League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#11277
Van account transfer a shopba ingyenes, annak mondom aki esetleg nem látta még és érdekli.

...

Gubberx
#11276
Én 2.-án írtam nekik hogy elakarok adni champot, kommentben azért le is írtam melyik 3-at, és tegnap kaptam egy levelet hogy bla bla bla bocsi hogy így elhúzódott a dolog stb, de megkaptam az IP-t is.

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

ronihun
#11275
elvileg az már gyorsan megy, én éppen arra várok hogy válaszoljanak egyáltalán

...

NagyiBMX
#11274
Ha eladok egy champot akkor mennyi idõ amig megjön az IP?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Gubberx
#11273
Mindenki magából indul ki 😛

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Grr1234
#11272
...csak néha hazudsz. 😄

Gubberx
#11271
Sose 😄 nem leavelek és még egy noob sem hagyja el a szám 1 meccs alatt sem 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Különc
#11270
Ettõl még lehet ban valamikor <#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Gubberx
#11269
Ahh csak visszavették a champokat és kaptam ip-t 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Gubberx
#11268
Ha igen az a te hibád és utálni foglak 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Különc
#11267
Ban lesz xD

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Gubberx
#11266
WTF? belogolok erre kiirja hogy a costumer support valamit basztat az accountommal és jöjjek vissza 5 perc múlva 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Grr1234
#11265
soon

NagyiBMX
#11264
Ha egy skin Unreleased akkor mikor lesz elérhetõ a boltban ?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Unknow
#11263
A skinek egyetlen elõnye, hogy normalban nem kevered össze (jó esetben) az ellenséges karakterrel a csapatodban lévõket 😛 Semmi más...
crackyS
#11262
ha van skined azt hiszik értesz a hõshöz, az meg egy kis elõny 😛
de tény hogy egy skintõl még senki nem lett jobb játékos

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11261
kis elõnyt sem jelent.
crackyS
#11260
egyes skineknél (mint pl. cottontail teemo) a kinézete megváltozik a skillnek. teemo gombákat rak le, cottontail skinnel tojásokat, máshogy mozog (ugrál közbe) meg ilyen apróságok, de egyik sem jelent nagy elõnyt

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

NagyiBMX
#11259
Csak a kinézete, nem lesz erõsebb se gyengébb.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#11258
Ha más skine van egy hõsnek, változik valamelyik képessége vagy csak máshogy néz ki?

Grr1234
#11257
Nemnem. Ha megveszed újra a hõst, akkor megint rajta lesz a skin.

Különc
#11256
Igen

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

crackyS
#11255
ha olyan hõst kérsz vissza, amin van skined akkor sztem a akin árát is vissza kapod...milyen már hogy a skin megvan de a hõs nincs<#idiota>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

ronihun
#11254
aha, legalábbis én régebben mikor kiléptem -10et kaptam. szerintem nem változott

...

#11253
Dodge-ért jár -ranking?

NagyiBMX
#11252
Köszönöm! Igen pont a legalsót szeretném megvenni, köszi a gyors választ<#worship>

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Különc
#11251
Ezek a Cailyn skinek, a legalsón kívül mindet látnod kell és lehetõséged van megvenni, nézd meg mégegyszer.

Attachment 96251 - Sheriff Caitlyn - 520 RP
Attachment 96250 - Resistance Caitlyn - 975 RP
Attachment 180317 - Safari Caitlyn - 975 RP
Attachment 243080 - Arctic Warfare Caitlyn - Unreleased

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Grr1234
#11250
Mindig meglehet venni mindegyik skint, de csak néhány akciós. Ha nincs storeban, akkor valószínûleg még nem adták ki.

NagyiBMX
#11249
Valaki eltudná mondani hogy mikor milyen skin van ? Caitlyn egyik skinjét akarnám megvenni de nincs a shopban. Mitöl függ hogy mikor milyent lehet venni ?

