League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#11877
próbáld ki pvp-n is

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

pluhi
#11876
Ott bárki arat.
FuRiONight
#11875
Coop vs Al-l toljuk és Miss Fortune (remélem jó írtam) egyszerûen arat. Ennyire jó lenne?

[PC GAMING]

#11874
Én is leszedtem újra, de telepítés után nekem szedett egy 2-300mb körüli patchet utána meg most egy 800+osat amivel már vagy 2 órája szarakodik. Lehet inkább várok pár napot mire felraknak olyan telepítõt amiben benne van a legújabb patch, mert ez katasztrófa.

rhazid
#11873
szomorú.
jobb a healelõs Nidalee.

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Czdano
#11872
Neki sem tetszett hogy nem tud már akármeddig kint maradni lanen. Teljesen más szerepet kapott..jobb volt a régi nida :/

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Balintrial
#11871
HotshotGG tegnap este streamen: "Nidalee is fuckin' broken".
Maak
#11870
nekem allt 33-nal egy negyed orat kabe, azota jon lefele rendesen

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

ronihun
#11869
amikor megáll 33%-nál akkor várjak, elfog még indulni?
BIN_0x00000 0% complete, 0:00 remaining... elõbb is megállt valahol akkor ujrainditottam a launchert és elég gyorsan eljutott idáig, de hogy most mi van azt nem tudom

...

FrostBite
#11868
Nekem is csak csordogál lefele. 😄
Egy új klienst feldobhatna a riot, hogy ne kelljen szarakodni ekkora patchel.

Fpocok
#11867
6 órába tellett, de gyõztem 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fabio Capello
#11866
Talon vélemény:

Earlyben kurvanagy zsugás, jól harassol, és kombózva veri simán a squishyket, mid-lateban ha nincs hozzá kellõ mennyiségû AD, akkor kicsit gyengusznak érzem...

Q - jó kis ability, extra damage, plusz tudod követni egy darabon

W - a legjobb képessége, maxolva õrült damaget osztanak

E - ultizó fiddlere, amura kurvahasznos, amúgy meg azért nagyon jó, mert könnyen az ellenfeledhez kerülhetsz

R - Ez az, amit a legjobban be kell gyakorolni, ha jól helyezkedsz, egy teamfightban az ellen csapat hp-jának a felét le lehet simán kapni

Passziv - egy Frozen Mallet mellett kurvajó tud lenni, ami btw. Talonnál musthave, nem csak a HP de a slow miatt is, amit a W-ddel tudsz kombinálni.

Amúgy eldurrantasz egy Q-E-W kombót, és a fél hp-ja lement a squishynek, ha ezt még egy jól célzott ultival is meg tudod spékelni, akkor biztos a kill.

Kivételesen úgy tûnik Rioték alkottak egy kibalanceolt championt.

Grr1234
#11865
Nekem 10 óta megy az update folyamatosan, 33%-nál megállt...

ronihun
#11864
saintvicious éppen jungle sorakázik, elõbb ölte meg rumblet egy gank alatt <#idiota>

...

watto
#11863
Nem nerf volt hanem kicsit átalakították hogy ne a healje legyen a döntõ hanem dobálózzunk sperrel 😊

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Czdano
#11862
Jó ez a nidale "nerf". Elsõ meccs legendary..9-0-14

Ha valakit érdekelné :
-healje miatt gyenge early-mid gameben, nem tud annyit lanelni, eléggé manahungry, 40 percnél chalice of harmony + blue buff mellett néha kellett a manapoti
-lategamere a spear viccen kívül 1100-nál többeket üt a carryken, és erre van egy 3 seces CD, köszönjük RIOT! Vayne megvolt 3 dobásból falon át. (mindez ugye kevesebb mint 15-10 másodperc alatt)

Egyébként eddigi legjobb patch, meccs végén kiírja az összeszedett goldot + jobb a fragek kijelzése is, és van ingame ignore a TAB lenyomásakor (nem kell /ignore-t írni). Ezenkívül van fall back parancs is amit hozzá lehet rendelni egy toronyhoz, így nem kell brb-zni.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fec papa
#11861
Gondolom amugy nagyon nehéz nekik csinálni egy kurva torrentfájlt vagy valamit aztán adni egy linket hozzá, meg hogy hova rakd, vagy esetleg egy telpítõt kreálni hozzá. Nekem most is lejött hamar, de pár haver még mindig baszakodik vele délelõtt óta...

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

watto
#11860
de kell, mindíg kell

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Fpocok
#11859
Ááá...
Ha újrarakod, akkor egy launchert kell elindítani, ami letölti az addigi patcheket, meg a mostaniakat is. Na márcsak 500mb kell 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fec papa
#11858
Ha ujrarakod, mármint leszeded, akkor a friss patchel együtt szeded le? szóval nem kell akkor már patchelni a launcherral?

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#11857
<#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#11856
jó, hogy szóltatok most már van tristanám elvileg, nem kellett megvenni höhö.

jazzy
#11855
Nekem 5k-val jött. de lentvan!
Fpocok
#11854
Scannel bzmeg egész nap. Ha meg nem scannel, akkor 20kval jön.

