League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Czdano
#9577
Az a lényeg hogy most se offolunk. Valaki szóljon már egy moderátornak..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9576
miért adnám meg olyan embernek a nickem akiét énsem tudom? 😊 irl se ugy ismerkedsz hogy te meg kiageci vagy, bár amekkora paraszt vagy belõled kinézem
Fec papa
#9575
Amúgy játék közben is igy tolod chaten? mert akkor játszanék egyet veled. 😄DD

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#9574
ha szerinted egy 2000 elos és egy 1800 elos játékos között olyan kurva nagy különbség van, akkor low elo vagy (az elo inflálódásáról pedig már említést se teszek, mert fingod sincs az egészrõl)
nickedet meg dobhatod te sztár

#9573
ha 2 percig tart elolvasnod egy ilyen hosszu iromanyt az bizony szomoru, ha ketszer kellett elolvasnod h meg is ertsd az meg szomorubb
#9572
Most elbasztAl 2 percet az EletembOl.

Czdano
#9570
Nem utálunk azért mert megmondtad, sõt 😉 Az utolsó mondatot pedig kibaszottul adom..Tipikus magyar mentalitás minden online játékban az hogy másban keressük a hibát elõször...

Aki meg azt hiszi hogy csak 1200 környékén vannak retardáltak az téved. 1457es ratinggel ma toltam egyet és semmilyen értelmes teamfightot nem tudtunk kezdeni a csapatunkkal. Elértük a maximumot amit magunkból kibírunk hozni, ez van.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9569
Elo hellrolc sak annyit hogy a heten amig bannolva voltam, haver accjaval toltam aki abbahagyta kb fel eve 1230 on volt kb olyan 70 lejatszott meccsel szoval nem a "kezdo vagy ezert 40 ratinget kapsz meccsenkent" dologgal toltam es gond nelkul elhuztam 1600 ra, tovabb azert nem ment mert szar volt a server es csak keveset tudtam jatszani. erre egy lapattal ratesz az is hogy runak nincsenek normalisak az accon, van attack speed meg mana regen es ennyi.

-+100 al ott vagy ahova tartozol az esetek 98% ban, persze lehet talalkozni nem egy emberrel aki a veletlen folytan joval magasabban van mint ahova tartozik, de nem marad ott tul sokaig, nem reg pl jot rohogtem ket magyaron akik felkapartak magukat valami rejtelyes modon 2000+ ba aztan az egyiknek feltortek az accjat mert kibaszott nagy balfasz es lezuztak neki 1800 ra, riot visszaadta az accjat, de azota meg lejebb kerult

Es hogy miert is nicns elo hell? mert mindenki azt hajtja hogy elo hellbe van 1000-2000 ig, akkor megis wtf? hat kerlekszepen az hogy ebbe a kurvaegyszeru jatekba amiben ket dologra kell figyelni meg 8 gombot hasznalni mindenki azthiszi hogy mekkora kibaszott pro pedig igen sok embernek ez kibaszottul nagy kihivast jelent megiscsak.

Lehet engem utalni mert megmondom a frankot, csak hat sajnos kurvara igazam van, es mielott magasabb ratingre akartok jutni ahelyett hogy azt nezitek a csapattarsaitok mit basznak el inkabb azt probaljatak analizalni hogy ti mit kurtatok el azon a meccsen.
#9568
Poppynak milyen build és skillek kellenek? Ló elón.

#9567
Legalább nem kamuzik, hogy valami pluszt ad.

SzirmosSzisza
#9566
😊))

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fec papa
#9565
Kösz elküldöm minden barátomnak, meg azok barátainak, és akkor szerintem õk is tovább küldik.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#9564
Ha valaki esetleg szeretne most Eu szerveren accountot kezdeni, annak itt van egy regisztrációs link: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e08b45af1a5e963507390

Fpocok
#9563
Az. 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#9562
heime=TROLOLOLOL

crackyS
#9561
kemény 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fpocok
#9560
Jaja... az nagyon tetszik nekem is 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9559
Jóféle, fõleg az annie quadra :o

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9558

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9557
FAIL! 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9556
<#szomoru2>

...

Fpocok
#9555

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#9554
Jogosan? Azt én is megcsinálom bármikor, hogy 5 hp-val nekem futnak 3an, elnyomok 1 gombot, triple kill, és ez vagy 5-6szor. Nagyon remélem s2-vel lesz egy jó kis elo reset, mert így a ranked használhatatlan.

