League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Parasite Eve 2, best game EVER!
linket a vidiröl : D
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
1.-be mond vmi ilyesmit: "omg u fucking noob, what the fuck u doing"
2.-ba pedig "leavelt" mert mondjuk elment a netje vagy az áram
már nyomják is a punisht
nekik biztos az az ideális játéktér, ahol egymás seggét nyalogatják akkor is, ha mondjuk trist már harmadjára menti meg ultival az amúgy biztos halott ellent, vagy blitz a 10. hookot rontja el egyhuzamba
Hide and fear, Cobra Commander is here !
10 szint és én is oszthatom a salamoni döntéseket 😛
Pl ha látom, hogy valaki leavelt egyet, akkor az még nem ban... de ha mellette van flamelés, anyázás, vagy még egy leave... az már ban nálam.
Már kétszer skipeltem, pardont még nem kapott senki tõlem.
Parasite Eve 2, best game EVER!
remélem azért a reportokat elolvasod, nem ész nélkül tapicskolod a gombot <#idiota>#idiota>
aztán a játék végéig reportal fenyegetett .
De, egy ilyen játékba, pvp, ez nem mmorpg : D
hiába magyaráztam neki hát így járt.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
amúgy csak nekem van az hogy játék után 10-15 percig várok a statisztikára mire kiadja?
Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!
Megint kaptam emailt... a tegnapi 11 ügyem után ma újabb 25 ügyem alapján bannoltak! NICE! És ma még nem is tribunáloztam.
Parasite Eve 2, best game EVER!
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Demacia
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
lux történetébõl idézve:
"Lux számára az igazi kihívást a Legendák Ligája jelentette, ahol bátyja nyomdokaiba lépett és dicsõítette Demaciát."
itt garenra gondol szerintem
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Tank sion-t csináltam..hagytam, hogy leszedjék kevés-re az életemet, bejön utánam torony alá, küldök egy stun-t neki + fortify: torony gyorsabban lõ és nagyobbat sebez ugye..
Sajnos komoly teamben nem sok helye van, mert a supportja(pajzs) elég gyenge, kéne kis AP bónusz még rá. A passzivja meg midgame-ig jó, utána öngyilkosság autoattack range-be menni. Azért Demaaaaciaaaa powa.
"meg ugye ott volt az ulti is, amit ha használok és megölök vkit, akkor újra tudom használni"
emiatt gondoltam hogy yi mester =(
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
#7882
áh, nem szeretem yi mester-t 😄
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Kb elsõ championom volt és azóta, ha komolyan játszunk csak vele vagyok 😄
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
botok ellen 24-0 asszem
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Evelyn: 42 kill 1 halál