980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • Tyler1
    #500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja és pont a lövés miatt fog találkozni a dokisráccal ;)
  • Fabio Capello
    #499
    pfff :D:D:D
  • Bulykin
    #498
    szerintem meg: hobbit
  • Fabio Capello
    #497
    az sem kizárt :)

    más:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért nekem most erősen filózós itt az utolsó 10 perc... Mert ugye azt tudjuk, hogy az elnök felhívott valakit, hogy le kéne rendezni egy problémát - nyilván a főnök zsarolását. Ez önmagában meg is magyarázná a húzottszemű muksók támadását - logikus. De akkor miért támadták meg a csajt az ország másik oldalán LA-ben?! Elvégre persze, aki a főnökkel van, mennie kell, mert ők tudhatnak a dologról, de a csajnak köze nem volt hozzá, ő csak annyit tud hogy megvan a támogatás, ráadásul ezt is csak akkor tudja meg amikor már indulnak.

    Ha nem az "elnök emberei" (:D), akkor lehet, hogy valaki megfigyelte azt hogy ki piszkál bele a szomáliai cuccosba, és most túl közel ment a nyomozóbrigád a tűzhöz, így a nagy szomáliai összeesküvők megpróbálják hidegre tenni őket?

    Vagy lehet hogy mégis csak a kínaiak állnak az egész mögött? :D:D
  • Bulykin
    #496
    hmm...lehetséges:) vagy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mesterséges megtermékenyítés
  • Fabio Capello
    #495
    No énis belevágtam, hát eddig kurvajóóó, nagyon bejövős :D

    amúgy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az létezik, hogy a leszbikus csaj az orvos sráctól fog teherbe esni? :D Csak mert a doki mindig rajzol/képet néz egy csajról, lehetséges ez? :D

    Ofkorsz persze amennyiben túléli azt hogy hasbalőtték :D
  • karajjj
    #494
    pénteken adta meg magát
  • Bulykin
    #493
    pedig de
  • Kicsikiraly
    #492
    nemtom mennyire kapcsolódik a témához, de csak nekem halt meg eztv pár napja? egyszerűen nem akar bejönni :S
  • karajjj
    #491
    Ő hívta fel a Simcoe apukát
  • ForzaInter
    #490
    mindjá megnézem akkor, nem emlékeztem rá:D
  • Tyler1
    #489
    elöző rész uccsó jelentében eddig :D mármint a 4.ben
  • ForzaInter
    #488
    De ez a hobbit gyerek mikor szerepelt a sorozatban, én nem emlékszek rá..

    imdb szerint meg 5 részben volt eddig, csak tudnám mikor:D
  • Bulykin
    #487
    Ő
    gyűrűk urába ő volt az egyik hobbit:D:D
  • Victor1103
    #486
    Én se úgy gondoltam. Nagyon sok kiírt vagy eltávozott szereplőt visszaakarnak hozni de lehet hogy a legtöbb majd a nagy csattanóra fog csak visszatérni. Istenem az mekkorát fog majd ütni. Egyébként idáig a flash forward is nagyon jó csak tényleg igaz az rá hogy a cliffhanger a részek végén üt a legjobban. Lassan elkezdhetnék több szereplő jövőbetekintését is boncolgatni pl a babysitterét akit majd megfolytanak mert gondolom valami előzménye csak lesz a dolognak nem csak egyik pillanatról a másikra következik be...
  • Micsu
    #485
    ezt szokták mondani akkor is ha benne lesz egy visszaemlékezésben vagy flash forwardban, állandó szereplőnek sztem nem tér vissza
  • Victor1103
    #484
    Nem csak ő volt hanem lesz is ugyanis visszatér az uccsó évadra.
  • ProGabe #483
    az egyik hobbitot alakította a színész, és játszik ebben is. na meg ő volt Charlie a Lostban
  • CSOCSO
    #482
    szvsz jo volt ez a resz. nem vmi izgalmas de erdekes volt hogy kiderult ez meg az :D a leszbi csaj pedig tenyleg szep volt:D
  • CSOCSO
    #481
    MILYEN HOBBIT???????????????????

    mar vagy 10 szer olvastam itt.. sztan majd jonnek a tunderek meg a mittom en mik?
  • Tyler1
    #480
    na ja télleg, jól elhuzogatták a mézes madzagot, aztán most meg benne se volt:)
  • Bulykin
    #479
    hobbitot hiányoltam kicsit, vártam h mikor jön már:D
  • karajjj
    #478
    az a zene, az tényleg nagyon gáz volt :S
  • Tyler1
    #477
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fúú de utálom mikor ilyen bürokrata szenátori elnökségi faszságot kevernek bele egy történetbe. Nekem főleg ezért nem jött be ez a rész, mert csak erre épült. A vége viszont kurva jó lett...volna ha a robbanás után csapó és vége az epizódnak, mert akk most egy hétig faszulnánk h túl élték-e a robbanást vagy nem. Azt sem értem h az egyetlen komoly drámai jelenetet, minek baszták el olyan zenével?? Simán odabaszott volna ez az egész, lelövik a csajt, Markék felrobannak, mi meg nézünk a sok vontatás után h WTF... na mind1 azért vitte ez a rész is :)
  • karajjj
    #476
    húzzák a sztorit, ahogy csak tudják, de szerintem ez igencsak jó rész volt, nagyon korrektül össze volt rakva
  • desigo
    #475
    thx !
  • karajjj
    #474
    felirat
  • kuci06
    #473
    hmm, hát ez elég érdekes rész volt... A bíróságos rész kicsit unalmasra sikeredett.
    A bírót persze legszívesebben lerúgtam volna (), de a két másik csaj jóféle volt :)


    mai főcímes kép:
  • Herr Lehrer
    #472
    hát ennek a résznek is elég WTF vége volt
  • ProGabe #471
    http://alfaomega.blog.hu/2009/10/23/a_het_arca_exkluziv_interju_gogh_szilviaval

    interjú az előző rész magyarával :) hát, elég szerencsés csaj, azt meg kell hagyni. persze ehhez kell elhivatottság is
  • ProGabe #470
    hát igen, továbbra is azt a sémát játsszák, ami már többször is leírtam. kezd kurvára unalmas lenni. :|

    az epizód legjobbja minden szempontból Navi Rawat volt


  • karajjj
    #469
    akkor már most megköszönöm a gyorsaságot :D
  • 6a
    #468
    17. részt Robert J. Sawyer rendezi majd, can't wait! :)
    Ez a 3 évad/7 évad dolog érdekes, három évad ütne, de hétig elhúznák, akkor is ütne. Mert ugye LOST is kezdődött egy valamivel, senki nem tudta elképzelni hogy lesz ebből akár 2 évad, erre kevés lesz a 6 évad.

    Amúgy holnap felirat téren valószínűleg számíthattok egy kis meglepetésre. :D
  • gumbo1888
    #467
    köszi, ezt az oldalt pont nem néztem :)
  • karajjj
    #466
    hosszúpuska ;)
  • gumbo1888
    #465
    mármint feliratra
  • gumbo1888
    #464
    mármint feliratra
  • gumbo1888
    #463
    A 2. részhez lenne szükségem NoTV-s magyar felírathoz.
  • ProGabe #462
    a Lost a lehető legrosszabb példa. akik most újrázzák, így az 5-ik évad után, sokszor lefossák a bokályukat az első évados utalások láttán. csak ugyebár azoknak most lett értelmük

    ennél meg a köv. rész remélem nem olyan lesz, hogy 44 perc dögünalom, aztán egy nagy wtf a végén
  • LasDen #461
    ez így nem igaz....sok dolog még az 1. évadban jött be....