League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fec papa
#7277
Bevezethetnék az éjjel-nappal váltazkozást, és hozzárakhatnának vele együtt új dolgokat. <#eplus2>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#7276
Attól függõen milyen skin extra képességeket kap a karakter.






























semmire.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7275
Srácok, egy kérdésem lenne. Mire jók a skinek? Nálam írja jó párra, hogy available, de mégsem változik meg a kinézete.

jazzy
#7274
Utálom a Vladimirt.
nonicks
#7273
mindjárt hajnali 1 óra, ilyenkor már nem sokan játszanak...<#heureka>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#7272
Lemaradt a smile. <#nyes>

#7271
Ne közösítsétek ki a kezdõt, játszunk egyet!

#7270

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7269
Még egy hét.

Parasite Eve 2, best game EVER!

RedDevilsza
#7268
Na én uninstalláltam a LOL-t amíg nem lesz egy szép nagy vayne nerf. Jelenlegi helyzetében egy vicc úgy ahogy van.

#7267
Valaki nincs benne egy játékban?

Fpocok
#7266
MÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛKÖDIK A TRIBUNAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FUCK YEA!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7265
Over 9000!!!!!!


Bocs. 😄

Fabio Capello
#7264
Most komolyan...



Ha beenged és lesz még valaki, csapathatnánk egy partit.

#7263
A nagyobb pingek mostanában a túlterhelt szerverek miatt vannak? Régen simán 40 körüli volt most meg néha felugrik 200-ra is plusz még a lag spike-ok...

ronihun
#7262
Urgot 1-11 a csapatomban, hihetetlen ma is milyen playerekkel találkoztam.

...

tommyknockers
#7261
Nálam is ezt a hibaüzenetet dobta ki. Mivel két partícióm van, és ez a C-n volt, letöröltem, letöltöttem megint, most, a D meghajtóra, és onnan is indult a telepítõje, és most már remekül patchel. Tehát szerintem töltsd le újra, ha ez se, akkor próbáld meg más partícióról telepíteni - már, ha van.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#7260
Azt hittem, hogy a szintekhez van valami köze. (Pedig szintet úgy is növök ha csak vesztenék a meccseken, míg dl-en hallottam olyasmirõl, hogy 970- de lehet, hogy pont nem ennyi- alatt ki is rúgnak).

Fpocok
#7259
És ha elmész rankedbe majd, akkor ott MÉG TÖBB nyomni lesz 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7258
Jó-jó. Nem türelmetlenkedek többet. 😄

#7257
Miért szerinted most hogy állítják össze ?
igazából random :!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

jazzy
#7256
Nyugodj meg, hogyha magasabb szintre kerülsz lesz teamgame, lasthit, minden, de persze lesznek nyomik is
#7255

#7254
"Mielõtt félreértik, nem verem a nyálam arra, hogy kezdõket elverek.. (hiszen végül 5-en betolták a bázist). Csak nagyon rontja a játékélményt, hogy ilyen játékosokkal kerül össze az ember.

Az is igaz, hogy én is kezdõ vagyok.. Az itemeket például nagyon nem vágom, sem az összes hõs képességét."

De ha megnézed az elsõ kérdésem az volt, hogy merre találok egy fokkal komolyabb játékot.



Hogy valami ideillõ is legyen, még egy észrevétel: tudásszint (a lejátszott meccsek végkimenetele) alapján pontozni a játékosokat, majd ez alapján összeállítani a csapatokat! (Ahogyan például dl-en csinálják).

ronihun
#7253
nem értem mért vagy ellenséges.

7249:nem ment ki a divatból, nyugodtan csináld, azért nem csinálja senki mert nem fogja fel mennyi goldtol esik el😊

...

#7252
szerintem meg te
olyan emberekkel játszol, akiknek (többségüknek) ez az elsõ ilyen típusú gameük. azt se tudják kb mi a faszt kell csinálni vagy miért, szal inkább örülj, mert az ellenfélbe is noobok vannak valószínûleg, így könnyen szétkapod õket
jah, hogy a te csapatod mindig noob az ellenfél meg mindig pro? persze, persze

#7251
Szerintem félreértesz valamit.

#7250
te vagy a legnagyobb pro a vilagon, csak mostmar nyugi vegre

#7249
Nyugtassatok meg, a lasthitelés nem ment ki a divatból, ugye? Senki sem csinálja...

#7248
:-)))) Ez nagyon kocsog-ság,de jó :-D

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#7247

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7246
témától eltérõen, hogy illesszek be képet, mindenhogy próbáltam ..

#7245
Szerintem nununak nagyon fontos a banshe, fõleg 3v3 mapon, ahol rengeteg a bokor, kellemes onnan nyomni az ultit. Általában olyankor már nincs idõ valami skillel lekapni a buborékot és így elkerülhetõ egy cancel... Gondolom tudod, hogy, ha bokorból tolod az ultit, az enemy nem látja, csak a lassulást veszi észre. (ha nincs ward)
CharrDen
#7244
Szerintem: Boots, Rod of Ages, Rylai's Crystal Scepter, (akár) Morello's Evil Tome, Rabadons Deathcap, amúgy lényegében bármi, ami AP-t ad, de legyen életed is.

