League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Arnoux
#11627
Hú gyerekek, nagyon király lett a fórum!

[Rush]
#11626
magic sztem...

hTTp://ror.hu/

#11625
Jaxnek magic pen, vagy armor pen inkább?

daemonervosa
#11624
Az a 2 kennenes frag nagyon durva, a többi csak faszmak

Trolling is a art.

#11623
még hogy swain gyenge, meg az ultija már szinte semmit nem tölt vissza, DE IGEN IS HOGY JÓ 😊

jazzy
#11622
#1 milyen durva 😄

Grr1234
#11621
Leona milyen lett?

daemonervosa
#11620
Szarul bannoltak, szarul játszottak, nem meglepõ, hogy kikaptak.

Trolling is a art.

pluhi
#11619
Azt mondta, hogy a TSM sokkal jobban ismeri õket, ezért lenne jobb a Fnatic. Mellesleg a Fnatic láthatólag rosszabb formában van a split miatt.
jazzy
#11618
Sajnos Fnatic ellen Gragas mostantól instaban, bár Alistart játszhatott volna, mindegy, majd köv versenyen.
#11617
pedig már bizonyítottunk(TAK) párszor érted ..

fnatic lose, mindjárt behányok

jazzy
#11616
Csak nem értem, úgy lenézik az EU teameket nekem ez fura😊
#11615
+ 1 csak felidegesítenek az ilyen kijelentések ..

jazzy
#11614
Ez a Zenon arról beszélget, hogy a CLG jobban örülne, hogyha a Fnatic menne ellene, mert sokkal könnyebb ellenfél mint a tsm? Ember, te a Dreamhack gyõztesérõl beszélsz.
jazzy
#11613
De mondjuk igaz, mert az a Brand, 373 AD !! urgot meg karthus elég durván pumpál 😄
#11612
nice match fnatic : )
Így tovább

#11611
Én se értem hol a damage, szerintem offtanknak készül, vagy valami ilyesminek .

jazzy
#11610
Milyen fura ez a QSS, Ninja tabi, sunfire, wriggles build nocturnen sose láttam ilyet még 😊
#11609
Csak nem értem mire van annyira magával, arra hogy egy undorító kocka, és a nõ jelentése számára egy kieset tényezõ ?!

És +1 jazzy,teljesen igazad van.

HAJRÁ FNATIC !

jazzy
#11608
Elég homokos ez a dupla wriggle, nem rossz ötlet.

#11606

Sajnos nem lehet, nem bírom ezeket az embereket.
#11607
+1

Undorító az az ember a folyamatos nigger majmoló stílusával meg fõleg.

RedDevilsza
#11606
Aha, szerintem meg ezzel a stílussal le kéne állni.

jazzy
#11605
Amikor szétownolták a hónapok óta szarrá lagoló Európaiak a hülye amcsi fejüket dreamhacken akkor miért nem volt ekkora arcuk a patkányoknak?

Lehetne mostmár 1 nagy verseny elõtt amerikát is szopatni, nem csak eut.
#11604
+1, de aztarohadt hogy milyen undorítóak .

jazzy
#11603
<#eljen>

gyakorlatilag ugyanezt akartam írni de visszatöröltem, mert még a végén túl agresszívnek néznek..
daemonervosa
#11602
Legalabb arca legyen, ha mar egy biologiai hulladek koreai nigger

Trolling is a art.

jazzy
#11601
Ez meg hogy Reginald befut az enemy spawnba mikor már majdnem nyertek, arc van, paraszt.
jazzy
#11600
Ez egy fos különben, mert a Fnatic nem tudott együtt játszani a szaros EU kettéválasztás miatt.. Meg is látszik, jól játszik az US, de ez inkább ismét az EU szopatása.
jazzy
#11599
Végre itthon vagyok, nézem is a Fnatic TSM-et..
#11598
- már semmi : D

SzirmosSzisza
#11597
Lényeg, hogy lesznek még olcsóbbak, illetve új csomagok is (remélem nem RP-ért). Amúgy lassan kezdõdik a meccs !: D

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11596
Ezt nem igazán értem, leírta hogy eddig kit redukáltak olcsóbbra...

and next ?

