League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pluhi
#11827
Viszont egész jól fog húzni az AOE-ja, valszeg életképes lesz valamiféle DPS build. Vagy nem...
daemonervosa
#11826
Sorakat szetnerfeltek

Astral Blessing

Ability power ratio reduced to .45 from .9
Cooldown increased to 20 seconds from 10 seconds
Base Heal increased to 70/140/210/280/350 from 60/120/180/240/300
Armor buff increased to 25/50/75/100/125 from 20/35/50/65/80
Armor buff duration increased to 5 seconds from 4 seconds
Cast range increased to 750 from 650

Infuse

Ability power ratio increased to .75 from .6
Cooldown reduced to 10 seconds from 15 seconds
Silence duration adjusted to 1.5/1.75/2/2.25/2.5 from 1/1.5/2/2.5/3
No longer grants double Mana when casting on yourself

Wish

Ability power ratio reduced to .7 from 1.3
Mana cost reduced to 100/175/250 from 200/275/350

Trolling is a art.

#11825
bár akkor lehet nem😄 én azért leszedem amcsiról, bajom nem lessz tõle😄

#11824
közös a launcher, szal ua a peccs elvileg, én is szedem amerikai régiórol most

Fabio Capello
#11823
igen, mivel így is két kliensrõl van szó, csak egy launcherrel

Maak
#11822
ha valtok regiot, mmint kliensben, es leszedem az amcsi peccset akkor az eu-s peccset kulon le kell szednem vajon?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#11821
biztos hogy nem ezt a patchet töltötted, mivel még kinn sincs 😊

FuRiONight
#11820
Hát nem tudom, nekem 6 megás netem van és kb. 2 perc volt a frisítés..

[PC GAMING]

tommyknockers
#11819
"When you log into PvP.net following our scheduled update, you may notice that this week’s patch is significantly larger than usual. Well, the reason for this additional data is that we have begun deploying assets to prepare the platform for the addition of League of Legends: Dominion!"

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Fabio Capello
#11818
nerfek/buffok/Talon/új skinek

Maak
#11817
automatan patchel a kliens

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

FuRiONight
#11816
honnan szedtem le? link pls

[PC GAMING]

Maak
#11815
700mega wtf?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#11814
NA-n tölthetõ a patch.

pluhi
#11813
Érdekes egy split ez, hogy mégis egyszerre rohad meg West és NE is.
Amcsiknál meg lassan már kész a patchelés...
Maak
#11812
EU Nordic&East

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

FuRiONight
#11811
Ti pontosan melyik "szerón" játszotok?

[PC GAMING]

Fabio Capello
#11810
Tévedtem



14 Minutes Ago
Hello Summoners,

We apologize for the server instability you are currently experiencing. We have a full team of Operations staff addressing this issue right now. I will be updating you with more information shortly. The timeline below is incomplete at the moment.

16:06 GMT+2: We are currently troubleshooting this incident.
15:47 GMT+2: Riot first begins investigating this incident.

BEAST
#11809
nem igazán

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Maak
#11808
nektek megy a login?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fabio Capello
#11807
elindult a soft shutdown, gondolom. amcsiknál már a közepénél tart a dolog, lassan újraindítanak, a patchhel.

FrostBite
#11806
10 nap után végre visszavették a karaktereket. <#worship>

Győri Devi
#11805
position in queue over 9000 fuck yeah

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Grr1234
#11804
Én már kaptam.

FrostBite
#11803
Létezik olyan, hogy egy napos bann ?
Mert elõbb be akartam logolni, jött az egy perces login queue utána csak a
töltés, és amikor legközelebb be akartam lépni, már azt írta, hogy az acc fel van függesztve máig. Elég érdekes

tommyknockers
#11802
Én DanDinh streamjét szoktam nézni, jó fej a srác, néha kérdésekre válaszol IRC-n, nem tör ki rage módban, ha vesztésre állnak. Volt mikor Eu Westen fanokat hívott game-be, és Skarnerrel tolta jungle-ben, és nagyon szép statokat hozott fel vele, és mondta, hogy low elon, Skarner hasznos. (Az ottani acc-ja 29).

