League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Czdano
#9927
Nem hagytam ki :> Ilyen blog írásán pedig erõsen gondolkozok, hogy hasonló cikkeket írjak magyaroknak wardozásról + olyan dolgokról amik pár ember számára nem általánosak.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9926
Mostantól inkább nem írok hõs árakat, látszik milyen csóró vagyok, csak a legolcsóbb hárommal vagyok tisztába :>>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#9925
4800

MrStokes
#9924
Nem hagyta ki, ott van legalul.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#9923
Mégsem hagytad ki csak nem jelöltem ki teljesen s nem láttam XD
#9922
Kihagytad Nidalee 😞 pedig most azzal nyomulok s bejön.(aranyos kis support szerintem) Jó lett a leírás gratula 😄 Nem reklámként, de mikor kezdtem eme oldal segített nekem a stratégiai részében http://number361.freeblog.hu/categories/League_of_Legends/
Czdano
#9921
Mikor én néztem régebben akkor 4600 volt asszem, lehet hogy elírtam azt is :<

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#9920
A vayne mókás ^^ Sztem gragas 3150-es nem?
daemonervosa
#9919
ha veszel premiumot van

Trolling is a art.

Czdano
#9918
Igen a 6300ban meg a 4800ban nem voltam biztos de ez legyen a legkisebb probléma :> Kár hogy nincs szerk. gomb..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

nonicks
#9917
6300 ip nem?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Czdano
#9916
A dreamhackes pickek alapján úgy döntöttem csinálok egy kis elemzést, hogy segítsek pár, még nem lvl 30-as ember döntésében karaktervásárláshoz. Lvl 30-asoknak nem fog újat tartalmazni, így ki úgy érzi jó játékosnak képzelem magam vagy csak okoskodni akarok az most hagyja abba eme iromány olvasását 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mikor én elkezdtem ezt a játékot egy-két meccs után ráébredtem hogy az a csapat gyõzedelmeskedik, amelyik több damage-t tud leosztani anélkül, hogy õk megdöglenének. Ehhez mi kell :
-crowd controll effektek az ellenség kiiktatására (akármilyen stílusú kari képes erre)
-sok dmg (carry)
-egy ember aki mindezt elnyeli az ellenség részérõl (tank)
-egy ember aki megvédi a carryjeinket (support)

Kezdem a leggyakrabban pickelt hõsökkel:

NUNU - 18 PICK - 67% WINRATE - 450 IP
Tanky jungle hõs, erõs counterjungle, slow, AoE slow, és egy erõs attack speed + sebesség buff. HA tudsz junglezni kötelezõ.

JANNA - 18 PICK - 50% WINRATE - 1350 IP
A leggyakrabban használt, de nem a legeredményesebb support. Rövid cooldownos AoE cc, ingyen boots a W passzívjából, slow, és egy erõs shield + heal, ami szintén rendelkezik cc-vel. 4 Spellbõl 3 cc, mi kell még több? Kötelezõ darab.

ASHE - 17 PICK - 76% WINRATE - 450 IP
Szinte mindegyik meccsen láttuk, a legeredményesebb carry az egész dreamhack során. 4 sec cooldownos slow, slow autoattackból, ingyen ward 40 másodpercenként, és egy erõs stun 60 secenként. Olyan carry ami mozgásképtelenné tesz egy embert + lassítja a a körülötte lévõket. Egyértelmû a fontossága.

MALZAHAR - 16 PICK - 56% WINRATE - 6400 IP
Erõs solo mage, területsilence, és egy stun az ultiból ami félig megöl. Erõsségéhez képest kicsi a winrateje, de megér egy próbát.

SONA - 15 PICK - 60% WINRATE - 3150 IP
Magasabb winratel rendelkezõ support, támadásra/védekezésre/gyorsabb mozgásra alkalmas aurával, slowal, heallel, és egy területstunnal. Több teamfightot döntött el az ultija.

CORKI 15 PICK - 53% WINRATE - 6400 IP
Az egyik legerõsebb carry, 10%-os true damage, és egy 35%-os blind effekt. Nem éri meg annyira szerintem mint ashe, de a hatékonysága látszik a winrate alapján...

ALISTAR - 13 PICK - 62% WINRATE - 1350 IP
Tank, de dreamhacken full AP alistart is láttunk. Erõs cc, területheal, és egy cleanse spell az R betûre rakva. Mostanában egyre többet látni, azt híresztelik róla hogy OP ^^

JARVAN - 13 PICK - 69% WINRATE - 4800 IP
Nagyon erõs tanky dps, teambuffal, erõss ccvel (knocked airborne a zászló-behúzás kombóval), és egy bezáró ultival (ami amúgy counterelhetõ flashel, de ez már részletkérdés 😄) Erõsségét jazzyékkel is megtapasztaltuk, mikor az ellenfél vett neki egy trinityt és szarba pakolt minket)

WARWICK - 11 PICK - 55% WINRATE - 3150 IP
Tanky, dps, jungle, % alapú képességgel, gyors attack speeddel, és egy stunos ultival ami félig megesz. Kötelezõ.