#7243
Na szóval, rákaptam erre a 3x3-as pályára és nunura. De az, hogy jelezzünk a map-en, hogy merre gangeljünk vagy, hogy chatre írjunk az valahogy nem divat mostanság. Tudják vajon az ilyenek, hogy az Entert kell lenyomni?


Ennek ellenére, hogy pozitívummal zárjak, a 3x3-as kis pálya azért nagyon jó mert gyors, akciódús. Valahogy pörög az egész.

Ti mit szoktatok Nunura rakni? (yeti).
Itt az én ötletem 3x3-asra:

1.boots- (a gyorsabb közlekedésért)
2.will of the ancients
3.morellos evil tome
4.rabadons deathcap
(néha úgy tûnhet mintha kevés hp-ja lenne így... de semmi sem tökéletes).

Fagyasztást erõsíteni fõként (gangek miatt) és kajálást (gyógyulás miatt). És persze amint lehet, spammeljük az ingyen spelleket. Így nagyjából haza se kell ugrani és végig lanen maradhatunk vagy gangelhetünk. Persze lehet, hogy jobb játékosok ellen már nem csinálnám meg ugyanezt... ki tudja.

Gubberx
#7242
grat 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7241
Legjobb 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

szucsy89
#7240
touchpadról? LOL
#7239
ezzel a buildel, 25/4/23 statom lett : )
Igazán jó !

#7238
Újoncként szerintem még nem nagyon tudod mi hiányzik, majd ha 100-1000 meccs van a hátad mögött nagyobb rálátásod lesz a dolgokra :p

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7237
Kis nosztalgia még: Egy passive skillel stunolós hõs is nagyon hiányzik. (Void bashje pl.)

CharrDen
#7236
Igen, itt egy picit talán más. Carry ugye fõként auto attack, nagy crittel és attack speeddel (akár 1000 sebzés, másodpercenéknt 2-2,5 ütés), vannak AP-sok, akik ugye skillekbõl/spellekbõl sebeznek, és van a support, aki nem mindenképp AP (ability powert) rak ki, hanem mana regen, és egyéb csapatot támogató képességet, healel, attack/movement speedet növel, sebzést növel, armort ad stb.

#7235
köszönöm, erre a buildra nem is gondoltam volna : o

#7234
Úgy értettem, hogy a carrynek (aki "viszi a csapatot") általában a másodperc alatt kiosztott sebzését kell növelni (például gyorsabb támadással vagy nagyobb támadással). A supportnak pedig a varázslataik erõsségét növelni.

Eszembe jutott még, hogy mi hiányzik. Nem tudom kik DotAztak, de ha tudjátok ki Chen, na akkor tudjátok mit értek az alatt, hogy Chen állatkertje. Itt is láttam 1 szörnyet amit lehet irányítani, de azért az mégsem egy állatkert. Illetve fun-hõs is jó lenne, pl. Techies. (Ha csak én nem tudom, pedig van hozzájuk hasonló hõs akkor jelezzétek, mert akkor arra spórolok majd).

Grr1234
#7233
Már jó néhányszor megvolt.

Gubberx
#7232
ott van a válasz is 😊 reinstall

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Grr1234
#7231
Valaki?

CharrDen
#7230
Igen, sajnos az ilyenekkel tele van a játék, de még nagyobb szinteken is, meg kell szokni. Itemek meg hõsök képességeit idõvel meg fogod jegyezni, érdemes a hetente változó free championoket kipróbálni, hogy megismerd azok erõsségét és gyengeségét. Ezt a carrys - supportos mondatod nem igazán értettem, mire gondolsz? A rúnák és masteryk viszont valóban jó dolgok, fõleg játék elején jelentõsek.

#7229
Sziasztok, DotA-n nevelkedett újonc vagyok (bár ezt már említettem), az lenne a kérdésem, hogy komolyabb játékokat merre, hogyan találok?

A fõ probléma szerintem azzal van, hogy nagyon nem azonos képességû játékosok kerülnek egy csapatba. Nagyon jó példa az 1/17/0-ás játékos. A leavereket meg sem említve. Például ma touchpadról játszottam, leaverek is voltak (3-an a csapatból), és az utolsó társam feedelt. De a godlike-os srácot még így is le tudtam kapni (nunu-val), aztán meg 3-4-en sem tudtak elkapni.

Mielõtt félreértik, nem verem a nyálam arra, hogy kezdõket elverek.. (hiszen végül 5-en betolták a bázist). Csak nagyon rontja a játékélményt, hogy ilyen játékosokkal kerül össze az ember.

Az is igaz, hogy én is kezdõ vagyok.. Az itemeket például nagyon nem vágom, sem az összes hõs képességét. De olyan elgondolás alapján megyek, hogy carrynek dpst, supportnak meg "ability power"-t.

Ami viszont tetszik, hogy vannak rúnák és mastery-k. Elég jelentéktelen ahhoz, hogy egy öreg róka kapásból elverjen, de mégis jelent valamit.

Gubberx
#7228

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne