League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#8227
Nem lesz új pálya... RIOT mondta... év elejénél elõbb tuti nem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#8226
Nem vagyok, válaszoltam a kérdésére

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8225
u mad?

Különc
#8224
ok

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8223
figyu ha be is teszik az ígért idõpontra:
1. vagy hibásan.
2. vagy elcseszik ezért halasztás + 1 hónap , vagy majd be se tudunk lépni, vagy majd patchelni se fog, vagy server instabilitás, vagy megkurelják kurvaanyjukat...

új map , MIKOR IGÉRTÉK MEG? HM VALAMI NAGY DOLOG 2011 ELEJÉN HOL? KÉREMSZÉPEN haggyukmár : ) ajándék lónak ne nézd a fogát érzésem van,ok : )

Különc
#8222
Season 1 zárása után

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8221
Yorck mikor jon 😊?
#8220
Ez tetszik! 😊 Kicsit nem normális! 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fpocok
#8219
Yorick:
-Tanky DPS, Melee fighter.
-Lesznek saját minionjai, akik segítik. (lassítás, dot, lifesteal, vagy csak simán erõs DPSek)

Leona:
-Nagyon erõs nõi tank, lesz CCje.
-"Sunknight"

Skarner
-"Crystal Scorpion"
-Fighter tank.
-Minél többet sebez valakire, annál nagyobb lesz az ellenen a debuff.
-Még nagyon messze van ez a hõs, de meg akarták mutatni.

Spectator mód:
-Dreamhacken lesz elõször.
(Videóban 03:00 -tól)



FORRÁS:

Parasite Eve 2, best game EVER!

byzhouse
#8218
csak 1kört játszottam vele :-D

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

#8217
szerintem ezt a kijelentésed vond vissza szépen .

nonicks
#8216
azért lehet vele alázni, fõleg hogy akár egy egész csapatot letudsz vele STUN-olni... plusz Q,W,E,R instant kill<#eljen><#eljen>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

byzhouse
#8215
veigar mi gyenge karakter :C

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#8214
szvsz TF se kezdõk kezébe való
Gubberx
#8213
Orianna baromira nem kezdõ játékosoknak való, igen sok gyakorlatot igényel hogy tudj is vele kezdeni valamit.

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#8212
Hát ha te csak arra mész melyik az OP jelenleg... <#fejvakaras><#mf1>
TFet nem szeretem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8211
szerinetek melyik éri meg jobban h gyüjtsek tovább az orannára v megvegyem a twisted fatet? melyik az OP-bb xD?
Czdano
#8210
Emberek ma este nem leszek, de holnap 8-9 óra felé csapathatnánk egy pár órás IP farmot? Unom a retardáltakat de kajak.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8209
Elõbb geci, én a fenti lanon vladival, enemy miden vladival, 25 percnél voltam 17 es, addig õ 13 as, nekem volt 530 apm, addig neki 70, normális az ilyen . És idióta, warmogot, vesz elõször, ekkora barbárt : D

#8208
+1 , roneszka lehet észhez térni, köszpuszi.

#8207

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

jazzy
#8206
Ez egy példa volt te nagyon kurvaokos. Elsõ és utolsó kommentem neked mert folyton csak az ugatást látom tõled.
#8205
az az õ választása (márha igaz, leszarom, de erõsen csodálkoznék), de a delay nélküliséget nem szabad ráerõltetni senkire, ha nem akarja, ezért muszáj a delay
minimum 2 perc, de inkabb 3-4

Fpocok
#8204
Nem látom itt az összefüggést. Inkább azt, hogy e téren tapasztalatlan.
Amúgy a delaynek annyinak kell lennie, amennyi a cooldownja annak az itemnek, amit le lehet rakni... ez pedig szerintem a gomba. Szóval a delaynek annyinak kell lennie, amennyi a gomba cdje.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8203
Hotshot delay nélkül tolja.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#8202
ha szerinted 20 mp eleg, akkor low elo vagy

ronihun
#8201
ja tényleg, nem gondoltam erre

...

Különc
#8200
Counter-Strike-ban, Starcraft 2-ben de minden kompetitív online játékban meg van oldva, itt se lehet másképp (+ beállítás kérdése)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#8199
Ezt marha egyszerûen meg lehet oldani, késlelteted a spectatort 20 másodperccel, problem solved.
ronihun
#8198
gondolom csak azt látod majd amit a haverod, v az õ teamje de akkor is ebbõl lehet elõnyt csinálni sztem

...

pluhi
#8197
A régi TF op volt, a mostani szerintem okés. Nehéz használni, cserébe kemény, ha jól nyomod. Amúgy a wildcards csak AP TF-nél durva, az viszont rátolja a kombót (gold+wc+lichbane aa) és utána néz, mint a lukinyúl. Persze midgame-ig ez elég szokott lenni, de némi MR-rel kibirható a dolog. Hibridnek van utána is rendes AA sebséze. AD az elején gyengébb, nincs burst, de lategame már odaveri a többit.
Én most kezdtem Karthus-sal nyomulni, bár nerfelték az utsó patchben, azért elég komolyan lehet vele is irtani. Laningje meg teljesen OP.
#8196
Amelyik neked jobban tetszik-> mert az neked jó...
#8195
Hellosztok szerintetek Poppy , Mordekaiser vagy Pantheon éri meg inkább megvenni és miért?
Grr1234
#8194
Nekem csak 20 perc...

Fpocok
#8193
másfél óra alogin... faszom, inkább játszok mással.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#8192
100 RP-t biztos... 😄

Fabio Capello
#8191
2k rp jobb lesz.

Amúgy valami muki azt írta fórumra a riottól, hogy ezért tényleg rp-t adnak majd.

Gubberx
#8190
+1 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

ronihun
#8189
ip boost nem sokra jó,inkább rp-t

...

#8188
Ezért 4ip boostot kérek a riotol, köszpuszi 😉

Gubberx
#8187
fasza, lassan mindennapos lesz

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fabio Capello
#8186
lehalt megint.

ronihun
#8185
most mi van a szerverrel? nekem azt irja online, aztán mikor belépnék v tölt és semmi nem történik, v 10 perces queue után nem lép be, másnak megy?

...

Fabio Capello
#8184
Sona double kill 😄

byzhouse
#8183
The server is currently busy... az egyik topikban írták,hogy töröljem az IE8-at most meg csak annyit ír,hogy Loading... Kérjük vissza régi LoL-t mikor még belépett!!! :|

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Grr1234
#8182
Pedig Katarina meg a skin eléggé tetszetõs. Lehet megveszem.

Grr1234
#8181
Nekem is.

#8180
session expired

#8179
baszakszim a store, ok

#8178