League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#11227
hihetetlen ma milyen csapatokat kaptam 😄, utolsó game:
Shaco pick, megkérdezem megy e dzsungelezni, azt mondja nem mert nem tud, erre írja a premade társa h nagyon jó shaco higgyük el, mondjuk neki h válasszon mást mert Shaco szart nem ér, végül vesz egy smiteot és mondja h akkor junglezik.
2 percnél meghal, elkezd nyávogni h mi hibánk mert miattunk erdõzik stb, mondjuk menjen akkor lanere ha akkora pro, aztán utána nem nagyon láttuk, néha meghalt, de konkrétan 1 teamfightba se jött, és ezen nagyon jót szórakozott h farmolt végig, szándékosan segítve az enemyt, a Gragas a társa meg olyan ultikat dobott h rossz volt nézni, és a vicc hogy a másik teambe meg egy Heal+Ghost Ashe lett elfeedelve õ általuk...

...

crackyS
#11226
kapsz érte egy buksi simogatást

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11225
Megvettem a skorpiót... hát enyhén szólva is buffolásra szorul... annyira nincs dmge hogy az már fáj... az ultija FUN, de azon kívül gyengus...
BEAST
#11224
Ellenem volt most egy. Lanezésnél volt egy jó mozdulata amikor elkapott az ultijával és nem engedett vissza a toronyhoz, de 5v5-nél már sok hasznát nem vették. Nekem sem tûnik túl jónak, viszont ki tudja mit tudnak majd kihozni belõle a jobb játékosok.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

jazzy
#11223
Az ultija jó, más nem tûnt jónak.
Különc
#11222
Nézegettem a streameket és a legfinomabb szó a "terrible" volt, amivel illették

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#11221
Hát igy pár game után Skarner még se tünik olyan jonak, sõt eléggé gyenge, ha velem volt feedelt ha ellenem akkor is, gyengének tünik

...

Különc
#11220
Itt van!!!!!!!

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

tommyknockers
#11219
Igazából nem tudom... Egyszerûen csak megfogant ez a gondolat, és valóságosnak tûnt ez az ok. Akkor jól tippeltem? Kapok valamit érte? Esetleg egy Taric skint?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

crackyS
#11218
erre hogy jöttél rá?
új taric skin tényleg fasza, fõleg az eddigiekhez képest

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

tommyknockers
#11217
Szerintem azért van queue, mert mindenki most jelentkezik be, akinek már fen van a pöccse. Gondolom a szerver nem tudja egyidejûleg kezelni a sok bejelentkezést.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

jazzy
#11216
Relogoltam így nekem is..
ronihun
#11215
1 min 20 sec nekem

...

jazzy
#11214
1hr 47 min login queue? Wait, what?
jazzy
#11213
Veszem is meg, de WW attól még opshit. Szóval játsszad azt 😄
ronihun
#11212
Pantheon elég nagy buffot kapott ha megnézitek, szóval szvsz elég op lesz most

...

ronihun
#11211
Hát 1200 fölött még nincs nagy változás, inkább 1400 az ahol már egy kicsi változás van, de mindenhol vannak balfaszok.

Egyébként tényleg van ilyen, hogy irányítod a csapatot rögtön jobb az egész, de néha meg a fenének van kedve ilyen tök alap dolgokat irogatni, olyan egyértelmû lenne, pl hogy nem egy Alistart focusálunk mondjuk hanem az Ashe-t.

...

Különc
#11210
Online

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#11209


Biztos nehéz lett volna megoldani, hogy ne ugyanaz legyen.

Más: tölthetõ már a patch

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11208
talán azért mert ugyanaz a voice actor 😊
Különc
#11207


Szerintem tök ugyanaz a két hang

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11206
Hm...Tetszik az ultija. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#11205
Ingame nekem hasonlit a lineage2 Nightmare set-re. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#11204
Jah meg van ^^

#11203
Hi all!
Vki véletlen nem tudja h meddig tart a karbantartás? 😊 vagy nem írták ki sehova?
Köszi 😊)

#11202
Tegnapi solo ranked meccs...
WW-vel jungle-ezek. A 2. percben nekiáll vonyítani az Amumunk, hogy mekkora szar jax a bot lane-en, meg így meg úgy. megállás nélkül nyafog, felidegesíti a másik 3 játékost,6 percnél már kijelenti, hogy surrend at 20 , és õ afk.

