League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#9277
a tribunal eddig is szar volt<#eplus2>

...

Fpocok
#9276
"The Tribunal is currently in recess, please return later to vote on summoner case files. "

Fasza... már a tribunal is szar. Két punish után ezt kaptam...

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#9275
Yorickot lehet buffolják: http://clgaming.net/redtracker/topic/7369/?p=1

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

CharrDen
#9274
Igen.

Grr1234
#9273
550*

CharrDen
#9272
Ez így igaz, max apuci pénzébõl fizetnék.

Amúgy ha valaki kap 350 RP-t, szóljón itt kérem, legalább lássuk ha elkezdik.

SzirmosSzisza
#9271
Ja, WoW is tele van intelligensebbnél intelligensebb emberekkel 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#9270
még mindig kevesebb lenne mint amennyyi most van
Czdano
#9269
"ui2.: barcsak lenne havidijas legalabb mukodnenek a serverek es kevesebb retardaltal talalkozna az ember"

Mert ha valakinek van pénze akkor az nem retardált? OMFG. Gondolkozzunk már egy picit könyörgöm. Kevesebben lennének és kész, de maradna ez a színvonal. 1000x találkoztam skines-pénzes retardáltakkal akik arra verték a nyálukat hogy mennyi pénzük van, persze a játékunkat elbaszták

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#9268
Na ezekkel meg mi történt?

4 M YellOwStaR 266 61 2064
5 M Linak 223 43 2062
6 M Kujaa 269 61 2056
ronihun
#9267
lee sin balanced már amióta kiadták, legalábbis sztem, rumble volt op, kicsit még most is az.

Egyébként hihetetlen, megint olyan csapatot kaptam, h beszarás, simán nyerhettünk volna, ellenfélbe viszont fiddle annie volt és mindig beálltak a két ultiba, meg 2v5be nekirohantak az ellenfélnek mert valakinek kevés hpja volt, a focus borzalmas volt, pedig eleinte jonak tünt a csapat, nem tudok ma nyerni ez van 😄

...

Grr1234
#9266
Connection failure unable to connect to the pvp.net server felirattal kidob 20 perc queue után... Pedig haver accába rögtön felengedett. 😞

jazzy
#9265
Vayne op, Lee Sin up, Rumble balanced.. - Volt, amikor megjelent, azóta persze csiszoltak. Jó talán rumble ultija kicsit op, de összességében szerintem nem.
#9264
<#eljen>

#9263
na, volt valaki olyan merész hogy be próbálja a sírásót?😊

megnéztem a spotlightot, de ennyire gyenge bemutató vidit rég csinált phreak szvsz

#9262
a ddos kifogas egy jo kifogas volt a community 95% nak mert fogalmuk sincs hogy mit jelent, elolvassa a hírt azt aszondja hogy hmm hat hogylehetnek ilyen balfaszok h nemtudjak megvedeni a servereiket, na mind1 nem az o hibajuk, de tok rendesek legalabb adnak cserebe egy kis Rp-t

ami problema a lollal az egyetlen egy dolog, amit meg a jatek elinditasa elott csinaltak, szarul van megirva az egesz program, kezdodve azzal h nem tudtak egy normalis klienst csinalni hanem fogtak egy marek fost felkentek az adobe airre, majd a barnat atszineztek h megse ugynezzen ki mintha egy felig csak kutyaszart dobaltak volan egyik irodabol a masikba
Ennek ellenere van egy "mukodo" jatekuk meg serveruk, amire egyre tobb ember akar felcsatlakozni csak hat az nem birja, mert szar az egesz ugyahogy van, de csinalni egy teljesen ujat evekbe telnek foleg ugy hogy melette a szarbol epitett varukat probaljak toldani foldani.

