League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Unknow
#9977
Nekem mondhatja, én már megnéztem a summoner profilját anno 😄 Szóval kb annyira is érdekel a dolog.
jazzy
#9976
Jaj hagyd csak megint leszidták otthon mert rossz volt és kiéli magát.
Unknow
#9975
Jaja, egyértelmûen jobb most ,hogy kapott egy nerfet, pont a solo-ra. Majd késõbb beszélünk 😊
#9974
te valamit nagyon benéztél, ha szerinted solotop xin nem jobb, mint jungleben

#9973
Umu, a flame amúgy nem árt a látogatottságnak, ezt ne felejtsd el, sõt!
Igyekezz olyan témákat feldobni, amik megosztóak, amiken tényleg vérre menõ vitákat lehet folytatni, valamelyest moderáld ezeket a vitákat hogy ne menjen agyatlan kurvaanyázásba át a dolog, de amúgy hadd lobogjon mindenkinek a haja. Legyen kicsit gonzó a blog, legyen saját véleményed a dolgokról, amiket be is vállalsz és le is írsz - szerintem így lehet sikeres a dolog.

Unknow
#9972
Sokszor egy ilyen oldal többet árt mint segít a játékosoknak 😛 Tényleg no offense de fogom a fejem néha a hülyeségeknél amiket egyesek írnak. Aztán szerencsétlen újak megtanulják ezeket, mert ,hogy volt akinek ez mûködött. Utána meg el is hiszi, hogy ez mûködik, ne adj isten feljebb kerül és utána rá kell döbbennie ,hogy Xin Zhaot jungleba érdemes leginkább hozni, nem pedig lanera és ilyen apróságok.
ronihun
#9971
egy csomó oldal úgy kezdte, hogy valami blog.hu volt, aztán sikeres lett és váltott más domainre, idõ,meg kreativitás kérdése az egész

...

ronihun
#9970
hát igen, ez úgy van, hogy Ashe valóban nagyon jó carry, de õ nem csinál annyi dmg-et mint pl MF/Cait, errõl már sokan beszéltek, és pont ezt kompenzálja a slow/stun cc-je. viszont nem gondolom hogy attól hogy mondjuk caitlynnek nincs hard cc abilityje attól bizonyos helyzetekben nem állná úgy meg a helyét mint Ashe, ezért nem értek egyet a rossz vétellel.

...

Czdano
#9969
Ehhez nem lenne elég egy blog.hu oldal, ehhez community site kell loginnal, meg minden szirszarral. Kb olyan mint a lolhungary csak igényesebben megoldva, nem szarul lefordított hírekkel, hanem tényleges tartalommal feltöltve. Én írtam anno cikket counter-strike.hu-ra és azt díjazták és dicsérték, de egy teljes oldalt vinni az már kicsit nagyobb meló lenne, és most is csak azért érek rá mert szünet van és szaridõ.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9968
Azért aki egy hõssel 300-500 meccset lehúz az elég hûséges/kitartó. Szerintem ennél kevesebb is elég egy hõs megismeréséhez, bár lehet embere válogatja.

jazzy
#9967
Kérdés, hogy ez saját vélemény-e, vagy tényleg ért hozzá. 700 meccsben nem lehet minden karakterhez érteni.

Ha kell guide, akkor felmegyek a leaguecraftra, solomidre, és olyan emberek guideját olvasom akik 300-500 meccset letoltak azzal a championnal.

Ha vélemény kell akkor szívesen elolvasom persze, de ez nem biztos, hogy egyezik az én véleményemmel.

#9966 ezt jó ötletnek találom.

