League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#9627
<#rolleyes><#nyes>

...

Fpocok
#9626
OMGOMGOMGOMGOMGOMG!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#9625
LOL
Tribunal:
Srác neve: SuckMyCockBich

Chat így kezdõdik:

BlitzGrack <15:24:34>: who mids?
SuckMyCockBich <15:24:42>: ur mother fuking mom
BlitzGrack <15:24:56>: ok kiddy
SuckMyCockBich <15:25:01>: suck my cock assholes

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#9624

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

ronihun
#9623
az a sírás

...

Grr1234
#9622
stop qq

Czdano
#9621
Mi a rák az a QQ? -.- kjúkjú de idegesítõen mondja istenem..tuti vmi retardált netes szleng 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9620

...

ronihun
#9619


😄 ez votmá?

...

ronihun
#9618
új Tristana/Veigar skin nagyon állat szerintem, tristana-sat lehet megveszem

...

tommyknockers
#9617
Ááááááááá értem, köszönöm, így már világos.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#9616
ELO

igen pontot kapsz annak függvényében hogy vesztesz vagy nyersz, ha nyersz milyen erõs ellenfél ellen stb, és így egyre jobb/rosszabb playerekkel kerülsz össze, az elo hell az egy olyan dolog amin mindig vitázik mindenki h van-e vagy nincs a lényeg az, h 30as szinten 1200as elo-rol kezdesz, 1200 körül találhatók legtöbbször a legrosszabb játékosok, akikkel nehéz játszani, együtt dolgozni, és fõleg nyerni.

...

tommyknockers
#9615
Nagyon 'low elo' vagyok, annyira, hogy még nem vagyok 30as szintû, csak 14es, és a kérdésem, hogy mi is az az elo? Meg elo hell? Gugliztam, de nem fogtam fel miket írt...játékok alatt elért teljesítményed statisztikai számokban ábrázolva, ami megmutatja a 'képzettséged?'

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#9614
az is nevetséges, hogy ilyenkor mikor olyan lag van h sumonner spellt se tudunk választani, meg session closed van meccs után , nem loss forgiven...

...

ronihun
#9613
én nem szoktam neki manamunet venni, sztem felesleges, de egyébként sztem az egyik legszorakoztatobb hös.

egy kis elo hell: ranked solo: hosszú lenne leírni azt a flamet amit 3 playerünk csinált a champion select alatt, ezért csak azt mondom ami a meccsen történt.
Team:Amumu(jungler akart lenni),Warwick(jungler lett),Teemo(instalock),Urgot(troll,de még egész normális) és én Ashe.

Elkezdõdik a meccs lent meghalnak, amumu elkezd ugatni h noob mindenki, fõleg a laning partnere teemo, ezután ww elkezd harcolni enemy erdõbe, odamegy még két enemy szétszedik ww-t, de akkor már ottvan amumu és teemo is, mindkettõ meghal, ww elkezd caps lockkal ugatni h milyen szar csapat stb, amumu ekkor már lelépett, 7! perc telt el a játékból, ww még szerencsétlenkedik kicsit, megöleti magát párszor 2v1be teljesen hülyeségek miatt, majd bedob egy orosz linket és lelép, 3v5be maradunk és 20 percnél feladjuk, nem hiszem h itt az enemy megérdemelte a ratinget és azt se hogy ez a vesztés rajtam v a két társamon mult volna, de levon az elo-bol a gép, és ez nem az elsõ amikor ilyen van.

vicces még az is h ugye utána mindenki reportolta volna WW-t,Amumut, hát tudtuk reportolni? Dehogyis Session closed rögtön... gg riot thxbb

...

Czdano
#9612
Én is toltam kettõt ezreallal..de nem jött át ez a hõs. Nem az a carry ami nekem kell, ez ilyen burst damages fostalicska >.< Amúgy full AD-t pakoltam neki hogy üssek is..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#9611
mikor lesznek új 50%-os bajnokok?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

nonicks
#9610
lehet tudni valamit az európai szerver bõvítésekrõl?
vagy adtak most 550 RP-t hogy kuss legyen, és nem lesz semmi?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fabio Capello
#9609
faszmakker vagy, ez minden 😄

ronihun
#9608
na toltam kettõt Asheval elsõ meccs 22-6os stat, második 11-0<#nyes>
néha olyanokat betalálok ultival hogy még én is meglepõdöm 😄

...

#9607
lvl 2 tol free harassolsz akarkit W re 2 esen raksz egyet es az eleg is, olyan runa kell hozza hogy meglegyen mindket discipline es cipo 3 potival kezdhetsz
ha lvl 6 ig nem is tudod leolni aki lanel ellened lvl 6 on ahogy betolt a masodik shadow dance azzal 100% os kill lvl 6 on nem lehet tulelni 2 Q R combot es a ketto koze meg egy E-t is betudsz szurni persze 1v1 lane kell hozza duon lofaszt nem er, es rusholj rylaira
ronihun
#9606
nem vagyok akali pro, de egyébként Q-t maxold elõször, azzal tudsz harassolni meg last hitelni is, ha duo lanen vagy és mondjuk rádmennek akkor twilight és elfutsz rosszabb esetben, a lényeg h sokat harassolj a Q-dal kevés a cd-je és azért van dmg-e, ha esetleg low hp-n vagy akkor menj vissza többször és így simán eljutsz 6ig, onnan meg már könnyen, mondjuk ha nem szerzel elég cs-t akkor rossz lesz az early gamed az biztos. én nekem volt hogy agyon harrassoltak és ezért sokat kellet visszamennem, de annyira nem kerültem hátrányba, aztán volt gank v nem is tudom és szereztem killt, aztán elkezdtem itemeket is szerezni és onnan már nagyon erõs voltam

...

