League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9327
Már a mi csapatunkban valaki farmolt végig, és 4v5 toltuk, õ valahogy mindig egyedül tolta és halt is persze.

#9326
Annyira nem tûnik nehéznek, sárga=stun piros=aoe kék=mana, ultival tp-zek. Amúgy meg dmg és speed et pakoltam. De a jópofa, hogy 40-10-es kill-death arányról elbuktuk egy farmer miatt :'D

Czdano
#9325
Pont beleválasztottál abba ami nehéz kezdõknek 😄😄 (bár nem tudom elõtte mennyit játszottál hasonló játékkal)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9324
Megvettem TF-et, elsõ meccsem lesz vele.

#9323
550-t adnak? Akkor lehet skint veszek a kedvenc championomnak. Csak még ki kell találnom ki lesz az. (Rúnát veszek majd IP-bõl)

Czdano
#9322
Egész nap ilyen, max 20 perces várakozási idõk vannak..kezd visszaállni a rend, talán köv hónap végére simán betudunk lépni..(addig meg kib@szott gyorsan adjáj az 550 RPmet 😄😄)

Btw ti mire fogjátok költeni? Kalkulálgattam és arra jutottam hogy nekem új rúnaoldal lesz belõle, az 6,3k IPbe kerülne...skin-t meg nem veszek mert attól még senki se játszott jobban ^^

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9321
5 perc várakozási idõ. Megjavult a szerver?

Fabio Capello
#9320
elvileg loss forgiven

Czdano
#9319
Na jó, 2 embert dobott ki közülünk így 3v5ben voltunk 20 percig..ez idõ alatt 1 fraggel vezetett az ellen szóval gondolhatjátok mennyire prok voltak 😄DD Annyira idegesítõ mikor dc miatt kapunk ki az amugy nyomorék ellentõl

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#9318
én 18:50 óta próbálok belépni

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#9317
Shaco-t high ELO-n legutóbb talán hotshotgg használta. Teamfightban haszontalan, és elég squishy. Semmiképpen sem ajánlom..max 3v3ban funolni. Ha AD carry akkor : tristana, vayne, ashe, miss fortune, caitlyn (ezek rangedek), yi (bár elég papír, de mégis jól használható),irelia, jax, poppy, trundle, warwick, xin zao...ezek a meleek

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

angyal2232
#9316
nagyon crazy ez a sorbaállós dolog..

Fabio Capello
#9315
solomid.net

angyal2232
#9314
még1kérdés, amikor régen játszottam shacoval játszottam általában, de aztán csúnyán lenerfelték.. most hogy áll shaco? vagy azért nem annyira unbalanced a játék hogy 1-2 hõsellen semminek sincs esélye?

BEAST
#9313
Én leginkább a leaguecraft-ot használom.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

angyal2232
#9312
köszönöm szépen!!!!

Czdano
#9311
Mobafire. Részletes, átlátható leírások, nem csak hõsökrõl hanem wardozásról, csapat összeállításról.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

angyal2232
#9310
na úgydöntötte mhosszú idõ után újra leötltöm a LoL-t mégis.. van valami normális megbízható populáris oldal ahol a különbözõ hõsök buldjei vannak leírva részletesen?

Fabio Capello
#9309
Az isten bassza már meg az összes mordekaisert...

#9308
Ez nagyon nagy!!!!!! <#nevetes1><#nyes><#vigyor2><#nyes><#taps><#eljen><#worship>

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Czdano
#9307
Gyors, tanky jungler, aki kitud focusálni egy embert viszonylag messzirõl (kb olyan távról elkap mint jarvan ulti)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9306
én nem tudom mért sztárolják, én már akkor is játszottam mikor nem sztárolták, egyébként, sztem azért mert nagyon jó offtank, vagyis full defense builddel is nagyon erõs, persze nem azért mert 1k-t üt, hanem mert nagyon nehéz megölni és attack speedje miatt van azért sebzése rendesen, ultija meg tényleg hasznos, igazából lategamebe egy állat lesz, legalábbis nekem egy csomószor volt olyan h tanky lettem a végére és egy elveszett meccset megfordítottam

#9305: Mercury's Treads-et veszek általában, esetleg ha vmi full ad cspat ellen vagyok akkor ninja tabi, de az ritka, ha lanewick-kel játszok akkor meg sorcerers shoes. egyébként sztem egyáltalán nem lassú, sõt az E-je miatt pont hogy gyorsabb a többieknél

...

