League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Czdano
#10027
Morde build, elég faszányos, 6ból egy meccset vesztettem vele.

Tömören :
Early CORE -> hextech revolver, sheen
Mid CORE -> hextech revolver, magic pen cipellõ, akármilyen tanky AP item
Late CORE -> hextech revolver, magic pen cipõ, lich bane, AP sisak = halál.

Runákról -> full magic pen, kivéve a healthregent.
Mastery -> 9-0-21 (nekem tökéletesen ment 9-21-0-val is, ízlések és pofonok)


Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#10026
Akit érdekel egy ilyen , az írjon rám egy ajánlattal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

szucsy89
#10025
gz!
ronihun
#10024
na kipróbáltam Morde-t meg pantheont, morde akármilyen imba is, nekem nem megy, nem is tetszik annyira, pantheon viszont azt hittem gyenge lesz, de nem az, level 1en majdnem lehoztam egy 1v2öt, többi ingyenes annyira nem is érdekel most

...

Czdano
#10023
Neked is lenne mibõl válogatni, mert az ilyen programok (iStealer pl.) egy php oldalra, vagy txtbe gyûjtik a jelszavakat és accountokat...de ne hackerkedésrõl beszéljünk itt :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#10022
Harmincas lettem 😊

#10021
Ha én csinálnám, akkor örülnék, akárki kattintana is. De neked biztosan lenne lehetõséged válogatni is 😉

Czdano
#10020
Most volt, de még így is ütõs tud lenni 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

angyal2232
#10019
most volt vayne nerf vagy most lesz?😄

ronihun
#10018
amíg nem kattintasz a linkre elvileg nem tudja ellopni, szal nem kell emiatt parázni

...

Czdano
#10017
Ez ismét egy elmés következtetés volt amelynek nem látom értelmét o_0 Szerinted kinek kell az accountja? A 2500 ELO-snak akinek van 12 oldal rúnája? Vagy az 1400 ELO-snak akinek van 3 oldal rúnája, és az is szar. Te melyiket választanád ha hacker lennél?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10016
Nekem még nem jött elõ, de amúgy a popupokat akkor lezárni se szabad?

#10015
Ilyen senkinek tartod magad? ...

Czdano
#10014
Nem hiszem hogy pont a mi accountunkra lenne szükségük de azért köszönjük 😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#10013
Ha jönnek fel ilyen idióta popupok ne nagyon kattoljatok rá. Bár lehet csak USA-ban van, de GG, Doublelift és jiji accját ellopták.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#10012
Galio tank runákkal brutális tud lenni, de csak ultijának van ccje sajnos (annak viszont olyan hogy egy ranked meccset amiatt buktuk be mert volt egy thornmailes galio ami félhpra vitt mindenkit).

Blitzcrank inkább funolni jó, alistarral vagy akármilyen pusholos szarral menj lanelni és rájössz hogy miért :>
Segítek :

😄DDDD

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fabio Capello
#10011
Ne kúrj meg bazmeg megint tele lesz MORDE ES UNO-val...:/

Galio/Blitz viszont bepróbálós lesz.

Czdano
#10010
Eheti champion rot:
Alistar
Blitzcrank
Caitlyn
Galio
Heimerdinger
Kogmaw
Mordekaiser
Pantheon
Ryze
Zilean

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10009
Nézd, én lvl 20-ig 3v3aztam csak, és én ezzel a 2 karakterrel értem el sikereket solo lanen. Igen, ezért nem fogok blogot írni, mert a "ha az nekem nemtetszik, vagy nem láttam highelon, akkor az biztos fos és nem mûködik!!!44" címû flamek sorozata jönne elõ.

