League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#7177
Most játszottam vayne ellen, tényleg nem erõs annyira

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#7176
életre papír, viszont az abijai kegyetlenek. Ha haldoklik, csak gurul nyolcat, plusz esetleg ulti és az életben nem találod el...

jazzy
#7175
Ja és poppyt nem is említettem aki rádver 1500-2000-t 1 ütéssel és sebezhetetlen.
jazzy
#7174
Nem érzem azt a karaktert annyira erõsnek, hogy nerfelni kelljen. Ennyi erõvel jaxet és tryndát is lehetne nerfelni. Le kell verni és kész.
crackyS
#7173
Az már nem normális, hogy hetek óta ilyen balfaszok mellé rak <#rolleyes>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#7172
Vayne nerf.
Remélem más is lesz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#7171
Nem tudom, én eddig csak ezt a buildet alkalmaztam és MINDIG bejött..így kaptam egy gyorsan, nagyot ütõ carryt aki az egész játékban megállja a helyét, ráadásul a passzívja és a lifestealje miatt szinte kinyírhatatlan. Egyébként ti mit pakolnátok akkor neki ha nem a lentebb írt buildet?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7170
AD Soraka 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

nonicks
#7169
amúgy ma rájöttem hogy 2 jó ranged meg 3 tank le tud hozni egy meccset,ha az ellen feedelve van(de nem 0-50-re gondolok<#banplz>)
fõleg ha az ellenek early game karikkal vannak

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

jazzy
#7168
De komolyan mondom, a Poppy dolga, hogy falhoz csapja a carryt, üssön 1 nagyot és a carry halott. Ezt megcsinálja 2 low hp-ssal akkor már jó vagy. Ha 1.5 as-t akartsz tryndát kell játszani, az 1000-eket üt.
Fpocok
#7167
De csak 6 perc nálam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7166
csak nálam van Over 9000?😮

Czdano
#7165
Ezt ugye most nem mondtad komolyan? o_0 1 phantom dancerrel + trinity minimum 1,5ös attack speedje van..emellé üt 220-akat..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#7164
nem így értettem, persze hogy AP morde jó, úgy értettem hogy nem annyira meglepõ az AP morde build mert Laczy azt írta Aullah hsz-ére

...

Fpocok
#7163
AP Poppy>AD Poppy

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#7162
Attack speed teljesen fölösleges Poppynak.
Grr1234
#7161
Kaptam egy nagyon jó csapatot, háromnegyed óra játszma után 2-en rámentek az ellenfél Nexus-ára, én maradtam a bázisunknál védeni, jól elbasztam, és nyertek, de még így is jó volt.

Czdano
#7160
Te jó ég de rátorzultam poppyra..elmúlt 10 meccsbõl 9 poppyval ment, és 3-4 lossom volt...abban is erõsen pluszos statok..lehet megtaláltam neki a legjobb buildet..lessetek match historyt 😄DD(XumuX)

1. sheen
2. berserker greaves
3. zeal
4. trinity
5. zeal -> phantom dancer
6. hextech gunblade
7. bloodthirster

Most tartunk 5 nagy tárgynál, 6-nak mehet ward vagy akármilyen protective item (én legutóbb warmogot raktam neki) így lesz egy 3400 hp-s poppy amit csak akkor lehet megölni ha van 5kg stunnod...eleve a spellekbõl kap 25% spell vamp-et + ottvan a 20% lifesteal a hextechbõl + a stackelõs bloodthirster...így volt vmi 40% lifestealem...ha azt nézzük lategameben egy hullámban ütök 2000-ret egy carryn és gyógyulok 1000-ret minimum...

Vélemény? 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7159
Sokat sebez, hamar felmegy a shield. 1v1-ben mid lanen iszonyatosan nehéz vele elbánni :/ Mert lövöd, lövöd, de csak a passzív pajzsa megy le, skillezik egyet aztán megint maxon.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#7158
Ap morde az nem annyira nagy szám sztem

...

