League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#9477
Néha bedob engem is queue nélkül, de délelõtt nincs is sor csak mindig estefele, de vicc..
Különc
#9476
Ha nem jön be valakinek, nem vállalok felelõsséget 8)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#9475
Abszolút nyerésre kell állni, net kihúz, visszarak, relogin, reconnect = no session closed, gyõzelem, nincs sorbanállás

...problem?<#nevetes1>

True story egyébként, kivéve hogy nem direkt DCztem.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#9474
Az elõzõ napokban annyit tudtam játszani, hogy még két szintet is léptem asszem.

jazzy
#9473
Tudnánk álmodozni milyen szép skinnel játszanánk, ha be tudnánk lépni <#taps>
Grr1234
#9472
De jó tudni, hogy van.

jazzy
#9471
Minek? Úgyse tudsz belépni, hogy elköltsd.
#9470
Már megint órás sorbanállás és a végén error. Adhatnak még 550 RP-t. 😄

Czdano
#9469
Lehet, én mikor próbáltam kaptam egy focust és kifeküdtem..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9468
hát akkor nagyon rosszul értelmezed, nem is lenne sok értelme, képzel el a high elo-n letiltanak valakit aki mondjuk nagyon jo és nem rakja vele össze? v nem is értem hogy gondoltad, Irelia meg nem döglik könnyen csak tankynak kell buildelni

...

Czdano
#9467
Trinity-t veszel neki és ütõs leszel. Kicsit könnyen döglik, high ELO-n is használják.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9466
Ireliáról mit szóltok???

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

Czdano
#9465
Megéri megvenni, tanknak és dpsnek is jó + jungelezni is lehet vele

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9464
Nem azt írta... gondolom megvan neki még a 350.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9463
900-at kaptál ??????? 😮O

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

Grr1234
#9462
Jarvan IV vélemények?

Fpocok
#9461
ignore al csak chatrõl lehet letiltani... sehogy máshogy.

Kicsit durva lenne, hogy leignorolod a balfaszokat, hogy ne rakjon velük össze. Ilyen nincs.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9460
Én ezt eléggé úgy értelmezem hogy a játékból is kizárja õket, és tényleg fogynak a balfékek :> Vagy csak nem tûnnek már fel.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9459

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9458
egyébként én is erre gondoltam most, mert ha jobban belegondolok volt olyan nekem hogy 21-15 volt a win-loss arányom v vmi ilyesmi akkor voltam 1400 körül, aztán utána 5 lose következett😊

...

jazzy
#9457
Ja, egyébként az ignore nem azt jelenti, hogy többet nem kerülsz velük össze. Hanem azt, hogy nem látod amit ír, ennyi. Ettõl még összedobhat velük.
pluhi
#9456
A matchmaking rendszer nem veszi figyelembe az ignore listát.
jazzy
#9455
Ezt 8 meccsbõl nemhiszem, hogy megállapíthatod. Bár lehet, hogy nem, én is voltam 1400 fölött már többször 10-es winstreakel, aztán jött 5-6 lost meccs..
Fpocok
#9454
Hard: Mindenki visszamegy default, azaz 1200 elora.
Soft: 1200 hoz képest arányosan változtatják pl: 2000-->1400 v 800-->1100

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9453
Akinek lenne kedve összedobni egy 5v5 arranged teamet az irjon pls rám ingambe. Már nagyon unom a solo-t mindig retardáltakat oszt be mellém. Csatlakozzon aki szeretne TS3 van és elég komolyan kéne venni. Tehát akt érdekel az pmme ingame ::: NICK : puncika

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

ronihun
#9452
ronihun
#9451
hogy értve hard v soft?

egyébként csináltam egy banner szerûséget, igazából még nincs kész, szal elég üres, csak az a baj h nem találok oylan képet amin rajta van több champion is és jól néz ki legalább, ez meg demacia 😄 egyébként ezt csak gyorsan összedobtam, de ha adnátok valami képet ami szerintetek jó lenne csinálnék sztem normálisat

...

