy nézz guideokat, youtubeon videókat róla stb.

#7226
caitlynel most nagyon jó vagyok, csak egész héten vele mentem,és már untam, kellet a változatosság, ha érted mire gondolok. Én vállaltam a következményeket 😊

Gubberx
#7225
Ezért érdemes kipróbálni mikor ingyenes mielõtt megveszed...

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7224
+ extra beugrok a teamfightba, 2mp, és meghaltam : ) királyság mi.

#7223
megvettem lee sint, tippeket kérek, buildot,mert azt se tudom mit csinálok vele. én szerintem late gameba szart sem ér ... azthittem erõsebb.

Grr1234
#7222
Másik gépemen ezt írja ki indításkor. Tippek?

#7221
Hát, volt már olyan, hogy mindenki 6os volt, bár az nagyon szoros volt, 9-9 volt :!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

ronihun
#7220
Szinte biztos hogy senki nem éri el a lvl 6ot, szóval TF gold card stunján kívül nem olyan erõs, ezért lehet választani õt draft racebe.

...

Czdano
#7219
"AD Poppy is retarded Lategame. She's like a fed Tryndamere that can't be CC'd. She just runs in no matter what, ults, kills 3 people and the other team can't do anything."

Nah ezért pakolok AD-t, hibridet (hibridnél gondolok a hextech-re)
Az AP egy ember kiszedésére tökéletes a DFG miatt, az AD-val pedig minimum 2 ember döglik meg az ulti + a 200-300as damage miatt ami késõbb 600akat critel.

Cooldown reduction kell? Nashor's tooth -25%, Ghostblade -15%, ezek közül kirakom valamelyiket szituációtól függõen, és a runáim miatt ottvagyok hogy 30~ % ami már majdnem eléri a maximum 40-et..

Felõlem pakolhattok AP-t, nekem mindig is a hibrid jött be minden hõsnél (Evelynnél is), és nem fogom más leírások miatt megváltoztatni a jóféle buildemet, amivel már több meccset is lehoztam...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7218
Custom ja. Hát TF, meg Panth elvileg instant ban vagyis nem is banoljuk, csak nem szabad választani, gyakorlatilag, meg el se éri senki a lvl 6ot gyakran 😊

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7217
kicsit idegesítõ, hogy a sok láma már mindenre ráaggatja, hogy trollkodás, mert nem tudják mit jelent
itt csak pár szép play/makk volt, meg pár faszláma ellenfél

szucsy89
#7216
TROLOLOLOLOL 😄DDDD kurvajó
#7215
Ezen szakadtam! :-)

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

CharrDen
#7214
Miért?😄 TF meg egyszerûen beteleportál az ultijával 😄 Akárcsak pantheon, amúgy hol található ez a játékmód? Custom?

#7213
ez rohadt jó! tipikus troll feeling : DD

#7212
Shaco, shen, eve instant ban :p

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7211

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

ronihun
#7210
ez fasza, csak kár h fogalmam nem volt kivel menjek, enemybe meg ott volt Shaco,Eve,TF ezek meg kurva jok ide, föleg Shaco tényleg

...

ronihun
#7209
most játszok, épp tölt, nem értem teljesen de majd kiderül milyen 😄

...

#7208
Õõõõ, nem ? Shaco a legjobb erre a játékmódra, nagyon aljas 😄
Full zeal shaco. Amúgy szabályok.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

ronihun
#7207
ilyenröl még nem hallottam de jol hangzik😄 kiprobálnám

...

#7206
Utóbbi pár meccsen kipróbáltam Alistair-at és bár eddig is hasznos championnek tartottam most egyenesen a kedvencemmé vált. Lane-n és teamfightokban is jó plusz gank-nél sem elhanyagolható. Headbutt skillje viszont nagyon kétélû, ha az ember rossz felé üti ki az ellenfelet akkor meg is mentheti, ezért szoktam azt, hogy falhoz vagy oldalra fejelem az ellenfelet.