Fec papa
#9305
Milyen cipõt szoktál neki venni? Egyik nagy problémám hogy kurva lassú, de nem szánom rá sose magamat hogy vegyek neki egy swiftness vagy mobilitys cipõt.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#9304
Nem értem WW-t miért sztárolják annyira... gyorsan visszatölti a HP-ját, meg fasza az ultija, azt bumm. Magyarázd el, noob vagyok. 😞

ronihun
#9303
elsõ és eddig azt hiszem egyetlen hõs amelyiket úgy vettem meg, hogy nem próbáltam ki az Warwick volt, elõször valaki mást akartam venni, aztán nézelõdtem shopba, megtetszett és hirtelen felindulásból megvettem, akkor nem ment vele egyáltalán, aztán késõbb rájöttem milyen kurvajo és azóta õ a mainem, rankedba eleinte 75-80%-os win ratio-m volt vele 😊

...

Czdano
#9302
Sose veszek meg hõst amíg ki nem próbáltam ingyenesen 😉 Így nem érhet meglepi

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#9301
Na ezért nem szoktam sose új hõst megvenni egybõl. Ez a Yorick akkora egy hulladék hogy nemigaz, kidobtam 6300 ipt. KOmolyan mondom semelyik hõsnek nem láttam még hogy alapból ilyen kevés hpja legyen. de elfogadnám, ha mondjuk sebeznének a skilljeim. Ráadásul még a manája is kevés. Szóval aki gondolkozott rajta hogy megvegye, gyorsan felejtse el.

ronihun
#9300
szoros, de volt egy összevágás amibe úgy mutatták, hogy mindkettõ üti a nexust egyszerre, és mintha egy mp-n múlt volna, de így is mondjuk a playereknek nagyon meleg volt, nem tudták figyelni hol jár a másik

...

Fpocok
#9299
Egy turret... azért az szoros szerintem. Én láttam élõben, nagy volt... dehát csak így tudott nyerni ellene az amcsi csapat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9298
ezek tényleg jók <#nevetes1>

...

ronihun
#9297
igazából annyira nem volt szoros mint amennyire utána mondták, szóval élõbe nyilván izgalmas stb. de egy turrettel vezetett a TSM

...

Grr1234
#9296
Twitch odamegy fél HP-val cigánykodni. 😄DD

FrostBite
#9295
Ez hatalmas! 😄
Elnéztem volna még egy pár percig.

crackyS
#9294

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#9293
Twitch-rõl vélemények?

Czdano
#9292
3:16-tól ki látta ezt élõben? 😄😄 hatalmas

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9291
az ilyen gyereknek megnézném az élete h néz ki, gondolom ott ül a gép elõtt, rejszol, aztán nem lép be a lol és szétver mindent, meg ugat baromságokat, tiszta szánalom

...

jazzy
#9290
Az az oldal nem ér semmit, egyedül normális postok Aullah videói, megnéztem még ott 1-2 postot, meg 1-2 videót, te jó ég, elsírtam magam. De azért a kommentekbe is beleolvastam és aztán sírtam tovább 😊

Csinál egy teljesen unalmas videót, amiben 1 darab normális kill sincs, se csapatjáték, se poén, semmi de semmi értékelhetõ, kiposztolja, 15en gúvadt szemekkel írják, hogy ILYEN JÓ VIDEÓT MÉG NEM LÁTTAM (akkor milyet láttak?), 2 odaírja, hogy unalmas volt és olyan szinten leoltja õket a készítõ, mintha legalább nobel-díjas mûvére tettek volna kifogást.
Unknow
#9289
Nem kell aggódni, a LoL-hungarys MODERÁTOROK szerint ez teljesen normális XD Azért nem levágós, hogy hány évesek üzemeltetik és ,hogy milyen a szint 😛
jazzy
#9288
Idézek a topicból:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
rákos faszé nem lehet megcsinálni a kibebaszott geci szervert, a homlokon térdelt kurva isten verje bele a faszát a deszkán baszott félcsöcsü anyádba, rászarok a hátatokra és habosra csapkodom 1 rozsdás láncal


😄D
Unknow
#9287
Jah, végülis nem égõ a magyaroknak a dolog..abszolúte XD Kis 16 évesek csinálták a topicot. Apuci pénzébõl befizetett 1-2× aztán most verte a nyálát. Grat nekik 😄
#9286
jogosan

Czdano
#9285
Vkinek elpattant az agya 😄DDD

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Gubberx
#9284
lol

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

pluhi
#9283
pluhi
#9282
Maak
#9281
30 perces queue utan bejutottam, gondoltam belepek a shopba, erre session closed valami adobe air hibaval, ujabb 25 perces queue utan server busy...nc

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#9280
Server busy.

MINÕ VÁLTOZATOSSÁG BASSZAMEG.

RedDevilsza
#9279
Nem jár ide véletlen egy "Túrha" nevû értelmes ember? Ha látjátok ingame messze kerüljétek el.

Czdano
#9278
Ráfér, mivel lószart se ér, de mindenki vele megy "mert új"

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX