League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#9527
Tényleg nincs elo hell, meghalt a junglerem és a supportom 9x 20 perc alatt, a mid 7x, a top solo 7x, én 1x asheval, az összes arrowom defre ment el, hogy megmentsem õket, csak ezért haltak ennyiszer. NINCS ELO HELL!
Gubberx
#9526
nekem is 3 dc volt éjjel, 68 perces meccs volt 😄 40:68-ról hoztuk vissza magunkat és nyertünk

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

byzhouse
#9525
Semmi pont.

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

CharrDen
#9524
Na az RP-t megkaptam, alapból nem írta, de amikor rámentem a shopra hogy megvegyem ami kéne, és "Unlock", akkor már kiírta és frissítette.

#9523
Nos! Becup-al kapcsolatban nem tudni még semmi pontosat a LOL-ról,mert még egyeztetés alatt van a dolog. Ha tudok valami pontosabbat írom.

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

ronihun
#9522
<#nevetes1>

...

byzhouse
#9521
hajnali 3kor sikerült belépni! na megyek aludni báj... VICC

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#9520
Itt kettõ disconnect, szerencsére nyertünk.

Fabio Capello
#9519
Remek, egy meccs alatt három disconnect, enemybõl persze nem dczett senki, úgy szétkúrtak mint a francot

GRATULÁLOK RIOT, KÖSZÖNÖM AZ ÚJABB DEFEATET.

ronihun
#9518
nem arról van szó mivel kezded, egyébként meg tök felesleges errõl beszélni, ha ti úgy gondoljátok az a jobb maxoljátok azt elõbb.

...

#9517
jovan ha kivergodted magad low elobol majd szoljal
#9516
Miert nem kapom meg az ip-t meccs utan?
Vagy csak nem látom még mert bugos? Xp hozzáadodik rendesen, de IP az elmult 3 meccsben nem(mindet most jatszottam 3 oran belül)...
#9515
W E W Q W R W E W... innen már érted a lényeget
hogy miért?
1. sokkal jobb a dmg/mana ratioja, és mivel mumuval az elsõ után minden bluet oda kell adnod vkinek, ez egy nagyon fontos szempont
2. sokkal jobb a dmg/idõ ratioja, elmész gankelni, egyszer elnyomod az E-t, nem üt senki, egyszer elnyomtad egy gank alatt, ügyi vagy, nincs kill, mert nincs dmg. W-t elnyomod, másodpercenként fix dmg, ami összeadva bõven több mint ami az Ebõl jön
3. nincs casting timeja -> nem lesznek tõled húsz kilométerre, mire befejezed a skillt, mivel elég csak mellettük futni, nem szakítja meg az autohitet, stb
a dmg reductionnel meg ne is gyertek, mert tök lényegtelen, Wvel se hal meg senki junglebe

#9514
szerintem itt az emberek arrol vitatkoztak h mit kell maxolni mumunak, es az bizony az E, W vel kezdesz lvl 1 en h tudj golemezni utana E es 3 ason Q h tudj gankelni, de ezutan az E-t huzod mert abbol lesz dmg ed nem a W bol
#9513
be engedett a lol, bár ne tette volna, ki fogtam két csodálatos magyar srácot, ügyesek voltak no😊

senki alfonz és anyádd õk azok😊

Czdano
#9512
Egyet kell hogy értsek a kollégával, mumuval dzsungelba W-t kell rakni, azzal pont lehet bluebuffot szerezni. Ha végzel blueval meg lvl 2 vagy és ott az E...és elõbb fog elfogyni a HP-d mint a manád 😊

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9511
ezért mondtam én is elõször hogy szerintem jobb, ha ronesz úgy játssza akkor õ dolga, engem nem érdekel különösebben, csak nem low elo attól valaki, azért mondtam, bár én low elo vok szal ezzel nem nagyon sért meg 😊

...

Különc
#9510
Játékstílus kérdése az egész

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#9509
mármint Dan Dinh is E-t maxolja...

...

ronihun
#9508
érdekes, mert Dan Dinh is W-t maxolja, pedig õ nem low elo, nem sok értelme van szerintem, én így szoktam lv1:W lv2:E lv3:E lv4:Q lv5:W és utána már csak akkor rakok rá mikor kimaxoltam az E-t

...

