980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • CSOCSO
    #620
    ebbe tenyleg nem akarok belemenni.... sok embernek nem jon be sok embernek bejon. nem akarok felvagni hogy mekkora hazban lakom es milyen autom van de maradjunk annyiban hogy mo-n ilyenem nem lehetne.
  • CSOCSO
    #619
  • Herold
    #618
    Lehet, hogy értem, csak nem érdekel.
  • Tyler1
    #617
    akik túl hülyék h boldugoljanak itthon, vagy akiknek van eszük és elhúznak a picsába innen? :D nem mind1...
  • Kicsikiraly
    #616
    akik túl hülyék hogy boldoguljanak otthon és elhiszik hogy attól h kimennek amerikába jobb lesz :D
  • CSOCSO
    #615
    istenem..... azert annak az atlag 70 es iq ju amerikaiakat nagy szazalekban a bevandorolt europaiak es azsiaik teszik ki. ugye vagod hova akarok kilyukadni?
  • 5c0rp330n
    #614
    mindent ertettem amit kellett, a gond csak hogy ott nincs mit erteni, mert az egesz egy totalis bullshit ugy ahogy van. kb olyan tortenetvezetese volt a dolognak mint a baratok koztnek, az irok sztem 1 resszel lattak max elore az esemenyeket, de lehet h az egeszet improvizaltak.
  • karajjj
    #613
    ezek szerint te sem érteed :D
    na de ez itt off, térjünk vissza a flashforwardhoz
  • 5c0rp330n
    #612
    nem, a heroes-t nem bonyolultra, hanem bugyutara irtak, teljesen abszurd csavarokkal, millio ellentmondassal, sztem az irok maguk sem tudtak h mi a faszt akartak ott egyaltalan, nem csoda h megbukott az a szar..
  • karajjj
    #611
    a Heroest is szándékosan bonyolultra írják, mondjuk sírnak is az amerikaiak, hogy nem értik :D
  • [NST]Cifu
    #610
    Nem kell megérteniük a kvantumfizikai vonatkozást, elég ha azt megértik, hogy a sorozatban függetlenül az FF-től a jövő nincs egyértelműen és változtathatatlanul lefektetve.
  • Herold
    #609
    Gondolod, hogy a sokmillió 70-es IQ-jú amerikai tévénézőnek ilyen bonyolult dolgokat próbálnak belemagyarázni a filme? Biztos, hogy nem.
  • Soundmaker
    #608
    a kvantumfizikában pont ez a szép hogy nem lineáris... és emiatt jöhet haza egy meghalt lány, ezért halhat meg valaki aki jövőképet látott.

    A kitekintés egy olyan jövőképet mutatott meg az embereknek globális méreten, ami bekövetkezhet, de nem is következhet be... Mivel a jövőről kaptak információt így a múlt megváltoztatható (a filmbeli jelen)

    a Schrödinger macska úgy jön ide hogy ott is nem tudjuk mi történik, tehát gyakorlatilag eldönthetjük hogy a macska él-e vagy sem...

    a Döntés maga a lényeg. és mivel az emberek egy normális jövőképet láttak ami akkor következett volna be ha nem látnak a jövőbe, ezért a döntés az övék hogy hagyják-e bekövetkezni vagy sem.

    a flashforward esemény kimozdíthatta a fizikai valóságból egy olyan globális kvantumállapotba, ahol a világban történő dolgok akármilyen állapotot felvehetnek..
  • Tyler1
    #607
    az eddig is világos volt h vagy bejön vagy nem. de ha az egyik nem jön be akk az lineárisan hat másra is tehát akk más sem történik meg anélkül h tennének ellene.
  • Kicsikiraly
    #606
    a lényeg hogy a flashforwardokat vehetjük bekövetkezettnek ÉS be nem következettnek. De nem a kettő keveréke egyszerre, hanem vagy egyik vagy másik, és amíg el nem jön az az idő nem lehet tudni hogy melyik.
  • Tyler1
    #605
    valaki magyarázza már ezt a Schrödinger dolgot...hogy kapcsolódik ez a történtekhez?? Mark elégeti a karkötőt, Al meghal, az fbi-os csajnak elkötik a méhét, Aaronnak visszajön a halott lánya, stb... ez mind ellent mond a jövőképeknek, de akk megsem történik és nem is láthatják.
    bekövetkeznek de mégsem?
  • lele
    #604
    Celival kapcsolatosan nem látott senki semmmit mert meghalt volna :)
    Amugy egyáltalán nem biztos hogy életben marad...
  • Tyler1
    #603
    egy feka kipottyant(vagyis le :D) de jön másik(10. résztől)!

  • karajjj
    #602
    kifejezetten jó volt a mostani a rész, az meg hogy Al (vagy hogy hívták a fekát) leugrott a tetőről, még nem garantálja, hogy a csaj nem fog meghalni, lehet, hogy más miatt hal meg és mondjuk hamarabb, szóval a gyilkosa nem biztos, hogy flashselt róla, a volt katona srác meg elég homárnak nézett ki, asztem szerelmet fog vallani, mikor ott álltak a parkolóban
  • CSOCSO
    #601
    nekem tetszik... nem lattam a lost ot szal nincs mivel hasonlitgatnom. Nekem ez az elso tv sorozat amit nyomon kovetek.
  • szucsy89
    #600
    wtf megint megvolt a rész végén:D

    egyre jobban tetszik
  • Soundmaker
    #599
    Az oké.. de nem feltétlenül mond ellent neki...

