League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#7477
Én ahogy várok fölfele megy a wait time 😄
jazzy
#7476
De én nem, mert ha carryzem a csapatot és 2-3 hülye felbasz mert nem tud játszani 600 wines létére énbelõlem is kicsúszik egy két keresetlen szó.
Fpocok
#7475
Én õt is simán punishelném, ha sokat káromkodik, meg lelkileg leamortizálja a csapatot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7474
Én bizony simán punisholnám. Mondjuk akikkel én játszok, azok nem ilyenek.
Egy leave után nem hiszem, hogy ban vagy warning jár. Volt ott más is...

Parasite Eve 2, best game EVER!

crackyS
#7473
Szerda fél 2-kor kicsit fura, nem?😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#7472
Na megvolt az elsõ Tribunal Pardonom, a gyerek szétflamelt mindenkit de 11bõl 9ben carryzte a teamjét..
#7471
az mi hogy felraktam a africa lol servert is vagy hogy mondjam, és sehol nem találom, csak az eusat.. az milyen már ?!

#7470
szánalmas egy rendszer, sorolhatnám mivel tehetnék jobbá ...

CharrDen
#7469
Gondolj bele: ha a haverod, akivel mondjuk rendszeresen együtt játszol, valószínûleg nem fogod punisholni, ezért érdemes skippelni.
Amúgy ez jó dolog, bár érdekes, haverom kapott leave miatt warningot, pedig csupán 1 leaveje van, mult héten amikor elment nála az áram. Érdekes hogy már 1 leave után kapja a warningot, legközelebb pedig a bant.

Fpocok
#7468
Nem értek egyet... de mindegy.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7467
pont az a lényege, h azért skippeli mert a haverja, vagyis befolyásolná a döntését, akkor nem értenék vele egyet ha Pardon-t nyomna rá, így korrekt, itélkezzenek azok a haverom felett akik nem elfogultak

...

Fpocok
#7466
A végével nagyon nem értek egyet... ha havert kapsz, akkor skippeled? Mert haverod? És ha egy köcsög feeder vagy hasonló? Szóval ezt nagyon hülyén csinálta meg...
Amióta csinálom, mindenkit megbûntettem... én vagyok a punisher.

Parasite Eve 2, best game EVER!

JSbyMSI8800
#7465
<#wink>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

#7464
10 meghívott + 350 ajándék. De elrontottam, mert ha elõbb redeemelem a 10 meghívottat akkor kétszer ennyi lenne (volt bug, hogy kétszer lehetett)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Unknow
#7463
Amúgy ahhoz képest, hogy más csapat dolgozik a hõsökön és más az "egyéb" munkálatokon, úgy tûnik még se fért bele most +1 champ. (Nem mintha gond lenne, én ennek jobban örülök.)

Vagy ez már annak a jele, hogy közelek a Dreamhack vagy mi, és zárják season 1et.
#7462
IPn csak runat erdemes venni, mert minden mast tudsz RPert 😊

Fpocok
#7461
RPn max skint érdemes... olyat nem, amit IPért is kapsz. Ez az én véleményem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

JSbyMSI8800
#7460
hát jó valakinek megéri, de én am nem költenék rá annyit számomra nem ér <#hamm>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

Gubberx
#7459
Én is költöttem rá eddig összevissza 3-4k-t de champot vettem belõle 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

JSbyMSI8800
#7458
LoL, há honnan van neked annyi rp-d ? még költöl is erre a szarra <#gonosz3>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

Gubberx
#7457
Vagy adhatnál magadnak valami tipikus magyarhoz méltó summoner nevet mint pl: Kurvaanyád, megbaszlakHuN, vagy hasonlók 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7456
Zsír, úgyis van 1350-em, átnevezem magam Miauuu-ra Miauuuuról 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Gubberx
#7455
😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7454
rohadjanak meg az rp- jükel együtt : )

#7453
Ez nekem már beteges... vagy nagyon unatkozott.
Fpocok
#7452
1300RP lesz a név változtatás.
És úgy látom, mindenki megkapja a 10 mastery page oldalt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7451

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7450
ez ilyen normál ..

#7449
Vayne

Movement speed reduced to 305 from 310
Range decreased to 550 from 555
Tumble mana cost increased to 40 from 35.
Silver Bolts base damage reduced to 20/30/40/50/60 from 30/40/50/60/70
Condemn base damage reduced to 50/90/130/170/210 from 60/100/140/180/220

hát nem tudom, ez nem tûnik egy odab*szós nerfnek

#7448
végre ! : )

#7447
Nekem LOLReplaytõl, ha alt-tabozok :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7446
Végre baszki folyton lefagy a kliensem a masterchanger kisalkalmazástól.

Fpocok
#7445
Kapunk végre több mastery page-t, nem csak egy lesz. És lehet majd nicket változtatni, zsír!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7444
SG Fórumozók LOL béli nickjei : írd be magad Te is!

Tegnap játszottam a listából Nonicks-el... abszolút kellemes meglepetés volt korrekt, érett manus, no flame ( pedig alkalma lett volna rá, kb rajtam ment el a meccs, a felsõ lane-en befeedeltem egy Rammus Vayne kombót Mordéval, ami jó nagy noobság lássuk be ) és ami a legszebb magától wardozik az ember, ami a random noobok után üdítõ volt.
Ajánlom mindenkinek, inveljétek játszani mert ügyes a csávó és értelmes.

#7443
Kíváncsi leszek Wickd marad-e Irelia.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7442
Végre nerfelik vaynet... nem kicsit.
Szegény alistart is :S

Parasite Eve 2, best game EVER!

Maak
#7441
patch utan majd nem adodik ossze a spell vamp

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

#7440
Kíváncsi vagyok, hogy hányan fognak még ezek után AP Allistair-ral menni. A Hextech Revolver spell vamp-ja meg Unique passive lesz, ebben mi a nagy különbség? Stackelni így is lehet majd, nem? (videóba Vladinal 3 is volt belõle)

#7439
Ehh, eléggé érdekes változtatások...

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7438
ha vaynen meg vagy lepodve noob vagy, kennen meg amugy is szar

crackyS
#7437
Kennen és Vayne ingyenes, pont azokat akartam kipróbálni <#taps>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

CharrDen
#7436
Sokan csinálják, hogy meghívják magukat 10szer (fake email/account) és 10 accountot felhúznak lvl 5re, de amennyi idõt beleáldozol, már összeszednél kb 7ezer IP-t.

#7435
ott a kennen : )

ronihun
#7434
remélem Urgot v Kennen free lesz most 😊

...

ronihun
#7433
Ap

...

#7432
AD Eve volt ? :|

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#7431
MF-fel 2-8-ról forditottam 14-9re, ugy h a csapatom már fel akarta adni, ráadásul enemybe 4 anticarry volt és eléggé feedelve pl Eve. aztán meglett az infinity, vettem egy oraclet aztán quadra killeztem 😄

...

Czdano
#7430
Nem ma kezdte.. 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#7429
Gubberx
#7428
rp-t

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne