League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7677
Már újraraktam. Változatlan.
Fpocok
#7676
Rakd újra...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7675
Srácok, nem indul már a LoL. Amint elindulna a játék betöltése, nem jön elõ semmi. Helyette lenn a tálcán olyan jelenik meg, hogy Adobe air debug launcher. Valami megoldás?

#7674
Nem. Ennél csinálja.
JSbyMSI8800
#7673
Hát igazából sok minden lehet... más játékoknál volt már ilyen ?

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

#7672
Üdv!
Kéne egy kis segítség. Leszedtem a játékot felraktam a launcher elindult minden frankó. Azonban amikor játékot akarok kezdeni akár tutorial akár pvp beadja a töltõképet, és amint a csík végigért a játék kifagy úgy hogy sem az egér sem a billentyûzet nem reagál. Valaki tapasztalt ilyet esetleg tud megoldást?
Grr1234
#7671
Hetente kb. 1000 IP-t fogsz kapni, de most még nem jár jutalom.

#7670
Lenne egy kérdésem: Ha a tribunal rendszerben részt veszek és megbüntetek/felmentek játékosokat akkor azért ip-t kapok igaz? Vagy hogy is mûködik ez?

Fpocok
#7669
Never underestimate the power of the scouts code! 😄

(Mellesleg hányok az ehhez hasonló hírkreáláshoz... ki a faszt érdekel... most komolyan? Mindenesetre ez vicces egy ok miatt 😄)

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7668
Arra kérdésre, hogy kitörlik-e a nem-használt accountokat, hogy lehessen nevet változtatni, ezt válaszolták:

-We will be doing this. Details coming shortly.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7667

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7666
Vannak ilyen dolgok ; )

Fabio Capello
#7665
azigen Oo

Fpocok
#7664
<#ijedt><#idiota>

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7663
TSM v ClG érdekelne, csak kár h ilyen késõ van, ennek 2-3ig nem lesz vége még...

...

#7662
Mindig banolják :|

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

nonicks
#7661
de az összes játékuk alatt csak 1-szer volt Nidalee-val!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fpocok
#7660
1:1

Most jön a szopóka nyalóka remélhetõleg...

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7659
nidalee bannolva volt, egyébként aki nem nézi ,elsõ meccs után CLG vs Rock solid : 0-1 😄 úgy néz ki CLG megint elég szar, mondjuk RS elég jól tolta

...

nonicks
#7658
ezzel a Captain Teemo on Duty-val az örültbe kergetnek már...
amúgy HotshotGG miért nem Nidalee-val játszik?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Grr1234
#7657
Kösz.

Fec papa
#7656
Miért lett offline a stream?

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7655
Trollkodnak csak, nem értem miért :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fec papa
#7654
aAa ezt jobban csinálta.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7653
Ezt most komolyan csinálják?
Fec papa
#7652

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#7651
jó kis rush volt. <#idiota>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#7650
Ezt hol nézitek?

Fec papa
#7649
jungle fail

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#7648
Gamedde nem hiszem hogy nyer ezzel a csapat-összeállítással...
#7647
MOST! :-D

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7646
Mikor folytatódik?

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7645
ez a gamedde csapat is elég jó,am kiváncsi lennék mondjuk egy Epik vs aAa meccsre 😊

...

Czdano
#7644
Teljes mértékben megérdemelték..mondjuk én SK-nak szurkoltam de hihetetlen milyen alapokat rontottak el (egy teamfightba az ellenfél blue buffja miatt kezdtek bele -.-")

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#7643
SK kiesett?😮 akkor már biztos h nem lesznek Dreamhacken? lemaradtam

...

daemonervosa
#7642
Teljesen megérdemelten, de aAa fog nyerni 😊

Trolling is a art.

Fec papa
#7641
Fnatic a dreamhacken. 😊

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#7640
Hát SKt kivégezték szépen az elsõ teamfightba. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Czdano
#7639
Multkor nekünk attack speedes ryzeunk volt szoval pszt ;D

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

daemonervosa
#7638
Minden "nagy arcú" csapat kiesik

Trolling is a art.

Fpocok
#7637
Én már nagyon sok, nagyon balfasz vaynet láttam... de a mostani vitte a pálmát. Egy darab damage iteme sem volt... cooldownos cipõ, force of nature... gg

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#7636
Így is meglehet fogalmazni azt hogy 3-0 arányban vannak a tower destroyok 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7635
Minden "nagyobb" csapat kiesik ? 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fec papa
#7634
SK nem áll valami fényesen.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

daemonervosa
#7633
sure 😊

ESL LQ stream

Trolling is a art.

Fec papa
#7632
Pro CLG. XD

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

jazzy
#7631
Bezony az eu ugyanolyan elbánásban részesül mint az us, riot is megmondta.
daemonervosa
#7630
A kommentátorokat a Riot fizeti , eun meg az ESL

Trolling is a art.

ronihun
#7629
tudom, de ez faszság, mért nem lehet az is ingyenes mint az amcsi

...

#7628
😄DD

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;