League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7327
nem fognak.😞

Gubberx
#7326
+1

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#7325
Elnézést... de a középsõ felét komolyan gondolod? Mert ha igen, akkor nagyon nagyon hülye vagy és remélem hamarosan kibannolnak a picsába.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7324
"meg merem kockáztatni továbbá, hogy több pénzt raktam oda nekik, mint a nagy anti-trollok ebben a topikban összesen."

ezzel én is így vagyok. rengeteg skint vettem, meg ip boostot és ha fos a csapatom igenis trollkodni szoktam. tuti hogy sok reportot is kaptam de lemerem fogadni hogy a büdös életbe nem bannolnának mivel igencsak szép összeget hagytam náluk.

ez az egész tribunál nem más mint "kenyeret és cirkuszt a népnek" hagy örüljön a sok láma hogy õk ítélkezhetnek.

Fpocok
#7323
"én pl. ugatásért nem punisholok sose"

Aki több meccsen keresztül beszólogat, spamel, mindenkit lenooboz... azt bannolni kell. Mondom... több meccsen keresztül.
Eddig a 9 tribunalból mindenkit punihsolnom kellett... és a többségük ilyen "ugató" volt... több meccsen keresztül.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#7322
Engem például baromira zavar mikor vmi retardált hülye gyerek nekiáll anyázni meg káromkodni, bannolják is a fenébe, lehetõleg örökre. Hiába net, tanuljon meg viselkedni.

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7321
az a baj ezzel a tribunallal, hogy tele van a világ tróger álszent faszokkal/nebácsvirágokkal, akik már azon is sírnak, mert lenoobozod õket, vagy saját maguk is ugatnak non-stop, de azért reportolnak ha visszaoltanak (nem egy olyan esetet láttam, hogy aki reportolt sokkal gecibb volt, de azzal ugye nem lehet mit csinálni), és ha ilyen eset kerül eléjük punisholnak is
én pl. ugatásért nem punisholok sose, csak afk, leave és feedért. aki nem bírja, ha oltogatják, az ne fizessen elõ internetre, ennyi.
mindemellett mivel mindenki tudja, hogy mindenki pusnihol ész nélkül, ha valaki ip-t akar kapni és nem akar kikerülni a rendszerbõl, muszáj neki is punisht nyomni, így pedig aztán kurvára nincs értelme az egésznek, mert aki odakerül, az úgyis megszívja, akkor meg mi a fasznak ez a közjáték
kiemelem, hogy közjáték, mivel ezzel csak azt akarják elhitetni a hülyékkel, hogy majd most jól megtisztul a játék, és õk is részt vehetnek benne. hát a lófaszt, hónapok múlva lesz kb. az elsõ perma ban ebbõl az egészbõl, addig csak warning meg pár napos hülyeség, ameddig meg elvan smurfön.
valószínûleg rioték se hülyék, õk is tudják, hogy ez a típusú játék vonzza az ugatósabb embereket, és nem kevesen vannak ilyenek, mégpedig ha ezeket bannolnák, akkor nem kis bevételtõl eshetnének el. itt még hozzátenném, hogy capello nagy okosságot mondott azzal, hogy a normal és a rankedet nem lehet egy kalap alá venni. normalokba szana-szétt trollkodom magam, de rankedbe mindig normális vagyok. meg merem kockáztatni továbbá, hogy több pénzt raktam oda nekik, mint a nagy anti-trollok ebben a topikban összesen.
várom a bant 😊