AMUMU - 10 PICK - 30% WINRATE - 1350 IP
Kedvenc tankom, junglezni lehet vele, single és területstun, % alapú sebzés. Bansheeval bõven counterelhetõ az ultija és ez látszott is dreamhacken.

TARIC - 10 PICK - 30% WINRATE - 3150 IP
Stun, heal, armor + dmg aura. Mindez kevésnek bizonyult, 3 winnel zárta a DH-t. Ha bannolják sona-t és janna-t, akkor esetleg jó.

ANIVIA - 9 PICK - 56% WINRATE - 6400 IP
Stun, nagy dmg, egy fal ami elzárja a menekülõket (vagy éppen segíti õket :p), erõs AoE dmg és slow. Ajánlott miden, nem egyszer szivatott már meg.

VLADIMIR - 8 PICK - 38% WINRATE (TROLOLOL) - 6400 IP
6400 IP = pénzkidobás szerintem erre a hõsre. Nem tud kiiktatni senkit se az ellenfél csapatából, tud lassítani de nem ér annyit mint anivia vagy nunu lassítása. Egyedül miden okozhat problémát mikor leszívja az életed. Én nem ajánlom senkinek, egyedül az ultijából származó +15% dmg ér valamit a csapatodnak, de ez megmenteni sose fog.

ANNIE - 8 PICK - 50% WINRATE - 1350 IP
1350 IP-ért megkapod azt amit vlad nem ad meg. Terület stun és NUKE egyszerre, egy aranyos maci, egy ingyen thornmail az E spelledbõl. Kifejezetten ajánlott

MISS FORTUNE - 8 PICK - 25% WINRATE - 6400 IP
Ismét tökéletes lehúzás, 6400 IP-ért megkapod azt amit ashe tud csak stun nélkül. Feleslegesnek tartom és drágának.

VAYNE - 8 PICK - 50% WINRATE - 6400 IP
Nagyon nagy dmg, szituációtól függõen stun (csak ha falnak kúr), true damage 3 lövésenként, láthatatlanság. Kell mellé tank vagy support és szétszedi az ellenséget. (Igaz? "Csak azért nem lett penta mert az 5. afk volt :>😉

BRAND - 8 PICK - 38% WINRATE - 6400 IP
Kevés winrateje ellenére szerintem megéri a pénzét. Ez az annie csak fiúban és ugyanolyan (talán még nagyobb) nukeal. Stun, nagy ütés, ez jellemzõ rá. A Combok miatt egy minimális idõbe telik mire kitanulja az ember, de akkor vadállat lesz.

SORAKA - 7 PICK - 29% WINRATE - 450 IP
A játékban egyedüli heal képesség, és egy 3 seces silence. Nem egyszer használtam és merem mondani hogy nagyon hasznos tud lenni lanen. Egy próbát minimum megér, bár ellenfelet nem fogsz vele hatástalanítani ^^

KARTHUS - 6 PICK - 33% WINRATE - 6400 IP
Erõs mides hõs, területslow, és egy global sebzés van a tarsolyában. Elég idegesítõ tud lenni, de stun nélkül kicsit haszontalannak tartom. Anivia is nagyot üt, mégis tud stunnolni, akkor minek venném meg ezt?

SWAIN - 5 PICK - 40% WINRATE - 6400 IP
Ugyanaz mint karthus. Nagy dmg, de csak snareje és slowja van ami valljuk be kevés. Még mindig anivia, annie a nyerõ...

CAITLYN - 4 PICK - 0, AZAZ 0 % WINRATE - 6400 IP
Egy ashe stun és slow nélkül. Pénzkidobásnak tartom, csak akkor pickeld ha van kismillió stunotok a csapatban...

GRAGAS - 4 PICK - 75% WIN - 4800 IP
Erõs solo hõs, sokáig kint tud maradni lanen a passzívja miatt. Tud lassítani, az ultija pedig szétrobbantja az ellenfelet, nemkis fejfájást okozva ezzel, több meccset hoztak le vele solo lanen.

NIDALE - 4 PICK - 75% WIN - 3150 IP
Szintén mides-solo hõs. Ingyen ward, egy nagyot ütõ dárda, heal, és egy cica form jellemzi amivel szétkapja a legtöbb mides squishyt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, bár nem rendelkezik stunnal.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

MrStokes
#9915
Egesz heten probaltam minden este belepni, de persze mindig busy volt.
Aztan tegnap es ma kora delutan 15-20 perces varakozassal sikerult belepnem.

Tegnap pl. nem volt semmi gond, egesz delutan tudtam vele szepen jatszani.
Ma lement egy mecs, es mikor toltotte volna vissza az eredmenyeket, meg a lobby-t, akkor mar nem valaszolt a szerver.

