League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tescodr
#7577
most kezdem el nézni,lesz még több meccs?
mert most csak 2 csóka látható 😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

ronihun
#7576
hiába panaszkodik, egyértelmû hogy SK jobb volt mindkettõben

...

#7575
SK játszik. Élõ, érdekes

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7574
UnoGo Tharr

Egy n?nek legalább két férfira van szüksege: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, ?szinte, megért?. A másik, pedig nem meleg.

Fpocok
#7573
Az ellenfélnél az egyik panaszkodott a gépre, hogy szar :S

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7572
Nekem még mindig 0... eddig összes punish.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7571
ja egyébként most megy a Dreamhack qualifier own3d.tv-n ESL TV channeljén, SK vs TicTac már lement SK odaverte öket elég rendesen. Egész nap fogják vetiteni elvileg, meg majd az amcsik is lesznek

...

ronihun
#7570
Azt mondták vhol, h ha majd beindul ugy lesz hogy egy hét alatt kb 1000 Ip-t fogunk kapni érte, mondjuk ez gondolom +/- attól függõen hogy mennyi casebe segitettél. egyébként föoldalon már reggel ota kint van hogy mostmár 10 case/nap , eddig amiota van azota minden nap csináltam és kb 2-3 pardonom volt , mondjuk azért érdemes megnézni a chat logba h miket irkálnak azok is akik reportolják

...

Grr1234
#7569
30-asok dönthetnek a reportok sorsáról, vagy ban, vagy pardon.

tescodr
#7568
ez a tribunal ez mi lenne? kicsit lemaradtam..

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7567
Tribunal mûködik! (nem én vagyok)

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7566
Fasza ez a Mundo.

crackyS
#7565
xin zhao-t ajánlom

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#7564
1 hét. Nem 1 hónap.

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#7563
Leírták fórumon, hogy kb 1 hónap jó döntések után kapsz kb 1000 IP-t. A jó döntések azt jelenti, hogy nem rohantál végig és punish mindenkire, hanem valóban elolvastad és átgondoltad, mivel a riot is átnézi állítólag az ügyeket.

Fpocok
#7562
Próba idõszak alatt nincs még ip.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#7561
kapott már valaki ip rewardot tribunal-ból, én mióta van csinálom de még semmi....

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Grr1234
#7560
A meghívottakat mikor frissíti? Azt mondja, hogy elérte a lvl5-öt, de nekem még csak 3-at jelez.

#7559
se marcho de la partida queriendo por que le mataban,se enfado y abandono
Intentionally feeding

Szerintem igaza van a srácnak... Nem értem miért nem lehet angolul reportolni valakit, vagy csak annyit odaírni hogy noob...
Fpocok
#7558
Na megy a tribunal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7557
Hmm. Fõoldal és tribunal nem jön be, csak fórum. Gragas elrontotta 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

tescodr
#7556
aullah felvetelek friendsbe,axsys te milyen néven játszol?

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7555
Mondjuk nekem be sem jön az eus oldaluk 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7554
Ha nektek megnövelte, akkor mindeninek. De mondták is, hogy majd 30 lesz a max naponta.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7553
Ahogyan bármelyik másik karival :-)

----
Mindenkinek megemelték 10 re a limitet?

Egy n?nek legalább két férfira van szüksege: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, ?szinte, megért?. A másik, pedig nem meleg.

tescodr
#7552
hali ha van kedvetek gamelni vegyetek fel friend listbe avolance néven futok egyébként Xin Zhao-val ha jó a csapat lehet ownolni 😊

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Arnoux
#7551
You’ve reached your 24-hour limit of 10 cases. The limit is reset nightly at 1:00 AM PDT (8:00AM GMT+0)
Hoppá megemelték a limitet 10-re. Kapott már valaki IP-t? Tudja valaki mikor lesz IP osztás? Kíváncsi vagyok mennyi fog járni.