Mert itt van már rögtön ez a caitlyn, mf vita vs ashe, nekem meg az a véleményem, hogy a caitlyn early gameben sokkal erõsebb, mint az ashe, az mf szintén és ha hamar vége lesz a gamenek ashe nem tud kibontakozni.
tommyknockers
#9966
Akár az is lehetne, hogy fórumon belül, lesz egy nap hõse, és mindenki írja a saját buildját, ami szerinte megfelelõ, és ebbõl összehozni valamit.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#9965
Leírja az alapokat, majd cifráz pl. ha valami ap/ad akkor leírja a másik változatot is vagy pl. ha valamivel nagyon lehet junglezni és gangelni akkor ilyen buildet ír. Sokat játszik a buildjeivel és screenshotokat/videókat készít belõlük, ezt mellékeli a leíráshoz. Így ugye sokkal igényesebb és érthetõbb/használhatóbb a leírás.
Érdekességeket is leírhat (DotA-ban ugye ilyen, hogy ursa korán be tudja zúzni roshant, animáció megszakítás stb.).

Ezek után lévén igényes és jó az oldala, kiépíti a magyar LoL közösséget és egy kemény magot. Fel is veheti a kapcsolatot Riot-tal, nem hiszem, hogy elutasítanák, hogy egy x tagú közösség versenyét szponzorálják pár RP-vel díjazásként és így akár versenyeket is szervezhet (házon kívül is). Persze ahol x<>10 (2 csapat) hanem egy nagyobb szám.


De ahogy olvasom #9964 mégsem lesz semmi ilyen. 😞

Czdano
#9964
Caitlyn, mf tényleg nem éri meg egy ashe-hoz képest. Amúgy elvetettem az ötletet. Nem hiányzik nekem más fikázása, meg noobozása, játsszon csak mindenki úgy ahogy akar, és nézzen guideokat onnan ahonnan akar...Én is magamtól tanultam meg játszani.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9963
az a helyzet, hogy ha olyan dolgot írsz, amin az ember elgondolkozik hogy ez szerinte nem így van, nem leszel túl hiteles.
olyanokra gondolok, h caitlyn,mf nem éri meg, vagy soraka egyedüli heal ability a játékban.

egyébként mi a célod FAQ? mert azt sem teljesen értem, hogy miután leírod az alapokat,championokrol véleményed, pár guideot esetleg utána mi lesz?

...

Czdano
#9962
Online a szerver! <#idiota>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

ronihun
#9961
csak visszaolvastam pár hsz-t, a bloghoz pedig annyit, hogy van egy player Tom/SYDTKO, unR-be játszik jelenleg, és õ egy olyan srác aki sokat theorycraftol és nagyon ismeri a játékot, néha nézd a streamjét, érdekes buildekkel játszik és sokszor beszél arról hogy jelenleg ki alkalmas mire és mikor, szokott jó dolgokat mondani nagyon, és persze jó játékos is, mostanában ha streamel mindig nézem, ezt csak azért hogy onnan is lehet érdekességeket kiszûrni vagy tanulni 😉

...

ronihun
#9960
<56 új üzenet>

tl;dr

...

jazzy
#9959
Ezt úgy hívják pozitív kritika. Ha nem bírod a kritikát kár blogot indítani. Fõleg a pozitívat. A negatív az nem ilyen hangvételû.
#9958
Nem akartam megbántani az érzékeny lelkedet.

Különben tényleg érdeklõdj a tapasztalt játékosoknál, hogy ki szállna be, nem csak azért mert kapásból le tudjátok csekkolni egymás cikkeit, de nem kell mindent egyedül csinálnod. Pláne ha elfoglalt is vagy a hétköznapokon.