Czdano
#9605
Van itt olyan ember aki gyakran használ akalit? Esetleg rankedezik vele? Egyszerûen lvl 6ig nem tudok vele harassolni pedig Q-t és E-t rakok neki. Innentõl kezdve early gameben nem tudok last hitelni normálisan mert elzavarnak szimplán...ha valami akali pro adna tippeket azt megköszönném :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9604
az a jó h pont tegnap gondoltam hogy rég ezrealoztam, ma majd ezrealozok, erre free lett, magyarul v elpickelik elõlem, v elkezdenek kiabálni h ne pickeljem ha tesztelek, de ilyenkor az a legjobb ami középen fog majd menni, noob vladok és noob ezrealok, fail jungle udyrok, 2 perc után executed, v még jobb ha lane udyrt hoz valaki, jön pár könnyen nyerhetõ meccs <#taps>

...

jazzy
#9603
Lehet azért, mert még a unique nélkül is nagyon jó a stat / ár értéke? Nem tudom, csak lehet?
CharrDen
#9602
Attól függ. Late game-ben már túl sokat nem tehet, ha valaki rendesen countereli.

crackyS
#9601
udyr iszonyat jó

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

CharrDen
#9600
Na ja az igaz, de csupán a ghoulok szarok, ha lehetne irányítani õket és nem rohangának össze vissza, és nem lenne életük hanem pl 3 secig vannak akkor jó is lenne.

#9599
Új free champ rotation, van vlad meg udyr.

ronihun
#9598
Ashenak, igazából én sem értettem, de gondolom volt rá valamilyen oka<#rolleyes>

...

#9597
gp nek vette?
byzhouse
#9596
true. <#idiota>

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

Fabio Capello
#9595
mert maga mit csinál miszter? <#idiota>

byzhouse
#9594
hajnali 1kor OVER 9000, takarodjanak már aludni.

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#9593
Az igen. Nálam Over9000-nél szerencsére csak 15 perc.

Unknow
#9592
Nem hülyeség..még véletlenül sem XD Végülis...uniquet azt stackelni kell, mindenki tudja.
Fabio Capello
#9591
Najó ez már röhejes...

Fabio Capello
#9590
fél egykor 1 órás sor... Komolyan mondom akkor inkább ne legyen egy teljes hétig szerver CSAK RAKJÁK MÁR RENDBE...

ronihun
#9589
tegnap láttam chaox is két infinityt vett, szal annyira nem lehet gáz

...

#9588
double inf edge is odabasz xD
#9587
atma rammus op, nerf

Unknow
#9586
Ugye nem egy ilyen képpel akarod bebizonyítani,hogy Yorick ér valamit? Ritka szar hõs...ez a helyzet.
ronihun
#9585
ez igaz nagyjából, csak az is kérdés hogy hány meccs alatt jutsz el oda ahova tartozol, mert pl czdano kb eddig 8-10 ranked solot játszott és már arról beszél hogy mennyire nincs elo hell, meg stb, én se mondom hogy van és az igaz hogy elõbb-utóbb eljutsz ahová tartozol elo-ba, de mindegy ezen nem is éri meg veszekedni mert ezt mindenki maga dönti el, tény hogy vannak olyan emberek akikkel egyszerûen nem lehet nyerni.

#9579: hát ezen meg megint jót nevettem😄

...

#9584
wtf items? (nunu panthe) wtf teamcomp?
#9583
http://img19.imageshack.us/img19/9662/kepm.jpg

#9582
Rajtam (Nunu) bukott el a játék, nem azon aki nem pickelt és a játék elején szar hõst kapva megszólal, hogy figyelj úgy tûnik tankolnod kéne. És nem is a béna pantheonon. Faszomat wardolok végig, próbálom átadni a killeket és csak futok a 10 hps ellen mellett, hogy akkor most le tudja ks-elni vagy sem. Ezen most felidegesítettem magam Tessék, ki lehet vesézni:

#9581
ashe Infinity Edge stack. prooooooo

CharrDen
#9580
Ennyit arról, hogy Yorick UP. 5fõs premade, esélyük se volt, de gg volt.

#9579
az elo rendszer kivesézése folyik, ha szerinted ez nem a játék része, akkor lo.. ja várj akkor lvl 30 se vagy

#9578
Amilyen igénytelenül sikerült leírnod az okoskodásod, én csodálkozom, hogy nem tartott tovább. Szevasz nagyszájú.