Heavy cooldown reduction -os support itemekkel (CDR shoes, Randuin 's Omen, Shurelya, Soul Shroud stb.) nagyon hasznos tagja lehet egy csapatnak.

jazzy
#7205
Fogsz 1 ezrealt és kész nem?😊
#7204
Fun játékmód (mármint a Draft racing, sajnos elírtam). Az lényege, hogy be kell rohanni az ellenfél spawnjáthoz és ha odaérsz 1 pont. Nem lehet lanezni, csak jungleben menni, ott se lehet miniont ölni, szóval kb 30 percig lvl 6 alatt leszel :!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Fpocok
#7203

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#7202
Corkihoz visszatérve: sikerült néhányszor jó itemeket venni, jó statot csinálni, de sajnálom, hogy 0.5 a scaling a skillekhez. Endgame-ben, amikor mindenki ezreket lõ, Corki csak 500 körül. Midgame-ben nagyon darál ha elfeedelnek, de end gameben... Sajnos sokan mennek az ilyen 1000eket ütõ trynda, yi, vayne stb championokre, amik ellen esélyem sincs nagyon.

ronihun
#7201
azmi?

...

#7200
Drafting mód elég jó 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Fpocok
#7199
hétfõ este-kedd-szerda reggel

Valamikor ilyenkor...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7198
Ez nagyon LOL ;-D

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Grr1234
#7197
Mikor cserélõdnek az ingyenes championok?

Fabio Capello
#7196
TROLOLOLOIL 😄😄😄😄 FAIL

Grr1234
#7195
😄

Fpocok
#7194
Durva.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7193
Ahhh

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7192
Vagy mert bszhatod az armorod ellene 😊

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7191
nálatok mûködik custom game refresh funkciója?

#7190
Engem a menekülés nem érdekel, azért van a tank meg a support, hogy ne kelljen, inkább kergessem az enemy-t a skilljeivel és azért legyek "op". Volt, hogy a 6. percben volt 5 killem...
Fpocok
#7189
Nem azért OP, mert nagy a damage, hanem mert e mellé rengetegféle képpen tud elmenekülni: Elgurul, visszalök, elstealthel.
Mondjatok már még egy olyan DPSt... aki ennyi mindenféle képpen el tud menekülni. Gyakorlatilag az összes skilljével el tud menekülni.
(És akkor még a passiveját nem is melítettem)

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7188
Vayne mellé rakj be 1 brand-et, 1 jó tankot 1 jannat meg 1 jó offtankot, mondjuk morde-t. 😊 Vayne szerintem azért op mert,ha nem tudod focusálni, hatalmas dmg-et oszt jó cumó nélkül is.
#7187

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Gubberx
#7186
jaja nekem is, durva hogy este fél 10-kor is ez van 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fabio Capello
#7185
Megint fél órát kell várni a belépésre..... :/

ronihun
#7184
Na ma kifogtam hosszú idõ óta egy fogyatékos trollt, Mordeval voltam, mert mindenki rögtön belockolt vmi AD karit én meg mivel tank se volt meg ap se ezért mondom játszok mordeval, nem is ment vele olyan rosszul viszont egy Caitlyn elsõ halála után elkezdett ugatni hogy mekkora szarok vagyunk és h ö nem játszik velünk inkább junglezik. Végig ugatott, ráadásul az egész csapat elég gyenge volt én meg probáltam carryzni v bármi de 1v5be maradtam kb minden teamfightba, végül nyertek és Caitlyn beírta : "bg, noob morde in my team" én 7et öltem a csapatombol mindenki más 2-3mat és többször v ugyanannyiszor halt mint én 😄

...

#7183
Bug. Én haverral toltam, ott ült mellettem és nála Yeti volt, nálam meg Nunu bot 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7182
elég buta vagy, ha azt hiszed, hogy egy internnek akármibe van beleszólása

#7181
Ma olyan buggal találkoztam, hogy morde társam ultival megölte jannát. A játék végéig megkaptuk a movement speed bonust😄
nonicks
#7180
én is erre gondoltam, de kérdezgetem a többi embert és azt mondták nálunk ugyanaz maradt a nevük

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fabio Capello
#7179
nem bug, nevet kaptak a botok 😊 Taric pl Gemknight lett vagy miafaszom 😄

nonicks
#7178
gurulás közben meg sebezhetetlen...
amúgy volt nálam ma egy bug(gondolom én)
BOT-ok nevei megváltoztak
Cho Gath: GREEN MONSTER volt
Nunu meg YETI
ez hogyan lehetséges?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!