És képzeld el, ha már sokan olvasnak téged és ezt hallod/olvasod majd, hogy 'olvastad tegnap a leírást a xumux-on?'. Szerintem nevezd át valami egyszerûre 😊

#9957
Ezek voltak amiket nem tudtam (most se biztos, hogy tudom az összeset)amikor elkezdtem s nagyon nehéz volt kikeresni õket vagy csak idegen nyelvû leírás volt
Azok a parancsok mint a /t, /j, /dance stb
Hogy kell videóval rögzíteni a játékot.
A legális skinek berakása (erre még most se jöttem rá)
Az autófókusz meg hasonlók
Hirtelen ezek ugranak be amikre rákerestem s kezdõként jó lett volna ha egy helyen megtalálom.
pluhi
#9956
Czdano
#9955
A league of legendset nem írtam el sehol..a dota-t javítottam..amúgy pont az ilyen hozzászólások veszik el az ember maradék motivációját :<<.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9954
Csak megnyomtam a linket az elsõ sor alapján az észrevételek:

'League of Legends'
'Defense of the Ancients'


Különben nyugodtan rágd át magad egyszer vagy kétszer a kezed közül kikerülõ cikkeken. Én ezt a leírást sem olvastam olyan szívesen, aztán ha még a championokról írnál...

(Vagy, hogy egyszerûbb legyen szervezz be még valakiket szerkesztõnek).

Czdano
#9953
Hõsökrõl biztos hogy késõbb fogok írni...az nem kis meló >.< Amíg nem írom le addig próbáld meg mobafire.com-ról kideríteni

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#9952
Én örülnék egy leírásnak, vagy egy listának, amely a hõsöket kategorizálja be, tehát AP, AD, Carry, Tank, stb. mert én még most sem értem nagyon ezeket, és nem tudom, hogy melyik hõs, melyik kategóriába tartozik.
Talán még a 3v3-as mapot is belevehetnéd a leírásba.
GYIK-ba egy rendszerkövetelmény mehet szerintem.
Több most nem jut eszembe.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Czdano
#9951
Kérnék ötleteket, hogy gyakran ismételt kérdésekbe miket rakjak bele. Eddig leírtam a játék mechanikáját.
Gondoltam még szakszavakra, a HUD leírására, de tõletek is kérnék segítséget.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#9950
Akkor bannold õket a francba, problem solved. Mellesleg én magyarnak örülnék, nem hinném, hogy sok külföldi olvasná, mert õk eloszlanak a mobafire-n, meg a többi build-es oldalon.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Czdano
#9949
Mikor elõször írtam ehhez hasonló "cikkeket" más játékhoz és azt lefikázták, elõször nem törõdtem vele, de mikor már sok ember oltott akkor már idegesítõ hogy kidobtam 1-2 órát az ablakon azért hogy a vérpistik tiltsák a munkámat :<

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Maak
#9948
/ignore idiots <#bohoc>

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Czdano
#9947
Igen én is ettõl félek, a sok nagyokos egybõl rákapna egy újabb flameforrásra és csak szivacs lenne nekem..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

szucsy89
#9946
wááá egy nap van mikor ráérnék gamelni meg kedvem is lenne, és egész nap nincs szerver.. fcuk
Fpocok
#9945
Azt hittem már minden baromságát láttam riotnak, de ez új nekem: undefined

Parasite Eve 2, best game EVER!

#9944
no offense, de:
(Active): Amumu entangles surrounding enemy units in bandages, dealing magic damage upfront and rendering them unable to attack or move for 2 seconds.
Radius of AoE: 600

sehol nem látok stunt, mivel nem is stunnol ^^

Gragas pedig sose volt 4800 Trundle volt az elsõ aki 4800-ba került
#9943
Minden elismerésem, hogy ilyen ambicióid vannak, de ha magyarul írod, akkor a sok magyar rákap, és más nem lesz mint flame, hogy ne így ne úgy csináld stb.

