League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#7377

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7376
tegyük fel h nem kibaszott pontos adatokat mondtam, mert nem jegyzem meg azt h pontosan kinek hány halála volt azt tudom h amig figyeltem nekem volt a legkevesebb halálom, mondjuk h a csapatombol volt olyan akinek 10 volt, volt olyan akinek szintén 11 a végére, és mondjuk volt akinek több.55 killje volt az enemynek mondjuk, nekünk fogalmam nincs mennyi DE nem azért nyertünk mert hu de kevésszer haltunk és akkora ownage volt mint egy hütöszekrény hanem mert 1 óránál hosszabb game volt és a végén nyertünk egy pár teamfightot vagyis amig feléledtek mi levertük egy rakás tornyukat, de valszeg igazad van és csak azért írtam h nekem volt a legkevesebb halálom mert szégyellem h a 10-0-ás csapattársaim mellet ilyen szar voltam. ahhoz is gratulálok h két farokverés közt pont van idõd ilyeneket számolgatni és belémkötni <#eljen>

...

Fpocok
#7375
"If you vote with the majority ruling, once / week you will receive an IP award email and your IP awards . And you WILL get IP during pre-release...it might just take a little longer to close out cases with enough votes. Next Thursday you should receive an IP award email if you voted correctly.

Cheers!"

0pherion
Sr. Web Develope

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7374
és? én örülök hogy sikerült, fõleg hogy elõször amióta játszom.

#7373
akkor az enemynek legalabb 59+ killje volt, abban az esetben pedig ha a killek 50% nal assistoltal ami jarvannal nem nehez a flag miatt, valeszeg ezen okbol kifolyolag ez a szam nagyobb is mint 50% igy ketlem h ilyen korulmenyek kozott kepesek lettetek volna gyozni w/e cool sotry bro keep it up
#7372
nagy fight lehetett a botok ellen
Grr1234
#7371
Mi ez a tribunal?

ronihun
#7370
29-5-20 lett az utolso meccsem MF-fel 😄 azthiszem carryztm

...

#7369
Az eddigi tapasztalatok alapján 2 repoltal is már be lehet kerülni a tribunalba, nálam ez volt a legkevesebb. Nagyon durva emberek vannak egyébként, a multkor láttam egy olyan játékost aki egy meccs alatt 34 szer halt(feedelt) khartussal (rankeden).

Ezen a rendszeren amúgy sokat kell még finomítani, ha el akarják érni a megfelelõ hatást. Leglõször is az IP jutalmat (ami ugyan még nincs de tervezik) megszüntetni, kivenni, hogy az átlag player ne azért nyomogassa orba szájba a büntetéseket, mert szüksége van ipre.

Hozzá kellene adni egy replay lehetõséget a meccsekhez.

A reportolókat is lehessen szankcionálni adott esetben.

Limiálni, szûrni tribunált használók számát, hogy tényleg minõségi munka legyen.

Egy n?nek legalább két férfira van szüksege: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, ?szinte, megért?. A másik, pedig nem meleg.

ronihun
#7368
ja pont ezért volt érdekes, de mint mondtam több mint egy oráig tartott, ráadásul elég kiegyenlitett harc volt szal nem csoda h sokszor halt mindkét csapatbol mindenki

...

Fabio Capello
#7367
Az elsõ quadrám 😊

daemonervosa
#7366
te haltál a legkevesebbszer 11 szer? 😮

Trolling is a art.

ronihun
#7365
egy este alatt 8 meccs, az komoly....
én elõbb játszottam jarvannal egyet több mint egy orás game volt végül 2-11-24-es statom lett 😄 , átadtam a killeket a carryknek aztán végül már nem tudtam ölni ,de nyertünk am rajtam kivül mindenkinek a csapatba 10+os statja volt, ráadásul én haltam legkevesebbszer, kemény volt

...

crackyS
#7364
Az este lejátszottam 8 meccset, meglepõ módon mindegyiket vesztettem...tipikus hogy mindig olyan faszok mellé rak be, akik írni sem tudnak és rögtön elején beleszaladnak 3v1be, az enemy tejfölös szájú droid banda..<#idiota>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#7363
Tulajdonképpen megnyertem a csapatomnak...

Fabio Capello
#7362
az ám a feed 😄

szerk: valaki egy chatlogos képet mutasson már 😊

#7361
Azta...... 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#7360
XunusualX az ingame név. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#7359

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7358
Tudtommal egy leavert senkit nem bannolnak. Durva is lenne.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Unknow
#7357
majd ha 100 meccsbõl nem leavelsz egyet sem...
#7356
Az ELO oszlop mit jelent? Beírtam magam.

Grr1234
#7355
Lejárt a banán... félek, hogy idõvel jönnek a komolyabb büntetések. <#lookaround>

#7354
Olyan eseteket látok tribunalon, hogy elképesztõ. Te tényleg nem érdemelted meg, de olyan faszikat látok, hogy 9 meccs ami fel volt sorolva folyamatosan feedelt és anyázott... Eddig még egyetlen pardont nem adtam.

#7353
kaptam 1 napos bannt, mert 5-6 órája, elkezdtem játszani, és elment az áram az egész utcában, elég szar ez a rendszer így mert csak a leavem gyûlik, miközben ha héten 1x leavelek, v net megszakadás,áramszünet,család gond miatt .