Megfogom a csapatot. Azt javaslom mindenkinek, hogy ignore-oljuk az idiótát, és viszem õket. Gankelünk sikerrel, leverjük a tornyokat. Ha valaki szép killt csinál, megdícsérem. Az ellenfél noob és ott is van egy balfasz, jönnek szépen a /all üzenetek az enemytõl, hogy team noob ( tipikus felelõsséghárító faszság, ki az anyámat érdekel, hogy miért szopnak ? ) 4v5 még így is , de tartjuk magunkat, folyamatosan irányítom a csapatot pingekkel és írom hogy hol pusholunk.
Egyértelmû elõnybe kerülünk 25 nél. Megkérem Amumut hogy jöjjön ölni a bárót. Nem tudom mit válaszol, mert ignore-on van, de lejön, megöljük, és a baronra érkezõ enemy csapatot is, aki el akar minket kapni. Scriptekkel utasítom a csapatot hogy push, középsõ inhibitor lemegy a baron -os ACE után. Backelünk , összekapjuk magunkat, megnyerünk még egy teamfightot és beverjük a nexust.

Mindenki engem ünnepel, fel akar venni friendnek ( nagy szart idióták ) az egyik játékos el akarja rólam nevezni a lányát Freddynek.

Ha ilyen játékból többet tudnék csinálni, mint amennyit bebukok ( 60% ) akkor lassan ki kell hogy kerüljek ELO hellbõl... azt beszélik 1200 fölött már normálisabb emberek vannak, de addig megmásíthatatlan tény, hogy minden meccsedbe be fog kerülni egy negatív és / vagy noob seggfej, akinek a balfaszságait valahogy ki kell oltanod - alapvetõen carryzned kell, de óvodás szinten. Sem support-al, sem tankkal nem_lehet_feljönni ELO hellbõl, vagy beszarsz olyan nehéz.

Különc
#11201
Én is, ha használható, bizony elgondolkozom a full metal skinen. No meg az a Taric skin, nagyon jó...

Á,nem... de... nem... de ííííííííííí puff

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#11200
Skarner jónak tûnik, pantheonra leszek kíváncsi mennyire lesz használható a buff után.
Saccard
#11199
Gondolom most megint az összes random gameben lesz minimum 1 ilyen gusztustalanság mint a monkey king... mióta kijött nemsikerült olyat játszanom amiben nincs benne <#buck>

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Saccard
#11198
OK. Egy Picit be vagyok csípve. Igazad van😄 Akkor is gusztustalan😄

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

ronihun
#11197
RedDevilsza
#11195
??? Skarner az egy melee fighter karakter.

Saccard
#11194
Istenem... rózsaszín kristályskorpió???!!! Ember... Ilyen gusztustalan herot ki tervez?😄 Ugye yorick meg monkey king után gondolom akartak valami ranged mage karit de ez... lett volna inkább valami elementál vagy egy alakváltó, nekromancer, warlock vagy tudomén... de rózsaszín skorpió... sírok 😄 sebaj annie még mindig rulez!

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

ronihun
#11193
nagyon király ez a Skarner, olyan rusnya hogy az hihetetlen, meg nem is tetszett eddig, de most nagyon megtetszett, nem tudom mért általában az uj championok nem érdekelnek egyáltalán, de ez valamiért üt nálam <#miaz>

...

Fpocok
#11192
Karbantartás van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#11191
Nem, mindenki számára az

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fec papa
#11190
Csak nekem elérhetetlen a szerver?

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Különc
#11189
...és Galio hangján beszél

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Gubberx
#11188
ritka gányul néz ki ez a champ :S

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#11187

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#11186
Most nézem Ireliával rankedben 2 won 7 lost matchem van, 60 / 33 / 48 kda ratioval, ami átlag 6.7, 3.7, 5.3 😄 lal
Különc
#11185
Igen

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11184
Mi ez a dodge? Leave?

jazzy
#11183
#11180
Különc
#11182
Új szabályt alkottam magamnak, ha van 2 bármilyen karakter, akik együtt játszanak és mondják hogy õk mennek botra, dodge.

Egy Brand, Twitch páros volt (ez már maga megért volna egy dodgeot) de mikor a 8 perc alatt összehozott 1/6/0 0/4/0 statjukkal mondták nekem, hogy béna szar vagyok hogy nem megyek gankelni, kajak meguntam ezt a szart.
Ezreal, Soraka ellen btw

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#11181
hát igazából a high elok azt mondják hogy lowelon nem számít a team comp egyáltalán, lehet igazuk is van...

...

Különc
#11180
Ja hogy te néha jó vagy? Szólj majd mikor <#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#11179
Na ebben a gameban kifejezetten szar voltam és nyertünk.. no comment.. ezentúl szar leszek, akkor nyerünk.
jazzy
#11178
Firstpick Rumble, Second pick Orianna, kérnek junglert, 3. ként pickelem Xint junglezni, beírják okay, ad carry + support, erre pickelnek Irelia + Katarinát, miért a nyomorék legkisebb ratingû a lastpick?