League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#9677
mennyire utálom mikor végig vezetünk és egy két elbaszott teamfight után a sokkal nagyobb hátrányban lévõ csapat nyer...

...

Fabio Capello
#9676
Az a vicc, hogy vagy egy hónapja meglehetne a level 30 ha nem lennének állandóan a rohadt "szerverhibák"....

crackyS
#9675
<#zavart1><#taps>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#9674
Jah..és ölt ezzel 😄😄😄😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9673
<#wow3>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#9672
server busy... csak meg ne lepõdjek.

jazzy
#9671
Jaj de fura nem mennek a szerverek
Czdano
#9670
Igen. Riot sucks

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Saccard
#9669
Skacok mióta updateeltem vagy server is busy vagy legutóbb várakozási idõ után nem történt semmi nem dobott be a játékba(sorbanállás után). Veletek is ez van?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

ronihun
#9668
már megint busy ez a szar, délután kettõ van,nem is értem

...

SzirmosSzisza
#9667
Ma bug: nem frissítette az életem, egész meccs alatt 100 %on volt (persze másoknak jó volt és néztek is, hogy miért vagyok mindig elõl 10 % élettel 😄)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#9666
Nem én megyek elörre be teamfighta 😉 És csak akkor, ha biztos vagyok a dologmban...de elsütsz pár jó ganket 5-6 kill elönnyel már olyan ap-d lesz, hogy darálsz. Bemész középre, lvl 6os vagy, szélen akkor általában 4-esek 1000 hp-val Q R W combo 600hp+ignite+ha nem retardáltak a társaid azok is sebeznek egy kicsit és first blood, még elflashelni sem tudnak a silence
#9665
Hali, valaki megtudná mondani melyek az akciós championok? engem nem enged be a játékba. köszi.

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#9664
<#eljen>

Czdano
#9663
Fail? o_0
Egyébként oda a jóféle 1450-es ratingem, tegnap betalált pár nálunk jobb csapat és én is rengeteget hibáztam. Nem baj, inkább játszok és hibázok többet minthogy ne tanuljak semmi újat.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#9662
jarvannak ap kell meg mana meg mana regen te lóveló <#wilting>

#9661
remélem jarvannak is APt veszel, hiszen flag arról scale-el

CharrDen
#9660
Eh... Miért? Miért kell ezt pont nekem? Reggel vidáman ébredek, jó kedvem van. Leülök, nincs sor, kezdõdik a meccs, nincs lag. Remek társam van a lanen, jól játszik, ellenség is normálisan viselkedik, tök jó minden. Egyszer csak feltünik, hogy az "Ally has been slain" egész sokszor hallatszódik. Felnézek top lane-re, látom, hogy egy P...98 nevû Amumu picikét feedel (0-5-0). Ekkor rászólok, persze finoman, hogy ne feedeljen. Ekkor 13 éves módjára valamit odasír, majd afkol, majd left the game. Csodás...

crackyS
#9659
hát jah,de ha nem ölöd meg instant 3 skillbõl akkor enemy öl meg 1-bõl

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#9658
Én most le-blancon pörögtem a napokban... brutál mit sebez, ha elfeedelõdsz...szinte bárki egy combo! Sírtak is, hogy noob hero...for noob players 😄 Akivel nem bírtam vele, az nocturne a hülye spellshield és fear-je miatt.
#9657
Faszt bajlódtok a buildjével, trinity force+4x bloodthrister 😄 Alig drága build xD de legalább az ultija faszát sebez és ha nincs kemény cc az enemy-ben nem megy le a hp 😊
Fpocok
#9656
AP-AD az igazi most már, nem csak sima ad vagy sima ap. Most néztem patchet:

2011-04-25

Mystic Shot now has an additive 0.2 ability power ratio
Trueshot Barrage now scales additively with both attack damage and ability power

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9655
Háááát nemtudom...Mindkettõbõl kap pluszt de AD-ból többet ahogy elnéztem..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9654
Én úgy tudtam, hogy most az AP EZ a menõ, mert buffolták a skilljeit APval.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#9653
Nem OP egyáltalán. Dremhacken nem használta senki. Egyébként dmg-t kell neki pakolni (BF sworddal érdemes kezdeni hogy üssenek a skilljeid valamit)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9652
Ezrealnak mit raktok, hogy OP szerintetek? Most voltam vele, nem nagyon értem miért az.

#9651
Megkaptam az 550 RP-met! Hurrá!

Czdano
#9650
Ismét kiélte magát egy õrült rankeden, mobility bootsos annie elbukta a fixen nyert meccsünket. Hurrá.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9649

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9648
Ne tankolj normal gamebe. Ennyi a titka. Max singeddel vagy rammussal amivel eltudsz fejlõdni..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#9647
Engem az idegel, hogy bármelyik hõssel akivel vagyok BÉNA, SZAR vagyok, míg mások 10 killt csinálnak, nálam abból 10 assits ugyan azzal a hõssel...Felkúr. Lehet lvl 1en kell turrent alá futnom, és penta killt csinálnom vagy tudja a tököm.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Gubberx
#9646
az milyen már hogy megyünk teamfight, én vagyok ugye tank, jön 3 enemy erre mindenki elfut és hagynak meghalni... és a végén reportolnak feedelésért, utálom a retardált embereket 😞

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Czdano
#9645
Én bentvagyok most is..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9644
nektek is busy?

...

Gubberx
#9643
nekem napi 8-at enged :S

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Czdano
#9642
Hát ja..végülis + zsebpénznek nemrossz. Amúgy vége lehetne már a kipróbálós idõszaknak, unom az AP udyrokat :@@@@

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#9641
azért napi 10 eset, teszem azt mindegyik rendben van, 10*5=50, heti hét nap 50*7=350 IP 😄

Czdano
#9640
Ez most komoly? 5 IP-t kapok egy esetért és az se 100%? 😄😄 Szóval ha bemegyek 4 feeder közé még akkor is jobban járok...nembaj, a közösségért mindent :<

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#9639
5, ha a döntésed ugyanaz mint a többségi döntés.

Czdano
#9638
Idõközben megtaláltam de azért köszi. 1 esetért mennyi IP-t kapok??

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9637
trib oldalra felmész. accodal bejelentkezel és ennyi.
Tribunal

#9636
debutavagy
szerinted ha valaki nekem nem tetszõ itemeket rak, illetve full láma, majd unskilled playerként fogom reportolni?
hát kurvára nem, mert az nem jelenik meg tribunalban, ezért ha már csak egyszer is beugatott, a verbal abuse teljesen hihetõ, a sok faszláma meg úgyis punishol (az, hogy ez az elsõ pardonod és még büszke is vagy rá, mutatja, hogy teljesen megalapozott amit csinálok)
ronesz : 1 tribunal, és a sok carebear láma: 0

Czdano
#9635
Ilyen tribunalra lehet még jelentkezni? Nyári szünet van, ráérek...Ha igen akkor hol?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9634
JAJJ DE HÜLYE VAGY TE!!!

Ott lehet látni, hogy verbal abuse miatt reportolta egy emberke...

Nem is értem válaszolok egy segghülyének.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9633
gondolom te is stackeled az avarice bladet non-stop, ezért nem érted miért reportolták

Grr1234
#9632
LOL.

Fpocok
#9631
Igen, de ha megnézed akkor látod, hogy a negyedik gamera vagyok lapozva.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#9630
többi meccsét megnézted?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

ronihun
#9629
😄D

...

Fpocok
#9628
Most nyomtam életemben elõször pardon-t 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!