League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Különc
#11177
Megvárom mit mond erre czdano és azt fogom helyeselni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#11176
Ja és én Irelia.. Aki bemegy megöli az enemy ashet meg Oriannát..
jazzy
#11175
Mi van a teamemben? Egy Master Yi aki nem vett def itemet, egy Kassadin aki nem vett def itemet, egy Trynda aki nem vett def itemet (nála elnézhetõ) és akit az enemy rammus 100%ban tauntol, meghal azonnal, meg egy gragas ( kitalálod? aki nem vett def itemet ).
Unknow
#11174
Az sok dologtól függ. Pl, te mivel vagy, mik vannak a teamedben, és ,hogy van -e értelme venni executioner's callingot. Van egy pár módja... ^^
jazzy
#11173
Utolsó 10 meccs, 7 normalból 6 win, 3 rankedbõl 3 lost, vagy ennyire carryznek engem normalban, vagy tényleg ekkora peches vagyok, vagy elmehet a retkes kurva anyjába ez az egész szar.
jazzy
#11172
Na, jöhetnek az okosok, meg a high elok, ezt a szaros warwicket hogy lehet counterelni? 5231423142141-al fut, 4312432423 healel magán, 4234324 attack speedet ad magának meg a csapatnak, unkillable tankos szar, mert damage itemje nincs, de belémbasz 300akat, 1.8as-2-es AS-el. Lanerõl üldözhetetlen, mert manája nem fogy, élete nem fogy, gankelni nem lehet 1 félidióta warwicket, fõleg nem lvl 6 után..
ronihun
#11171
<#taps>

...

SzirmosSzisza
#11170
Skint igen, championt lehet IP-ért is. A storeban lehet venni õket, ilyen narancssárga ikon a jele.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11169
Skinneket és Championokat csak eredeti pénzért lehet megvenni öket?? Vagy ha nem akkor hol lehet venni?
jazzy
#11168
Gyere gyere gyere... menj el menj el menj el 😄😄
Különc
#11167
"ha valaki tényleg mókába burkolva elmondja hogy pl. nem kéne bebukni WW-vel egy solo lane-t twitch ellen. Nem mintha történt volna ilyen, csak egy példát mondtam.... "

Dehogynem történt, én voltam <#nevetes1><#mf2>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11166
Jazzy csapata egy nagy oltogató brigád. Van aki szereti az ilyet - én például nagyon csípem, folyamatosan szivatjuk egymást - van aki ezt a stílust nem szereti. Kinek a pap, kinek a paplan ; sokkal jobb ha ki vannak mondva dolgok, mintha elhallgatjuk és udvariasan tûrjük, hogy a másik folyamatosan ugyanazokat a hibákat kövesse el, és elkúrja a mi játékainkat is. Ha jól tudom - persze nem voltam ott - végeredményben te leoltottad Huntert valami játékban elkövetett hibájáért és kb ezen indult el az egész.

Vihar a biliben, gyerekes ostoba faszság mind Jazz-ék mind pedig a Te részedrõl. Ezer és egy alkalommal kell még majd mondani a másiknak hogy te öreg ezt nem így nem úgy, mert igy vagy úgy jobb lenne... bölcs ember örül a kritikának, az ostoba meg be-emózik rajta. A stílus nem mindegy, az biztos, de ha eleve olyan csapatban vagy ahol vicces módon folyamatosan megy a szívózás nem lesz vérig sértõdés ha valaki tényleg mókába burkolva elmondja hogy pl. nem kéne bebukni WW-vel egy solo lane-t twitch ellen. Nem mintha történt volna ilyen, csak egy példát mondtam.... 😄DDDD

Szóval kialakult a feszültség, ki vagytok egymásra hegyezve, és ha a világ legjobb ötletét írnád be ide, akkor is beléd kötnének, ami tök idióta dolog, bár az is, hogy te meg nyomod nekik a magas labdát 😉 Szerintem az egésznek 0 értelme van, csak felesleges feszkó a topicban - bár helyenként szórakoztató 😉

#11165
mekkora jo

SzirmosSzisza
#11164

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#11163
Igen...








...nem

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11162
utána meg mind ketten felnyomnak egy elektromos sokkolót a dota 2 seggébe, ez is lehet.

Különc
#11161
Akár meg is történhet

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

SzirmosSzisza
#11160
lol 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#11159

...

jazzy
#11158
Nem forgatunk ki csak menj már innen. Azt sem értem a múltkori megsértõdésed után ki hívott vissza, hogy leírd a sírásod.
Te veszekedtél Hunterrel, mi választottunk, ennyi, majd a német csapatban jól érezheted magad ahova egy dán hívott egy magyart.
#11157
nekem nincs bajom veled : D

Czdano
#11156
Már akkor szertefoszlott számomra az egész mikor kaptam a savat hogy megváltozott a stílusom :> Végig ugyanolyan voltam, csak egyszer kétszer leírtam a véleményem ami itt nem tetszett senkinek és közutálat tárgya lettem ^^ talán jogosan. (lehet néha agresszívan fogalmaztam, de sose gondoltam véresen komolyan, hogy szarba sértsek másokat)

Jók voltak azok a premadek, mert mindenki a maximumot akarta kihozni magából (ami ritka itthon), csak ugye "megváltozott a stílusom" és felhagytunk/felhagytam az egésszel, meg egy dán gyerek hívott német csapatba, így nem nagyon érdekelt mi történik, csak mehessek már másik szeróra.