#7320
Szerintem 20/30 alatt szarnak a reportokra 😊

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

jazzy
#7319
Nem emlékszem pontosan, de nekem 3 ügyem volt, egyik 7 játék, másik 11 játék, 3. 24 játékon keresztül kapott 6+ reportot, tehát feltételezem, hogy ennél kevesebb reportos gamek nem számítanak. 2 enemy pedig innen logikus, mert a te teamedbõl 4 reportolhat, mert ugye magadat nem, 6hoz pedig még 2 kell.
Fabio Capello
#7318
#16-17, ezt megkövetem, arról eddig nem volt szó, hogy minimum 6 report+2 enemy kell, ez más szögbe helyezi a dolgokat :]

jazzy
#7317
Elõször is TÖBB játékon keresztül kell összegyûjtened minimum 6 reportot.. ahhoz pedig minimum 2 enemy playernek is reportolnia kell.. ha ezt 7 játékon át megtetted akkor valószínûleg nem vagy makulátlan és ez nem a kezdõségrõl szól.
Fpocok
#7316
Mivel nem egy meccs alapján történik az ítélkezés, ezért ezt teljesen kizártnak tartom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7315
Meglehet, viszont mindig voltak, vannak lesznek habzószájú idióták a játékban, akik tényleg így viselkednek. És a végén sem véletlenül díszeleg a Szerény Véleményem Szerint. 😊

jazzy
#7314
Ez több sebbõl is vérzik ez a sztori amit elõadtál..
jazzy
#7313
Trololol ha megnézed majd csak olyan emberek vannak akik 7-20 körüli gameben 10bõl 6-10 reportot kaptak kb 1-2 hét alatt, szinte mind punish, engem még sztem soha nem reportoltak 1 gameben sem 6an max 1-2 barom.
Fabio Capello
#7312
Persze, nyilván, de máris olvastam olyan kommenteket, hogy "el se olvastam csak nyomtam a punish gombot"... Ez ennek a rendszernek a nagy hibája, hogyha csak a 40%-a az embereknek olyan, hogy tesz rá magasról, de a lehetséges IP miatt csinálja, rossz döntések születhetnek.

Teszem azt, itt van Béla, level 8-as. Bekerül Normal gamebe, magasabb szintûekkel, mondjuk 14-16, de még nem nagyon megy neki a játék, kicsit sokat hal. Habzószájú Edward azonnal FUFUFUFU NOOBFEEDERUNINSTALLGTFO I REPORT, stb, és mivel két hülye haverjával jött, ezért azonnal zuttyan is a report. A dolog a tribunalhoz kerül, ahol harmincas szintû Csakazértis János barátunk tekinti meg az ügyed. Ráles, fúúúú 10 halálnál több, hát ez egy köcsög feeder, PUNISH PUNISH PUNISH. Plusz még a másik 10 ember, aki átnézi az ügyet. Bumm, Béla kap egy párnapos pihit azért, mert KEZDÕ.

Az emberek 99%-a egy játékban elfelejti, hogy valaha õ is volt kezdõ, és nem a tudás minden magjával megáldva kezdte el játszani a játékot, és ebbõl nagyon sok problémája lesz a rendszernek úgy érzem.

Változtatni kéne, hogy legalább a kis szintûeket ne kelljen/lehessen büntetni, azt hiszem 15-20-as szintig még elfogadható, hogy valaki kezdõ, és követ el hibákat. Valamint nálam a normal és a ranked nem esik egy súlycsoportba, SÕT, inkább csak a Ranked meccseket kéne tribunalozni. Aki harmincas, és rankedra merészkedik, azért már megalapoz egy alaptudást.

SZVSZ.

Gubberx
#7311
Hozzám eddig igazi bunkó trollok kerültek 😄 6 ból 6 punish

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7310
És jönnek a trollok...punish-punish-punish trolololol... fantasztikus rendszer. 😊
#7309
Tegnapi 3 casebõl 2 punish. A 3. csak egy meccsben verbal abuse miatt volt pár reporja. Chatlogot megnézte, azért nem káromkodott igazán. Szerintem lehet itt igazságos ítéleteket hozni😄
ronihun
#7308
mivel a legtöbb case ami elédkerül olyan h 7 gamebol minden vagy Verbal abuse, v leaving v ilyesmi miatt kap 10-bõl 5-8 reportot, ezért nem tul nehéz eldönteni.Amugy meg el lehet olvasni a chat logot, ott is érdekes dolgok vannak mikor valaki azthiszi pro és ugat mindenkivel de nem is kicsit😄

...

