League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Győri Devi
#11677
elég gáz 😄

#11675 TheRainMan

やられたらやり返す。倍返しだ!

SzirmosSzisza
#11676
Pont döntõben, lol 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11675
TSMnél melyik a rózsaszín pólós göndörnyomi?😊
jazzy
#11674
Wow, Vladimir pick, meg Nidalee a final matchben.
Muki100
#11673
Béta ez is. A LoL béta alapján annak se jósoltak semmi jót.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

tommyknockers
#11672
Hát ez csúnya volt a CLG-nek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Unknow
#11671
Ez azért elég erõs becslés. Mi kb 20an vártuk a Dota2-t mint megváltót, már azon gondolkoztuk,hogy hogyan tudjuk beszerezni minnél hamarabb a steamen együtt és stb. Aztán mit látunk? Egy kicsit jobb HoN-t jobban átlátható grafikával? Köszönöm nem kérem. A Dota2 ebben a formában szerintem még a HoN-t se fogja megütni. Eszméletlenül gyér volt ez a bemutatkozás.
Fec papa
#11670
Most mi ez a Janna Ali? 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fec papa
#11669
AP ali lesz? 😊))

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

tommyknockers
#11668
Nekem mûködik a stream.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

pluhi
#11667
Hát nekem már lerohadt a stream, pedig még nem is megy a meccs...
pluhi
#11666
Rohadt jó volt, hogy beültették Ocelotot. Ilyenkor látszik, hogy nemcsak én vagyok sivóhülye a játékhoz, hanem még a kommentátor is😄. Ezek az apróságok, hogy mit miért csináltak, ettõl lett érdekes az egész közvetités.
jazzy
#11665
Szakadozik, akad a stream mint a szar.. lehet a döntõ nézhetetlen lesz.. már most is alig.. remélem megoldják.
SzirmosSzisza
#11664
Majd kiabáljatok, ha kezdõdik a döntõ 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11663
Késett a kezdés majdnem 1 órát, minden meccs 30+ perces és meccsek között kb 20 perc vacakolás.
SzirmosSzisza
#11662
Reggel óta nem ment le a 3. helyért a meccs ?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Grr1234
#11661
Nekem akad a stream.

jazzy
#11660
Sion, de fura pick szintén 😊
jazzy
#11659
Szerintem corki továbbra is erõs, de pickeltek Zileant, Kog'mawt, alig látom õket amúgy is. Furcsállom, hogy jarvant nem nagyon látok sokat.
#11658
Egyetértek. Aki a moba játékstílussal a LoL folyamán találkozott elõször, az max kipróbálni akarja a dotát hátha megtetszik neki. Meg ha valaki inkább versenyezni akar vagy komolyabban venni az még inkább megnézi magának hátha áttud váltani. A többi boldogan marad a megszokott és kiismert játéknál és ezzel semmi baj sincs.

Pláne ha a Riot ilyen jó lépéseket tesz mint ez az új játékmód ami szerintem is nagyon okos ötlet.
pluhi
#11657
Aki nem játszott DOTA-t, nem hinném, hogy elmenne. Én legalábbis nem éreztem a késztetést a múltkori meccs láttán. Azért majd kipróbálom, ha meg lehet tenni fizetés nélkül. Azt is mondják, hogy nagyon más a gameplay, LOL-osoknak hosszú idõ kell majd, mire átszoknak.
Jön ez a dominion, állitólag jó móka, a split után nincs gond a szerókkal se.
A RIOT legnagyobb húzása amúgy szerintem az, hogy ilyen közel hozták magukhoz a közösséget. Nem sok játékfejlesztõ cégnél lehet közvetlenül érintkezni fejlesztõkkel, akár vitázni velük a fórumokon. A patchekkel is jó irányba haladnak, elég csak megnézni a Dreamhack pickjeit meg a mostaniakat. Ott gyak. boritékolni lehetett a 10-bõl 5 választást banoktól függõen, most már jóval változatosabbak a felállások, elõkerült Jax, Urgot, Ezreal, Cassi, Fiddle, Cait. Cserébe mondjuk eltûnt Corki, Nunu...
SzirmosSzisza
#11656
HQ hatezer éves mod, ez ugyanaz, csak fordítva kb 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11655
A te írási stílusod is tipikus fanboy.
A különbség az hogy én próbáltam objektív értelmes véleményt írni. Lehet neked nem sikerült felfogni mert csak azt láttad benne hogy támadom a kis áldott játékod. Amit egyébként nem is tettem hisz dicsértem inkább.
jazzy
#11654
Egyszerû. Folyamatosan támadsz és ez a tipikus fanboyság jele. Több postot úgysem pazarlok erre, ha tippem lett volna ki jön át elõször a másik topicból amint megjelenik a dota2 neve eltaláltam volna.
Czdano
#11653
Én is dotáztam/honoztam, ott earlyben kevésbe agresszívabbak az emberek. Egyszerûen nincs idõ harassmentre, mindig van lasthitelni/"dinájolni" való creep. Ráadásul a spellek ott 10+ másodperces cd-vel rendelkeznek, és ezért fõleg a sima autoattack dominál (ugye int/str/agiból kapsz dmg-t + itemekbõl).