Én szívesen játszanék most is, nekem nincs bajom senkivel se személyesen (talán jazzy reakciói zavarnak, de már az se különösebben mert van elég bajom itthon, nem baszom fel magam ilyeneken 😄DD), de egyrészt mumble-n kapnám a savat orrba szájba (amit megértenék), másrészt pedig #1 nem kívánatos személy vagyok a társaságban (talán te nem utálsz még)

Tény hogy volt egy idõszak mikor túlzásba vittem az egészet, okoskodtam, de sose az volt a célom hogy kiégessek másokat..

ui.: Olvasd vissza az utóbbi hozzászolásaimra a reakciókat, már tök mindegy mit írok/állítok/kérdezek, még az is oszt akihez egy büdös szót nem szóltam sose <#idiota> Ez van, ezt érdemlem :>
Ha Te akarsz játszhatunk még, de a 2-es premade nem poén egyáltalán..

Ha ennyi port kavarok ebben a rohadt topikban, akkor sajnálom hogy egyáltalán kérdezni merek <#miaz>

Peace.
(Most gondolom jön a szavaim kiforgatása a topiklakók részérõl, hogy mekkora egy fasz vagyok én, mert írni mertem ide. Nem baj, nem kell sokáig kibírnotok mert suliidõben nem vagyok itthon + márciusban fizikai felvételi nemzetvédelmire szóval a LoL-t még jobban le fogom szarni)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11155
csak nem értem kinek akar itt megfelelni néhány dolgával ..

RedDevilsza
#11154
Akkor én már csak annyit tennék hozzá hogy fészpalm.

Unknow
#11153
jazzy
#11152
SzirmosSzisza
#11151

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#11150
szerintem õ már inkább HoNozik most hogy ingyenes lett, meg nem játszana ilyen játékossal mint én<#wilting>

...

#11149
Ejj ejj, azt hiszem hogy az álmom amiben 5v5-özünk egy XumuX, Hunter, Jazz Különc Freddy felállásban örökké szertefoszlott... 😞

ronihun
#11148

...

Különc
#11147

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11146
Lol

Akkor a 3150es mao ugyanolyan leárazás volt mint most a többi :>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

szucsy89
#11145
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD
jazzy
#11144
Easten 1350 mert itt a playerek mindig vesztenek, mert mind noobok, westen 3150. Maokai meg azért mert így tiltakoznak a fák kivágásáért.
ronihun
#11143
mindkét hsz-eden jót kacagtam<#eljen><#nevetes1>

...

#11142
Azt is mondhattad volna, hogy nem, nem csak Te érzed.

#11141
Mellesleg Maokai sosem volt 3150.

Különc
#11140
Néha jó lenne ha látnál is nem csak néznél, ecsém Launcher, és további 3 honlapon van kihírezve

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11139
Csak én érzem úgy hogy változtak a champion árak vagy másnál is ezt mutatja?

Chogath ,taric 3150ról 1350re

Maokai 3150-rõl 6300-ra..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#11138
Jungle nasus fasza lesz az amúgy is OP slowal, garen buff wtf..

Nem értem mit kell variálni, most viszonylag normális balance van, nincs az az érzése az embernek egy rumble (vagy akármilyen) picknél pl, hogy nabasszameg most kikapunk...Talán shaconak vissza kéne rakni azt hogy stealthben maradjon mikozben JITB-t rak le -> ismét használható lenne.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

RedDevilsza
#11137

Fec papa
#11136
csalt

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Czdano
#11135
Lolreplay bug

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11134
Fiddle 80 seces cd mellet hogyan ultizott? (0:21)

Egy n?nek legalább két férfira van szüksege: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, ?szinte, megért?. A másik, pedig nem meleg.

crackyS
#11133
<#eljen>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#11132
1:20...Loál

Fasza lett

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#11131

Parasite Eve 2, best game EVER!

crackyS
#11130
nekem nincs nektek is? a végén

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Különc
#11129
Azt írja, hogy ne használj Internet Explorert

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11128
itt a megoldas a problemamhoz:I went to the Advanced tab in IE's Internet Options and unchecked everything under the Security heading that had to do with licenses. Worked like a charm, but if that fails just uncheck everything in that section.
kerlek forditsatok le nekem😄