Us serverek eu-n csinaltak azt a szajbakurt tehermentesito server parkot amit mendket regio kisegitesere hoztak letre, csak hat eu-nak sokkal nagyobb szuksege volt ra, mig us nek kb semennyi, de mind1 csinaljuk meg itthon egyszerubb, egyszer mar rabiztak a dolgot a franciakra, azota is szar az egesz, btw meg mindig a goa uzemelteti a szerverek nagy reszet de az 1 evvel ezelott jelmezes balon gyorsan riot kosztumot adtak mindegyik beka evo retardaltra es mostmar a kutyat se erdekli h riot vagy goa, mert nincs is a koztudoattban h az egesz csak szemfenyvsztes volt. volt egy szerzodesuk a goa val amire hivatkoztak mikor a sirt a kommuniti? mitortent vele? gyanitom semmi, de hat kenyeret es cirkuszt a nepnek es mindnenki happy h kiul a szenatusba lofaszt nem erdekel. Es igen visszaterve a serverekre ugy csinaltak meg h random dobja oda a jatekokat, betoltak a tobbi server koze barmi fele gondolkozas nelkul igy ugyanakkora eselyed van h us-t kapsz mint franciat vagy nemetet.

Es egyebkent minel tobben mondjak h ez mekkora egy szar jatek nekik ennyi volt, annal jobb lesz az itt maradoknak, riot ezzel nem sokat veszit, ha regi jatekost veszit aki meg nem koltott a jatekra ezutan se fog, vagy csa minimalisat koltene, ha olyat veszit aki mar koltott akkor meg kiafaszt erdekel fizetett tavozott mar megerte, ha viszont jonnek ujabb es ujabb emberekek azok joval tobb penzt hoznak a kasszara mert ha azt akarod hogy ne keljen fel evig farmolnod mire lesz normalisan feltottott 10 rune paged es meglesz a herok egy resze is akor az bizony sokba kerul.

ui.: a legszebb az egeszbe hogy a community azon resze aki a legjobban sir meg egy kurva centet nem koltott a jatekra

ui2.: barcsak lenne havidijas legalabb mukodnenek a serverek es kevesebb retardaltal talalkozna az ember
ronihun
#9261
utobbi meccseimen megint olyan csapatokat kaptam, nem vesztettem ennyi gamet már régóta ...

...

#9260
Hát, pl egy vayne+janna kombó ellen nem sok esélyed van...
SzirmosSzisza
#9259
Lee Sin OP ? :o

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

crackyS
#9258
vaynet agyon nerfeltél, vagy még most is lehet vele ölni?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

FrostBite
#9257
Azért látszik is a fórumon, hogy a RIOT ezzel a postal betömte a száját a fórumozók 60-70%-nak , itt sajna azzal kezdõdött a baj, hogy elkezdtek free RP-t osztogatni, mert onnantól kezdve megadták a fórumozóknak azt az esélyt, hogy követeljenek valamit a szar szerverekért.Nem akarom ismételni azt a mit elõttem leírtak, de pontosan az lesz, hogy ezzel csönd lesz egy darabig, és amikor ez "elfogy" idedobnak megint egy kis "darabot" oszt csókolom, de szerver nem lesz jobb.(remélem tévedek)

Grr1234
#9256
Hidd el, nem emiatt fogsz szenvedni...

jazzy
#9255
Nem is.
angyal2232
#9254
oh akkor le se töltöm újra a játékot nemérdemes vele szenvednem 😊

jazzy
#9253
Nem. 3 új herobol kb 1 balanced 1 op 1 up.. gondolok itt pl Rumble, Lee Sin, Vaynere.
Grr1234
#9252
Igen. Habár Yorickról azt hallottam, hogy így is szar.

angyal2232
#9251
hello, régen rengeteget játszottam ezzel a játékkal de ahogy nerfelték tavaly shacot abba hagytam.. valaki árulja már el nekem hogy még mindíg ugy megy hogy kiadnak egy OP hõst ami 2hétig nagyon OP aztán lenerfelik és így tovább?

jazzy
#9250
Mert délelõtt van? Csoda, minden délelõtt megy. Majd délután, amikor hazaérnek az emberek szar lesz.
CharrDen
#9249
Félre ne érts, nem akarom védeni õket, úgy leszarnak minket ahogy csak lehet,de MA (lekopogom) jól ment minden nekünk. 5en tudtunk játszani, nincs chat probléma, nincs sor, beenged, nem volt amerikai szerver stb

CharrDen
#9248
Az is lehet, hogy csak 1szer volt DDoS támadás lol ellen, de annyira szarok a szerverek, hogy csak most kezdenek újra felállni rendesen.