Czdano
#9553
Tehát az ellenfél jogosan kap ELO-t 😉

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9552
Bármelyik ranged ADval jó páros, mert ad neki buffot a pajzsal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#9551
Valaki írta, hogy Vayne-el jó párost alakít, igaz ez?

Fpocok
#9550
Baromi jó support... cipõ nem kell neki az elején egy ideig akár... Erõs pajzsa van... kedvenc supportom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#9549
Egyik, ha nem a legjobb support.

Grr1234
#9548
Janna-ról vélemények?

CharrDen
#9547
meccs vége, néhányan elérték a 0-7-0 statot is, 20percnél meg rögtön bedobták, nem is próbálkoztak, basszus egyedül védtem a tornyot mivel várták hogy eljöjjön a 20 perc és bedobhassák... szánalmas

CharrDen
#9546
Nem létezik elo hell?
Statom: 3-3-0
Csapatom tagjaié: 0-6-0
0-3-1
1-5-0
0-3-0

crackyS
#9545
nektek megjött már az rp?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

jazzy
#9544
Kár, hogy továbbra is buta vagy mint a föld.
Grr1234
#9543
Milyen jó Amumu flémet indítottam #9479-es postommal. 😊

Czdano
#9542
Most döntöttem el magamban hogy nem tankolok többet normal gameben. A csapatom elkezdett flamelni mert jax és ashe ellen thornmailt mertem venni (ami amúgy kötelezõ rammusnak a tauntja miatt). Oké, jaxnak tényleg van spell dmgje de az egyre gyorsuló autoattack ellen mi a fasznak rakjak magic resistet könyörgöm? Ráadásul last hitelni se volt esélyem ashe + zilean ellen és csodálkoztak hogy egy thornmailre futotta mid gameig.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9541
tudom, nehéz belátni, hogy szar vagy, de erõsen ildomos lenne számodra
de persze hitegetheted magad továbbra is, hogy te 2000 elo vagy, csak a sok noob lehúz meg elo hell, de ez az út nem visz elõre

crackyS
#9540
hát nekem nem nagyon akar megjönni az rp

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#9539
+1

Fpocok
#9538
SMSben NEM SZABAD VENNI, mert hatalmas lehúzás.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9537
az lesz valszeg

...

crackyS
#9536
várd meg amíg akciós lesz

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

ronihun
#9535
megkaptam de fogalmam nincs melyik skint vegyem, legszívesebben 975öst vennék, de ahhoz még kell 335, milyen szar hogy SMS-be 2000 ftbol kapsz 400 rp-t...

...

Czdano
#9534

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9533
És vajon az 5. ember is megérdemelte hogy ELO-t veszítsen? Elvileg nem. A halálok száma pedig igenis mérvadó lehet (feed/nem feed).

Amúgy ma reggel engem is betalált 3 barom. Pickeltem egy singedet, és gondolták kell a support..kapásból Janna, Zilean, Soraka pick és instant lock in. Én pedig instant kiléptem :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9532
Igen. Pénzt kapnak érte.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#9531
Miért szeretsz olyan emberrel diskurálni, aki legszívesebben 6m mélyen elásna a föld alá, mert buta vagy?
#9530
Egyébként akik streamelnek ugye (fõleg TSM és CLG) pénzt is keresnek vele? Gondolom úgy lehet, mint a youtube-nál, hogy minél többen nézik annál több garas gurul be nekik.

Namármost, pont most nézem HotshotGG stream-jét és betett egy állandó reklámot ami a stream alján villog. Sokan is reagáltakerre a stream chat-jében és Hotshot azt válaszolta, hogy a reklámokkal és a streameléssel egy valszeg egy állandó megélhetést tudna magának biztosítani. Érdekes dolog bár a mai világban egyáltalán nem meglepõ, mindenestre azért kíváncsi lennék, hogy mennyi pénzt csinál ebbõl az egész stream bizniszbõl.

Fpocok
#9529

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9528
a csapatodban levõ 4 ember megérdemelte, hogy elot veszítsen, míg ezek szerint az ellenfélbe lévõ 5 meg megérdemelte, hogy elot kapjanak
working as intended
(csak zárójelbe, de ha szerinted a halálok száma akármit számít abban, hogy ki játszik jól, akkor....)