Kileptem, most meg mar megint busy... >_<"

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

BEAST
#9914
Nem csak nálad van ez. Én már lassan egy hete nem játszok, mert 2-3 busy meg session closed üzenet után mindig megunom. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

MrStokes
#9913
No, mindenki jatszodik, csak nalam nem valaszol az a franya szerver? WTF?! o_O

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#9912
Hat eddig minden ok volt, de most mar vagy 10-15 perce homokorazik, nem reagal semmire...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Czdano
#9911
Wuju polish my sword -> na ezen bekultam 😄DDDDD

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#9910
Lehet már láttátok többen, van a fórumon egy olyan topic, hogy a kedvenc karakterednek mi lenne a neve ha egy pornófilmben játszana. Pár kedvencemet beírom ha valaki még nem látta szakadtam 😄😄

2 Turrets 1 Heimer
fiddle my stick
akali fisting in the shadow
Garen, waiting in the bush
Mundo does what he pleases
Bangplank (😄DDDDD)
Jarvan and IV virgins
Twisted Fetish 😄DDDDDD
Malphite : ROCK SOLID
"Wuju polish my sword?" - Yi
Tryndamere's Endless b0ner.
Cockmaw 😄DDDDDD
Ashe: "Right between the Eyes"
Annie's First Blood
Milf Fortune
jazzy
#9909
Ez a viistr0ke ez sg-s, vagy mi ez? Mindig addol friendnek, sosincs online, hiába törlöm, mindig addol.
Fabio Capello
#9908
No látom, most hogy nagyjából mûködnek a szerverek, mindenki játszik, lehalt a topik 😄😄😄:d

#9907
Ebben a játékban lehet nyerni csapatszervezés nélkül? Én zsinórban elveszítettem vagy 20 meccsemet, mióta egyedül próbálkozom. Tököm kivan!
Czdano
#9906

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#9905
Ezt és ezt telepítsd fel, talán megoldja.

crackyS
#9904
indítsd újra a géped

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Super Saiyan
#9903
És az miért van, hogy kiírja h League of Legends, ugye mikor indítanám, és ennyi? Nem megy tovább, nem ír semmit.

>:C

crackyS
#9902
van részletes tutorial, elején ajánlott, hogy botok ellen menj pár menetet, viszonylag könnyû megtanulni
meccs annyiból áll, hogy turretek, inhibitorokat,nexust kell lerombolni, nem nehéz, inkább megismerni a championokat telik sok idõbe (van kb.80 db)

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Super Saiyan
#9901
Sziasztok! Most telepítem ezt a játékot, a kérdésem az lenne, mennyire bonyolult, s milyen nehéz megtanulni játszani? 😄 Olvastam h DotA szerû, dehát azzal sem játszottam, videón pedig nem lehet megállíapítani 😄 (Wowoztam, Sroztam, Cabaloztam, valahogy megoldom. 😄)

>:C

Fpocok
#9900
Aki kíváncsi RIOT további süketelésére a splittel kapcsolatban, az fáradjon ide

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#9899
na baszki, ez epic volt..
Grr1234
#9898
Azigen

#9897
Húha! Ha ennyien rácsodálkoztak biztos nem valami undormány gennykinyomó videót linkeltél be! <#ijedt>

crackyS
#9896
<#merges2> az szép

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Különc
#9895
<#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#9894
Hát pedig elhiheted. Így volt: http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#9893
Én is láttam, nagyon szép volt

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#9892
Videót, vagy kamu! 😄
ronihun
#9891
dede így volt 😄

...

jazzy
#9890
Mi? Most hülyítesz.. nem hiszem 😄
ronihun
#9889
saintvicious most játszott jungle twitchet, nyertek, sõt a végén még egy pentakillt is nyomott D:

...

tommyknockers
#9888
Csak idõszakos probléma volt. Alt+Tab-al váltottam, azután lett ilyen a kép, de új meccset kezdtem, és minden a régi.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Czdano
#9887
Teljesen normális 😄

#9883 : Valszeg valami videóbeállítási probléma. Próbálj új drivert keresni, próbáld ablakban futtatni, változtatgatni a beállításokon

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Grr1234
#9886
<#nevetes1>

crackyS
#9885
nidalee és yi azzal kezdte, hogy turreteket megkerülték és berohantak enemy basera.
normális ez?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

ronihun
#9884
apokalipszis, a föld elsötétül

...

tommyknockers
#9883
Olyankor mi van, mikor a föld tiszta fekete, csak a turrenteket látom, meg a kis lángokat az út szélén?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Fabio Capello
#9882
Shaco=vicces 😄

#9881
pusztán azért mert ha tudsz vele játszani és a teamed kicsit értelmesebb az átlagnál akkor free win btw utobbi 30 ranked gameemben mindig bannolva volt ugyhogy hajra valaszd mainnek rankeden rofl
Czdano
#9880
Ha a cait tudatosan ment a nyíl felé hogy behúzza garent, akkor õ volt a skillesebb, nem az ashe ^^ Így is szép mondjuk, de láttam már szebb ashe nyilat is 😊

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

crackyS
#9879

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#9878
Az AP nem is lenne gáz, ha rod of ages meg archangel lenne, de mikor sapit vesznek neki akkor már kiégek.

Btw rájöttem hogy TF nem lesz mainem rankeden. Olyan szinten lecountereltek az utobbi pár meccsen hogy az valami hihetetlen. Viszont akkor nem értem dreamhacken miért bannolták majdnem 20x. Valamiért csak tartanak tõle.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX