980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • ProGabe #660
    jó szar rész volt. a legszánalmasabb jelenet (az ÖSSZES sorozatot figyelembe véve, amit ebben a szezonban nézek):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor az NSA-as nő kifakadt, hogy ő ugyan nem akar abban a társaságban lenni, mert piroslistás az egyikük, stb. profizmus? ugyan már!
  • Tyler1
    #659
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kicsit monoton volt a mostani rész, Bryce miatt, de legalább kiderült a látomása, hogy miért akart öngyilkos lenni. Azt nem értem h pár résszel ezelött miért kérdezte meg a bébiszitter csajtól h mit jelent a jel a rajzon, mikor a kitekintésében már ő maga is tudta...
    jaa a gyűrű elemzésen majdnem beszartam :D 3D-s képet alkottak a gyűrűről de persze az arcot nem lehet élesíteni, mert elvan mosódva minden felvételen :D és tuti h volt vmelyik részben egy olyan jelentet amikor Simcoe-n ilyen gyűrű volt
  • Bulykin
    #658
    ez gyors volt
    hunsub
  • Tyler1
    #657
    nem tom de végén is volt ott 7 gyűrű a "csillagos" brigádnál. lehet h ők is bennevoltak a GBO projektben, és azért akarták Markot kinyírni, mert kezdte összevarrni a szálakat???
  • Micsu
    #656
    nem a hobbitnak van nagy gyűrűje véletlenül?

    #644 +1
  • exTrem
    #655
    Jaja, egész tűrhető szinkronok lettek :)
  • Tyler1
    #654
    mekkora volt ez a pilot, nem értem mért mentek a gödörbe...

    am a szinkron egész addig tetszett míg megnem hallottam Dem hangját, mert neki nem találták el, viszont a többi jó lett.
  • Tyler1
    #653
    na kiváncsi leszek ma a magyar verzsönre :D
  • CSOCSO
    #652
    nemtom mikor fognak mar valami mast kitalalni a szar kepek tuelesse varazsolasa helyett... de baromi gagyi
  • Tyler1
    #651
    ASD:AS:DAS:DA_DADSA:DA
  • LasDen #650
    semmi sem lehetetlen :D
  • Tyler1
    #649
    pont a gyűrűt, ami egy tök fehér pont a képen, meg a fény visszaverődik rajta mint állat...azt élesíthetik 100x, mer többet nem látnak azonkivül h gyűrű
  • LasDen #648
    nem új képet találtak, hanem a régit próbálta a nemzetbiztonság élesíteni...és mivel az arcát ezekután sem tudták kivehetővé varázsolni más ismertetőjegyeket kerestek....
  • Tyler1
    #647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó rész volt! azt nem értem h új képet találnak a zéró gyanusítottról, de nem a pofáját akarnák ám élesíteni hanem a gyűrűjét...
    Mark meg szívott mint a picsa :D az a három csillag a Jericho, és igy Tracyt is belekeverte
  • Fabio Capello
    #646
    No, megint volt egy nemrossz rész, a katonacsaj sztorija igen érdekesnek hangzik, viszont a csillagos tetkós dolog annyira kiszámítható volt...

    Kérdés

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondja a kövér hapsi a végén hogy hét gyűrűnek kellene lennie a táskában. A stadionban ébrenmaradt hapsi ujján találtak egy kb ugyanakkora gyűrűt.

    1. Valószínű e hogy ugyanaz a gyűrű?
    2. Ha rajtad a gyűrű, nem lesz blackoutod? :D

  • LasDen #645
    azé ezt így nem lehet tudni...nekünk könnyű, mert láttuk, de azon kívül nem volt semmilylen utalás a szereplők felé, hogy akár több ember is szaldgálhat ezzel a tetkóval....
  • dzsagon
    #644
    Mennyire ostoba FBI ügynök az, aki lát egy tetoválást egy gonosz karján és fel sem merül benne, hogy az a szimbólum esetleg nem egyedi, hanem egy szervezet titkos jele?
  • Tyler1
    #643
    de az meg leragasztotta az ablakot h ne repüljön neki a madár
  • Herr Lehrer
    #642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és még az is érdekes hogy mi lesz a másik csajjal, akivel a látomásában Al tárgyalt. mert így ugyebár az ő látomása se fog bekövetkezni, de akkor mi fog történni helyette? :O arra is gondoltam lehet amiatt ő is meg fog halni, mivel nem teljesülhet be az a jövő amit látott
  • LasDen #641
    de ennek semmi értelme...a csaj mégcsak nem is szuperhős :D
  • Tyler1
    #640
    mer vki más többet fizetett h ezt mondja :D
  • LasDen #639
    az ügyvéd csak azt mondja, hogy meghalt Celia.....Al hibáztatja magát....és mért hazudna az ügyvéd ilyenről a saját ügyfelének??? :D
  • Grove4
    #638
    rossz helyre tettem a ) jelet:D
  • Grove4
    #637
    Az is lehetséges,hogy amit Al látott a látomásában,hogy felhívja őt az ügyvédje,hogy meghalt Cecilia miatta,akkor az ügyvéd hazudott,és valóban meghal Cecilia,de nem miatta,szóval lehet,hogy ezzel Cecilia halálát ugyan nem változtatja meg,de jelentősen átrendezi a dolgokat.Az is furcsa,hogy az egyik karakter látomása akkor válik valóra(legalábbis nagyon közel áll hozzá,hogy megvalósuljon - itt Aaronra gondolok és a lányára,amikor egy másik karakter látomása nem válhat valóra.)

    Ha ezeket már leírta valalki,akkor bocs,most nem volt kedvem visszaolvasni.
  • LasDen #636
    jó rész volt :D de mosmeg mindenki ezen kattog, hogy megtörténik v nem :D
  • Tyler1
    #635
    akk talán mehetne végre az ON téma
  • CSOCSO
    #634
    az hogy ott nincsenek sg-sek akinek semmi nem jo, mindenki hulye, csak nekuk lehet az igazuk.. stb.. tudod...
  • Micsu
    #633
    és a külföldi fórumokkal mi a probléma? :)
  • CSOCSO
    #632
    igy is lehet mondani... gunyolodasnak nem vennem mivel ahogy elnezem gyonyoruen mukodik a dolog...idekint az emberek boldogabbak mint a magyarorszagi depis emberek. en is inkabb fizetek a banknak egy jo autoert mint hogy legyen egy 15 eves opelem.
  • CSOCSO
    #631
    mirol beszelsz? hogy jon ez ide?
  • LasDen #630
    Monaghan jól adja a köcsög gonoszt :D ehehe....bár kíváncsi vagyok állja-e a szavát ezekután :D
  • Micsu
    #629
    np
  • 6a
    #628
    Elnézést mindenkitől, felirat csak holnapi nap folyamán lesz. Közbeszólt a magánélet. Szigony.
  • Tyler1
    #627
    már késő:D

    am felirat csak holnap lesz.
  • Kicsikiraly
    #626
    #617, #620, #621: poén volt, csak vicces visszavágás volt az előttem lévő kommentre, nem gondoltam komolyan :D
  • karajjj
    #625
    nem, azt bérelni szokták inkább, de ez FlashForwad topik -.-
  • Micsu
    #624
    most mért bántod, nem hiszem hogy a házat líznigelte :)
  • desigo
    #623
    akartad írni,hogy a banknak milyen háza meg kocsija van...
  • Herold
    #622
    A kóros topkinyitási kényszeredet próbálják kezelni odakint?
  • [NST]Cifu
    #621
    Úgy érted az olyanok mint Teller Ede, Neumann János, Szilárd Leo, Wigner Jenő és társaik? :)