League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8177
Ez tényleg jó hír, nagyon vártam már, hogy beépítsék a játékba.

#8176
Így már valami, azt hittem csak custom módba, mehetsz 6(spec) iknak : )

Maak
#8175
pl😄

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fpocok
#8174
Pl ha felmész lolra, és látod, hogy haverod épp játszik, akkor pl tudod nézni. 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8173
Vagyis rosszul fogalmaztam, inkább így mondom sokat érünk-e vele ..

#8172
És az jó? : D

Fpocok
#8171
HIVATALOS! Lesz Spectator mód!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8170
ÚÚÚ én már mióta akarok egy nekromanta szerû hõst! Olyasmit mint amilyen a LOCO ban van 😄. Szerintem kb instantbuy akármilyen gagyi. Még az a skorpió érdekesnek tûnik...
Fec papa
#8169


TROLOLOLOLO <#eplus2>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#8168
Hát ezekre még várhatunk vagy 3 hetet. de remélem annál jobb lesz. Végre új tank... 😊

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#8167
"Leona" tetszik 😊

Fpocok
#8166
Következõ három hõs! LESZ FEMALE TANK!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8165
Látom ti sem vagytok túl boldogok😄 TV-t kellett néznem😞😄
Fabio Capello
#8164
Volt egy szép nagy szervercrash.

Gubberx
#8163
egyáltalán mi ez a másfél órás wait time hétköznap este 11-kor??

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Gubberx
#8162
Na velem ezt most kétszer játszotta el egymás után, ha megint busy lesz 1 óra után széjjel verek valamit

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#8161
de, általában úgy van, ritkán panaszkodok, de akkor nem a semmire, és nem vagyok az a fajta,hogy megölt karthus az ultijával nerfet neki, hanem ha télleg érzem hogy kicsit több, akkor nyitom ki a szám : D

És TF, early,late-ban is túlontúl sokat sebez, itemjeihez képest, elsõ képessége, 3 kártyás dobás, csak a fél hpmat viszi . lv 5-6 en már.

#8160
Gondolom a server, és most elölrõl 1óra 20 perc .

#8159
Szerver restart lehetett vagy valami :/

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#8158
Net problem? 😊 Or server? 😊

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8157
Yes. 😉 Te írod mindig,hogy nerf-et ennek,vagy annak. 😉 Na jó lehet nem mindig,csak a tied-re figyeltem fel. )

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8156
Ez nekem szólt?

( de télleg OP egy kicsit )

#8155
AZTA ROHADT KURVA ÉLETBE, 70 percet vártam, 5 percnél ki írja this is server busy,és kilép, most komolyan ez EZ EZMIEZ .

#8154
Nerf-et mindenkinek nem?......Mindig arra a champ-re akarsz nerf-et amivel éppen játszom. 😊 2x-er már tuti elõfordult,de lehet ez a 3.ik. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8153
Ennek kifejezetten örülök : )
Végre egy jó hír !

Fpocok
#8152
Hamarosan megkapja... ez hivatalos 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8151
TF, rendkívül erõs, NERF-et neki .

byzhouse
#8150
keress csapatot

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#8149
valaki tud segíteni? eligazítás kéne a mumble-hez
#8148
elegem van....miért van az, hogy olyan csapatot kapok ellenek, ahol 4 játékos premade...nálunk meg senki sem ismer senkit
Fpocok
#8147
Vettem új monitort. WIDE-ot... így sokkal jobb a játék 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8146
Ezt még nem figyeltem meg...majd kipróbálom.
byzhouse
#8145
busy busy busy... unalmas már,hogy 1hónapban 1szer akarok játszani és nem enged be

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

pluhi
#8144
Ez nem igaz, folyamatosan pörög a "talon" a háttérben, attól függ mit látsz elõször, hogy mikor kapcsolódsz be. Ez adja a nehézségét, ha az elsõ körben ki tudod választani a neked kellõ kártyát, akkor számitasz skilled TFnek. Persze ez sokszor szinte lehetetlen a nagy dzsumbujban. Nagyon jó, ha mindig azt választod, ami kell, még ha 1-2 rotáció le is pörög addigra. Ha nem tudsz kritikus pillanatban behúzni egy gold kártyát (gyak errõl szól az egész, goldot ha stun kell, kéket, ha mana/max sebzés, piros az AOE/lassitás) akkor bizony nem lesznek meg a killek, ill. nem tudsz lelécelni.
Szerintem a hibrid és az AD a két legjobb buildje. A range egy kicsit karcsú teamharcoknál ez visszaüt. Legjobb ilyenkor elugrani a pálya másik végére és beverni 2 tornyot meg egy inhibitort😊. Lehet beugatnak a többiek, de gyak. megnyered nekik a meccset.
Fec papa
#8143

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#8142
nem

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#8141
Ha meghívok 20 embert, akkor 2x kapok 975 RP-t?

Fec papa
#8140
Nem, mindig a legutóbbival folytatja.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#8139
Csak az a random, hogy mivel kezdi... vagy rosszul tudom? xD
Fpocok
#8138
Nem 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8137
Õõõ, nem random a sorrend ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Czdano
#8136
Kedvenc AP carry, egyik mainem..meccsek 90%át hozom vele. Nem nehéz karakter, csak tudni kell a kártyák sorrendjét (kék->piros->sárga asszem) és masteryben 9-21-0át kell neki pakolni hogy ne dögöljön meg minden teamfightban.. AP twistednek lich banel a végén 5 ütés egy torony, szóval a legjobb backdoorozni..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#8135
Szia, mindenképp megéri AP, AD akár hybrid hõsnek is jó, backdoorozni, 1v1ezni, teamfightba, mindenre jó attól függ hogy buildeled, de nehéz, szánj rá idõt, hogy megtanuld használni.
ronihun
#8134
utóbbi napokban elkezdtem vele játszani nekem nagyon tetszik, igazából nehéz használni, de mivel olcso ezért megéri.

...

#8133
Sziasztok szerintetek Twisted Fate milyen kari megéri megvenni?

Grr1234
#8132
Corki-val még így is lehoztuk 2v3-ban, nem volt könnyû...

nonicks
#8131
azért mert van valakinek pénze, az nem azt jelenti hogy tud is...

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Grr1234
#8130
Fasza, mondom megyek még egy 3v3-at, erre buzi Nocturne meg se mozdul... az ilyen minek jön be egyáltalán?

#8129
+ elöbb, egy invitet kaptam, elfogadtam, mondom egy jó kis premade, win arány szerint itéltem, erre 10 percnél,mindegyik statja : 1/5 , 0/5, ráadásul skinjük is volt,én ezt nem értem : (

#8128
champ választásnál, 2 afk volt, komolyan nekem kellet lelépnem, most ezek 5v3 ni akartak? gyökerek esküszöm .