#7157
Spell Vamp Mord is tud meglepetéseket okozni :!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7156
AP Morde? Én ma játszottam ellene. Jól nyomta a srác.

ronihun
#7155
Akiket írtál egyik se egyszer használatos pl Urgot meg kifejezetten jó, nekem is volt olyan h megvettem egy championt pl WW játszottam vele egy két meccset aztán visszatértem egy régebbire v megint vettem ujat, aztán utána sok idö elteltével megint WW-t kiprobáltam, akkor meg elég jo voltam vele, szóval ha megveszel egy championt akkor tanulj meg vele játszani és akkor már csak azzal akarsz majd😊
Amugy 6300-ok közül: Ezreal,Kennen,Blitz,Malz ezek elég jók+ a kedvencem MF 😄

...

#7154
Maradj torony közelébe, onnan öld a minionokat, esetleg tutorialt játszd végig.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Grr1234
#7153
Most azzal játszok, de eléggé béna vagyok... 😞

crackyS
#7152

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#7151

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7150
Caitlyn most ingyenes.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7149
Kösz, egyébként valami jó ranged-et keresek. 😊

#7148
Recommendedeket. Itt keress rájuk.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Grr1234
#7147
Sziasztok!
Tegnap kezdtem el játszani, melyik Championt ajánljátok?

#7146
Tegnap LLL-tõl is hamar kikaptak. Bár ott rossz volt a pick.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7145
De az a "lagg miatt volt" 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#7144
TSM ellen 20 perckor surrender volt<#banplz>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

daemonervosa
#7143
Megnyerték a WCGt, top playerek USAn és elsõk között csináltak normális minõségû streamet

Egyébként EU top csapatoknak közelébe sincsenek

Trolling is a art.

Fpocok
#7142
EU>US

Solo queu ban nagyon jó, de csapatban nem tudtak együtt játszani a CLGsek.
+állandóan streamel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7141
Amúgy aki régebb óta LoLozik meg tudja mondani, hogy Hotshot / CLG miért ekkora szám ? Nézegetem streamet de clg eddig csak kikapott, GG is csak trollkodik néha...

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7140
U Sir just got trolled 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

CharrDen
#7139
Lux vett 3db phantom dancert, Mercury cipõt, és 1 BF swordot. Ilyet fogadok nem láttál, engem ez köszöntött ma reggel.

szucsy89
#7138
?
Fpocok
#7137
Amikor már az ember azt hiszi, hogy minden õrült karakter/buildet látott...
/facepalm

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#7136
Nekünk megvolt a közös meccsünk Ronihun-al és Nonicks-al, fasza volt :p
szucsy89
#7135
Karma, Xin, Nidalee nem egyszer használatos 😊
Czdano
#7134
Blitzcranket tudom ajánlani, 12-es winstreakem volt vele és végig én carryztem mikor megvettem. Teamfightokban darálós (beránt 1 ellenfelet, knocked airborne és tömegsilence!)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#7133

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7132
Én nem írok bele,de XunusualX :-)

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#7131
Nekem meg majdnem összejött a kerek 10000. De sajnos csak 9997 lett :S

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7130
Mindjárt meglesz a 6300 ip, erõsen gondolkozom kit vegyek meg, eddig 3150-nél megállt a világ és vettem ilyen egyszer használatos champikat, nid,urgot,karma,xin, meg még vagy jó párat, egyszer ha mentem velük, swaint is megvettem, azóta csak van, kész vicc .

de most elhatároztam hogy 20x meggondolom mit veszek rajta, azért 6300 nem kevés ip, akármi akármit mond, nem vagyok kocka, 1-2hét amire összejön nekem .

#7129
+1

Fpocok
#7128
Kabbe bazmeg. Ha nem irogatsz ide rendesen, akkor nem is kéne belinkelgetned a buzis videóidat.

Parasite Eve 2, best game EVER!