League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#7927
Kb 30 perc múlva fenn lesz a szokásos helyemen, linkelni majd holnap fogom, amikor sokan vannak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7926
Fú az a baj, hogy ez az egész komplikált,am eredetin egy wow accért, jó cuccokkal, de mind1,kibírom, gyûjtök rájuk, és megveszem : )

#7925
remélem mai nap feloldják, nemtudom 3 napba ezis bele tartozik, mert rohadtul irritáló, még mindig hogy a semmiért.

linket a vidiröl : D

Fpocok
#7924
Közben készen lett új videóm 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7923
Nem lehet tudni... változó. Nézz rá többször a mai nap során.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7922
04 ig, akkor még a mai nap is bele tartozik? : D

#7921
Mai napig voltam bannolva, akkor éjféltõl nem felkellet volna oldaniuk ? vagy mikor szokás feléjük?

#7920

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7919
akkor már ketten vagyunk. mai trib 6puni, 4 pard.

#7918
megnéznek két gamet
1.-be mond vmi ilyesmit: "omg u fucking noob, what the fuck u doing"
2.-ba pedig "leavelt" mert mondjuk elment a netje vagy az áram
már nyomják is a punisht
nekik biztos az az ideális játéktér, ahol egymás seggét nyalogatják akkor is, ha mondjuk trist már harmadjára menti meg ultival az amúgy biztos halott ellent, vagy blitz a 10. hookot rontja el egyhuzamba

Unknow
#7917
Akkor biztos csak én kapok olyan ügyeket ahol amiért reportolják az egyik játékost, azért lehetne a többit is. Már pedig ha hülyeségért reportolják az embert, akkor bizony pardon. Szerintem mindenképpen rosszul csináltok valamit ha 30ból csak 1 olyat találtok aki nem érdemli meg.
Cobra.
#7916
Én eddig vagy 30 Tribunalt végeztem és egyetlen egy volt kis jóindulattal megbocsátható. Ha az elsõ játékból még nem mondanád egyértelmûen, hogy megérdemli, akkor érdemes megnézni a többi játékot, amiben reportolták, utána szinte biztos, hogy nyomod a Punish-t.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fpocok
#7915
De... elszoktam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7914
azért remélem nem sírod el magad amikor lenooboznak

Fabio Capello
#7913
jólvanám remélem tudod, hogy csak a humorzsák nyílt ki 😄

10 szint és én is oszthatom a salamoni döntéseket 😛

Fpocok
#7912
Természetesen nem automatán nyomogatom. Egyszerûen nem vagyok annyira megbocsátó, mivel elég sok játékomat már elbaszták ezek a köcsögök.
Pl ha látom, hogy valaki leavelt egyet, akkor az még nem ban... de ha mellette van flamelés, anyázás, vagy még egy leave... az már ban nálam.

Már kétszer skipeltem, pardont még nem kapott senki tõlem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7911
" nyomogattam a punisht, és 36embert bannoltak"

remélem azért a reportokat elolvasod, nem ész nélkül tapicskolod a gombot <#idiota>

#7910
Elfelejtettem, tegnap farm accountokal mentem, és volt egy lee sin, egész végig azt fújta hogy pvp zünk,mondom ok,malphital voltam, a baron elé hívtam elkezdtem körülötte futkározni, a hülye meg megdobta baront, 5mp, és meghalt, mondom me win, problem? : D

aztán a játék végéig reportal fenyegetett .

De, egy ilyen játékba, pvp, ez nem mmorpg : D
hiába magyaráztam neki hát így járt.

Fpocok
#7909
Esetenként 5 IPt adnak... mind a 36ért megkaptam, számolj 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7908
Értem, és ezért több ip-t kapsz? : D

Fpocok
#7907
Szóval nem engem, csak rosszul fogalmaztam... nyomogattam a punisht, és 36embert bannoltak, akikre én is punisht toltam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7906
Ügyem alapján bannoltak (RIOTék azokat, akikre én is bant toltam, nem engem 😄)

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#7905
gondolom kapott IP-t, a banokért...
amúgy csak nekem van az hogy játék után 10-15 percig várok a statisztikára mire kiadja?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#7904
Nem értem, a tribunálos elítélésed miatt bannoltak? és meddig?

Fpocok
#7903
EZAZ!!!!!!!!!

Megint kaptam emailt... a tegnapi 11 ügyem után ma újabb 25 ügyem alapján bannoltak! NICE! És ma még nem is tribunáloztam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#7902
Már megint buzi a szerver....