Czdano
#9450
Soft vagy hard? Ezalatt mit értesz?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9449
Van ignore funkció a játékban. Én lvl 18 óta folyamatosan ignoreolnom a retardáltakat, vagy azokat akik minuszba voltak elég erõsen. Egyszer majd csak elfogynak, és így is lett. 2 nap alatt 2 meccset vesztettem normalon. Az egyik egy 3v5 volt, a másik pedig egy 4es orosz premade. Ignoreoltam mind a 4-et többet nem kerülök össze velük. Ennyi.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9448
ELO reset LESZ! Ez biztos.
Az hogy hard, vagy soft, azt még nem tudni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#9447
Amúgy aki megkapta az RP-t, annak alapból mutatta? Vagy a storeban kellett néznie hogy engedi e a vásárlást? (én még mindig nem kaptam 😞 pedig már csak ma van anivia féláron)

CharrDen
#9446
Nem tagadom létezését, annyit nem bírok benne, hogy rengeteg olyan meccsem van normalon is, ahol néhány perc után kilép, eltûnik, feedel, elmegy enni, megszakad net, unja és nem veszi komolyan, nem kommunikál, nem tud angolul, direkt szar championt hoz (pl képesek 4 squishy ap-t hozni RANKEDEN IS).

Elo hell lényege csupán az, hogy rengeteg olyan játékos van, aki nem veszi komolyan, nem érdekli és emiatt iszonyat nehéz. Ezért kéne full premade amivel lenne esély.

Czdano
#9445
7.3-as Killassist/death twisted fatel, és 7.7-es arány fiddlestickel. Ezekkel nyertem 4 meccset a 7-bõl. Nem nevezném magamat luckernek. Az ELO hell szerintem nem létezik..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#9444
Legjobb tudomásom szerint meg mindig nincs hivatalos info arról hogy lesz e elo-reset s2-re vagy sem...

CharrDen
#9443
Lucker. Én kétszer játszottam, mindkétszer olyan csapatot kaptam hogy csak néztem, aztán eldöntöttem, hogy inkább csak normalozok amíg nem lesz elo reset.

Grr1234
#9442
ezt de utálom... kezdjük a meccset, 3-an belockolnak, én kiválasztom Brandet, mondom a másiknak, hogy válasszon vmi tankot mert kurvára nem szeretek, és nem is tudok tankolni, erre behoz egy dpst. fuuu

Czdano
#9441
Hely : 18294. Név : XumuX Win:7 Loss:1 ELO : 1447
Wííííííí 😄 Ma gondolkoztam el azon miért nem volt sima a ranked win..hát ezért 😄DDDDD Kikerültem a retardáltak közül ;p

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#9440
Feliratból kb semmi se látszik.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#9439
szerintem túl sötét, nekem nem annyira tetszik, fõleg hogy ezeknek a japán artwork-öknek nagy része nem néz ki jól

...

#9438
Nekem tetszik! Szerintem sokkal jobb mint a mostani.

Gubberx
#9437
Nekem is megjött épp az imént

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

ToCsEk
#9436
én megkpatam, 900rp ye

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

byzhouse
#9435
de,hogy léptem volna be jún 1. és jún 23. között,ha 1szer se engedett be?

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

[Rush]
#9434

hTTp://ror.hu/

ronihun
#9433
hihetetlen, megint ranked megint jól megy, és akkor egy rammuson bukjuk el,meg persze egy yorickon 😄 hihetetlen, a srác mondja h hagy legyen övé Ashe, mire a másik aki mnodta h az a mainje, nem pickeli, viszont enemy meg pickeli, aztán jön ez a balfasz és RAMMUS-t pickel, mikor nincs se AD carry, se AP, yorick azt mondta h tankol, de azzal nem is votl akkora baj, csak aztán ez a nyomorék, rammusozott és begurult mindenki közé, ráadásul mikor morgana 5-0 volt enemybe, õ vett egy thornmail, mondom WTF? ezután vett egy sunfire capet, és csodálkozott h 2mp alatt halott, na mindegy, ilyenkor nincs kedvem játszani már, vagyis inkább félek hogy megint gyp-seket kapok, és ahhoz nincs kedvem, megyek inkább TF2õzni...

...

CharrDen
#9432
Sajna nem ABC alapján osztják ki, néztem hivatalos fórumon ott randomba kapja mindenki...

angyal2232
#9431
hát akkor bukó: D

Grr1234
#9430
De csak az kap, aki bejelentkezett jún. 1. és jún. 23. között.

Grr1234
#9429
Mostanában szarok voltak a szerverek, amolyan kárpótlás.

angyal2232
#9428
mindenkinek adnak csak úgy ingyen?😊