Grr1234
#9507
lóveló vagyol <#idiota>

#9506
W sokkal jobb junglebe, ha nem így gondolod... (szerintem be tudod fejezni a mondatot)

Különc
#9505
Nekem a queen skin szerelem volt elsõ látásra, de csak addig míg meg nem néztem elõtte hogy néz ki ingame. Arra számítottam, hogy hasonló a ruhája, mint Sonának, szép nagy szoknyaszerûség, erre csalódnom kellett.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#9504
Igazából ezek nem voltak a választások között felajánlva, mert szerintem mindkettõ átszínezett fos, akkor már inkább az eredeti.
pluhi
#9503
Sherwood vagy Freljord. Mondjuk az utóbbi úgy világit, ennyi erõvel a homlokodra irhatnád, hogy "FOCUS ME". Queen a leggázosabb mind között.
CharrDen
#9502
Én meg se kaptam, minek nekem RP. Belépni se tudok hogy elköltsem.

Fpocok
#9501
Jaja...
Úgy kellett volna, hogy elöl ki van vágva a szoknya, és ahogy megy, libeg a hátulja... mint a normál skinnél...
Alapból tök olyan, mintha egy koton mászkálna... mindig az jut eszembe.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#9500
Mert low elo vagyok

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9499
Olyan okos vagy, miért nem dolgozol nekik és oldod meg a problémákat?

jazzy
#9498
Ja engem is idegel a queen ashe, baszki abban a szoknyában akkorákat lép mint egy mamut, annyira hülyén néz ki.. meg a másik kevés embernek van meg, de az is kicsit fura.. 😊
Fpocok
#9497
queen ashe járása olyan béna... Szerintem a másik jobb.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#9496
hmm, woad ashe, vagy queen ashe?
Különc
#9495
Biztosan látták hogy hogyan növekszik a játékosok száma, Dreamhack miatt vagy csak elég arra gondolni, hogy itt a nyár, este vagy akár a nap folyamán többen is játszanának, jó lett volna erre felkészülni.

Ha más a probléma, akkor pedig nem tudom mi lehet az amire nincs még 1 hét után sem megoldás

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#9494
Ha kéket ütöd ki elõször jungleben (amit ugye az Amumuk a legtöbbször szoktak) akkor spammolható az E ráadásul ütnek is, szóval a CDje is kisebb, a kék miatt is kisebb=több dps, gyorsabb dzsungelezés.

Én így látom

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fabio Capello
#9493
Egy megjegyzés a fórumról:

"Érdekes amióta a Riot bejelentette az 550RP-s kompenzálást, azóta csak rosszabbak lettek a szerverek, egyre nagyobbak a sorok és egyre többször nem érhetõ el a szerver"

és milyen igaza van....

Fpocok
#9492
Szerintem a W az jobb. Ha erdõbe mész akkor biztos, de szerintem lane en is... azt többet használod.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#9491
Nekem is annyiról indult, aztán elszabadult 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

byzhouse
#9490
most meg server is busy

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Különc
#9489
45 percnek kellene lennie vagy akörül, szerintem próbáld újra

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

byzhouse
#9488
2óra múlva bejutok <#nevetes1>

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

pluhi
#9487
Egy a lényeg, ha nincs rajtad kék buff, nem tudsz eleget QQ-zni<#idiota>.
ronihun
#9486
mindig E-t maxolom elõször,,sztem az jobb

...

Fpocok
#9485
Erdõbe jó a flat armor is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9484
Én amumuval mindig erdõbe megyek.
Ha van ellenségnél ADs, akkor dodzsos cipõ, filozofer sztón, annak átalakítása, szánfájr kép, utána frózen hárt a CD miatt... és utána tetszõlegesen. Hp quintek, magic pen, manaregen és magic resist... Maxold a W skillt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9483
az ultidat* teamfightba...

...

ronihun
#9482
ja múltkor engem pl éjszaka engedett be, szal ilyen 1-2 fele lehet játszani 😄

Amumuhoz tipp: ne lödd mellé a Q-dat, menj a jungle-be, az teamfightba akkor told el ha az ellenfélbõl legalább 2-en benne állnak,és ebbõl a kettõbõl az egyik egy carry mondjuk, és azért legyen melletted a csapatod, mert ha nincsenek stun után elkapnak és megrapelnek

...

Grr1234
#9481
Konkrét kérdésem nincs, tippek, trükkök kellenének, illetve tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

Különc
#9480
Tegyél próbára minket és tedd fel a kérdésed 8)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Grr1234
#9479
Ki ért Amumu-hoz?

#9478
Shushei streamjén látszik hogy európai... Shu