League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7977
Jól van aki 8-at kapott, örüljön a fejének, okcsá -.-"

Fpocok
#7976
Érdekes én 8at kaptam. És nem vagyok egyedül.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#7975
Tipikus mides hõs, máshol nem érdemes használni..jah és nehéz teamfightban érvényesíteni (nem sok pentakilles vladot láttam)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7974
vladimir nagyon tetszik, róla semmi vélemény? : S

Grr1234
#7973
Orianna skillje kurva kemény. Közelébe se érek és már fele HP-m van.

Czdano
#7972
Én se kaptam nyugi. Idõvel megkapjuk (remélem)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#7971
Caitlyn, nagyon durva tud lenni, az ultija pedig nem hagy elmenekülni semmi élõt 😄D

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7970
az hogy lehet hogy valaki már megkapta az ip boostot valaki meg még nem?

ToCsEk
#7969
4et kapott mindenki elvileg aki elmúlt 1 hétben játszott.

"Az elmúlt héten tapasztalható kellemetlenségek miatt a Riot mindenkit megajándékoz egy 4 wines IP Boost-al aki az elmúlt hét nap alatt belépett a játékba. A boostokat 3-5 napon belül kaphatjátok kézhez."

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#7968
csak tudod ahoz nagyon kell a team, és mostanság, nagyon ritkán dob össze egy jó kis teamot ...

Viszont corki iszonyúan tetszik, és ha nekem valami tetszik tovább eltart, mint az átlag, nemtudom ..

caitlny : 1 , Corki : 1 ! : D


caitlynel nagyon tudok, csak attól félek hamar megunnám ..

Grr1234
#7967
Corkiból nagyon keveset látok.

Fabio Capello
#7966
én Corkit vettem most, eddig bejövõs 😊

Grr1234
#7965
Legalábbis én azt venném.

Grr1234
#7964
Caitlyn.

#7963
Megvan a 6300, szerintetek kit vegyek,dps,speedes,runám van, vladi,caitlny,corki,tetszik, 3-4 hete megvettem lee sint, csalódnom kellet, most nem szeretnék : s ( ezért kérem a tanácsotokat ) : D

Fabio Capello
#7962
win. 4/8 gyõzelemig tart, attól függ mekkora.

Amúgy én is négyest kaptam csak :/

atila4
#7961
ezt akármikor el lehet használni? Vagy idõlimites?

ASUS M2N-E SLI, AMD X2 3800+(2,5Ghz),EVGA 8800 GTS(320mb), 2 GB,Samsung 500GB/Samsung 160GB, Windows 7 http://gameronline.freeblog.hu/....http://atila4.xtreemhost.com

nonicks
#7960
én csak 4-t <#wow2><#wow2><#wow2>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fpocok
#7959
Thanks! Bár nem én voltam.

Én 8 ip boostot kaptam 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

crackyS
#7958
jarvan is a boss
jó videó <#eljen>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#7957
Én miért nem kapok ip boostot? :/

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#7956
Igen. Amiatt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#7955
tudni lehet miért?? vagy csak a sok szerver hiba miatt?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fpocok
#7954
Mindenki.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7953
Örülök, hogy tetszik. Ha küldesz replayeket akkor igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#7952
kaptam IP boost-ot, más is kapott??

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Czdano
#7951
Ismét színvonalasat vágtál, gratula..zeneileg és tartalmilag is ott van 😄 Köviben benne lehetek én is? Van pár durva jelenetem 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Gubberx
#7950
Akali-ra szavazok 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#7949
szasztok
szerintetek megéri e megvenni akalit vagy gyüjtsek tovább caitlyn-ra?
Grr1234
#7948
Fasza ez a Brand. <#eljen>

BEAST
#7947
Hmm, az újabb LOLreplay kliens nem játssza le a régebbi verzióval felvett játékokat? :/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Fpocok
#7946
Remélem élvezni fogod a bant, kedves "Fatális Véletlen" <#wave>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7945
😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Fpocok
#7944
Köszi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#7943
hát ez a Jarvan menekülés kurvanagy 😄 amúgy jó lett a videó

...

jazzy
#7942
Igen amikor együtt játszottunk akkor volt egy quadra az 5v5 rankedben, meg elõtte 2 órával volt a penta amit linkeltem is ide képként.. 😄
jazzy
#7941
Be van és kikapcsoltam, mondván, hogy most ne vegye úgyse lolozok.. ne kérdezd miért..
ronihun
#7940
arra gondolsz amikor együtt játszottunk? 😊 ha jól emlékszem csináltál egy quadrát

...

Fpocok
#7939

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7938
Be kell állítani, hogy magától induljon el windowsal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Cobra.
#7937
AP TF...
Annie lvl6-on szinte bárkit megöl. Meg utána is szinte bármelyik lowhp hõst 1v1-ben (persze csak ha van ultija).

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Czdano
#7936
Érdekes..brandrõl tudtam hogy egy szemétláda, de annie-t rendszeresen letudtam szivatni akármivel. Ha AP hõsrõl van szó akkor csak fiddle meg twisted fate jöhet szóba nálam 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#7935
Annie+brand combo <3 Csak adja isten, hogy eltaláljon annie legalább 3 embert a macival+gyün a tüzes kölök rö skille azt annyi.
Czdano
#7934
Annie ennyire jó? :o

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#7933
Csináltam Annie-vel egy quadra meg 1 penta killt ugyanazon a napon és nem ment a lolreplay :|
jazzy
#7932
Jól teszed úgyis van wow accom csak kíváncsi voltam 😄
De amúgy sincs meg a vlad a kis accomon se cait csak kb 5800 ip van 😊
jazzy
#7931
1 pardon 9 punish, nekem az alapelvem, hogy ha 3 játékot találok, ami elfogadhatatlan akkor punish.

ez lehet 3 szándékos leave.
2 leave 1 nácizás vagy hasonló számomra nem elfogadható dolgok, vagy ennek fordítottja
elfogadhatatlan név meg 2 leave stb ezek keveréke..
vagy ha TÚL sokat flamel és /allba írkálja hogy mekkora balfaszok a csapattársai meccseken keresztül.

Nekem ezek a nem elfogadható dolgok.
#7930
Hát na, faszom, nem volt még szar napod, hogy nem ment a kibaszott hook? Aztán erre káromkodni tiszta parasztság, basszameg.


De úgy amúgy is. (Persze ha megnéznék pár replayt magamról, akkor lehet találnék cifra dolgokat 😄).

Fpocok
#7929
10 az már tömeg 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7928
ha számodra sok a 10 ember : D rendben ! ^^