A LoL azért nem fog elbukni, mert most lecopyzták a battlefieldbõl a CQ módot (ami itt dominion vagy mi a rák) amivel egy új játékot kapunk, és akinek ez bejön az már itt is marad. A HoN jobban foshat, az egy FULL dota copy (map/hardcore/deny rendszer). A LoL a HoN-hoz képest sokkal egyedibb (kis cd-k -> agresszio, bokrok, butított halálozási rendszer stb).

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11652
Nem igaz. Hõsök terén, igen. De, a Valve pénze és lehetõségei, plusz nem 10 éves motort használva azért többrõl szól ez. Be van ígérve külön pályák modok. De pl. a dotaTV önmagába nagy dolog szerintem. Kevés játék rendelkezik ilyesmivel. Akár más kategóriákat is bele értve. Meglátjuk.

#11650 Fanatikus vagyok mert leírtam a véleményem kicsit hosszabban? Egyébként nyilván nem izgalmas úgy nézni valamit amikor azt se tudod mi van a képen, ez a te bajod ettõl még nem általánosítható amit írsz.

A fanboyos dologról. Lehet úgy tûnik hisz évek során ez a játék típussal játszottam legtöbbet és ez kötött le legjobban. Amiket kiszedtél mondatok mindig okkal írtam. De lehet nem is fogok dota2zni hisz nem lesz rá idõm. Ettõl még véleményem lehet. Pláne hogy van tapasztalatom mind a 3 játékról. Neked van?

Tökéletes játék nincs is nem is lesz, én ezt mikor is írtam?

"Most ami lol verseny megy gyakorlatilag minden pillanatát végig izgulom," Ennyi erõvel én is mondhatnám rád hogy fanboy vagy.
Fpocok
#11651
dota2=dota1 + szebb grafikával.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#11650
Kicsit fanatikusnak tûnsz és tûntél a dota2 topicban is, nem hordja le senki a játékot, elsõ ránézésre nem tûnik annyira izgalmasnak, kevésbé átlátható számomra is.

Most ami lol verseny megy gyakorlatilag minden pillanatát végig izgulom, dota2-nél ez nem volt meg.

Mint a dota2 topicban is itt is ilyen kijelentéseket tettél, hogy: "fogalmad sincs mirõl beszélsz", "látszik, hogy buta vagy", "látszik, hogy nem értesz hozzá, akkor minek dumálsz", ez ilyen tipikus fanboy dolog, igenis a játéknak vannak rossz részei egyrészt mert béta, másrészt ha lenne tökéletes játék nem lenne szükség további játékokra.
#11649
Ha a Valve jól csinálja majd meg a dolgokat aki dota2zni fog ott is marad. Hisz a kezdõknek lesz coaching meg dotaTV hogy tanuljon az ember a jobbaktól. Akinek meg nem tetszik mert kék az ég benne az meg megy LoLozni(itt leginkább az õs dotásokra gondolok akik sírnak mert a storm spirit hõs dota2-be nem panda etc etc).

Bloodline Champions szerintem más kategória, nem értem miért sorolják moba közé. Az egy jó kis játék csak picit monoton.
BEAST
#11648
Majd meglátjuk milyen lesz a kész verzió. Ha lehet úgyis megnézem, de már elõre látom, ha nem lesz akkora siker, mint egyesek remélik majd jönnek a "túl hardcore játék ez a tömegeknek" szöveggel. Az biztos, hogy sokan átmennek majd lolból, de szerintem idõvel visszaszivárognak. Dotából nagyjából annyi maradt meg, hogy van creep deny és, hogy a tornyok csak dísznek vannak.

Viszont egy idõben nekem vonzó volt a Bloodline Champions féle játékmenet is, amit úgy néz ki részben megpróbálnak átemelni a lolba is. Kétlem, hogy túl nagy sikere lenne, de azt is megnézem majd.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#11647
Azt hogy most mennyire látványos spectelni a dolgot meg megint más dolog. Ne felejtsétek el hogy dota 2 még beta annak is még az elején van. Sok minden változhat.
Bár LoL streamet nem néztem sokat, tehát itt nem tudok korrekt véleményt alkotni. Lehet igazatok van ebben.
#11646
Fair. Átmásolom az én egyéni véleményemet a három játékról és a jelenlegi szituról amit a dota2 topicba írtam.

"Én most hogy már a lolba is picit(!) bele kóstoltam úgy látom hogy az nagyon casual játék, nyilván ha akarja az ember komolyan veszi. Aknakeresõt is lehet komolyan venni de attól még az hogy verseny játék lesz belõle más dolgokon múlik.

HoN-nal nem tudom mi lesz. Ahogy olvasom az utóbbi pár patchlogot próbál a saját útjára térni. Szerintem bukni fog hisz dota klón-nak indult és arra semmi szükség és másik moba-ra sincs hisz akkor ott a LoL.

