League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#7427
10 meghívott játékos után Tier 3-as Championt kapok, vagy 975 RP-t? Valahol ezt írják, valahol azt...

Fpocok
#7426
holnap

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7425
Most mikor lesz free champion rotation?

Fabio Capello
#7424
Mit akarsz, ingyen Destiny/CV 😄 Csak kicsi a hatótáv 😛

Fpocok
#7423
Ezek szerint igen 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7422
Warwick E skille csak szerintem felesleges?

Fabio Capello
#7421
Nálam is vevõs.

Fpocok
#7420
Jelenleg nem igazán pörög a topik, ezért bedobom ezt a videót. Szerintem sokkal több figyelmet érdemel, mint amennyit kap. Én tuti megveszem ezt. Remélem még idén kijön.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#7419
az sem árt azért néha 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#7418
Héten nem lesz új hõs... csak balance patch.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7417
lesd hát, lee sin jó !

#7416
szerinted én mért mondom?

Grr1234
#7415
Értem, akkor egyelõre hanyagolom. 😄

Viccen kívül, valami uberpower Lee Sin adhatna tippeket.

#7414
Lee sin nagyon jó, csak érteni kell hozzá.

Nerfelték, aha ok ..

Fpocok
#7413
Lenerfelték szegényként.
De szerintem még mindig jó... csak bonyolult.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7412
Lee Sin-rõl vélemények?

ronihun
#7411
azért írtam mert nem jutott eszembe h Maokai meg Galio is 6300-as, szóval azt hittem nincs tank, a többi champ közül meg Blitzet láttam tankként néhol, de én inkább olcsóbbak közül választanék tankot.

...

crackyS
#7410
attack dmg ilyen?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#7409
Pl ütésre lassít, akkor a klónja is lassítani fog.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

crackyS
#7408
shaco vélemények?
tippeknél az van, hogy "on-hit effect"-es tárgyakat vegyek neki, mert az erõsíti az ultiját. az pontosan milyen cuccokra gondol?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#7407
Ez nem igaz. Ha nagyon gyors vagy, akkor el sem lökõdik, hanem ott helyben felrepül.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fec papa
#7406
Tank: Blitz omg <#wow3><#wilting>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7405
Ha gyorsan tolod akkor eléri.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7404
Az Allistair-os videónál a headbutt-ot minionra nyomta és utána egyszerre csinált egy pulverize-t? Mert ha championre nyomja akkor az ugye hátralökõdik és a pulverize nem éri el.

Cobra.
#7403
Urgot marha erõs, csak nehéz vele jól játszani.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

ronihun
#7402
igen Caitlyn is elég jó carry, viszont én mf-t jobban szeretem.

...

ronihun
#7401
Urgotrol vélemények?

...

#7400
Vagy Caitlyn ranged AD-re.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#7399
Ranged AD: MF
Ranged AP:Malzahar
Tank:Blitz

...

Fec papa
#7398
Én Vladot vettem meg annyiért és nekem bejött, bár lehet sok playernek nem megy vele. Fõleg az elején kell vigyázni mert elég könnyen halsz de ahogy van egy kis spellvampod és 6os szint felett vagy, onnantól már elég jó. 😊

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#7397
És ranged?

Fec papa
#7396
Hát tankban nincs valami nagy választék, ott lehet 6300at nem kell elköltened. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#7395
Hm... egy ranged meg egy tank.

#7394
Mire?
Grr1234
#7393
6300 IP-s champion-ok közül melyeket ajánljátok?

#7392

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7391
Hiheletlen mekkora szar ez az imageshack...

Mégegyszer:

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7390
LOL

Parasite Eve 2, best game EVER!

byzhouse
#7389
törött kézzel jobb statot csinálok,mint hermann1946 =/

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Grr1234
#7388
Aszem' ja.

nonicks
#7387
kezdõ botok ellen??

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Grr1234
#7386
70 perces meccs botok ellen, érdekes statok vannak...

Arnoux
#7385
Kapott már vlk IP-t a tribunalos dologért? Mennyi jár 1-1 helyes döntés után?

Fpocok
#7384
Újabb nap. Újabb 3 punish... eddig még sosem kellett pardont nyomnom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7383
botrányos : D

#7382
Hát ez szenzációs 😄

#7381
Gay ult i😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Grr1234
#7380
Ez nem igaz... crackyS-sel ketten akarunk játszani, plusz egy harmadik személy, de mindig egy totális balfasz noobot rak be, a mostani pl. simán lelépett.

ronihun
#7379
<#nyes>

...

Fabio Capello
#7378
lolool 😄