League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#9877
Én is láttam Ap ryzeokat.. mókás..
Saccard
#9876
<#hamm>

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Czdano
#9875
Nem a karakterrel van a baj, hanem sokan nem tudják mit pakoljanak neki.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Saccard
#9874
Ryzezal mi baj? Most csináltam vele egy 17:1-es statott😄

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Czdano
#9873
Ma lecseszett 4 csapattársam mert nem bloodrazort vettem jungle nununak és eggyel több halálom volt mint killem + nem használtam el az ultimat 1 emberre =( Utána pedig spammelik a l2p-t..huh? Az ilyenek rakják szerintem az AD ryzeokat meg az AP jarvanokat is.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Saccard
#9872
😞 Pedig a turretek tûnnek a legnagyobb poénnak😄

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

pluhi
#9871
Kicsit szétnerfelték. Amennyire láttam, már nem a turretekre gyúrnak elsõdlegesen, hanem gránát+rocket kombóra. De majd megmondja, aki játszik is vele😊.
Saccard
#9870
Valaki játszik most?😛
Heimerdringer-t próbálta már valaki? leírás alapján tetszik😛

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

pluhi
#9869
Elvileg most a splitig rajta lesz a login szerveren a script, ami két szélsõ érték között korlátozza a sorban állók számát (mittomén 50.000-100.000) a Busy státusszal. Szal ja, jó eséllyel azt fogod látni.

A splithez. A térképre nézve jelenleg nem áll rosszul EU+Nordic angol terén. Skandinávok+balti államokban gyak. mindenki beszéli, a többieknél a 30 alatti korosztály már nem gázos annyira. A fórumokon mindenki dobálózik az egész lakosságra felmért számokkal (20-30%), ami baromság, '90 elõtt nem volt széleskörû angol oktatás ezekben az országokban, viszont a 30 év feletti játékosállomány kis része az egésznek (erre nincs adat persze).
A játékhoz olyan alapfokú angol kell, hogy nem a tudás fog korlátozni, hanem a hajlandóság, illetve az egy nációból bekerült emberek száma. Ha kiderül az elején, hogy honfitársak vannak a csapatban, azok elõszeretettel spammolják a chatet anyanyelvükön. Ez viszont nagyobb eséllyel fog megtörténni Westen, mivel ott kevesebb (és nagyobb) ország van. Nem beszélve olyan dolgokról, mint a franciák hozzáállása az angolhoz...
tommyknockers
#9868
Én is megerõsíthetem, hogy Online a szerver, továbbá az RP is megvan. De lefogadom, hogy mire hazaérek melóból, addigra az a csodálatos felirat fog megjelenni, a szerver státusznál, hogy: Busy

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Fpocok
#9867
OMG... 4 nap után ONLINE!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9866
Nálam nincs server jelenleg. Szerintem nálad is
#9865
Sziasztok!! szeretnék segítséget kérni 😄 nem indul nekem ez a lol nevezetü játék:S nem tudom rá vinni a play-re pedig ki irja mit tegyek ?😄
Fabio Capello
#9864
Hajnali egyig karbantartás van.

Czdano
#9863
Mostanában több óráig. Utána meg busy lesz és megint nem lehet belépni, szóval szerintem én lassan fekszek :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

angyal2232
#9862
meddig szokott ez tartani ?

Czdano
#9861
Offline a szerver, valószínûleg karbantartás folyik

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

angyal2232
#9860
miért írja azt hogy unavilable?

Czdano
#9859
o_0

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

BEAST
#9858
És ilyet csak keleten csinálnak az emberek. Barbárok!

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Czdano
#9857
Welcome to eastern europe.

MakayZoR: ;x
XumuX: hi
XumuX: i gonna play ap tf
MakayZoR: hi ni
MakayZoR: 😊
Andrevx: hi me vlad
** Vayne has been Banned. **
MakayZoR: dai ban la vlad
MakayZoR: coi
MakayZoR: ca sigur il ia careva.
MakayZoR: si nam chef
XumuX: o.o
Andrevx: ?
SkyNet caTa: joaca asta
SkyNet caTa: andrev
SkyNet caTa: cu vlad
** Twisted Fate has been Banned. **
MakayZoR: ok ma.
XumuX: ....
MakayZoR: ..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9856

na ne offoljatok pls

...

nonicks
#9855
ha megkérdezel egy nem fanatikus nyelvészt, akkor biztos, hogy azt fogja mondani, hogy a tájszólás csak szebbé teszi a nyelvet<#heureka>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

tommyknockers
#9854
Ha most nagyon kekeckedni akarnék, akkor most mondhatnám neked, hogy minden mondatot nagy kezdõbetûvel kezdünk. Továbbá az 'oszt', mint szó, nem állja meg helyét a magyar nyelvtanban, de a beszédben igen, ezt nevezik tájszólásnak, pl: gyün, má, stb. De, mondom nem akarok kekeckedni. <#vigyor2>

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

nonicks
#9853
hmm...tud mindenki magyarul mi? oszt ékezetre már nem futja, vagy ez ilyen internet sznobság?<#hehe><#hehe>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#9852
Zsemje! 😊 De tök mindegy! Mindenhol megtalál úgyis daemon. :-DDD Már L2-ben is próbálkozott. 😉 Ez van! 😊 Azért én bírom. 😊 Ma sem játszom LOL-t ezek szerint.....És akkor most megint lesz nyali RP ? 😊

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

daemonervosa
#9851
gondolom az angol billentyuzetrol nem hallottal

Trolling is a art.