A LoL viszont nem. Ott meg fog maradni egy bizonyos számú közösség hisz a játék remek a maga módján. Hisz nem dota utánzat akart lenni úgy mint a HoN hanem egy szórakoztató MOBA, és az is.

Tehát az én jóslásom szerint a régi õs dotások szép lassan, szenvedve de váltani fognak, honosok rögtön jönnek (90%ba tuti ami igazából nem is létszám), és a lolnál úgy 50-65%-ra tippelek, ami a riotnak is jó hisz marad elég játékos.

A fõ kérdés az hogy hogy teszi az új belépõknek barátságosabbá ezt az amúgy elsõre elég nehezen eltûrhetõ játékot. Itt gondolok a nehéz tanulási folyamatra és a közösségre."

Az elõzõ hozzászólásom ezekre írtam leginkább:
"Hatalmas látványos és áttekinthetetlen skillkavalkád" Te nem látod át.

"Vannak akik erre azt mondták mert a dota inkább csapatjáték. Nos ez szép meg jó, de egy esportnak legalább annyira kell a csapatjátékról szólnia, mint a látványos egyéni teljesítményekrõl."

Teljesen igaz. Dota-ba -és így a 2be is ahogy nézem- a csapatjáték a legfontosabb, de az egyéni skill és megmozdulások legalább annyira és ha ez neked kimaradt azt jelenti hogy nem ismered eléggé a játékot.

Ne flameljetek le rögtön, nem a LoL szidom. Mert ahogy fent írtam jó játéknak tartom, moba téren. De ha összehasonlítani kéne a dotával egyértelmû melyik jön ki gyõztesen ha verseny játékról van szó.
BEAST
#11645
Ezt bõvebben is kifejthetnéd, mert ez, így ebben a formában nulla.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#11644
Látszik hogy fogalmad sincs mirõl beszélsz.
#11643
+1 dota 2-rõl alkotott véleményed, egyezõk az enyémmel : )

#11642
Egyetértek veled, a LoL játékmenete vhogy "nézõbarát" vagy "streambarát", jóval élvezetesebb nézni mint mondjuk HoN-t vagy Dota2-õt. Én eléggé vártam ezt a Dota 2 bajnokságot és hát kínszenvedés volt nézni annyira unalmas volt. Na most mondhatja vki, hogy a LoL streameket biztos azért élvezem mert többet játszottam vele a Dota 2-õt meg nem ismerem és nem értem és azért unalmas. Lehet, hogy van benne egy kicsi igazság, de én akkor is azt mondom, hogy vhogy a LoL úgy van felépítve, hogy sokkal jobb nézni mint egy Dota2-õt.

BEAST
#11641
Nem igazán értem a Dota "hardcore" része miben mutatkozik meg. Régebben dotáztam egy keveset, de hiába néztem az elsõ pár napon még a dota 2 streamet, csak annyit láttam, hogy szebb grafika unalmasabb játékmenet. Hatalmas látványos és áttekinthetetlen skillkavalkád. LoL-ban élvezem a kisebb párharcokat is, míg Dotaban ilyesmit nem igazán mutattak.

Vannak akik erre azt mondták mert a dota inkább csapatjáték. Nos ez szép meg jó, de egy esportnak legalább annyira kell a csapatjátékról szólnia, mint a látványos egyéni teljesítményekrõl.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Balintrial
#11640
Nem riotos, csak egy esport kommentátor, Deman a neve.
#11639
Hhehe Ocelote biztos abban, hogy ha a Riot okosan játszik akkor Dota 2 nem tudja megszorítani. Egyébként igaza van abban, hogy a LoL nagy játékká nõttke ki magát és ényleg nagyon népszerû lett. Kíváncsi leszek én is majd mi lesz 2012-ben hisz most jövõre halasztották a Dota2-õt.

Meg ugye sokan casual-nek mondják a LoL-t Dota2-höz képest ami valszeg igaz is , de ha ez kell a tömegeknek akkor meg hiába a hardcore dota játékmenet. Nem hinném, hogy a Dota 2 LoL gyilkos lesz majd, ez kb olyan lenne mintha a SWTOR "legyilkolná" a WoW-ot.

SzirmosSzisza
#11638
Bahh, és még az se kezdõdik pontosan 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11637
A riotos amúgy kicsoda?
jazzy
#11636
Illetve a 3. helyért a bronzmeccs lesz most, a döntõ kora délután.
SzirmosSzisza
#11635

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11634
Ja stream-en én is szemüvegben láttam legtöbbször, ezért most föl sem ismertem míg a kommentátor nem mondta, hogy õ Ocelot. Lehet, hogy a Riot-os partiban este összetiporák a szemüvegét a buli hevében vagy csak kontaktlencse van rajta.

crackyS
#11633
hol megy mi?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzirmosSzisza
#11632
Lehet kontaktlencséje van. Otthon meg mikor játszik nem rakja be.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11631
Ez a srác nem szemüveges?
#11630
Uhhhh Ocelote mint ko kommentátor...

Ennél már csak Dyrus lett volna rosszabb.

SzirmosSzisza
#11629

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11628
1 óra és döntõ!

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás