League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7727
Na mostantól nem veszek több rúnát, akkor kajak IP kidobás volt, hogy betáraztam tier2-es 'cd reduction'-ös rúnákból (meg a másik lapra attack speedes rúnákból).


Nem néztem meg mennyibe van, de lehet simán vehettem volna egy Sona-t belõle (most arra fáj a fogam).

Czdano
#7726
Shaco lanen túl gyenge, jungle-t tolni meg rúnák nélkül nehéz. Ha vannak rúnáid akkor mindenképp õt vedd meg.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7725
2óra 1perc.....

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#7724
The server is busy, pls try again later. ÉS kilép. EZAAAAAAZZZZZZZz
Grr1234
#7723
1 óra 42 perc queue.

Grr1234
#7722
Mordekaiser.

ronihun
#7721
40 min login queue <#levele>

...

ronihun
#7720
Shaco jelenleg szvsz gyenge, túl squishy(kevés hp-ja van) ,Morde viszont pont ellentéte õ inkább tankosabb, de ha jól megtanulod használni Shaco-t,akkor nagyon hasznos lehet a csapatnak,jungle,backdoor stb. Egyébként vele jól kell kezdeni, szóval ha eleinte gankelsz egy jót, szerzel egy két killt,assistot akkor elég imba a végére

...

#7719
Mord.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

pluhi
#7718
Teljesen más játékstilus a kettõ, az alapján kell döntened, hogy sunnyogó KS-ezõ (kill secured<#mf1>) assassin kell, vagy nem. Amúgy spórolj runára, ne vegyél hõst.
#7717
Sziasztok most szeretnék venni karit és Mordekaiser és Shaco között nem tudok dönteni szerintetek melyiket érné megvenni,melyik a jobb?

#7716
Pedig Swain nem egy egyszerû hõs. Sokan feedelnek vele.

Fpocok
#7714
Más játék megy? Csak mert te vagy az elsõ, akinél ilyet hallok. Lehet hogy hardveres gond lesz. VGA vagy ram.

Elírtam... ez van. Csak a 80 perces meccs annyira lefárasztott.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7713

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7712
Hát úgy néz ki ez nekem nem fog menni. Már minden fent van mindent újraraktam de amint az új játék elõtt a töltõcsík végigér kifagy a dolog.
talán majd egy ha lesz pár update.
Fpocok
#7711
Miért? Nem így írják? Lehet hogy elírtam, vagy rosszul tudom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7710
awar?

ronihun
#7709
Na kipróbáltam Swaint is Kog'maw meg Blitz után, vele végre tudtam nyerni , nem vagyok nagy AP-s de õ eléggé bejön.

...

#7708

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7707
Az elõbb volt egy 77 perces meccsem... majdnem háromszor annyi killünk volt, de õk meg backdooroztak :S

Na mindegy. MAP AWARNESS FTW!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7706
ugy néz ki h vagy kora délután nagyon lámák játszanak, vagy csak én vok ma szar, de h 4 meccset zsinorba elbuktam az biztos, mondjuk érdekes módon mindegyik teamembe volt egy Lee sin v vmi más ingyenes aki feedelt, szeretem a láma tesztereket

...

#7705
azt nem értettem sose, hogy mennyire kell szarnak lenni ahhoz, hogy akár 42szer meg tudja valaki öletni magát addig, amíg a felfeedelt team be tudja tolni?
tipikus low elo, 20/1 a statja mindenkinek a teambe, de azert jungleoznek meg dragonoznak biztos, veletlenul se toljak

crackyS
#7704
rákerestem a kölökre, van egy 0-42-1 es meccse MF-el 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#7703
Nem igazán lehet elcseszni szerintem. Csak felinstallálod, összesen 8 klikkolás. A többit automatán csinálja, nem kell csinálnod semmit, csak ha vissza akarsz nézni valamit.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7702
lolreplay-jel nekem az a baj, h egyszer megprobáltam felvenni egy meccsem, miután lement, kiirta h elmentve, de nem találtam, ráadásul ahova mentette ott vt már egy replay és annak a nevét irta ki a mentésnél, azóta se probáltam felvenni, pedig van pár meccs amin vannak szép jelenetek 😄

...

#7701
Ezek a txt file-ok akarnak lenni a képek? 😊 És valahogy lehet belõle képet csiholni? 😊

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

tescodr
#7700
okok

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7699
Még nem, mert este újra kellett raknom a windowst, mert nem szeretek kockáztatni. Ha feltelepítettem mindent, akkor megnézem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tescodr
#7698
aullah megnézted a replayt? mi a véleményeD?

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7696
Légyszi... ne használjátok már azt a szar imageshacket, mert nem lehet látni stb...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7695
Tegnap mi is kikaptunk afk miatt 😞

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7694
Elég jóra sikerültek ezek a botok 😄

#7693
Tier 1-2 felesleges, csak Tier 3. És ja, olyanokat ami többnek jó.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

tescodr
#7692

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

tescodr
#7691
nah mingyárt felmegy a replayem és meg lehet tekinteni,annyira nem is lett rossz 😊) elõre leszögezem kezdõ vagyok a lolban úgy nézzétek 😊 szóval ha vétek 1-2 bakit akkor pls nézzétek el nekem 😊

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7690
Azok drágák. Ezért érdemes elõször olyanokat venni, amik több heronak is jók. Pl armor pen, magic pen, cd, mana... de csak is TIER3at.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7689
Nem tudom, hogy mennyi IP-tek van, hogy championokat tudtok venni, de nekem a rúnákat megvenni baromi drága.

tescodr
#7688
sajna nincs annyira azért még nem vagyok benne a lolban inkább még csak most kezdek jobban belemászni a dolgokba eddig dotáztam 😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7687
Mostanában alig játszom, csúcsidõben egyáltalán nem. De ha van róla replay, akkor elküldhetnéd 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7686
Most toltak egyet SG-sek, lehet mennek megint, vedd fel õket ^.^

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

tescodr
#7685
jah és megtaláltok játékba avolance néven ha arra jártok vegyetek fel és tolhatnánk 1ütt 😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

tescodr
#7684
beírtam én is a a google doc ba.
aullah múltkor hívtalak basszus nem jöttél game-be akkorát ownoltam xin-el hogy az nemigaz 18 frag 1 halál és 10 assist csináltam egy tripla killt kb egymás utána 3-szor akkor surrender xD

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7683
Sajna nem. Bár amcsik már megkapták az elsõ adag IPt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7682
Aha és azt lehet már tudni hogy mikortól fog jutalom is járni érte?

#7681
Fõmappába de valami idióta formátumba :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#7680
Noob kérdés,de az SS-eket hova menti a game? Nem találom.

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#7678
Lehet hiányzik direct x... esetleg rakd újra... vagy VGA drivert rakd újra. Esetleg net framework... ha semmi, akkor rajd újra a windowst.

Parasite Eve 2, best game EVER!