    Javaslom nézzetek utána a Shrödinger macskája elméletnek, és a kvantum kettős repedés kísérletnek.

    Nem hiába említette a tudós gyerkőc a szőkének ezt a két tételt :)

    és Pont emiatt szép ez az egész sorozat :D
  • Tyler1
    #598
    hát nem feltétlenül, mert a vége pont ellentmond az egésznek( Aaron látomása sem történhetne meg de egyre közelebb kerül hozzá, a mostani rész végén meg ugye....)
  • Soundmaker
    #597
    Jó rész volt nagyon!!!

    a Blue Hand témához: az előző részekben ha nem tűnt fel mikor az FBI-os csóka lobbizott a pénzért akkor megszorongatta az elnök tökét némi kompromittáló fotóval, akkor az elnök csendben kiadta az utasítást, hogy dolgozzák meg őket.... Na most hivatalosan nem lehet elnöki részről eltenni úgy egy szövetségi nyomozócsapatot hogy ne derüljön ki... Egyszerűen megkeresték a Blue Handet, akiknek úgyis tökmind1...

    A csavar viszont jó lett a részben most...
  • Fabio Capello
    #596
    Hát ez érdekes rész volt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnálom a fekát, de ezzel megint csavartak a dolgon, mert most nem feltétlen történnek meg azok, amiket az FF-ben láttak, így kíváncsi leszek, mik fognak történni, ha jól sejtem, a feka srác halála elég sokmindent megváltoztatott - gondoljatok bele: Al meghalt, így Celia vszeg nem fog meghalni - akik Celiához kapcsolódóan láttak valamit, azok nem fogják átélni, ésígytovább... Szóval érdekes lesz.

    A vége meg hát szokás szerint LOL :D
  • Tyler1
    #595
    hát én megnéztem, de FF-nek simán jobb volt a pilotja pedig kevesebb pénzből csinálták és silányabb is lett pl. a CGI... V topicban leírtam h mi nem tetszett, itt nem akarok offolni.
  • [NST]Cifu
    #594
    Igen, V.
  • [NST]Cifu
    #593
    Azért ne egy ember véleményére adj csak, lehet, hogy teljesen más az ízlésünk. :D

    Ettől függetlenül én mostanában főleg csalatkozom az új sorozatokban, az SGU és az FF is így járt, remélem a V nem fog. :)
  • Herold
    #592
    Ez a neve, hogy V?
  • Kicsikiraly
    #591
    Ajánlom a sorozatot szeretőknek a V-t. nekem nagyon tetszett az FF alapötlete, de a megvalósítás annál kevésbé. Néha nem értem a színészi játékot, hülyén játszanak el dolgokat. Egy részben egyetlen egyszer esik le az állam, minden résznek csak a végénél van egy WTF, a V-ben ezzel ellentétben az egész alatt izgultam és csak kapkodtam a fejemet a nagy WTFek közepette.

    és én kb 7/10-re értékeltem a FF premiert magamban.
  • Tyler1
    #590
    jó azt tudom, csak ez úgykerült a képbe h egy ilyen szektás lötte le az fbi-os csajt. mondjuk azt se értem h mi oka volt lelőni....
  • macselek #589
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már hogy ne lenne köze hozzá? A blue hand az egy ilyen szekta, amibe azok csatlakoznak akiknek nem volt flashforwardjuk a GBO alatt. A feka srác meg az áldozatával megváltoztatott mindent:P
    Szerintem tök jó rész volt.
  • Tyler1
    #588
    azért az jó volt h végre folytatnak vmit, és nem új szálba kezdenek...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár ezt a blue handes sztorit nem értem...igazából nem sok köze van a GBO-hoz na mind1. a feka srácot sajnálom baszki, sztem tök jó arc volt, faszért kellett leugrania :( az ccsú jelenet meg megint wtf
  • ProGabe #587
    "Annyira langyi-bangyi lett az utóbbi részekben a sorozat, hogy nagyon"

    csak ezzel tudod, mi a gond?! hogy jelen esetben az utóbbi részek egyenlőek az egész sorozattal :D

    most akartam megnézni, de a hsz-ed miatt lehet, hogy inkább az új Nip/Tuck-ot választom :|
  • [NST]Cifu
    #586
    Őőő... nem mondom, hogy nem történt semmi az S1E07-ben, mert történt (mondjuk mozgalmasnak nem mondanám), nem mondom, hogy a történet nem mozdul előre, mert mozdul (főleg a WTF a végén, de a néger srác esete is ott van keményen). Valahogy mégis olyan érzetem van, mintha az SG:U-t nézném: "mikor történik már valami?". Annyira langyi-bangyi lett az utóbbi részekben a sorozat, hogy nagyon. :S
  • rooney8
    #585
    a-a

    #583
    pedig én is a szinkronra vagyok kíváncsi :D
  • Tyler1
    #584
    hát már csak azért is megnézem h milyen szinkront basztak alá. :)
  • 5c0rp330n
    #583
    ugyis fos minden magyar szinkron mostanaban, nincs ezen mit varni.
  • gibson9
    #582
    dugnád is?
  • rooney8
    #581
    már várom :D igaz, hogy nézem közbe az angolt is, de azér várom :D