Arnoux
#7550
FairCombat <13:22:32>: sorry for have to go afk
FairCombat <13:22:33>: dinner :S
Ez jó 😄 Kapja a punisht ezerrel, de ezen kívül még végig oltogatta a csapattársait is. Aki tudja, h a köv 50 percben nem biztos, h ráér, minek csatlakozik egy normál/ranked játékhoz?

ronihun
#7549
Tribunal:
Srác balfaszkodik, ugat egész game alatt, aztán mondják neki h reportolni fogják erre írja: "there is no report system btw" 2 perccel utána beírja a közös chatbe h "report kayle"<#nevetes1> aztán a meccs végén még elkezd nácizni stb

...

Czdano
#7548
Ez most komoly? Iszonyat durva tud lenni, és végjátékban 500 körül üt a Q-ja...emellé stunnol és az ultija miatt kurva jo ganker

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7547
pantheont semmikép : )

Fec papa
#7546
De ha még nem vagy 30as akkor vedd meg tryndát, végig lehet vele trollkodni az összes normal gamet.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#7545
Xin

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7544
Sziasztok most állok karakter vásárlás ellõt és lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek melyik karaktert éri megvenni a 3 kari közül? Tryndamere , Xin Zhao vagy Pantheon ot
jazzy
#7543
Friend listel mi a bráner van?
Grr1234
#7542
Chat server baszakodik... nemigazmán.

Fpocok
#7541
Most sült ki a boszorkány konyhámban 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7540
Igen... bár az utóbbi két napban még gyakoribb 😄 Ha megy egyáltalán a szerver.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#7539
Visszaolvastam, sorry

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#7538
Gondoltam újra felteszem a játékot, hogy "pwnoljak noobokat" erre 20 perces sor, ez mindennapos már?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#7537
Nincs is édesebb, mikor a prok sírnak 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7536
<#nevetes1><#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7535
Az a szomorú, hogy ez igaz is. Ma délután 3 játék 3 olyan noob csapat hogy már azt sem értem hogy jutottak el lvl 30 ig... Olyan kva idegesítõ amikor mindíg én kapok olyan csapattársakat, akiket már reportoltam régebben. De komolyan. 1-2 naponta mindíg válogatott reportolt csapatot kapok, míg olyannal nem találkoztam hogy az ellenfél csapatában 3 nál több elõzõleg reportolt "játékos" lett volna... GRRRR
#7534

Aki nem értené. Aki még mindig nem: Riot cserélt egyet és CLG-nek adott 1 nehezebb ellenfelet.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Maak
#7533

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

#7532
* bajnok

#7531
innen az összes hõs megvan : )

#7530
ja, csak unavailable 😊. De amugy talaltam egy olyat, ami kb ezeket adja, es 3900 RP, de ad 1700 Rp-t ha megveszed, szoval igazabol félár, csak meg kell elõtte venni az RP-t.
#7529
Ha RP-t veszel, akkor inkább ilyet. 10 dollár és ezt kapod mellé
$10 of Riot Points
1380 total Riot Points
4 Summoner Runes
Greater Mark of Malice (Improves your critical chance) - 410 IP
Greater Seal of Vitality (Increases your health per level ) - 410 IP
Greater Glyph of Knowledge (Increases your mana per level) - 410 IP
Greater Quintessence of Revival (Decreases your Death Timer) - 1025 IP
20 Unlocked Champions
Alistar - 585 RP / 1350 IP
Amumu - 585 RP / 1350 IP
Annie - 260 RP / 1350 IP
Cho'gath - 585 RP / 3150 IP
Evelynn - 585 RP / 1350 IP
FiddleSticks - 585 RP / 1350 IP
Janna - 585 RP / 1350 IP
Kayle - 260 RP / 450 IP
Malphite - 585 RP / 1350 IP
Morgana - 585 RP / 1350 IP
Nasus - 585 RP / 1350 IP
Rammus - 975 RP / 3150 IP
Ryze - 260 RP / 450 IP
Sivir - 260 RP / 450 IP
Teemo - 585 RP / 1350 IP
Tristana - 585 RP / 1350 IP
Tryndamere - 585 RP / 1350 IP
Veigar - 585 RP / 1350 IP
Warwick - 585 RP / 1350 IP
Zilean - 585 RP / 1350 IP
Champion Skin
Viridian Kayle Skin - 520 RP

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

CharrDen
#7528
Swain nagyon jó ha tudod rendesen használni, RPbõl pedig... ha neked tetszenek amiket ad, akkor miért ne érné meg.