Maak
#7307
en is punisholtam ma, a csavo akit reportoltak az olyan volt, hogy nem csak a csapata de az enemy is fullba reportolta 😄 sima punish <#banplz>

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fpocok
#7306
3at lehet elvileg.

Még nem lehet tudni, még nem döntötték el. Egyelõre nem is kap senki jutalmat, még dolgoznak a rendszeren.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7305
Nade ész nélkül, vagy azért meg is nézed a dolgot? <#idiota>

#7304
szóval 30 a max szint?

jazzy
#7303
3at lehet
ronihun
#7302
Köszi😊 Kár hogy csak 2öt lehet egy nap, érdekes nézni hogy ki miért reportol és hogy akit reportolnak tényleg bünös e. Valaki kapott már érte jutalmat(IP) és ha igen mennyit kapsz ezért?

...

jazzy
#7301
Én lepunisholtam ma 3 embert
Fpocok
#7300

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7299
Ebbe a Tribunalos cuccba hogy lehet belekerülni?

...

#7298

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fec papa
#7297
Mivel aktív 30as több van mint kisebb lvl szintûek ezért elég gyakran ott is hogyha ilyen ragesekkel vagy, szóval több az esély rá szerintem bár én mostanában elkerültem ezeket a balfaszokat. kopp-kopp

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fabio Capello
#7296
Btw, aki nálam régebb óta játszik (nem 15-ös 😄), az mennyire rendszeres, hogy egy failed vote után a szavazást hívó játékos lelép a p*csába?

Egész jól álltunk, gyerek Asheval behívott 20 percnél egy surrend voteot, persze leszavaztuk, erre egy fuck u kiséretében kilépett a játékból és vissza se jött...

Fabio Capello
#7295
trololol 😄

#7294
Hogy szerzett 5 killt ? 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7293

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

nonicks
#7292
amúgy bebuggolt a Stats Overview-be a számláló, hova lehetne írni, hogy csinálják meg?<#banplz><#banplz>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#7291
Tankként belefér, nem a stat alapján kell ítélni, sõõt.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fabio Capello
#7290
Azér ott ahol 4/5/10-el a legjobb játékos vagyok a csapatban, ott már komoly bajok vannak...

jazzy
#7289
Szép, látom kivetted az UI-t hogy az okosok ne tudjanak belekötni
Fpocok
#7288
Há mert "kinõttem", hogy csak magamat mutassam. Aki hoz anyagot, azt belerakom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7287
Miért mást mutatsz a videó másik felében ? <#idiota>

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7286
Van akinek csak azzal megy ^^

Kössz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7285
Milyen ismerõs csapattársak... 😊 Pedro meg szégyellje magát hogy OP karikkal játszik <#idiota>

Amúgy remek videó, mint mindig 😊

Fpocok
#7284

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7283
Ajánlott szerintem jó hozzá. Lestunolod, W, Q, és ulti = instant kill, fõleg ha AP-s az ellen.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fabio Capello
#7282
csak bemakkoltad õket <#idiota>

#7281
2 napos lee sin, és már kezdek ráérezni, nagyon pörgõs champion : )

#7280

#7279
Veigar - valaki valami nagyon durva buildet tud hozzá? Megvettem mert megtetszett, de nagyon ám!

#7278
kap vmi -5 dmget az E-jén aztán mindenki leszáll róla, ugyan ez volt ireliaval is, aki kurva op volt, alig csináltak vele vmit most meg már senki nem sír miatta, mert megtanultak ellene játszani
vayne meg papír mint a szar, nem futni kell elõle amikor meglátod, hogy feléd ugrik qval, meg kiteoltatni magad vele, hanem visszatámadni, agresszívan játszani ellene, ennyi