SzirmosSzisza
#11595

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Különc
#11594
<#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Balintrial
#11593
Az ESM az más, ha jól tudom az neten indult, és csak a döntõt játsszák Gamescomon.
#11592
Kiesett SK? ESM Final match SK vs. TSM most a streamen. Vagy elírták?

pluhi
#11591
Nem semmi, hogy pár másodperc tétovázás Baronnál és elúszott a meccs. Persze attól még lehozhatta volna a CLG, de az volt a fordulópont, óriási mák volt az Ashe arrow Fiddle-re mondjuk.
pluhi
#11590
Ezt csúnyán elszúrta a Millenium, simán jók voltak. Rendes teamfight helyett, ahol Amumu elõnyt jelentett volna, összevissza kóricáltak és kinyiratták magukat, Anivia-val az élen.
Mindenesetre a balansz patchek használtak valamit, picit változatosabb felállások vannak most.
Különc
#11589
Hogy õ-e a legjobb nem tudom, de a CLG most nagyon jól játszik, szerencsére az SK kiesett már, a többi csapattal semmi bajom

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11588
Hotshot-ot jobban sztárolják most mint Dreamhack-en (bár úgy néz ki jobb formában is van). A német rokkerfejû kommentátor már ki is kiáltotta a bajnokság legjobbjának. Még jó, hogy nem akarja befolyásolni a szavazást...

TSM vs CLG meccsre lennék kíváncsi.

tommyknockers
#11587
Komolyan nem értem mi a franc van velem, zsinórban a 3. meccsemet vesztem el, csak azért, mert béna vagyok. Kezd felidegelni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

RedDevilsza
#11586
Köcsög Hotshot egy 10essel drágább. Amugy manapság minden pro e-sportot lehet tanulni a nagyoktól.

tommyknockers
#11585
Solomidnél is adnak leckét. De érdekes, hogy szinte mindegyik csapatnál van ázsiai. 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Különc
#11584
Most vettem csak észre40-50 dolcsiért tréningeznek, wtf

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Jockey
#11583
hmm koszi, raprobalok

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

daemonervosa
#11582
clg

Trolling is a art.

FrostBite
#11581
Ki nyert ? Mert el kellett mennem itthonról, és lemaradtam a végérõl. 😞

jazzy
#11580
Rendben akkor most megosztom veled minden carry szupertitkát. NE vegyél phantom dancert first itemnek. Minek? Ha kibaszott gyorsan lõsz 100akat nem csoda, hogy megölnek. A skilljeibõl is 2 AD alapján scalel (mint a legtöbb ad carrynél), ezekhez se ad a phantom.

Kezdj tier1 cipõvel, meg BF Sworddel, utána infinity, aztán ha kell nagyon az a runspeed meg attack speed vegyél zealt, de a phantom még fölösleges. Ha sok az enemynél a CC mercury, ha nem akkor mehet a berserker. Mondjuk megvetted a zealt, utána építs egy bloodthirstert ha nem fókuszálnak mindig le. Ha nem hülye az enemy és mindig téged fókuszál a te csapatod meg nem tud megvédeni akkor most vegyél def itemet.. Banshee, vagy Guardian Angelt szoktam. Bár GA-t szoktam. Igaz GA late game item, de sokszor ha látják rajtad nem annyira támadnak.

Én spec frozen malletet nem vennék neki, van lassításod, és amúgy is kurva gyors vagy ha menekülnek. Meg ugye van zealed késõbb phantomod, ami nekik nincs. Ha meg van akkor fusson haza.. Last Whisper fasza ha stackelik az armort.

Cipõ - Infinity - BT - Banshee és/vagy GA - Phantom - Last Whisper, de LW helyett vettem már ha csak 1 armorosuk volt Még 1 BT-t, vagy akár Black Cleaver.

Szerintem Madred is fölösleges, de ha mind HP-t stackel az se rossz.
Jockey
#11579
doran, berserke cipo, phantom dance és itt vagy bloodthirster vagy infinity froyen mallet last whisper.
blood vagy infinity- mind2-t megveszem, csak enemy-tõl függ melyiket hamarabb

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

games4ever
#11578
Hogy ellopta GG a baron buffot! 😄