League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#8427
Fasza a spectator.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8426
Karthust sztem leszopatja Annie... azok a fejek xD
Fpocok
#8425
OMG... ennyi... teljesen elhagyta magát 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#8424
aAa: amumu mf soraka karthus irelia
epik : vayne janna warwick annie singed

(én aAa-ra tippelek karakterek alapján) ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#8423
Singed!
Phreak elélvezett tõle.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8422
Láthatjuk végre az új feature-öket.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8421

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8420
Kinek szurkoltok? 😊 Mondjuk az elég szopás, hogy egy csapatjátékban solo Q-ban kellett gyakorolniuk 😊
jazzy
#8419
Mekkora oltás, hogy a Fnaticos srác mondja, hogy nem tudtak eleget gyakorolni mert ez EU serverek failelnek egyfolytában 😄DDD
#8418
De a mundo skin jól sikerült 😊
ronihun
#8417
Dreamhack stream

egyébként nem ugy volt h 9.30kor kezdõdik? ugye Svédországban +1 óra van

...

jazzy
#8416
Pont ezt gondoltam, ezen dolgozhattak volna még.
games4ever
#8415
Lehet valahol élõben nézni?

pluhi
#8414
Hát ebbõl a Lux skinbõl többet is ki lehetett volna hozni. Ezzel együtt must have.
Fpocok
#8413
Nemsokára kezdõdik a Dreamhack.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8412
<#eljen><#taps><#felkialtas><#nyes><#nevetes1>

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8411
Nem baj, lassan bevezethetik a heti 4ip boostot, vagy 100 free RP-t.
CharrDen
#8410
De ne felejtsd el, hogy ez azokkal sem igazságos, akik rengeteget költöttek. Õk már jogosan mondhatják ezt, emellett ahogy gtronic is mondta az észak-amerikai szerverek teljesen jól mûködnek.

#8409
Igen, igazad van , de most komolyan, ha tudták hogy ez lesz, akkor minek hozták létre,minek kezdtek bele? Azért a normál színvonalat fen tarthatnák, tudjuk, tudja mindenki vannak hibák lesznek is , de nem napokig, hetekig.

North America serveren miért nincsenek ilyen gondok? Szerintem ebbe részletesebben ne merüljünk bele ..

#8408
juj, te még élsz : D haha

RedDevilsza
#8407
Te meg azt, hogy ez egy teljesen ingyenes játék, ha nem tetszik, vedd meg a HoN-t, és ott lehet majd jogosan sírni.

CharrDen
#8406
Elfelejtetted, hogy ezek mellett: laggol a szerver, nincs új map, nincs balance, és emellett leszarják az egészet.

Fec papa
#8405
<#mf1> - ez lemaradt

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#8404
Miért nem takarodnak a tetves g*cibe a riotosok hogy tetves 45 percet kell várni mire bejut az ember, egész nap, ráadásul még a net is baszakszik és szakadozik, szoval szopjanak le hogy nemtudják normálisan megcsinálni a szar keletiparti szerverükkel együtt.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

darkmenx
#8403
roni. kurva anyad gerike.

#8402
pfff azt hitem IP-sek 😞 no akkor nem érdekes, veszek inkább rúnákat.
Grr1234
#8401
Hacsak nincs fölös 1 millió forintod.

Fpocok
#8400
RPért venni hõst baromság.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8399
Kasssadin
Nasus
Twitch
#8398
Szerintetek érdemes megvenni valamelyik féláras hõst?
CharrDen
#8397
Hát ez igaz, bár nemtudom, nekem poppyval sose volt problémám, mindig elbírtam vele. Bár ez majdnem mindenre igaz.

Fec papa
#8396
Akkor ahhoz igazodva nekünk -1óra?

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Különc
#8395
Jobb -.-

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#8394

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

pluhi
#8393
Csak leszedi a +damage debuffot. Tekintve, hogy legtöbbször nem is azt üti, akire tette, ez kb halottnak a csók, a sérthetetlensége megmarad.
Lévén hibrid, bárhogy lehet cuccolni, minden mûködik.
ronihun
#8392
Doublelift az egyik legjobb játékos, kár h nem streamel, egyébként dreamhacken meg aAa v Epik fog nyerni valoszinüleg, mikor kezdödik egyébként?

...

#8391
Mostanában nem megy a játék? 😞

#8390
Mégis hogy várnám ki a 3 órát?😄 Lenne kb 1 óra...
Czdano
#8389
(mx.messaging.messages::ErrorMessage)#0
body = (Object)#1
clientId = (null)
correlationId = "6B04A9B7-B60F-9AFA-2059-9A10E870FBFC"
destination = ""
extendedData = (null)
faultCode = "Client.Error.RequestTimeout"
faultDetail = "The request timeout for the sent message was reached without receiving a response from the server."
faultString = "Request timed out"
headers = (Object)#2
messageId = "2FCAE46A-17BA-C1EC-AAB4-9A11D2EF853F"
rootCause = (null)
timestamp = 0
timeToLive = 0


Most pedig egy ilyennel dobott le.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8388
Ne várd ki. Csak 3v3 megy, és az is olyan hogy magától választ ki random championokat, és kb a menü is laggos.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8387
3h 12 perc várakozási idõ...
#8386
Én try force, hextech, blood trister, starks bloos tristerre építettem 😊 Ha nem tudod folyamatosan CC-zni, akkor nem tudod megölni a lifesteel miatt 😊
CharrDen
#8385
QSS leszedi poppy ultiját, amúgy én úgy tudom, hogy poppyt hybridre kell rakni.

pluhi
#8384
Szvsz Poppynak van a legjobb passzivja a játékban és az ultija is ott van a legjobbak között. Nem sok ellenszere van (hacsak nem olyan hülye, hogy olyanra teszi, aki tudja CCzni), talán csak a futás😄.
Czdano
#8383
Mindenképp poppyt. AD poppy = elnyomod az ultid, megölsz 3 embert, és elfutsz fél hpval (ha nem többel 😄DD). Szerintem kicsit OP is..lategame-be a Q-ja üt 1000 felett, és erre van 3-4 sec cooldownja ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8382
Valamint mindkettõt többféleképpen lehet buildelni. Nidalee-ra kb mindig ugyanazt kell venni.
#8381
Izgi karaktert akarsz, akkor ezreal és poppy. Szerintem a két legizgalmasabb karakter a játékban.
crackyS
#8380
az, hogy skillshotos nem nagyon zavar
poppy meg nem ranged, sajnos

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#8379
Ez keméény.. 😄DD

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

Fabio Capello
#8378
ezreal és nidalee skillshotos, jól kell idõzíteni, célozni, poppyt ha elfeedelik, akkor egy vadállat, ráadásul olcsóbb is mint a másik kettõ