Viszont ha angol lenne (bár van rengeteg angol leírás), nagyon szívesen olvasnám. 😊

Czdano
#9942
Akkor miért azt írja ki mumu ultinál hogy stunned? Meg miért szakítja meg a nunu ulti channelt? :o

Gragas ára akkor ezekszerint lement, nidale csapdát pedig jó helyre kell rakni és akkor ward :>> Az a durva hogy nidale még így is pokollá teszi a legtöbb mides hõs életét, egyedül talán fiddlestickel tudtam megenni szerencsétlent...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9941
Amumu ultija nem stun hanem snare különbség: az elöbbi megszakítja akasztolást utobbi nem....és nem mindegy , hogy kataraina ugyanúgy pörög melletted vagy se na ugye 😄

Gragas 3150-es
Nidalee csapda nem mûködik wardként, csak ha belemegy valaki.
meg még pár dolog amiben nem értünk egyett, de ezek pontatlanságok
#9940
Sona se stunnol az ultijával, hanem mindenkit akit elér táncra perdít (az egyetlen cc ami alatt trynda nem tud elultizni vagy csak volt nem tudom már pontosan)
Grr1234
#9939
Engem igen <#wave>

Czdano
#9938
Be se enged <#wave>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#9937
Másnál sincs matchmaking?

Czdano
#9936
Attól félek hogyha csinálok egy magyar LoL blogot akkor annak kisebb lenne a nézettsége mint egy nemzetközinek. Itt sg-n vagyunk max 20an, abból a fele 30-as és nem hiszem hogy szabadidejükben az én blogomat olvasgatnák :> Esetleg megpróbálom 2 nyelvûre csinálni..nem, nemtudom még tényleg. Meglátjuk a többiek mit reagálnak :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9935
Magyarra szavazok
Tatyla
#9934
angol nyelvû van kismillió,magyar meg nem sok igazán nem tudom hogy van e,akkor szerinted melyik a preferáltabb,külföldi játékospajtások is szarnak ránk sõt?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

pluhi
#9933
Szerintem az angolul tudók megtalálják az infókat a neten könnyedén. Nemtom van-e magyar nyelvû guide-okat tartalmazó blog vagy oldal, de nagyobb létjogosultsága lenne magyar nyelven, az biztos.
Grr1234
#9932
Nekem mindegy.

Czdano
#9931
Én úgy tudtam leszedi a cleanse..de mindegy, köszi :>
-Karthus tényleg nagyobb területre sebez de az nem lassít és abból nem kap bónusz effektet mint anivia a freezebõl, szerintem anivia jobb, de a fallal kapcsolatban igazad van, tényleg vesz le defet, ezt elfelejtettem beleírni. Ban listához már nem volt erõm, azt majd legközelebb

Kérdés azoknak akiket érdekelne egy ilyen blog : Megfelel-e ha angolul írnám (és akkor külföldi testvéreinknek is próbálgatnék segíteni ilyen kis leírásokkal) vagy ragaszkodtok a magyar nyelvû irományokhoz?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#9930
Nekem is jól jönne egy olyan segítség ami a spellekbe segít választani. Gondolom abba is lehet valamilyen combot kihozni. gondolom mindenki bepakol magának exhaust az nem igazán stratégia.
pluhi
#9929
Hasznos, pár észrevétel:
-Malzahar és WW suppress, nem stun. Apró, de lényeges különbség, mivel a cleanse nem szedi le az elõbbit, csak a QSS.
-Caitlyn nem irnám le, van slow-ja(+csapda) és jobb a túlélõképessége a "beépitett flashnek" köszönhetõen. Ja, és a szafari skin baromi jó😄.
-Karthus AOE nagyobb hatókörû, mint amit Anivia tol és nem mellesleg megy veled, az a fal pedig messze nem csak lassit (80%!!!), hanem armor és MR reduction, ami minuszba is viheti ezeket a statokat (bár ennek esélye elég kicsi, mivel elõszõr vonódik le, nem a penetration után). Az ultija tuti nem "ragad be", mivel halál után elnyomható.
- ezek közül sok a counterpick, Vladira Swain, stb.
- a BAN listát is belevenném, ott ülnek még OP karik (Rumble pl.)
tommyknockers
#9928
Az remek lenne, mert bár US szerveren 15ös vagyok, sok mindent nem értek. Buildekben sem vagyok igazán otthon, hogy most jó ez a build amit nézek, vagy nem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."