Parasite Eve 2, best game EVER!

watto
#11853
Fixen tölti 16kb/sec -el 2órája 😄

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

watto
#11852
kella kart lenni

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Fpocok
#11851
Próbáltam már mindent, fejenállva megnyomni a launcher gombját, meg ezt is.
Na ez érdekes... eddig kellett 67mega... most kell 150mega. 97%-nál volt. Most visszaugrott 33%-ra. Nem tudok mit csinálni, lehet hamarabb meglesz, ha újrarakom ezt a fost.

Parasite Eve 2, best game EVER!

watto
#11850
azt hogy kekk?😛

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

SzirmosSzisza
#11849
Próbáltátok átrakni nem P2P-re ?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#11848
Még 100 megát kéne letölteni, minden mega után megáll, és applying patchet nyom. Ami kb tovább tart, mint a mega letöltése.

Parasite Eve 2, best game EVER!

watto
#11847
Nem lehet launceheren kívül más módszerrel patchelni? 50mbit es nettel 18kb/s. Csak úgy süvíít.....

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Fpocok
#11846
Reggel 10 óta próbálkozom. Még mindig ugyanott vagyok. Fasza kis patcher.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#11845
Egy kibaszott patchet nem tudnak kiadni hiba nélkül. Reggel óta próbálom...
Most épp scannel egy órája, már 5ször újraindítottam...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Győri Devi
#11844
Nekem hamar lejött a patch 1,5megával jött. De elsõ meccs... töltõ képernyõn 3 ember kibe ugrált.. és végén 4v2 volt fukkje riot jó game volt

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

FuRiONight
#11843
Nem sajnos, nekem is lassú, 50kb-al jön :S

[PC GAMING]

#11842
csak nekem patcheli lassan? : S

ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |

Czdano
#11841
Sokszor level 30-on sincs meg az alap felállás (bár west szerveren minden 2.-3. meccsen van jungler). Amit tudsz csinálni lvl 17 felé, az hogy rájössz mi az erõsséged, és késõbb rankeden mit játssz.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Győri Devi
#11840
azt írja hogy menj be a storebe egyszer
én tegnap csináltam meg szóval biztosan megy

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Gubberx
#11839
passz ilyesmire nem emlékszem én úgy egy éve csináltam már ezt a dolgot...

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

FuRiONight
#11838
Az összes Leauge of Legend-et like-oltam és semmi.

Utoljára ezt kaptam:
You must have visited the store in PVP.net at least once before redeeming the Riot Girl Tristana Skin.

Ezt h kéne?

[PC GAMING]

#11837
Ez egy alap setup amit leírtál. a 2-1-2-õnél messze jobb, egyrészt az xp eloszlás miatt - top full xp-t kap a mobok után, jungle is fejlõdik, alul a support nem last-hitel a carry aki a supporttal viszi bot-ot fejlõdik normálisan ; másrészt a jungle-es kiszámíthatatlan módon gankelgeti a lane-eket ha ostoba az ellenfél - low elo-n nyilvánvalóan nem raknak wardot és szabad a gazda.

Gubberx
#11836
Felmész a facebúkra megkeresed a lol-t és like-olod elõbb, aztán csinálod ugyanezt.

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

FuRiONight
#11835
Kérdés: Meg akarnám szerezni a TRISTANA SKINY-t, beléptem, beírtad id-pass-t, rámentem hogy connect to facebook és ezt adta be: You are not currently our fan on Facebook. Értem, hogy mit ír, de hogyan oldjam meg?

[PC GAMING]

tommyknockers
#11834
Mondjuk lehet, hogy csak erdõzésbe jó DanDinh, mert szinte mindig erdõzik, és úgy gankel. Amúgy Közel a 30hoz már kezd kialakulni ez a felállás, hogy 1 erdõ, 1 top (ha jól tudom ide a tank kerül, vagy a melee dps, vagy mi), 1 mid, 2 bot, és azok közül az egyik support? Az a gond, hogy csak lvl 17 vagyok, és itt ugye össze-vissza pickelnek az emberek, mint én, és nem tudom mikor fog ez megváltozni. asdasd

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#11833
Ja most én is övét néztem, hát Hotshot szokás szerint elég szar volt 😄 mármint mindig az uj champekkel nagyon béna, meg általában a sajátjain kivül senkivel nem tud játszani, viszont Dan Dinh jól játszik tényleg

...

tommyknockers
#11832
Én DanDinh-el "nézem" a meccset 😄 Elõbb Talonnal erdõzött, mondta, hogy nem annyira jó arra, de végül megnyerték a meccset.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#11831
hotshot éppen talonozik btw

...

ronihun
#11830
én leginkább saintvicious,sydtko,voybob,jiji streamjét szeretem, mondjuk nagyon jó volt mikor voyboy a rank 1re pályázott és el is jutott 2530 körülre, egy két meccsel behozta volna jiji-t, de aztán 2500ra lebukott, nem nagyon látom streamelni, pedig nagyon jó player és érdekes championokkel játszott

...

Jockey
#11829
Khurrak

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Fabio Capello
#11828
EU EN leállás: CEST 1:30

EU W leállás: GMT 3:00/CEST 2:00

Az update holnap reggel 10-ig tart.