League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Különc
#9027
SK WIckd is csak fütyürészik a queue képernyõt mutatva

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9026
Azért az vicces, hogy mennyi embernek nincs jobb dolga, csak hogy ezzel a játékkal játszon😄
jazzy
#9025
Ugyanez. Gondolkoztunk már páran, hogy átmegyünk US szerverre.
Különc
#9024
Jó lenne, ha emiatt nem kellene az EU csapatoknak USA szerveren játszaniuk vagy költözniük (ha eddig nem tették)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#9023
Most jöttem ki egyrõl és "Session Closed"

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#9022
Feltételezem ismét nem megy a szerver.
Czdano
#9021
Egyébként rankeden érdemes fiddle-t választani a mi szintünkön mert ha jól használod nem nagyon tudják counterelni (én ezt tapasztaltam)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9020
Welcome to the ELO hell 😉

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9019
Külön kell telepíteni az US-t is?

Fpocok
#9018
Z gomb azt hiszem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tommyknockers
#9017
Nem lehet valahogy beállítani, hogy ne legyen a hõsön lockolva a "kamera" Tehát, hogy bárhova tudjak nézni a mapon.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Gubberx
#9016
trolololol 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

jazzy
#9015
Pickeltem rankedben nidaleet közölték, hogy nem mehetek solo lanere, menjek le supportoljam ashet és ne farmoljak, ez a nidalee dolga. fölmentem, cryoltak végig, 2/6-os ashe aki first itemnek vett bansheet utána attack speedet közölte hogy francia nyomorék vagyok 😄
Különc
#9014
Infrastruktúra

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

tommyknockers
#9013
Mi lehet a különbség, az US, és EU szerver közt? US simán megy, EU, meg Over 9000 (bár most raktam fel nemrég)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#9012
Nyugi majd találnak másik kifogást...
Gubberx
#9011
vége van már ennek a szar verseny mizériának? jó lenne ha végre a szerverekkel kezdenének valamit 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#9010
mifasz van már megint?...-..-
Fabio Capello
#9009
Elsõ vagyok a sorban, egy másodperc várakozási idõ.









LASSAN TÍZ KIBASZOTT PERCE.

ronihun
#9008
fasza, akkor ma se játszok 😄

...

Fabio Capello
#9007
"The server is busy"

A jóédes***************************************************

Frosty01
#9006
hmm 😄 és én még most akarok kezdeni 😄

practitioner of the forbidden arts of death

Fpocok
#9005
5 nap után gondoltam játszok egyet. Erre nem bedob amcsi szerverre? Komolyan mondom, hogy a kurva anyját az összes riotosnak, dugják fel a seggükbe a buzi játékukat meg szerverüket!!! Részemrõl ennyi volt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9004
Bazz, 2009-07-15 😄 Mikori fórumot raknak ezek fel 😄
#9002
Szóval, a gép dologhoz annyit, hogy vinned kell, ha meg nem akkor bérelhetsz.

"Lesz Compo bérlés? Will you have compo rentals?
mozgo, 2009-07-15 - 13:53


Igen. Dolgozunk rajta. Hamarosan publikáljuk az elérhetõ konfigurációkat, árakat és mennyiséget!"
#9001
Semmi, megtaláltam.
#9000
De nem találok semmi infót a nevezési díjról... valaki tud errõl már valamit?
#8999
Akkor megyek 😄
#8998
Singed, ali are fun to play 😉 Bár ultija talán mumunak a legjobb.
#8997
Becupra nem kell gépet vinned.

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

#8996
Szerintetek melyik a legjobb Suport/Tank Alistar,Amumu vagy Singed?
#8995
Én aszem ott leszek. 😊 A héten kiderül 😊

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

pluhi
#8994
Meg stabil EU szerverek, sima ügy.
#8993
Na meg kéne hozzá valami fix csapat, "komoly" felkészüléssel 😄
#8992
Nekem annyi rossz élményem van, azzal, hogy vidd a saját géped lanra 😮 Anno amikor jártam, volt, hogy 5embernek elszállt valami a gépében(vga, alaplap stb) az áramingadozás miatt 😄 Bár gondolom itt figyelnek az ilyesmire.
solyomb
#8991
Milyen jó, hogy van egy oldal a közösségért, akinek a megfelelõ hozzáállása is megvan ahhoz, hogy gond nélkül lefusson az elsõ hazai LoL lan...

"tudunk róla, hogy lesz, majd ha akarnak megkeresnek minket"
jazzy
#8990
Nem bonyolult az alapja.

Választasz 1 karaktert, van 4 skilled, ölöd a minionokat, utána ölöd a herokat, ölöd a tornyokat, ennyi. A többit úgyis megérted ha a tutorialt végigjátszod. Ahhoz, hogy megtanulj játszani meg csak gyakorlás kell.
Különc
#8989
Igen, mindenki a sajátját

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Frosty01
#8988
1 játékos 1 herot irányit?
lehet ha hazaérek megnézem már... néztem a streamet, igaz nem éjfélkor hanem tegnap délben, jónak tünik bár nem sokat értettem belõle elsõ nekifutásra...

practitioner of the forbidden arts of death

CharrDen
#8987
Hát mint valaki írta is ezen, akkor lenne értelme ha Riot támogatná (adna accountokat). Így, hogy mindenkinek más runája, szintje, championje van, nincs túl sok értelme.

darkmenx
#8986
CharrDen
#8985
Úristen... Új patchet olvastátok? Mostmár valóban elrontották a játékot. Olyanokat nerfelnek, amiket nem kéne, Fiddle-t BUFFOLJÁK, ward nerf stb...

jazzy
#8984
Azonnal fõbelövöm magam.
pluhi
#8983
Amúgy Nunu nerf is lesz a patchben, errõl is beszéltek.
A stealth reworkbõl kiváncsi vagyok mit hoznak ki. Lehet olyasmi lesz, mint a wow-ban, ha elõtted áll a lopakodó, jó eséllyel felfeded, (x másodpercenként y eséllyel).
RedDevilsza
#8982
Spoiler tag az ilyen kommentekre lett amugy kitalálva...

#8981
Én nekik drukkoltam... EU mindkettõ de legalább nem a franciák 😄
BEAST
#8980
<#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

jazzy
#8979
NYERT A FNATIC!!!!!!!!
jazzy
#8978
AAAAAAACE