League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RedDevilsza
#11727
<#eljen> Végre heal nerf, úristen ez mennyire hiányzott. Egyedül nidalee buffolása baromság, de amugy jó lesz.

SzirmosSzisza
#11726
Az a volt a baj, hogy Nidalee qrva sokat healel, talán CLG-nek volt olyan meccse ahol nem banolták és még volt mellette egy Soraka és folyamatosan pokeoltak, mert nem vissza healték õket. Simán meg gondolom nem akarták nerfelni, ezért adtak neki egy kis cd reductiont spearre.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

pluhi
#11725
Jó ez összességében, csak egy dolgot nem vágok, a spear buffot Nidalee-n. Elég lett volna a formát buffolni szvsz és a healt nerfelni.
jazzy
#11724
Taric ezelõtt is ütögetett ha lower cd-ket akart, ez nem változás, meg a taric amúgyis support tank, sona nem volt erõs, taricnál szerintem ez nem igazán nerf, soraka tényleg nerfelni való, idegesítõen nagyokat healel és túl sokat, ilyen idióták is 1 jó sorakával simán tudnak nyerni, nem véletlen volt csomószor a versenyen is firstpick.
Czdano
#11723
Rengeteg komment szól arról minden patch vidi alatt (többek közt ennél is) hogy kéne morde nerf, most is ez szúrta ki a szemem

Support változtatások nem zavarnak be szerintem, annyival lesz másabb az egész hogy még agresszívabb játékot kapunk (ettõl függetlenül ugyanúgy megmarad a szerepük). Ha nagyon sírnak fórumba meg úgy is variálnak még rajta.

Nidale pedig eddig is OP volt solo lanen, nem értem az egészet o_0.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#11722
Milyen Morde nerf? Hogy jön az ide?

A probléma azzal van, hogy a support/healer karakternek a lényege, hogy hátul marad és healel, nevében is benne van: támogat, nem megy oda ütni 50-ket mint ahogy a videóban is mutatják Taricnál.

Nidalee változtatások szerintem nem is nerfek hanem buff. Lvl6-tól még erõsebb lanen a macska miatt, teamfightban a kisebb CD dárda még jobb poke.

Sonát, Taricot, Sorakát meg tényleg nem értem miért kell bántani

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11721
Morde nerfet akar mindenki csak nem értem miért...

Egyedül a nidale spear furcsa, veszek neki egy deathcapet + kérem a bluebuffot és kb szarrádobálok mindenkit...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#11720
lol keci


“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#11719
Commentekben le van írva, amikkel furcsa, de néhánnyal egyet is értek

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#11718
Ezzel mi bajuk van õszintén?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

SzirmosSzisza
#11717
Van egy olyan érzésem, hogy jövõhéten Nidalee nerf lesz. Amúgy az a vicces, hogy Sona kb annyit healel mint Alistair ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11716
Lehet én vagyok nyomi, de ezen nincs mit dislikeolni. Ezek szerintem teljesen helyes változtatások.

Elrontotta a játékot ez a mennyiségû heal.
jazzy
#11715
😄

Nekem amúgy a supportos neve tetszett: Casual Carrot
Fpocok
#11714
Több dislike, mint like van YT oldalon... kiváncsi vagyok, mikor tiltják le megint...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11713
http://www.youtube.com/watch?v=hEVEl-sr9C4&feature=player_embedded

Egy n?nek legalább két férfira van szüksege: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, ?szinte, megért?. A másik, pedig nem meleg.

#11712
linket :s

tommyknockers
#11711
Kinn van az új patch preview. Érdekes lesz.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#11710
nekem kb. három napra rá írt, csak mivel nem voltam itthon nem válaszoltam, de azért jót nevettem a levele végén:


"Please let me know if you have any further questions or feedback. Good luck on the Fields of Justice!

Good Hunting,
Lextonian"

...

tommyknockers
#11709
Megvettem Mordekaiser-t, 3 meccsbõl 2-t nyertem, bár lehet azért, mert szerencsénk volt, nem tudom. Mindenesetre Dyrus buildját használom. Ti mit gondoltok róla? (Dyrus szerint minél több az AP, annál jobb, ezért szerepel olyan itemek, mint Hextech Revolver, Lich Bane, Rabbadon's Deathcap)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#11708
nekem még nem : (

FrostBite
#11707
Végre válaszolt a support a levélre.<#vigyor2>

ronihun
#11706
hasznos oldalakhoz odatenném a solomid.netet, én legalábbis egy ideje csak onnan nézek guideokat, oda csinál egy rakás pro guideot, és nem csak solomidesek

...

szucsy89
#11705
😄DDDDDD
SzirmosSzisza
#11704
TheOddOne, TSM

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11703

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#11702
Jézusom 372 új hsz., házigazda, banner minden egy hét alatt, na elkezdek olvasni...

...

SzirmosSzisza
#11701
Elvileg nem volt már sok hátra, de grat CLG 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#11700
Ja, visszahozták valami mentett állásból de annak is csak a felét láttuk

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Győri Devi
#11699
erre vissza se kellett volna hozni a gamet 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Fpocok
#11698
Na folytatódik?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#11697
lol

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#11696
Utolsó 2 teamfightot nyerték, Baronnál 3 wardjuk van, fagyás elõtt is Solomid betámadta õket muszájból de abból is csak az lett a vége, hogy Nidaleenak el kellett szaladni, szvsz nem látom esélyét hogy innen forduljon, bármit döntenek a bírák, nehéz dolguk van

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#11695
Persze újrakezdeni nem fair clg részérõl, kihirdetni meg nem fair tsm részérõl.. van jó döntés? Nincs, fix the game.
jazzy
#11694
80%-ban megnyerték volna lehet több is szerintem..
pluhi
#11693
Bárhonnan lehet, de most újrakezdjék? Az meg meghal 20 percnél...
daemonervosa
#11692
Kapnak 270 riotpontot és mehetnek vissza amcsiba

Trolling is a art.

Fpocok
#11691
Most akkor mivan?
Újrajátszák? Nem hiszem, hogy akkora elõnye volt a CLGnek...

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#11690
Igen de nem adhatják oda nekik a meccset, mert innen lehet fordítani.
SzirmosSzisza
#11689
Szegény kommentátorok is, nem tehetnek róla, de mi a fszt mondjanak.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

pluhi
#11688
Hát ebbe nem konnektálnak már vissza...
CLG nyert 2 inhibitor elõnnyel azt kész. Szégyen, de ez lesz szerintem...
Különc
#11687
Szerintem nem annyira döntetlen az állás mint ahogy Zenon mondja, egyértelmû volt a CLG elõnye, 5k gold, 2 inhibitor...

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fec papa
#11686
Hát ez hatalmas FAIL. 😄D

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

tommyknockers
#11685
Ez akkora FAIL, hogy szétszakítja a tér-idõ kontinuumot, és az egész világmindenséget.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

daemonervosa
#11684
"3 ip boost"

Trolling is a art.

jazzy
#11683
Ez egy vicc
pluhi
#11682
Égés
SzirmosSzisza
#11681
Na most mi van :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11680
Majd küldenek postán egy gombóc fagyit 😊
tommyknockers
#11679
OMG, miért nem IP boostot adnak, vagy RP-t 😄 Stream nézõkkel mi lesz? 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

daemonervosa
#11678
A Riot ezt is megengedheti maganak. "majd kaptok 2 ip boostot"

Trolling is a art.