#9850
valószínüleg náluk nem zsömle és tejfel a nevük, mert nem egy falusi paraszt (gondolom)
ronihun
#9849
xDD

...

jazzy
#9848
De mér? Az zsömle 😄
nonicks
#9847
otthon is a feleséged/anyukád/akárki megkérdi, hogy kell-e tejfel a zsömléhez, rögtön kiröhögöd, és kioktatod, hogy az nem zsömle, és nem tejfel,ugye?<#falbav><#falbav><#falbav>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#9846
viablenek viable, csak van jópár jobb azért
hextech meg tényleg nem dob rajta sokat, de pl ha ap heavy a team egy kicsit, akkor szeretek az elején valahol egy will of the ancientsöt venni, de anélkül is op mint a fasz az egész kari, pár patchen belül nerfelve lesz
amúgy azon túl, hogy akkor neked volt igazad, ez a "ne menjünk bele, mert nem ért hozzá" rész kicsit ismerõs, mintha mindenki szintén ezt mondaná nekem. álszent much?
daemonervosa
#9845
akkor hasznald gyakran, hatha mas nem rohog ki

Trolling is a art.

nonicks
#9844
"Toldalékolásbeli kettõsségek

45. Mind az igék, mind a névszók toldalékos formái között vannak olyan kettõs alakok, amelyek a köz¬nyelvben egyaránt használhatók. Írásban is helyes tehát mindkét forma.
Ilyen toldalékolásbeli kettõsségek például a következõk:
ezzel – evvel, azzal – avval;"

A MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI c. könyvet kérdõjelezed meg?<#nezze><#nezze>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

ronihun
#9843
most mondja Phreak, hogy amíg dolgoznak a spliten, meg szarakodik az EU szerver addig menni fognak ilyen scrimek ahol a top teamek játszanak, h addig is szorakoztassanak mig nem javul vlami

...

ronihun
#9842
egyébként jungle ww még mindig viable és hextech hülyeség neki, mert nem ap-t építesz csak olyat aki kurva nehezen döglik, értem h azzal nagyobbat healel, de az felesleges neki szvsz

...

ronihun
#9841
ja és hangsúlyozta h elsõnek madreds kell, de nem baj, csak erre mondtam h ne szoljon bele ha látszolag nem érti...

...

ronihun
#9840
akkor jó, mert czdano ezt a buildet szarozta le, lanewick, mindent pontosan ugyanugy vettem neki, de mondtam ne menjünk bele, mert nem ért hozzá vagyis amit mondtam h nincs igaza és ö azt állitotta h de az van,most beigazoltad h nekem volt igazam, thx

...

#9839
ha magyarázni kell, hogy miért az a jó amit írtam, akkor low elo vagy
ja és kimaradt, hogy aki madred bloodrazort vesz ww-nek az is noob
daemonervosa
#9838
zavar ha alapveto nyelvtani hibat latok

Trolling is a art.

Fpocok
#9837
Három napja nem tudok bejutni, két napja nem tudok tribunalozni.
Nem hiszem el, hogy nem tudnak csinálni valamit... szerintem direkt le is kapcsolták, hogy szopjon az ember... aztán majd örüljön, ha felosztják a szervert két felé (az mmok történetének a legrosszabb döntése)

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#9836
ügyes vagy , ülj az elsõ-padba...
"lenoob-ozol" másokat egy fórumon, ahol senki se ismer, ez eddig oké, bármilyen hülye tudja ezt, de legalább valami magyarázatot adnál ehhez, hogy most akkor miért is? vagy csak trollkodsz?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#9835
nem tudom senki álláspontját a vitában, de
ha jungleztél wwvel noob vagy
ha duoztál noob vagy
ha soloztál, és nem doran ring, mpen cipo, spirit visage, sunfire, wits end az alap builded (esetleg hextech revolver belefér valahol), akkor noob vagy
ronihun
#9834
most megy itt Sk vs TSM scrim meccs

...

nonicks
#9833
mi a probléma vele?<#fejvakaras><#fejvakaras>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#9832
avval. :-)

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

daemonervosa
#9831
ezzel

Trolling is a art.

#9830
lenni* jó lenne 1 szerk gomb..... ;-)

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#9829
Nem mindegy kinek mennyi ELO-ja van? Meg ki merre megy? Játszani kell a gam-el,és nem vitázni rajta,bár ez már nem is az ami itt megy az utóbbi idõben.....24-es szinten vagyok,és kb max 15 olyan game-t toltam amikor ppl-ek ellen voltunk és? Én játszani szeretek evvel a game-el,és még mindig gyûjtöm a tapasztalatokat,és próbálok minél jobb lenne,hogy megálljam a helyem majd 30-ason ppl-ek ellen. Nyugodtan lehet noob-nak hívni,de én így vagyok evvel a game-el.

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Czdano
#9828
Egész nap elérhetetlen volt, engem most hirtelen beengedett.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX