League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fec papa
#8027
Aulahh, replayt hova töltsem fel, vagy hol küldjem el? Annievel összejött pár olyan megmozdulás ami talán belefér a videóba. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

jazzy
#8026
Nem a lövés sorrendre gondoltam, hanem arra, hogy milyen sorrendben kell õket prioban lvl-upolni. Amikor csak lehet ultira raksz pontot, Ha arra nem lehet akkor E-re, ha arra se akkor W-re, és utoljára maxolod a Q-t ( persze szokták páran Q-t maxolni W elõtt)
#8025
Sivirnek a mana pajzsa nagyon gonosz tud lenni :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#8024
q-e-r re gondoltál nem ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

ronihun
#8023
Sivir pedig nagyon jó...

...

Czdano
#8022
Nem sok legendary Sivirt láttam még mondjuk 😄 Nincs tökéletes balance...Pl mikor kijött nocturne, rumble..pokollá vált a játék..le is nerfelték õket..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#8021
+1
jó cuccokal, és ha tudod használni erõs

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#8020
Minden karakter jó, ha jól játszod és illik a csapatba...
Grr1234
#8019
Xin Zhao-ról vélemények?

Fabio Capello
#8018
EGYSZERÛEN UNDORÍTÓ BAZDMEG. 15 percnél kilépett mindhárom, azalatt az alábbi képet sikerült összehozniuk, haverommal ketten maradtunk benn a végéig, komolyan, sírtunk a végén... És még nekem mondják hogy miért utálom a ruszkikat...

jazzy
#8017
Lux: r-e-w-q prio, vegyél mejait és ne halj meg, gg 😄
Czdano
#8016
Megvettem luxot...
1. meccs 1-5-4
Változtassunk taktikát...
2. meccs 7-1-6
Hmm ez nem is olyan rossz...
3. meccs 17-1-10
LEGENDARY
😄DDDDDDDDDDDD Megvan az uj favorit ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

byzhouse
#8015
wtf kitalálta,hogy Katarinánra gondoltam 😄D Alekoszt is kitalálja :ASD_AS

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Fpocok
#8014
Kitalálta, hogy Phreak re gondoltam 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#8013
énis nagyon durvákat tudtam vele csinálni 😄

...

Fpocok
#8012
Mondom, hogy beszarás a program 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8011


és tudja és tudja és tudja
Fpocok
#8010
Jelentkezz akkor.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8009
7napig van csak boost.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8008
Nem adott a bot meccse semmit 😞

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Fec papa
#8007
Vettél? Mert ha nem akkor már csak 1 volt hátra, mert 4et kaptunk.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#8006
Volt 7 IP boostom, megyek egy kört, erre kiírja, hogy elfogyott mind. Mi ez már? :/

daemonervosa
#8005
Egyre komolyabban erzem hogy szukseg van egy hazigazdara, nagyon elkanaszodtak egyesek

Trolling is a art.

Fabio Capello
#8004
lol 😄

jazzy
#8003
Tényleg? Itt tudok regisztrálni? Ne bassz 2 éve keresem hol kell játszani.
#8002
-játszani hoppsz

#8001
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4deb5e9b9ea08102004619

Aki szeretne játszani az ezen a linken keresztül tud jönni játszani.thx

Grr1234
#8000
Brandet nem találja ki... 😄

Fabio Capello
#7999
Az ilyenekrõl nem is beszélve, hogy az egyik legjobb harrasser a phosphorus+gatling gun duóval, illetve hatos szinttõl gyakorlatilag egy vadállat a 14s/bomba ulti miatt, a rangerõl nem is beszélve. Ráadásul, Caitlyn ultijával ellentétben itt ha beállnak elé, akkoris AoE sebzést csinál.

Egy valkyrie+flash/ghost combóval pedig bárkit utolérsz.


Nekem is egy pár napja van csak meg, épp most keresem a megfelelõ buildet hozzá, a sebzés része már megvan, azzal nincsenek gondjaim, inkább a hp, iszonyat papír vagyok mid-lategameben IS sajnos. :/ Valami lifestealen/extra hp-n gondolkodom...

ronihun
#7998
egyébként erre egyszerû magyarázat mégis kurva érdekes az h eltalál olyan dolgokat amikkel meg akartam csak szopatni, de tudja és tudja😄

...

ronihun
#7997
én is azt akartam mondani amit jazzy írt, hogy az h elfeedelve ki jobb az alapján nem lehet választani, én pl corkit venném mert neki pl ultija nekem nagyon tetszik, ráadásul kicsit különbözik a többi carry-tõl, itemekben is dmgben is és van egy nagyon jó menekülõ v akár támadó spellje a valkyrie, márpedig az nagyon jó ha te vagy a carry és mondjuk menekülnöd kell

...

Czdano
#7996
Master yi, tryndamerem, poppy..ezek elég nagyokat pofoznak ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#7995
Jó DPS championok?

jazzy
#7994
Elég érdekes a builded függvényében 😛
#7993
Pro team ... én voltam a tank és a carry egyben 😄


[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

jazzy
#7992
Arra építeni 1 gamet, hogy majd jól elfeedelnek nem biztos, hogy jó ötlet.
#7991
Azokat az Annie-ket azért durván feltápolták...

#7990

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7989
Ez bármit ki talál, lehet neki tanítani is ^^

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7988
Szerintem caitlyn elfeedelve, sokkal jobb, mint corki, elfeedelve .

#7987
Szóval ahhoz képest, hogy vladimirt, mindenki szarrá szidja, elsõ napja sincs meg, és már qaudra killezek : ) Szerintem jó ! 😄

Következõ champ corki lesz (L)

#7986
[/url][/img]

jazzy
#7985
Corki sokkal jobb mint caitlyn, megtanulod használni akkor ashe mellett a legkeményebb carry.
Vladdal szarásig van minden, nem ajánlom, unalmas is.
Caitlynnél meg egyszerûen jobb a corki ashe mf.
#7984
Pornószínésznõre gondoltam. Kérdés: Is you character a porn actress? -Yes. Következõ kérdés: Is your character Hungarian? 😄😄😄😄😄D

Fpocok
#7983
Hehe... 5bõl 4et kitalált 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7982
Ahogy látom nem csak LOLos karaktert lehet kitalálni 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7981
LOL mit találtam!!!

Akinator

Gondolsz egy LOL karakterre és ha válaszolsz a kérdésekre, akkor kitalálja, kire gondoltál... eddig mindkettõt eltalálta 😄 Vicces játék.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#7980
Akalit próbáltam csak, az nekem tetszett.

#7979
sziasztok szerintetek melyiket éri meg inkább megvenni akalit vagy katarinát?
Gubberx
#7978
nekem is 8 jött

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne