League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11127
De az oldalukra se tudok belepni pedig mar 10 szer regisztraltam,nem tudom mi lehet a baj
Czdano
#11126
Akkor a probléma nálad van mert nekem onlinet jelez..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11125
EU Nordric&East
Czdano
#11124
Nekem online. EU easten vagy?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11123
eyt irja ki: A szerver jelenleg elfoglalt kerjuk probaljon kesobb belepni nektek is?
#11122
Titeket be enged a jatekba?
mert engem nem:S
ronihun
#11121
fasza, ezt nem tudtam <#eljen>

...

Czdano
#11120
De, és az lassít.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#11119
De az, és igen ha enemy megy át rajta, akkor belassul.

ronihun
#11118
Nem, nem nunu v amumu a leggyorsabb.

W? az nem a twilight shroud?<#zavart2>

...

Czdano
#11117
Nem nunu a leggyorsabb? Vagy amumu?

Amúgy piros buff + a W is lassít akalinál..szóval aki tud vele játszani az gankelni is tud...de tény hogy klasszisokkal jobb egy nunu/udyr/olaf/amumu junglebe.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#11116
Na mindegy, szerintem abban egyetérthetünk hogy vannak nála klasszisokkal jobb jungelesek is és nem pont a random nyomorék normalban ill 1800 alatt fogja megváltani a világot vele jungleben.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

pluhi
#11115
Megkapja azt is runából.
ronihun
#11114
Olaffal kb 3.30-ig el lehet érni a level 4et és kb Udyrral is, azért Olafot hozom fel példaként mert tudtommal õ a leggyorsabb jungler. Na most itt 4 perc körül lvl 4 lett, de utána mint mondtam nem igazán tud gankelni, ezért még meg kell farmolni, tényleg nem lassú, de ha azt nézzük lvl 4 után a jelenlegi top tier junglerek már simán gankelhetnek.
WW meg E-je miatt pirossal akár 4esen is gankelhet, szóval csak azt mondom, ha már van választási lehetõség, márpedig van, akkor nem pickelnék Akalit junglernek, fõleg h egyik legerõsebb solo hero, és persze mint szintén mondtam, ha betámadják erdõjébe akkor rábaszott, egyébként ahogy látnám hogy az enemy jungler akali,(és nem vagyok szerintem ezzel egyedül így) bemennénk ellopni a pirosukat, a wraitheket, sõt mivel nem kéknél kezd valoszinüleg meg is lenne a Fb.

...

#11113

#11112
lvl4-en nem fog gankelni egyszerûen az tény, de ha ww-nek megy akkor neki is, másrészt meg, szerintem elég gyors is ha nincs counterelve
tény hogy hasznosabb solora rakni, de szerintem azért bõven használható jungelre is

http://www.youtube.com/watch?v=8fW2UJovqwc&feature=related

erre meg azért nem mondhatjátok hogy rossz idõ szvsz

ronihun
#11111
mûködni lehet hogy mûködik de mégis minek menne valaki jungle akalival? ha valamennyire tud vele játszani az illetõ akkor solo lanet leownolja és kész, szóval semmi értelme. ráadásul lvl 6 elõtt a sikeres gankre is elég kevés esély van vele, hát még milyen könnyû counterelni...

...

Czdano
#11110
Hülyeséget írtam, lifestealt nem kap, csak dorans bladebol (ami first item)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#11109
Kajak nem akarok trollkodni, tényleg lehet...passzívból kap spellvampet meg lifestealt is..láttam már jó jungle akalit -> ellenünk volt sajnos (persze csak ha jól tudom, nem akarom bebukni a hülyeségemet megint)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#11108
Hagyjuk már

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11107
Jungle akali mûködik, ráadásul nem is muszáj blueval kezdenie..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11106
miért gond a jungle akali?😄

Különc
#11105
Belép, instant lock: jungle Akali. Kérdem hogy mégis ezt hogy, megkaptam hogy L2P

Kalashnyikovval ölném le az összes nyomorékot, a saját fegyverükkel

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11104
Így jobb 😄

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

Különc
#11103
#11076

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11102

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

crackyS
#11101
<#taps>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11100
béka
Fpocok
#11099
lol

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#11098
😄DDDDDDDD

Fpocok
#11097
Fasza lett!

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#11096
hehe

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11095
De megveszed és úgy adod vissza, alaptõke tudod, utána jön a pénz.
crackyS
#11094
http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=14&id=28361&Itemid=270
itt leírják

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#11093
nincs meg =(

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#11092
Hol lehet visszaadni az eddig megvett champion-okat? Kliens-ben vagy a honlapon?

jazzy
#11091
Miért nem Taricot vagy Cho'Gathot? Nagyobb az ip különbség, moar unlimited monies
#11090
a klienst
#11089
Mert nem tudok belepni az oldalra? azt irja ki valami ,hogy rossz a jelszom pedig mar ketszer is regisztraltam, de semmi.Amugy a jatekot hol kell elinditanii?mert nem talalom sehol hol kell elinditani:S
crackyS
#11088
hmm anniet visszakérem 1350-ért, és megveszem újból 450-ért
unlimited monies

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11087
Annie 1350->450
Taric 3150->1350
Cho'Gath 3150->1350
Fec papa
#11086

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#11085

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#11084
Van rendes mûködõ lolreplay végre!

<#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11083
Not bad.....

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

szucsy89
#11082
?
crackyS
#11081
looool 😄D

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#11080
<#nevetes1>

RedDevilsza
#11079

LEET SIN<#idiota>

#11078
nagyon laggolok, megáll és nem bírok mozdulni, net vagy riot server fail?