BEAST
#9247
És te ezt komolyan el is hiszed? A probléma nem új, már hónapok óta gondok vannak a sorban állással és a laggal( ezért van, hogy néha us serveren kötsz ki eu oldalról is).
Valóban volt egy DDOS támadás hullám pár játék ellen és akkor azonnal be is jelentették a legtöbbnél (ahogy a LOL-nál is), de kétlem, hogy heteken át csak a LOL-ra koncentrálnának.
Amúgy is, vajon miért van az, hogy az US LOL teljesen jól mûködik, míg az EU LOL mindig is szarabb volt szolgáltatás terén?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Czdano
#9246
+1. Kitörölhetem a p*csám az RP-vel, fix, laggmentes szervereket akarok...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9245
Edit: We will begin distributing the 550 RP on June 24th and we currently anticipate all RP to be distributed by July 1st.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#9244
Elolvastad mi volt a probléma ? 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#9243
Baromi türelmes ember vagyok amúgy, de már engem is kezd bosszantani, hogy egyszerûen, nem az hogy solo-zni nem tudok(nem is akarok), hanem 5-en haverokkal nem vagyunk képesek összehozni egy értelmes party-t, mert valakinek mindig valami rossz...1h que, vagy sesion closed, server busy stb-stb. RP-sem érdekel, azt akarom, hogy gondolkodás nélkül belépjen a játék és nyomhassak a play gombra.
byzhouse
#9242
akkor is megkapom a pontot,ha csak server is currently buziig jutottam el az elmúlt 2-3hétben?

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

CharrDen
#9241
Nagyon remélem minél korábban, kell az az Anivia... Ami persze PONT most van feleáron, vagy egy rossz érzésem hogy pont lefogok róla csúszni. :/

byzhouse
#9240
mikor kapjuk meg az rp-t?

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

BEAST
#9239
Nem kell az rp-jük, azt tudok venni ha szeretnék. Inkább azt mondják meg, hogy nagyjából mikorra tervezik a problémák megoldását mert ez már kezd egy kicsit elhúzódni.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

crackyS
#9238
van most 513, akkor lesz elegendõ 975-ös champra, vaynet veszem sztem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzirmosSzisza
#9237
Ehh, akkor 1700 ingyen RP és lehetne 3000 is ha nem vagyok hülye, cool 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#9236
Ezzel elintézve a balfasz community még 1 hónapra, utána ismét jön 1 hónap cry rp-ért, 3 hónapra rá megint 500 rp. Addig meg nem tudunk játszani.
Gubberx
#9235
kisujjukat nyújtják és az egész karjuk kéne.... Örülj hogy kapsz valamit

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#9234
Eddig éppen túl kevés RP-t adtak nekem a 475 ös skinek megvásárlásához, most a +550 éppen kevés a 975 öshöz...
ronihun
#9233
"550 RP to every summoner who has logged in between 12:00 a.m. CEST on June 1st, 2011 and 11:59 p.m. CEST on June 23rd, 2011"
na jólvan, nagyon helyes
itt a teljes post

...

Fpocok
#9232

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9231
:😄😄😄😄

Fec papa
#9230
Troll'd 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#9229
Látszik nem érted a viccet. Olyan hülye vagy, mint a seggem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9228
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Trololol 😄

Amúgy nem írták már hogy mikor javítanak a körülményeken? Amíg ilyen az egész, én nem merek rankedezni >.<

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX