League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#8377
hopsz egy ? lemaradt

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#8376
Poppy-t, Nidalee-t, vagy Ezreal-t vegyem meg

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#8375

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8374
Nem ronesznak hívták?
Czdano
#8373
Na jó...ilyen még nem láttam de kajak...gondoltam lefekvés elõtt TF-ezek egy jót..erre fel betalált 4 troll. Nunuval voltam topon, õ volt a first blood mert szerinte nem segítettem neki (végülis csak 2x stunoltam az ellent, õ már rég egynegyed hpn volt de még mindig ütötte a majdnem full hp-s embert). Ezután megkaptam hogy mekkora egy szemétláda senki vagyok és mostantól nem fog segíteni..5 percre rá volt egy double killem és kiderült hogy én stealelek... Reakció : mostantól nem fog segíteni a csapatnak. Így is lett, egyedül tolta a lanet (miután mindkét torony bukott) így sikeresen legankelték ^^ Elkezdett feedelni, az akalink eközben kifagyott, a twitchünk pedig jungle-t tolt, amibe belehalt. Sajnos játék után kifagyott a kliens így még a szokásos ignore/report kombó is kimaradt...

na jóéjt mindenkibe -,-

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8372
Inkább Lee sin ha van 6300-ad 😄D Én imádom. Bár nekem Shaco, Karthus és Malzahar a kedvenceim, meg a lee sin is. 😄

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#8371
Faszikáim!
Gondoltátok volna, hogy a 7 edik újrarakásnál mûködik??
Akkor azt hiszem, hogy a rendíthetetlen hûség még egyet rávert Bil Géc re
#8370
Szerintem indítsd újra a gépet, az segíteni szokott legtöbbször.

Fabio Capello
#8369
lux

Grr1234
#8368
3150 IP-s championok közül melyeket ajánljátok? Leginkább ranged érdekelne.

#8367
jóestét mindenkinek.
Ma egyszerüen amikor fel akartam lépni azt irta ki, hogy
"The launcher experienced an error. ples restart the application."
Újrainditom és semmi
Újratelepítem és semmi.
Volt valakinek ilyenje? Illetve valakinek ötlet?
#8366
Yorick-ról vélemény így látatlanban?😊

Grr1234
#8365
Annie + Brand páros kemény.

#8364
Nekem az elsõk között volt akit megvettem. 😉 Ma is vele toltam 2-3 game-t,és fújjoltak rám rendesen. 😉 Pedig nem is vagyok pro ppl. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

CharrDen
#8363
Rajtad áll... Renekton talán valamivel könnyebb, de mindkettõ jó ha jól játsszák.

#8362
Szerintetek Renektont vagy Olafot érné meg inkább megvenni?

CharrDen
#8361
Nekem is megvan már nagyon régóta annie, jó, de ha veszel egy banshee-t ellene akkor kb annyi neki. Természetesen kicsit érteni is kell hozzá.

Czdano
#8360
Hát eléggé az o_0 Mikor mást láttam vele játszani azt hittem csak szimplán tud az illetõ, de rájöttem hogy kb 0 tudás kell hozzá 😄D

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#8359
op annie is op 😄

Czdano
#8358
Asszem megvan egy új main karim...ez az elsõ 4 játékból van

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8357
<#hehe>

#8356
pár ember tényleg moderálhatná magát, köszi, hogy figyelmeztetted õket 😊

[NST]Cifu
#8355
Megkérnék mindenkit, hogy egymás helyett a topic témájával foglalkozzatok. Nem kell provokálni és pláne nem beszólogatni a másiknak.

Köszönöm!

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

Czdano
#8354
Az csak egy vélemény volt nem beszólás 😄DD Tudtommal ez egy fórum és szabad véleményt nyilvánítani 😊Nem gondoltam volna hogy ekkora 'bajt' csinálok vele :/

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8353
Engem nem érdekel,hogy ki milyen elo,pro,noob. Azért játszom,mert tetszik a játék......

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Fec papa
#8352
Csak igy tovább! 😄 <#eljen><#eplus2>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#8351
hát ha a tények kimondása (az hogy lowelok itt páran) trollkodás, akkor trollkodok igen

#8350
azért a shenes beszólásoddal idáig torony magasan te vezetsz. illetve régebben volt még a zhonya stack duma (unique powa), de azt nem tudom ki nyomta.

#8349
Oda van írva neki = Foglalkozás : troll

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8348
csak ha hagyják solotopolni, kirak bárkit lineból kb ww-n kivül, Q spam danger zoneba kurvára nem móka (nem hiába ez a két kari leggyakoribb ban TF és vayne mellett)

nonicks
#8347
amúgy miért kell idejönni és rombolni a topikot?
jobb dolgod nincs, mint trollkodni?
van ezer más topik, meg ezer más játék, ne itt rontsd már a levegõt!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8346
Rumble a te szinteden erõs?
Az az érzésem van vele, mint régen a nagyon OP karikkal pl: Udyr, Shaco, (release) Ezreal, Pantheon(bár õ lehet most is jó, rég játszottam vele).
Lehet rankedbe más, de normalba nagyon erõs.

#8345
Nincs baj az ilyen trollocskákkal, bár olyan velük beszélgetni, mint sajtreszelõvel rejszolni... Kicsit szórakoztató, de inkább fájdalmas 😉

Czdano
#8344
Tök jó ahogy magadból bohócot csinálsz 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

daemonervosa
#8343
roni visz szint a forum eletebe

Trolling is a art.

#8342
Fájt mi ? Látom jól felidegesedtél a betalált célzásaimon... Hát barátom ha flamelni akarsz kicsit intelligensebben kéne csinálni, mert úgy tûnik ebben sem brillírozol... Na, mutass valami vastagabbat jóbarát!

#8341
"tipikus lúzerduma". Bizony.

Elgurult a gyógyszer?

ronihun
#8340
háááhá 😄D igen a lol "karrierem" nagyban meghatározza késöbbi életem folyását<#taps>

...

#8339
tipikus lúzerduma, gondolom ezt mondogatod majd akkor is, amikor bruttó 200at keresel 40 évesen

ronihun
#8338
komolyan nem értelek 😄 neked mi a fasz bajod van tök vicces

...

#8337
hova készülsz season 2re? talán majd bekerülsz mostmár a top 100 000be? LOL, szar vagy most is, szar leszel késõbb is 😄
umad?

ronihun
#8336
inkább leszek szar és élvezem a gémet, mint legyek high elo és azon izguljak h éppen jol megy e v se...

...

jazzy
#8335
szarok vagyunk no 😊
#8334
csak nekem van most Game still in progress... bugom? :S
ronihun
#8333
arra térsz ki mindig h jazzy lowelo 😄 vicc, am meg olaf kibaszott jo jungler szoval azzal a résszel nem értek egyet egyáltalán

...

#8332
Trollmentes jó játékot akarsz ? Készülsz a 2 seasonra, és nem a játékbéli accountjukat titkolgató de az észt istenszinten osztó pöcsökkel, hanem önmagukat becsületesen vállaló emberekkel szeretnél játszani ? Ezen a helyen megtalálod az SG topicot látogató LOL-osok játékbeli accountjait írd be a sajátodat is !

crackyS
#8331
havernak ugyanez volt

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#8330
nasus-t csak nem kell hagyni farmolni
sion-t ha a te szinteden dpsnek buildelik, lowelo vagy
jaxszel ne allj le 1v1ezni amikor asheval vagy talan
olafnal ezer meg egy jobb jungler van
irelia az egyetlen aki nem UP azok kozul akiket felsoroltal, de o sem OP csak jo kari ennyi
(vicces, hogy a legopabb tanky dpseket, akik miatt egyaltalan sirni lehetne , meg se emlitetted, verdikt -> lowelo vagy)

#8329
Amúgy örülnék ha felvennétek partnerlistára, hogy legyen pár magyar ismerõs is. A nevem: Vajopie
Köszi.

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

jazzy
#8328
Nasus, Irelia, Olaf, Sion, Jax... Tanky dps nerfet akarok MOST