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Grr1234
#11248
szucsy89
#11247
EPIC FAIL 😄
Grr1234
#11246
LOL bazz ez durva volt. 😄 Már az ellenfél Nexusát ütöttük, amikor csapatból valaki poénból indított surrendert, úgy voltam vele, hogy mindenki NO-t nyom, ezért YES-re klikkeltem, erre még kettõ igent nyomott + aki indította és buktunk egy sima wint. 😄

szucsy89
#11245
nekem is ugyanezt írta 😄 szal azért van vmi sablon duma 😄
Grr1234
#11244
Jó arc volt, mert csak 3 itemet adhatnék vissza, de "mostazegyszer" a skin árát megadta. Írtam, hogy szeretném néhány item árát visszakérni, 6 napra rá elkérte egy srác az infókat, acc név, summoner név stb, meg hogy mit akarok visszaváltani, fél óra múlva megvolt minden.

jazzy
#11243
Nem gépesített, most írta nekem a választ, hogy 3 cuccot írjak le neki és visszaadja az árát és elnézést kér a késõi válaszért csak nagyon sok dolga volt.
ronihun
#11242
hogy értve volt jófej?
azért mert visszaadta a skin árát is?
azt megkérdezem, mert érdekel, hogy itt akkor most végül is te itt elmondod a riotosnak mi kéne õ meg válaszol, vagy ez gépiesített vagy hogy megy?

...

Grr1234
#11241
Lee Sint (néhányotok meg arra gyûjt 😄), Nidaleet, meg Katarinát a skinjével, ez így 4, de riotos jó arc volt.

ronihun
#11240
-1 additional runepage
-uj taric skin
-Olaf

kb ezekre költeném, de mondjuk nem is tom mért írtam le, irigy vagyok...

egyébként mit adtál vissza? 😊

...

Grr1234
#11239
Van 1000 RP-m + 14 000 IP-m, ki mire költené a helyemben? 😄

#11238
bolond : D

ronihun
#11237

...

Különc
#11236
Valamivel el kell ütni az idõt, ha nincs czdano hogy szolgáltasson flamelni valót

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#11235
igen manapság ezek,
nem egyébként csak azért irtam le, merthogy Nasus buff után jó lett nagyon, bár nekem eddig is tetszett, szóval a kutya érdeme, nem az enyém

...

szucsy89
#11234
most az ilyen e-peen növelõ történetek a menõk? 😄
ronihun
#11233
szerintem jó lett nagyon.

más: most játszottam Nasus-szal, ma vettem meg, és nagyon király, én nyertem topon, de bot meg mid elég rosszul végzett a laning phasenél, aztán kb ilyen 0-12 volt a csapat kill arány, én egyszer haltam addig, és szétfarmoltam az agyam, aztán meg Q-m leverte egy enemy fél hp-ját meg ultim miatt nem is nagyon tudtak megölni és így elkezdtünk teamfightokat nyerni, aztán ahol ott voltam minden fightot megnyertünk, chase is nagyon jól ment Nasus W-je miatt, aztán én nem sok killt kaptam, mivel tankoltam, de a csapattársaim elég sok killt szereztek ezalatt, és végül nyertünk, de eleinte már feladtam lelkiekben, de azért farmoltam tovább és aztán végül be is írták h gg nasus mikor 24 assisttal meg 225 cs-sel három ütésbõl levertem a Nexust <#whatever>
"mindenki engem ünnepel, az egyik játékos el akarja rólam nevezni a lányát" <#eplus2>

...

#11232
3 v 3-ra keresnék partnereket ! Akit érdekel vegyen fel Ranejin a nevem!
szucsy89
#11231
Ez a Pantheon a buff után is kuka 😄 szart nem ér kb.
crackyS
#11230
és hány olyan meccsed volt, ahol nyertél? nem ma, hanem úgy összességben?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Különc
#11229
Instalock Olaf,Xin Zhao, Skarner, Wukong team. Én is pickeltem, dodge...

Ma már 6x <#szomoru2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#11228
Mai nap eddig 2 db 20 perces surrenderen vagyok túl kb 4/20-as team statokkal <#nevetes1>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403