#7901
Ignite + Flasht szoktam, de nagyon sok build van hozzá, pl supportként érdemesebb CV-t vinni.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

pluhi
#7900
Jó persze. Átlagos, kiélezett PVPrõl beszélek, nem arról, mikor felmosod a padlót a noobokkal. Ott nem igazán lesz max stack Mejai meg 15k-nyi cuccod hozzá. Persze a sebzésbe bele van számolva, hogy akár 5 ellenfelet is eltalálhatsz (mint ahogy a pajzsnál is), de az megint a "bilibe lóg a kezem" esete...
crackyS
#7899
milyen summoner spelleket használsz luxra?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#7898
engem be engedett
big, felvettelek friendlistre

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#7897
Túrót nem sebez? Attól mert van 1 cd reduction cipõd meg mondjuk egy deathfire graspod meg vagy 1 kék buffod vagy egy fullra stackelt könyved? Sapkával meg hourglassal meg void staffal? Sebez az..
#7896
Na a szerver megint nem elérhetõ
crackyS
#7895
nos utána néztem, ugy tûnik több, mint 3 demacia-s champ van

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Demacia

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

pluhi
#7894
5 demaciai kari van, Lux, Garen, Galio, Xin Zhao, Jarvan. Mindegyiknek van Commando skinje, csak Luxnak nincs, még...
#7893
Most tryndával nyomulok, magic resist és defensees rúnákkal + defense-es masterie-vel...alap 30 körüli def 40 körüli magic resist...nem tudom pontosan
crackyS
#7892
3 demacias kari van asszem, garen, lux, meg jarvan
lux történetébõl idézve:
"Lux számára az igazi kihívást a Legendák Ligája jelentette, ahol bátyja nyomdokaiba lépett és dicsõítette Demaciát."

itt garenra gondol szerintem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#7891
Demaaaciaaa? Garen? azt is szeressem...lehet vele támadni, menekülni...tankot is csinálhatsz belõle..
#7890
Sion is volt nagy kedvenc, igazából mindig más a kedvenc!
Tank sion-t csináltam..hagytam, hogy leszedjék kevés-re az életemet, bejön utánam torony alá, küldök egy stun-t neki + fortify: torony gyorsabban lõ és nagyobbat sebez ugye..
pluhi
#7889
24 sec-kel az igazi, akkor nyitásnak is jó meg kivégzésnek is ugyanabban a teamfightban. Mondjuk túrót nem sebez, ha annyi CD reduction-öd van, de az más kérdés😄. Én is imádom õt, csak kéne neki valami jó skin, mert a mostaniak siralmasak. Pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=J7wEP6dehAA[/url].
Sajnos komoly teamben nem sok helye van, mert a supportja(pajzs) elég gyenge, kéne kis AP bónusz még rá. A passzivja meg midgame-ig jó, utána öngyilkosság autoattack range-be menni. Azért Demaaaaciaaaa powa.
crackyS
#7888
jah...
"meg ugye ott volt az ulti is, amit ha használok és megölök vkit, akkor újra tudom használni"
emiatt gondoltam hogy yi mester =(

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#7887
Ha maxolod a cd reductiont akkor 24s 😄
#7886
Én már nem is próbálkozom a belépéssel...Majd késõbb talán
#7885
Én evelyn-rõl beszéltem😊 Én sem szeretem yi-t, mert mindig elmenekül az ultijával...
#7884
Letelik a fél óra és kiírja hogy the server is currently busy pls try again later. Nah fuck off
crackyS
#7883
egyszer játszottam vele, ultija 33sec-es cooldownal nagyon üt 😄

#7882

áh, nem szeretem yi mester-t 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#7882
Jó nem azért lett ilyen statom, mert én annyira pro vagyok...Az ellenfelek voltak bénák...Egyébként akkor damage-re mentem meg attack speed-re és 2 phantom dancer-el simán utol értem õket...meg ugye ott volt az ulti is, amit ha használok és megölök vkit, akkor újra tudom használni...Jó pörgõs volt számomra az a játék😄
#7881
Lux <3
Kb elsõ championom volt és azóta, ha komolyan játszunk csak vele vagyok 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

crackyS
#7880
halál tudja nem vagyok vmi profi 😄
botok ellen 24-0 asszem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#7879
Legjobb stat?
Evelyn: 42 kill 1 halál
#7878
Beírtam a 30ast..Egyébként elég gagyi a gépem meg netet is sokan használjuk, úgyhogy nem mindig tudok játszani...Teljesen minimum grafikával játszom