Kurvára bevezethetnék már hogy ha 10 menetbõl 1x se leavelsz, csõkentik a leave pontjaidat, nyomorék tribunaloznak, azt szart sem ér .

#7352
Ez egy mindenki számára nyílt spreadsheet, írd be magad bátran.

Unknow
#7351
2500Ft nem egy nagy összeg érte néha - néha.

Tribunalos téma:
Részemrõl eddig 2punish 4forgive. A chatet érdemes elolvasni, és az, hogy valaki reportolva van,hogy "afk 20percig" nem feltétlen fedi a valóságot. A chatben tisztán látszik,hogy az utolsó 2-3 percben ment AFKzni mert retardáltakkal volt körülvéve. A verbal abuse pedig szerintem nem ott kezdõdik ahol azt sokan gondolják. Szerintem akkor lenne ez a rendszer használhatóbb ha a reportokat is lehetne értékelni,hogy mennyire ésszerûek. Akik pedig idióták, azoktól elvenni egy idõre ezt a lehetõséget.
szucsy89
#7350
írd be magad 😄
#7349
Engem lehagytál a listáról 😊

Uez a lol név...
#7348
Tehát szerinted gáz ezért a játékért fizetni ? Gratulálok <#eljen>

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7346
Ez a tribunal dolog szerintem 1 hülyeség úgy ahogy van,de sok embernek tetszik. Hát hajrá lelkük rajta. De ha valaki kicsit rosszabbul játszik mint a " pro " -k akkor ne kapjon már ban-t szerintem. Na mindegy lesz ebbõl még flame az tuti.

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Grr1234
#7345
Tegnap kaptam, és valamikor ma fog lejárni.

Gubberx
#7344
és mennyi idõre szól a ban?

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7343
Szokásos, smurfok reportoltak mert "feeder" vagy. (kezdõ) System error.
Grr1234
#7342
Most én is pihin vagyok (értsd ban), pedig 5 napja kezdtem... Állítólag AFK miatt. <#vigyor5>

Fpocok
#7341
Biztos azért láttam már legalább egy tucat threaded hivatalos fórumon, hogy miért bannolták, miközben fizet.
Mondom... nincs ilyen. Nem azért fizetsz, hogy immunitást kapsz. A pénzért cserébe kapsz skint. Hiába hiszik sokan felsõbbrendûeknek magukat, nem azok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7340
Ne legyél naív...
Fpocok
#7339
Ne kezd már ezt a hülyeséget te is. Nincs olyan, hogy immunitás, mert fizetsz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#7338
esténként jöhetsz velem duóba 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7337
Aki fizet az marad, nem fogják bannolni... nem fogják a "fizetésüket" csökkenteni csak, hogy az átlag playernek megnyugodjon a lelkiismerete.
#7336
erre gondoltam. köszönöm.
ok nélkül nem szapulok senkit de dühítõ tud lenni hogy a játék kb 7. percében már 2 torony hiányzik és 0/6-ra állunk.
sajna már haverokkal sem tudok játszani mert mindenki melózik vagy gyereket nevel.
maradt a magányos élet😞

#7335
ebbe a témába egyszer már belementünk, és csúnyán megégetted magadat, látom nem volt elég 😊

#7334
Egyértelmûen mindenkinél van olyan pillanat hogy nem bírja tovább, egyértelmû hogy énis fejéhez vágom a csapatársaimnak mikor berohan 5v1 be mikor backelünk neki, hogy "use the brain idiot" meg mikor bokorba vagyok és rám jönnek 2 en, még úgyis majdnem õk halnak .. csapatársam meg a másik bokorból végig nézi az egészet és a végén haházik, mert szerinte eve bajnokal vagyok és az szerinte szar, akkor már segíteni se kell.. fogod ilyenkor énis lehordom mindennek, mert lelki világomnak 1%- ba belesegít lenyugodni .

#7333
nálad még nem történt olyan hogy szakadt a cérna? mert a társaid feedeltek?
nem a kezdõ játékosokról beszélek hanem a 7-800 wines pro emberekrõl.
nem kenyerem a trollkodás de néha nem bírom megállni. gondolom ezért kaptam már reportot de bant nem fogok kapni ezekért az tuti.

Fpocok
#7332
Csak trollkodik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7331
Én nem hangoztatnám hogy ebbe a szarba fektettem faszom tudja mennyi pénzemet, én sose leszek ilyen hülye, ha dolgozok is azért, hogy megteremtsem magamnak a kívánt körülményeket, páromnak, továbbá majd a családomnak : )

Fpocok
#7330
Ja jólvan. Már azt hittem, hogy komolyan mondja... megnéztem a troll adatlapját, így már minden világos. Nehogy valaki komolyan vegye...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7329
úgy, hogy a riot nem szeretetszolgálat, hanem egy cég, aminek durván hoznia kell a bevételt, mivel a tencent nem kevés pénzért vette meg õket pl.
a valóságban is így van: aki sokat fizet valahol, az különb kiszolgálást kap. ennyi.

Fpocok
#7328
Ha sok reportot kaptál, akkor elõbb utóbb igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!