Btw szerinted 3v3 top solora akkor mik valók? Tényleg kíváncsi vagyok, rég 3v3aztam és lehet megkéne próbálnom újra.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#10008
Most kezdem a napi elsõ rankedemet!

psychochou: Need Range AD and jungle
Osschaert: no jungle
psychochou: -_-
** Summoner 3 has chosen Karthus. **
** Summoner 4 has chosen Fiddlesticks. **
Osschaert: jungle is lost time in level low
psychochou: omfg
psychochou: GO TAKE JUNGLE
** fiendBrky has chosen Ashe. **
** Osschaert has chosen Mordekaiser. **
psychochou: FU
psychochou: NOOB
#10007
Én is kíváncsi lennék, hogy mennyit keresnek a streamerek. Egyébként nem irigylem tõlük, mert tulajdonképpen bárki csinálhat stream-et nem nagy ördöngõsség. Csak ugye az már nem mindegy, hogy hányan nézik. Szerintem amúgy is az ilyesmivel való pénzkeresés nem túl hosszútávú, pár évig valszeg csinálják aztán kész.

Fpocok
#10006

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#10005
durva, ocelote elõbb ragelt egyet egy meccsen, szarul játszott aztán elkezdett magyarázni az ellenfélbe levõ GP-nek, és jó nagy paraszt volt, többek között azzal oltotta hogy míg õ havi 3k-t keres egy játékkal, addig a másiknak dolgoznia kell h lakása legyen valaha...<#levele>
jó nagy szarházi ez az oce, azt meg nem tudom h igaz e hogy ilyen sokat keresnek ezzel, de az meg kicsit tényleg durva, hogy attól h kockul otthon gazdag lesz, mondjuk ocelote már máskor is csinált hasonlót mikor valaki anyjának rákot kívánt, amiatt mert beoltották h szar.

...

RedDevilsza
#10004
"legjobb top lane hõsnek fiddlesticks meg ashe tûnt."

no offense, de jól tetted hogy mégse kezdesz el blogot írni...

ronihun
#10003
meglepõ h egy magyar nyitotta...

/facepalm

...

Fpocok
#10002
Egyszer igen, egyszer nem. Viszont forumban felül egy nagy piros felirat van, hgoy chat disabled temporarily

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#10001
az megy egyáltalán?
van aki azt állítja hogy a summoner showcase emailre küldte a keyloggert és ugy tudta feltörni egyik riotos accját, bár ez csak pletyka.

Ami történt:
-US LoL-on ablakok ugráltak fel amikbe elmondta a hacker(NoS) hogy mit csinál
-League of Nos nevû sumonner elo-ja 9999
-bigfatlp neve bigfatNos lett
-doublelift neve doubleNoS
-Keylogger linkje is felugrott
-aztán írta h x embernek feltörte már az accountját
-egyenlõre Riot elvileg dolgozik a dolgon, US forum elszállt egy idõre nem tudom megy-e már

...

Czdano
#10000
Igazából szituáció függõ. Mindig az dönt hogy ki megy az ellenfél csapatától föntre. Sokat 3v3aztam és a legjobb top lane hõsnek fiddlesticks meg ashe tûnt.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#9999
Mi történik? Mi ez a got hacked? Wtf? Valaki linket pls :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#9998
haha... most olvasom US forumot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#9997
"NOS tried to hack EU servers too, but it said server busy"
<#nyes>
lol'd

...

ronihun
#9996
"US got hacked."
gg wp

...

tommyknockers
#9995
Úgy néz ki, most egy ideig Online a szerver, megy is a grafikon rendesen, az Online javára 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

tommyknockers
#9994
Ezt nem is tudtam, hogy a ranged carry solozik, azt hittem, hogy lenn kell, hogy legyen, mivel papír. Akkor legközelebb megpróbálok solozni. Bár tartok tõle, mivel nem tartom magam jó játékosnak, hogy sikerüljön valamit alkotni, de azért majd igyekszem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

SzirmosSzisza
#9993
Picit ugrál 😄
http://fsoft.no-ip.org/lol/eu/

Összehasonlításképp kapcsoljatok át NA-ra

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#9992
Mindig a ranged carry solozik, legközelebb harcold ki magadnak az 1v1-et! Szerinted mi köze lett volna udyrnak ashehoz? 😉 Semmi, szétszedted volna, talán még el is feedel, és akkor 2v3ba lehozzátok (nem egyszer sikerült már 3v3ban lehozni ilyen szitukat 😉 )

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#9991
Egyszerûen....nem hiszem el... 3v3... Én: Ashe, csapattársak: Mordekaiser, Xin. Ellenségek: Warwick, Udyr. Tryndamere. Az elején Xin kicsit feedelte Udy-rt, mi lenti lanen nagyjából gyaktunk, s miután gankeltünk is, Udyr is megpusztult. Aztán jött a fekete leves. Xin bejelenti, hogy el kell hagyni a játékot..és kilépett. Természetes volt a vesztés... Eszem megáll komolyan. Mindegy, legalább Mordekaiserrel friendek lettünk. Utána toltunk megint egy 3v3-at, és azt megnyertük.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Különc
#9990
Játék közben disconnect, session closed, server busy. Társak örültek nekem

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#9989
én tudok játszani, de egyébként mikor folyamatosan busy, akkor otthagyom és átvált egy kis idõ múlva, nem azért mert most már korlátozva léptet be a queueba embereket? azt mondták hogy igy lesz és akkor vált át onlinera ha van hely loginolnod, h ne lassitsa a szervert a sokszázezer loginba lévõ emberke

...

Fpocok
#9988
Hát nekem hétvégén is egész végig busy volt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MrStokes
#9987
Akkor hetkoznap szinte eselytelen, rendre 7 korul vagy utan erek haza.
Oh well, marad a hetvege...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

szucsy89
#9986
baszki! végre beengedett, játszani is tudok, erre akkora laggom van, hogy mire ezrealnak elnyomja a shotot, halott vagyok... kurva anyád riot!
Különc
#9985
Egy bizonyos idõ után szinte biztos a session closed, lehet pont azért, hogy ne afkolj, bár a lobbyban való tartózkodás nem tudom mennyire terhelõ a szerver számára vagy mennyire veszel helyet másoktól

#9980 splitig kb ez lesz, megvárod míg online lesz, 30 perces sor és csak úgy tudsz játszani, hogy split után jobb lesz-e az a jövõ kérdése

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

MrStokes
#9984
Ma azt az okossagot probaltam meg, hogy reggel bementem egy custom game-re, a sok AFK-val jelolt kozul, de estere a Session closed uzenet fogadott.

Nem igazan tudom, hogy most azert, mert tenylegesen bizonyos merteku uresjarat utan kirak a rendszer, vagy pedig csak a szokasos dc, esetleg net szakadas-foldindulas.

Mindenesetre erdekes, mert egyebkent meg ugy tunt, hogy akar orakon keresztul enged ugy bent lenni a lobby-ban, hogy az ember nem csinal semmit. Ez a szombati nap tapasztalata.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

tommyknockers
#9983
Nálam egy ideig ilyen nem volt, csak 3-4 meccs után.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Grr1234
#9982
Igen, de ha chatrõl ledob, hiába kapcsolódsz vissza, ha elindítasz egy meccset, vagy benézel storeba, lefog dobni session closeddel.

tommyknockers
#9981
Én szombaton bekapcsolva hagytam a gépem, mivel aludtam 4-5 órát, és mire visszaértem csak a chatrõl dobott ki. Tehát szerintem érdemes bekapcsolva hagyni a gépet, ha beenged a LoL 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

MrStokes
#9980
Hetkoznap emberi halandonak eselytelen bejutnia? Kezd a vicc kategoria lenni ez az egesz. Vagy aki napkozben ne adj isten dolgozik, az ne is egyek?

Netan van valami trukk, amivel megoldhato hogy reggel bejelentkezve, este hazaerve meg mindig bent talalja magat az ember?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

jazzy
#9979
At dreamhack in a conversation with someone we ended up coming to the conclusion that Tryndamo would be fantastic.

Basically it would be Tryndamere using Teemo as a sword.
jazzy
#9978
Kurvajó topicokat nyitogatnak miközben unatkoznak a fórumon, a tegnapi pornós neves után ma mixelj össze 2 championt nap van 😄

pl:
Tristeemo
Vladisticks

néhányan a skilleket is mixelik
"Alikali

Jump, stun, done"

Leelee

Lee Sin + Nidalee =o

De a shacosak a legjobbak:
LeShaco. 😄D😄
Cho' Gath + Shaco = Choco.

Mmm~ Delicious

😄D