League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7527
A chatrol nem tûnt el senki, csak vmit elronthattak, mert vmit ujitottak rajta ha jol lattam. De mar volt hogy hebe-hoba mukodott.

Másik téma: RP-bõl érdemes megvenni ezeket a "csomagokat"? Swainrõl valakinek van tapasztalata?
Fpocok
#7526
Látod... erre nem is gondoltam <#bohoc>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7525
Ulti nem dot. Egyedül a lefogásán volt dot, de mintha már azon sem. Amúgy meg nem is fogtam le egyszer sem, szóval nem értem.

Hmm, red buff tényleg... észre sem vettem 😄 Thanks.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7524
LOL, remelem trollkodsz

#7523
Látom még mindig nincs semmi foglamad a játékrol.

Red buff op
#7522
Ultid nem DoT ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7521

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#7520
itt vmit a riot nagyon ekurt megint

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

atila4
#7519
De nem is tudok senkit se visszavenni... fos<#zavart2>

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

Grr1234
#7518
Jah.

Fec papa
#7517
Mostanában toltam Annievel majd mengézem hátha van valami használható jelenet. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

atila4
#7516
Másnak is eltünt a friendsbõl mindenki?

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

Fpocok
#7515
Ha csak meg nem akadályozzátok, hogy annyi anyagot kapok, hogy kiszoruljon <#eplus2>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7514
OP pedro karikkal? <#idiota>

Fpocok
#7513
Itt is szólok: Ha valaki használ lolreplayt és van valami pro vagy vicces jelenete, az elküldhetné nekem és akkor berakom a kövi videóba... ami elvileg jövõhéten lesz kész.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7512
Server status: Busy

jazzy
#7511
rálépett a tehén a zsinórra
crackyS
#7510
nekem most "busy"

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

nonicks
#7509
dehogynem <#banplz> pedig elvileg már a játék elején kivették

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#7508
Nekem szerver státusz unavailable...másnak is van ilyen?
Fpocok
#7507
Nekem is laggolt ma sokat. Ráadásul tribunal is szarakodott egész sokáig... RIOT megint elkúrt valamit tuti. Valaki megbotlott az áramellátó kábelben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Maak
#7506
nem dobott ki veletlenul a jatek meccs elejen? nekem ugyanez a Sage's Ring volt :s

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

ronihun
#7505
nekem meg van 7000 ip-m, de fogalmam nincs kit vegyek

...

Grr1234
#7504
Engem meg rengetegszer disconnectel mostanában, fõleg meccs után.

Megvettem Lee Sin-t, egész jó.

nonicks
#7503
tiszta bug most a játék, mit csinálnak?
Doran Shield helyett Sage's Ring van<#banplz><#banplz>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Gubberx
#7502
fazsa, már azthittem bannolva vagyok 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

ronihun
#7501
ugyanez van nekem is

...

Gubberx
#7500
Csak én nem tudok most belépni? kis ablakban loading felirat és már 10 perce csak tököl de nem megy tovább :S

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7499
Elején op, endgameben kap egy kis mr-t és pá.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Gubberx
#7498
Hogy elég erõs de kezdõknek nem ajánlott 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

crackyS
#7497
LeBlancrõl mi a véleményetek?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#7496

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Grr1234
#7495
<#nevetes1>

"im not a girl you shits (nunu, ezreal, kennen) but iam (kyle) and i want to be(taric)" 😄

Fec papa
#7494
Ez gecinagy! Honnan szeded amugy ezeket? <#nevetes1>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7493

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7492

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7491
Annyi mindenre dobnak ki az emberek pénzt... Majd pont magára a játékra sajnálnának 2-3 ezret, mikor van olyan is aki skineket, RPt(?) vesz pénzen. Különben már fenn volt kérdésnek, de a skines dolog mûködik? Én mindig ugyanazokkal játszom, nem néz ki máshogyan.

#7490
Akkor nem tudnál kivel játszani. Meg amúgy mintha lenne dobozos verziója néhány országban.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7489
Szerintem ha adnának egy árat a játéknak és a boltból lehetne megvenni, abból elég jól tudnának finanszírozni egy olyan helyet, ahol nem 3 óra a wait time. (Amúgy ha kilépsz és belépsz akkor betesz, vagy csak engem tett be).

Grr1234
#7488
Na megvan a 6300 IP. Melyik championt vegyem meg? Lee Sin tetszik, de azt mondták rá, hogy szar.

Maak
#7487
most meg beengedett

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Maak
#7486
majd kiirja hogy busy 😄 , ahogy nalam is :s

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#7485
Over 9000, Calculating...

szerk: kikalkulálta, 3 óra 41 perc.

jazzy
#7484
Ez holnapot jelent
Fpocok
#7483
"We've been informed of the abnormal login queue size and have alerted our technicians. We'll keep you updated.

UPDATE: We are restarting the login queue servers. We're not 100% certain this will solve the problem, but we're hopeful. We are continuing to search for the root cause."

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#7482
Jobb esetben holnapra, rosszabb esetben majd péntek..
#7481
Nekem is ilyen 9000es que van. Mikorra szokott ez megoldódni😊?
crackyS
#7480
velem még nem volt ilyen, remélem nem lesz belõle rendszer..
kipróbáltam kennent most, hogy ingyenes, nagyon bejön, main kari jelölt <#ravasz1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#7479
Csak a szokásos
crackyS
#7478
Én bejelentkeztem újból, akkor berakott, most meg csak over 9000, wait time: calculating

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.