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#11801
oce megint énekel éppen a hakuna matatat 😄

...

SzirmosSzisza
#11800
Chat alapján igen :-D

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#11799
de tudják, legalábbis páran köszöntek már neki, mondjuk 10k ember nézi, szóval nem meglepõ ha tudja egy kettõ mindig 😊
máskor Dyrus játszott low elo-n Singeddel, viszont ott nem tudták hogy õ az és a végén írta hogy: "by the way, they call me Dyrus"
erre azt írta az egyik "wannabe" ezen meg jót nevetett 😄

...

jazzy
#11798
Nézem, de nem tudják, hogy õ az, ugye?
#11797
Joki! Küldj egy acc nevet, amivel friends listhez adhatlak.

ronihun
#11796
saintvicious éppen low elo-n játszik ,roamol twitchel és 5-1-be van 14 perc után, elõbb meg Shacoval játszott 12-1-el végzett, durva miket csinál

...

Jockey
#11795
nyugodtan teszteld õket, szinten mindennek van countere és nics übergiga..
1 hónapja jáccunk vele, nagyon jó kis gamma..és a champ-ek is kellõen változatosak

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Fpocok
#11794
Erõben nincs. Annyi, hogy az olcsóbbak nem annyira bonyolultak.
De nincs olyan, hogy a 6000-res kétszer akkora damaget tol meg ilyenek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11793
Amúgy milyen a championok közötti egyensúly a játékban? Van vmi jelentõsége annak, hogy vmelyik 450 IP-be, míg egy másik 6300 IP-be kerül? Ha nincs, akkor mi alapján van ez az ár-súlyozás?

jazzy
#11792
Engem nem izgat, nem akarok spectelni senkit <#bee1>
Fpocok
#11791
Azt mondták, hogy a dreamhack után elsõ nagyobb patchben jön spectator mód. Akkor most fog jönni? Dehogy, hisz egy hazug banda a RIOT, azt sem lehet elhinni, amit kérdeznek <#vigyor5>

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#11790
Hello Summoners,

I'm sure you already saw the news about the patch being larger than usual (http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=3734648). For that reason, we are delaying it to ensure thorough testing. We will let you know when the Talon patch is ready for release.

Thank you for your understanding and enjoy the night on the Fields of Justice!
Grr1234
#11789
Jobb, mint Fluor. 😄

Fabio Capello
#11788
a patchdayhez képest már így is delayelve van, ma éjszaka kellett volna jönnie.

SzirmosSzisza
#11787
Miért ne adjunk Hotshotnak Nidaleet...
Érdemes amúgy 1 perctõl figyelni Salce HP-ját is, szépen ki healelik 😊


“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11786
Bannerban hasznos oldalak és leaguecraft / mobafire. Vannak buildek leírva, hogy hogyan építsd a hõsödet.

Amúgy kattints a profilodra ingame, champions fül és válaszd ki, hogy recommended. Ott vannak azok amik kezdõknek ajánlottak.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11785
Nem jön ma, delayelték, majd írnak.
FuRiONight
#11784
Srácok, kezdek talán picit belejönni, tippeket írhatnátok, és azt hogy ti milyen karival toltátok az elején, milyen cucc való, ajénlott neki. Most master yi-vel nyomom egész jó, a cuccok terén nem vagyok járatos.

[PC GAMING]

SzirmosSzisza
#11783
49 perctõl <#idiota>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fabio Capello
#11782
ez jön talonnal, várhatólag ma.

#11781
Ez a patch mikor üt be? Vagy azóta már fel is került?

ronihun
#11780

...

ronihun
#11779
Renegade Talon tetszik, kiváncsi volnék már egy spotlightra

...

#11778
Nem tudom rég volt, de ha igen akkor hirdetik a bejelentkezõ képernyõn annoó még ott láttam.